logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 (4) 5 6 7 ... 12 »


#61 Re: Mechaninės dezės remontas
Rašyta: 2006.11.21 22:17
Matai, jei zhinochiau ka turiu Omeniu tai zhinochiau ku pataisyti. Bet mano isivaizdavimui daigtas pravazheves/prasisukes (pagal pardavejus) 230K km (ish tikro tikriausiai kokius 0.5M) reikalautu perzhiuros. Nu simptomai sekantys - sunkiai persimeta pavaros, ale ash kai priprates prie zhmonos f-kes jungineti, tai dabar pradejau lechiau - geriau
Bet sheip - iraichius 4 begy prasideda nuolatinis kaukimas. Nu ne tai kad tai baisu butu, bet kaip suprantu greichiu dezhe neturetu skleisti tokiu garsu.

Ka ash isivaizduoju (tiek aishku ash tose mashinose ir suprantu) kad kaip varikliui daromas kapitalinis (zhiedu keitimas, stumokliu dejimas, ir dar kokie nors baeriai) taip ir mechaninei turetu buti kazhikazhkas panashaus. Kiek teko chrystlerio greichiu dezhe apzhiurineti tech dokuose tai panashu, kad joje shiek tiek keichiamu detaliu yra.

Ir mano shventas isitikinimas, kad mechanines dezhes geros nenupirksi. Vis vien ji bus drozhta.

Beje vienas meistriukas siule isipilti rusishko stebuklingo tepaliuko. "Alia medus". bet ten kazhikazhkoks priedas i mechanine dezhe. Tipo pagerins darba ir nebebus/sumazhins garso. www.evelkas.lt juos reklamuoja (chia nereklama evelkui).

Ka dar ir shiuom reikalu manote?


#62 Re: Mechaninės dezės remontas
Nord Rašyta: 2006.11.23 21:30
Matai seniau ir medienos dulkes pildavo i diferencialus kad nekauktu..Manau kad priedai nepades.Jau geriau kaip isireiskei kapitalinis remontas.Jei garsas tik konkrecia pavara tai persasi mintis kad ne viskas blogai.As visai nesigailiu kad tvarkiau deze.Bent zinai paskui kokios ji bukles.O srotine pirkes tai gausi jau tiek pat atitarnavusi produkta,jei pasiseks...As neprasideciau su priedais.Numireliui kompresas.


#63 Re: Mechaninės dezės remontas
mulkiz Rašyta: 2006.11.25 11:22
Viezo esu ardes ir rinkes BMW dyzelio mechnine ir Sieros tai nera ten nieko sudetingo, o jei dear yra manualas tai ish vis nera kas veikti nes viskas parashyta ka atsukt ir t.t.
Su detalem sunkiau baisei brangu o turbut dar Crysleriui ish vis gaut neymanoma, gal reik ieshkoti mercedes servisuose ten gal gali parsiusti, o gal ir nuo kitu tinka , nu tipo nuo alfos ar skorpo nu tipo kur buvo tie VM varikliai.


#64 Re: Mechaninės dezės remontas
Nord Rašyta: 2006.11.25 22:16
As tai per eolta ieskojau,o tie kreipesi i autoterpe.Paciam tiesiog i autoterpe ne kiek nepigiau.O is kitu markiu auto tai tikrai netiks nei detales nei deze,nes chryslerio deze.Galima butu palyginti dyzelio ir benzo.Kazkur maciau duomenis,tai jie truputi skiriasi.
Na detaliu kainos tai jau suprantama...
Kad nieko sudetingo sutinku,tik jei nori is pirmo ardymo tai geriau duoti tam kuris pastoviai tai daro.O tai mokymasis ardyti pavaru deze gali brangokai atsieiti.


#65 Re: Mechaninės dezės remontas
driusa Rašyta: 2006.11.25 22:51
Jeigu reik tikrai gero meistrelio Kaune tai yra geras Kalpoko g. Adreso neužfiksaves , bet jei suktelsi tel. tai paaiškinsiu kaip rasti.Kas dėl detalių kainos tai jeigu bus guoliai pabirę tai dar ne taip skausminga , bet jeigu dantračiai tai pora nuo 400 Lt. ir daugiau. Tiesa dar yra vienas meistras Amaliuose . Tas ir dalių turi iš naudotų dėžių. Vien žo skambyk jeigu ka


#66 Re: Sunkiai isijunge pirmas ir antras bėgis
Rašyta: 2006.12.04 10:41
Sveiki
Linasp, ar gavosi ispresti ta problema su pavarom? Pas mane irgi tokia pat problema, tepala greiciu dezeje pakeicau, bet neikas nepasikeite.
Bandziau rasyti PM, neatsakai =(


#67 Re: Sunkiai isijunge pirmas ir antras bėgis
Tomis Rašyta: 2006.12.04 23:59
Greiciausiai beda bus sinchronizatoriuose.
Palyginus neseniai pats perrinkinejau mechanine deze, keiciau guolius.
Pastebejau, kad antros pavaros sinchronizatorius siek tiek paestas, bet maniau kad bus gerai. Surinkus kaip ir cia rasote is pirmos i antra jungiasi be problemu, bet is trecios i antra reikia pergazuoti.

Del tepalu lygio: kontrolinis taskas kaireje dezes puseje, bent jau pas mane tai toks gumins kamstis.


#68 Re: MECHANINE DEZE - VOYAGERY
Tomis Rašyta: 2006.12.05 0:42
Kas del guoliu gavimo, tai nera taip jau ir paprasta


#69 Re: Sunkiai isijunge pirmas ir antras bėgis
Rašyta: 2006.12.05 1:08
O kaip su detalem greiciu dezei? Ar imanoma uzsakiti tos sinhronizatorius? Ir dar, gal zinot kas kur Klaipedoj galima sutvarkiti ta deze? Buvau nuvaziaves i Kemi servisa, man pasake kad je neapsiims =( Help vienu zodziu.


#70 Re: Sunkiai isijunge pirmas ir antras bėgis
Tomis Rašyta: 2006.12.05 9:13
Citata:

selitra rašė:
O kaip su detalem greiciu dezei? Ar imanoma uzsakiti tos sinhronizatorius? Ir dar, gal zinot kas kur Klaipedoj galima sutvarkiti ta deze? Buvau nuvaziaves i Kemi servisa, man pasake kad je neapsiims =( Help vienu zodziu.


Ar galima gautu naujus sinchronizatorius, nesidomejau. Kas liecia guolius, jei gerai prisimenu pirminio velenelio nera kazkuo ipatingi. Antrinio velenelio abu guoliai coliniu matmenu. Orginalus kainuoja apie 500Lt.
Teko imti artimiausiu matmenu ir viename gale aptekinti veleneli, kitame siek tiek didinti guoliaviete.


#71 Re: Mechaninės dėžės remontas
Rašyta: 2007.01.30 11:09
Sveiki pats turiu 2.5 TD buvo problemu su deze atbulinis nusproges buvo tai remontas atsiejo apie 1500lt keite pirmini velenuka srotini 400lt ir atbulinio komplekta mova+dantratis nauji neaiskus gamintojas kaina600l. ir dar + darbas vaziuoja normaliai bet garsas atbulinio nekoks tikiuosi laikys. o tepala i mechanine deze lengviausiai uzpilti issukus atbulines pavaros davikli ,cia jeigu neturite galimybiu ir irankio(sprico)jei iranki turite tai is sono dezes nuo rato puses rasit skyle.


#72 Re: Mechaninės dėžės remontas
Aidas . Rašyta: 2007.01.30 14:36
pas mane nuo II 2,5 benzo , yra kazko like greiciu dezes , nes darem is 2 viena .


#73 Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
Rašyta: 2007.02.03 20:02
Subiro voyager 2,5 TD mechaninė pavarų dėžė, gal kas galite patarti kur ja gauti pigiau, gal remontuoti pigiau.


#74 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
Nord Rašyta: 2007.02.03 20:08
Citata:

Virgis36 rašė:
Subiro voyager 2,5 TD mechaninė pavarų dėžė, gal kas galite patarti kur ja gauti pigiau, gal remontuoti pigiau.

Kai ieskojau pries gera pusmeti,kainavo kaip kur,nuo 1 iki 1.2 tukst.Krumpliaraciaitai kainomis.Uz viena nelabai dideli paklojau 600 LT.


#75 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
Magutis Rašyta: 2007.02.03 20:11
Citata:

Nord rašė:
Citata:

Virgis36 rašė:
Subiro voyager 2,5 TD mechaninė pavarų dėžė, gal kas galite patarti kur ja gauti pigiau, gal remontuoti pigiau.

Kai ieskojau pries gera pusmeti,kainavo kaip kur,nuo 1 iki 1.2 tukst.Krumpliaraciaitai kainomis.Uz viena nelabai dideli paklojau 600 LT.


Nu ir kainos...


#76 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
Rašyta: 2007.02.03 20:18
Negąsdinkit taip net nežinau nuo ko pradėti gal paieškoti padėvėta dėže


#77 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
Nord Rašyta: 2007.02.03 20:23
Citata:

Virgis36 rašė:
Negąsdinkit taip net nežinau nuo ko pradėti gal paieškoti padėvėta dėže

Matai vojageris ne tik gerai varo ,bet ir truputi kainuoja.O kas konkreciai pasidare?


#78 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
driusa Rašyta: 2007.02.03 20:58
Kelintų metų auto ?Jei III -iukas tai gali pabandyt tel:860127243. Čia Kaune prie IX forto .


#79 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
Rašyta: 2007.02.03 21:58
Pirmadieni man pasakys kiek kainuoja naudota deze. Imesiu kokia kaina praso Klaipedoje


#80 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
Rašyta: 2007.02.04 8:22
Pas mane II-trukas 1994m. man bevaziujant pradejo ismetineti 5 pavara ir staigiai pradejo trateti siandien einu ardyti zinosiu aiskiau kas jai yra.




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas