logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 Keistenybes su dujomis
explosion Rašyta: 2011.04.16 13:26
Sveiki, nezinau net kaip pavadinti klausima, nes man asmeniskai tai kazkokia mistika dvelkia - neisivaizduoju net kur gali buti problema:
Pas mane Plymuoth Voyager 1998 metu, 3.0 benzinas/dujos. Iranga italiska.

Problemos tokios: vaziuojant dujomis sanaudos yra kokie 25 l/100 km mieste. Buvau pas dujininkus, jie pareguliavo, bet niekas nepasikeite. Kiek benzino sueina net nematavau, bet irgi gerokai virs normos.

Masina sunkiai isibegeja - tiek benzinu, tiek ir dujom (nors deze ka tik taisyta).

Ijungiant benzina po duju - varyklis dusta. Jei automatiskai - uzvedant masina, pati persijungia i dujas beveiki is karto, nors varyklis dar saltas, ir uzgesta.


#2 Re: Keistenybes su dujomis
Plymouth V6 Rašyta: 2011.04.16 20:02
Vaziuok pas Slava. Kontaktai per paieska.


#3 Re: Keistenybes su dujomis
Arnas Rašyta: 2011.04.16 22:03
Keliamės į naują svetainę http://new.voyager.lt







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas