logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 26 27 28 (29) 30 31 32 ... 38 »


#561 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
intar Rašyta: 2010.02.25 15:54
Su tokiom farom teko kam nors vezintis? Sviecia gerai, bet idomu kaip texnikine su jomis praleidzia? Mane tos 3-iuko domint pradejo.

http://www.a2g.lt/Katalogas%2007%2010/Chrysler%20zibintai.pdf


#562 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
algelis Rašyta: 2010.02.25 18:21
siaip esu mates,jas "gyvai",manau kad T.A. tikrai praeisi,bet grozio tai jos nezinau ar lb turi,tokios lb jau jos plastmasines,zaislines na cia tik mano nuomone!


#563 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
intar Rašyta: 2010.02.25 18:59
Citata:

algelis rašė:
siaip esu mates,jas "gyvai",manau kad T.A. tikrai praeisi,bet grozio tai jos nezinau ar lb turi,tokios lb jau jos plastmasines,zaislines na cia tik mano nuomone!

Matai pas mane po avarijos amerikonus sudejo, nesusigaudziau tada(kaip sakoma: kvaila ir baznycioj musa). Tai dabar ir atsirado klausymas: ar europos ieskot, ar tiuningines det??? ar lituku duot per apziura ir toliau su amerikonais vazinet?


#564 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Arnas Rašyta: 2010.02.25 23:35
Citata:

intar rašė:
Su tokiom farom teko kam nors vezintis? Sviecia gerai, bet idomu kaip texnikine su jomis praleidzia? Mane tos 3-iuko domint pradejo.

http://www.a2g.lt/Katalogas%2007%2010/Chrysler%20zibintai.pdf


Jei sviecia tvarkingai - praleidzia.


#565 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
mopar Rašyta: 2010.02.25 23:43
Ko jus cia blaskotes-su priekiniais amerikiniais zibintais, jei jie teisingai sureguliuoti-jau seniai legaliai praleidzia tech. apziura, kaip ir su tais visokiais tiuninginiais, nes jie dazniausiai buna su amerikiniu spinduliu-taip, kad del priekiniu zibintu tai nesukite galvos, bet del galiniu raudonu posukiu ir galinio priesrukinio nebuvimo tai legaliai nepraeisite tech. apziuros...


#566 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
ramutis Rašyta: 2010.02.26 16:21
O kaip uzsieni,nesikabineja?


#567 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Nikon Rašyta: 2010.02.26 16:31
O dėl geltono priešrūkinio irgi nieko technikinė neskao?


#568 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
dogeris Rašyta: 2010.03.01 12:28
Citata:

mopar rašė:
Ko jus cia blaskotes-su priekiniais amerikiniais zibintais, jei jie teisingai sureguliuoti-jau seniai legaliai praleidzia tech. apziura, kaip ir su tais visokiais tiuninginiais, nes jie dazniausiai buna su amerikiniu spinduliu-taip, kad del priekiniu zibintu tai nesukite galvos, bet del galiniu raudonu posukiu ir galinio priesrukinio nebuvimo tai legaliai nepraeisite tech. apziuros...


ir dar plius priek sparnuose posūkių nepamirškime įsigrežioti.


#569 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
alii Rašyta: 2010.03.01 13:57
sorry , skaiciau ir nesupratau,
forume skaitau, kad pragrezus amerikines faras ir istacius ten gabaritus, tai tinka technikinei, o siandien man vln tuvlitoj telefonu isaiskino, kad to daryti negalima, kad nevalia grezioti faru, o reikia arba statyti europines arba ant bamperio pritaisyti gabaritu. Tai kokia tiesa?


#570 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Arnas Rašyta: 2010.03.01 16:37
Man nepasitaike, kad netiktu igrezti gabaritai. Tik juo reikia teisingai igrezti.


#571 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Gran Martin Rašyta: 2010.03.01 18:04
Citata:

alii rašė:
sorry , skaiciau ir nesupratau,
forume skaitau, kad pragrezus amerikines faras ir istacius ten gabaritus, tai tinka technikinei, o siandien man vln tuvlitoj telefonu isaiskino, kad to daryti negalima, kad nevalia grezioti faru, o reikia arba statyti europines arba ant bamperio pritaisyti gabaritu. Tai kokia tiesa?

taip jau yra, kad VLN kabinasi labiausiai.
mano siulymas- i groteles po numeriu (tarp priesrukiniu) idek gabaritu lemputes (panasias i atkartotoju) ir bus ciki.
prie viso to turesi sandaru priekini zibinta


#572 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Misha Rašyta: 2010.03.21 10:48
Citata:

Marčius rašė:
Citata:

alii rašė:
sorry , skaiciau ir nesupratau,
forume skaitau, kad pragrezus amerikines faras ir istacius ten gabaritus, tai tinka technikinei, o siandien man vln tuvlitoj telefonu isaiskino, kad to daryti negalima, kad nevalia grezioti faru, o reikia arba statyti europines arba ant bamperio pritaisyti gabaritu. Tai kokia tiesa?

taip jau yra, kad VLN kabinasi labiausiai.
mano siulymas- i groteles po numeriu (tarp priesrukiniu) idek gabaritu lemputes (panasias i atkartotoju) ir bus ciki.
prie viso to turesi sandaru priekini zibinta

Labas, o gal turi nuotrauka kaip atrodo tie gabarytai grotelese?


#573 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Haris Rašyta: 2010.04.27 10:46
Kur Kaune sueuropinti zibintus? Radau cia viena Kursiu 9a, 15 garazas, tel 8-699-52053. Gal kas patikimu pasiulytumet.

Be ja toks klausimas. Masina Lietuvoje registruota 2005 lapkriti. Technikine paraeita siu metu balandi. Kiek supratau, kad TA paravryta uz $.

Nes kiek aiskinausi, tai masinos iki Europos sajungos (2004.05.11) gali buti su US zibintais. Veliau jei fizinis asmuo isiveza, bet sekantis seiminkas, jau turi susitvarkyti.


#574 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Gran Martin Rašyta: 2010.05.03 13:46
Taip visai gerai atrodo ir pakankamai saugu, ty nenusidauzys greitai
cia Arvydo darbas

Pridėti bylą:



jpg  DSC00012.JPG (277.82 KB)
76_4bdea986e0fa2.jpg 1632X1224 px


#575 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Arnas Rašyta: 2010.05.03 15:13
Citata:

eq003 rašė:

Nes kiek aiskinausi, tai masinos iki Europos sajungos (2004.05.11) gali buti su US zibintais. Veliau jei fizinis asmuo isiveza, bet sekantis seiminkas, jau turi susitvarkyti.

Pagrindinis reikalavimas - zibintai turi atitikti EU spalvine gama. O paciu EU zibintu nebereikia.


#576 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Mindas112 Rašyta: 2010.05.03 16:17
Citata:

eq003 rašė:
Kur Kaune sueuropinti zibintus? Radau cia viena Kursiu 9a, 15 garazas, tel 8-699-52053. Gal kas patikimu pasiulytumet.

867779780 Giedrius .Pasakyk,kad iš Voyager klubo nuo Mindo.Patikimas žmogus


#577 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Gražvydas Rašyta: 2010.05.12 9:53
Citata:

Marčius rašė:
Taip visai gerai atrodo ir pakankamai saugu, ty nenusidauzys greitai
cia Arvydo darbas

Bet tas gabaritas turi buti nuo zemes berots 30cm atstumu, bent jau pas mane to nebuvo ir nuo automobilio sono atrodo 40cm jai gerai pamenu.
Bet as tai savam kitaip issprendziau ta problema. Paemiau originalia USA lempute ja isardziau ir ten kur gabaritu kontaktai prijungiau 5w maza balta lempute, o nuo originalios nukirpau. Ir taip gavosi, kad gabaritas dega baltai (ta 5w lempute), o posukis geltonai kaip ir priklauso.


#578 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Aidas . Rašyta: 2010.05.12 13:57
negali vienoje vietoje ir gabaritas , ir posukiu lemputes buti , turi buti atskiruose reflektoriuose .


#579 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Gražvydas Rašyta: 2010.05.12 23:05
Gali buti. Bet man technikinei nieko nesake. Gal napastebejo.


#580 Re: Priekines, galines faros (''sueuropinimas''), ruko zibintai
Gražvydas Rašyta: 2010.05.18 18:05
Pabandimui nusipirkau geltonu ledu lemputes ir sudejau vietoj stopu ir ka jus manote pasiteisino. Mirksi geltonai permusa ta raudona stikla. o stopus nuleidau apancion kur buvo originalus raudoni posukiai, o vietoj kairio atbulinio desiu raudona led lempute kad ten butu priesrukinis ir visas galas svies kaip priklauso pagal europinius standartus. VALIO atsikraciau tos girliandos ant galinio bamperio.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas