logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 ... 12 »


#81 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
Nord Rašyta: 2007.02.04 17:44
Citata:

Virgis36 rašė:
Pas mane II-trukas 1994m. man bevaziujant pradejo ismetineti 5 pavara ir staigiai pradejo trateti siandien einu ardyti zinosiu aiskiau kas jai yra.


O sakei pabiro pabiro.Aisku tik isardes galesi spresti ar reikia kitos.


#82 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
virgis 455 Rašyta: 2007.02.04 20:54
Citata:

Nord rašė:
Citata:

Virgis36 rašė:
Pas mane II-trukas 1994m. man bevaziujant pradejo ismetineti 5 pavara ir staigiai pradejo trateti siandien einu ardyti zinosiu aiskiau kas jai yra.


O sakei pabiro pabiro.Aisku tik isardes galesi spresti ar reikia kitos.

gal sakutei kaput


#83 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
Rašyta: 2007.02.05 13:56
Citata:
arunotakas rašė: Pirmadieni man pasakys kiek kainuoja naudota deze. Imesiu kokia kaina praso Klaipedoje
Na tai uz III deze paprase 3000 lituku, gaunasi brangiau uz varikli


#84 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
sporttruck Rašyta: 2007.02.05 14:18
Citata:

arunotakas rašė:
Citata:

arunotakas rašė:
Pirmadieni man pasakys kiek kainuoja naudota deze. Imesiu kokia kaina praso Klaipedoje

Na tai uz III deze paprase 3000 lituku, gaunasi brangiau uz varikli

gal ji ten su kokiais auksiniais pakrasciukais


#85 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
Rašyta: 2007.02.06 22:16
radau padeveta Mazeikiuose bet 1500 lituku kainuoja tikrai ar neperdaug kaip II-trukui


#86 Re: Reikalinga mechaninė pavarų dėžė
Rašyta: 2007.02.21 7:23
Isiardziau pavaru deze ...... radau subirusi sinchranizatoriu 5 pavaros gal kas turite ar zinote kur gauti. Taip pat reiketu stabilizatoriaus traukes perluzusi vargsas mano gaziukas


#87 Re: Mechaninės dėžės remontas
anglas Rašyta: 2007.02.26 13:32
Sveiki gal tinka sankaba voyager II 2.5l 93m nuo kokio kito automobilio nes siaip brangus malonumas 1000 lt ar kokiu pigesniu variantu yra


#88 Re: Mechaninės dėžės remontas
Rašyta: 2007.03.12 21:39
Del dežes problema išsprendziau, perinkau pats, nieko blatno ten nera kaip ir kitos dežes, buvo subires sinkchranizatorius. Nupirkau širote. Tiesa koks pilasi tepalas i greičių dėžę, sako kad 5/30 sintetinis.Ka jus man patartumet :rall:


#89 Re: Mechaninės dėžės remontas
Nord Rašyta: 2007.03.12 21:48
Citata:

Virgis36 rašė:
Del dežes problema išsprendziau, perinkau pats, nieko blatno ten nera kaip ir kitos dežes, buvo subires sinkchranizatorius. Nupirkau širote. Tiesa koks pilasi tepalas i greičių dėžę, sako kad 5/30 sintetinis.Ka jus man patartumet :rall:


Aš ir abejojau,bet iš tikro pilasi variklio tepalas.Nebūtinai sintetinis.Aš kai remontavau dėžę,supyliau ne variklinį.Dabar svarstau,kad reikėtų pasikeisti.Dėl didokų sąnaudų įtariu ir tirštoką tepalą.Kiek varčiau manualų,visur,netik į dyzlius, pilasi variklinė alyva.


#90 Re: Mechaninės dėžės remontas
Rašyta: 2007.03.12 21:54
Rytoj varau i parduotuve Amerikietišku dalių suzinosiu tiksliai koks pilasi o gal ir teks pasinaudoti varikline alyva


#91 Re: Mechaninės dėžės remontas
Nord Rašyta: 2007.03.12 22:05
Citata:

Virgis36 rašė:
Rytoj varau i parduotuve Amerikietišku dalių suzinosiu tiksliai koks pilasi o gal ir teks pasinaudoti varikline alyva


Kai sužinosi ,galėtum pasidalinti patirtimi


#92 Re: Mechaninės dėžės remontas
raimmis Rašyta: 2007.03.12 23:28
kazkur rasiau dar pasikartosiu zmogus kuris uzsiima tik voyageriais sake kad pilasi 10w-40 arba atf norint kad lengviau artai minksciau junginetusi begiai


#93 Re: Mechaninės dėžės remontas
Satrebla Rašyta: 2007.03.13 11:49
jeigu ruošiatės pilti variklinį tepalą į dėžę tai gal paskysite kuriems galams gaminamas tepalas pavarų dėžėms,o gal ir avtomatui galima naudoti variklinį tepaliuką???


#94 Re: Mechaninės dėžės remontas
Plymouth V6 Rašyta: 2007.03.13 14:40
Musu dezei negalima, bet anksciau i senasias dezes buvo galima pilti variklio tepala, bet tai cia kalba apie amerikos automobiliu pramones aukso amziu pries 1970m. ekonomikos krize

P.S. Labai daug vertingu postulatu yra cia prirasyta siomis temomis, tik paieskoti nepatingekit forume apie pavaru deze.


#95 Re: Mechaninės dėžės remontas
raimmis Rašyta: 2007.03.13 16:40
III manuale aiskiai parasyta kad gamykloje yra pilamas 5w-30 o alternatyva dezes uzpildymui yra 10w-40 ir prierasas nenaudoti hypoidinio, mechaniniu deziu ir kitokio tepalo


#96 Re: Mechaninės dėžės remontas
Nord Rašyta: 2007.03.13 21:15
Info apie tepalą prieštaringa.Daugumoje atvejų rašoma ,kad variklinė,bet kai kur kitur -SAE 75w90.Aš susipyliau ne variklinę ir ruošiuosi keisti.Va tada ir sužinosiu skirtumą.


#97 Re: Mechaninės dėžės remontas
Rašyta: 2007.03.13 23:13
lankiausi servisuose ir visur pasake kad į "vojagerio"pavarų dėže pilasi 5w-30 varikline alyva, tai va nieko naujo daugiau Šiauliu krašte


#98 Re: Mechaninės dėžės remontas
Nord Rašyta: 2007.03.14 0:07
Citata:

Virgis36 rašė:
lankiausi servisuose ir visur pasake kad į "vojagerio"pavarų dėže pilasi 5w-30 varikline alyva, tai va nieko naujo daugiau Šiauliu krašte


Išgelbėjai,o tai mes dėl sumautos dėžės prarūgusio tepalo .


#99 Re: Mechaninės dėžės remontas
studentas Rašyta: 2007.03.17 21:25
Norejau paklausti ar pas 94m., benza sakabos trosas reguliuojasi? As neradau jokio reguliavimo... O gal cia kita problema,pas mane rytais(kartais ir diena), kai jungi atbulini, tai toks vaizdas kad buciau sankabos neismynes. Toliau vaziuojant begiai junginejasi laisvai.


#100 Re: Mechaninės dėžės remontas
Nord Rašyta: 2007.03.18 12:25
Citata:

studentas rašė:
Norejau paklausti ar pas 94m., benza sakabos trosas reguliuojasi? As neradau jokio reguliavimo... O gal cia kita problema,pas mane rytais(kartais ir diena), kai jungi atbulini, tai toks vaizdas kad buciau sankabos neismynes. Toliau vaziuojant begiai junginejasi laisvai.


Gerai pagalvok, jungdamas atbulinį ar iki galo išmini pedalą?Reguliavimo nėra,pėdalo prieigose stovi traškutis,kuris automatiškai įtempia trosa.Gal trosas patysęs,gal jau ir sankabos antdėklai ne pirmos jaunystės.Gali būti pats diskatorius pavargęs. Matai visos pavaros turi sinchronizatorius,o atbulinė-ne.Tai kai atsiranda kad ir mažas gedimukas jungiant atbulię pirmiausia pasijaučia.




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas