logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 vaziuojant dingsta degimas
vilma Rašyta: 2008.08.07 12:50
sveiki,buvau cia rases kad vaziuojant dingineja degimas,problema atsirasdavo tik po kokiu 50 km.tai labai apsunkino problemos paieskas.dar blogiau kad jos visai niekas nenori apsiimti.net kraislerio centras atsisake.siaip ne taip ikalbinau viename autoservise,tai nustate kad problema alkuninio veleno sukiu davyklije.sake cia kraisleriu liga,vien daviklis kainuos 400,o dar sproges duslintuvas.


#2 Re: vaziuojant dingsta degimas
Arnas Rašyta: 2008.08.08 1:11
O tokia maza smulkmena kaip akumuliatoriaus klemu svaruma/uzverzima patikrinai?
Man visi kompo parodymai dingdavo, net greiciu deze shizavo... Pasirodo, gana jautrus tokioms smulkmenoms...


#3 Re: vaziuojant dingsta degimas
kailis Rašyta: 2008.08.08 22:04
nu ta davikli tikrai gali gaut pigiau.


#4 Re: vaziuojant dingsta degimas
iGince Rašyta: 2008.08.08 23:14
Citata:

vilma rašė:
sveiki,buvau cia rases kad vaziuojant dingineja degimas,problema atsirasdavo tik po kokiu 50 km.tai labai apsunkino problemos paieskas.dar blogiau kad jos visai niekas nenori apsiimti.net kraislerio centras atsisake.siaip ne taip ikalbinau viename autoservise,tai nustate kad problema alkuninio veleno sukiu davyklije.sake cia kraisleriu liga,vien daviklis kainuos 400,o dar sproges duslintuvas.


Turiu toki. Palikau 80 lt, bet man neprireike. Aisku jis naudotas. Jei nori galeciau duot pasibandyt. Jei tiks atduosiu ta pacia kaina.


#5 degimas, o gal kita problema?
Miska Rašyta: 2008.10.08 9:55
Sveiki,
pirmoj eilej noriu padekoti tiems, kurie padejo atrasti problema su kontaktais, kuomet uzsidegdavo abs ir alarm set. Tikrai esu dekingas, susitvarkiau skydeli, perlitavau kontaktus ir ok.
Dabar susiduriau su kita problema, gal padesite isspresti?.. Atsalus orams pastebejau, kad mano grandas 98 td (krumpliaratinis), uzsikures pradeda visas kratytis, apsukos pakyla iki 1300 ant neutralios pavaros, pradeda drebeti...ijungus pirma begi ir vaziuojant pradeda staigiai trukciuoti...nuvaziavau i servisa, padare diagnostika...nustate, kad mires diegimas...kiek prisimenu kompas parode, kad diegimas diagnostikos metu turi rodyti kompo ekrane 0,82, o pas mane rode tai 0,1 tai -0,1. sake kad reikia reguliuoti diegima...kaip manot ar problema tikrai diegime? Jei taip, gal galit pasiulyti koki servisa siame regione Zarasai-Utena-Vilnius? Gal zinot kiek mazdaug kainuoja diegimo reguliavimas?
Is anksto dekoju.


#6 Re: diegimas, o gal kita problema?
Nord Rašyta: 2008.10.08 19:24
Degimas ne mires.Neteisingas degimo kampas.Geri meistrai turi mokėti jį nustatyti.Nusistato siurblio pavertimu link variklio arba nuo variklio.Viskas būtų labai paprasta,jei ne vienas dalykas.Ne visuose modeliuose galima rasti reikiamus ženklus.Bet tai dar ne viskas.Kadangi kuro siurblys valdomas elektroniškai,gali būti problema ir elektroniniame ankstinime.Toliau reikėtų pasitikrinti,ar geras temperatūros daviklis,nes variklis gali "nesuprasti" kad laukia šalta ir neužankstinti reikiamai degimo.Žodžiu reikėtų parodyti aparatą meistrams,kurie moka ne tik klaidas pažiūrėti,bet ir surasti jų priežastis ir pašalinti...


#7 Re: diegimas, o gal kita problema?
Trioškis Rašyta: 2008.10.08 19:40
Citata:

Nord rašė:
Degimas ne mires.Neteisingas degimo kampas.Geri meistrai turi mokėti jį nustatyti.Nusistato siurblio pavertimu link variklio arba nuo variklio.Viskas būtų labai paprasta,jei ne vienas dalykas.Ne visuose modeliuose galima rasti reikiamus ženklus.Bet tai dar ne viskas.Kadangi kuro siurblys valdomas elektroniškai,gali būti problema ir elektroniniame ankstinime.Toliau reikėtų pasitikrinti,ar geras temperatūros daviklis,nes variklis gali "nesuprasti" kad laukia šalta ir neužankstinti reikiamai degimo.Žodžiu reikėtų parodyti aparatą meistrams,kurie moka ne tik klaidas pažiūrėti,bet ir surasti jų priežastis ir pašalinti...


Del variklio temperaturos daviklio, darant diagnostika butu ismete klaida apie "engine coolant sensor" ar ka nors panasaus. Jei tokios klaidos nebuvo, vadinasi temperaturos daviklis tvarkoje.


#8 Re: diegimas, o gal kita problema?
Nord Rašyta: 2008.10.08 20:37
Citata:

Trioškis rašė:
butu ismete klaida apie "engine coolant sensor" ar ka nors panasaus. Jei tokios klaidos nebuvo, vadinasi temperaturos daviklis tvarkoje.



Klaida bus tuo atvėju,jei daviklis visiškai sugedęs,arba nutraukta grandinė.Buvo atvėjis,kai temperatūros daviklis "jautė" -30 laipsnių šaltį.Dėl to elektronika užankstindavo degimą ne tik užkūrimo momentu.Toks reikalas buvo pastebėtas tik atidžiai analizuojant gyvus parametrus.Pakeitus daviklį kitu,viskas susitvarkė...


#9 Re: vaziuojant dingsta degimas
Gintarasas Rašyta: 2009.07.25 17:07
Pas mane Dodge Grand Caravan 3.3l 2000m Buna labai daznai gesta variklis (uzsikuria poto is kokio 5-20 karto) ziema negeso vasara vel durniuoja pakeiciau laidus zvakes nepadejo skaiciau kad reiktu pakeist alkuninio veleno davikli bet nezinau kur jis randasi jei nesunku

gal foto galit idet kur ji rast ta alkuninio veleno davikli isanksto dekoju







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas