logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 (4) 5 6 7 »


#61 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
darėnas Rašyta: 2006.01.21 13:23
Citata:

Galstas rašė:
Jei dar suka, tai dar nemiręs, užteks ir iki rudens, bet paskui teks praplauti pinigėlių.


žinau, kad po šalčių atsigaus ir iki kitos žiemos turėtų užtekt...
jei muzono tik nesusitvarkysiu....

O tas "dar suka" tai taip ant ribos, kad.....


#62 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
GALSTAS Rašyta: 2006.01.21 13:30
Aš tai savajam prieš ketverius metus pirkau Golfui tada labai išreklamuotą neaptarnaujamą VARTA silver. Tai akumas atlaikė iki trijų metų. Vienu žodžiu tiras ššš. O dabar nusipirkęs pigesnį ir aptarnaujamą Baren. Kol kas viskas , net nebando rodyti mirties ženklų.


#63 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
darėnas Rašyta: 2006.01.21 13:39
aš ir baren'ą jau buvau spėjęs nužiūrėt, bet taip ir neprireikė...

o dabartinis....
belekoks su dviejų metų garantija...tai tiek ir laikė....


#64 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
GALSTAS Rašyta: 2006.01.21 13:44
Mano pažįstamas vilkikams pirkdavo irgi bet kokius, tai neatlaikydavo ir metų. tewkdavo keisti


#65 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
Andriux001 Rašyta: 2006.01.21 13:49
pas mane dar orginalas likes.. 3kartus gaves issikraut iki 0. kazkoks kosminis akumas... sako tie orginalus kazkokie tai sausieji buna.. ir jiem px kad iki 0 issikrauna.. gali vel atsistatyti i darbine padety


#66 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
GALSTAS Rašyta: 2006.01.21 13:51
Na nelabai pabandyk iškrauti iki 0, ir palaikyk tokią žiemą. Skaityk kad jis pragyveno pusę savo amžiaus ar visai numirė


#67 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
GALSTAS Rašyta: 2006.01.25 14:51
Vakar Alregintoje susimontavau Romano RISN įrangą. Kainavo 3500 Lt, balionas 53 Lt toroidinis. Tuo pačiu pasikeičiau ir žvakes, laidus, įsiurbimo kolektoriaus tarpinę- nieko nekainavo. O būtų kainavę, nes kai patikrino žvakes, tai jos savo gyvenimėlį jau buvo nugyvenusios. Vat taip šykštus du kartus moka. Gerbkit ir mylėkit savo auto, nes kitaip kišenėje


#68 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
Andriux001 Rašyta: 2006.01.25 19:28
Citata:

Galstas rašė:
Na nelabai pabandyk iškrauti iki 0, ir palaikyk tokią žiemą. Skaityk kad jis pragyveno pusę savo amžiaus ar visai numirė

nu as tik sakau, kad jis kelis kartus buvo numires iki tiek, kad jau nebepakrutino starterio.. (aisku, cia ne 0, nesdar lemputes degtu visa savaite).
ir neiko as jamnedares, nei ka da kroves nei ka..su laidais uzkure ir pats pasikrove.. o prie tokio salcio net uzsikure, tai suprask, kad uzsikrove gerai, nes suko startery be problemu..


#69 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
ru22 Rašyta: 2006.01.25 19:44
Citata:

Andriux001 rašė:
..su laidais uzkure ir pats pasikrove.. o prie tokio salcio net uzsikure, tai suprask, kad uzsikrove gerai, nes suko startery be problemu..

O zinojot kaip taisyklingai kurt voyageri su laidais? Visai ne taip kaip as kazkada: + su + o - su - sujungei ir pirmyn.. pasirodo tik vienus polius su laidais tiesiogiai sujungi.. Beskanuojant manuala perskaiciau..


#70 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
GALSTAS Rašyta: 2006.01.25 19:48
Citata:

ru22 rašė:
Citata:

Andriux001 rašė:
..su laidais uzkure ir pats pasikrove.. o prie tokio salcio net uzsikure, tai suprask, kad uzsikrove gerai, nes suko startery be problemu..

O zinojot kaip taisyklingai kurt voyageri su laidais? Visai ne taip kaip as kazkada: + su + o - su - sujungei ir pirmyn.. pasirodo tik vienus polius su laidais tiesiogiai sujungi.. Beskanuojant manuala perskaiciau..


Nelabai suprasta, paaiškink smulkiau


#71 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
ru22 Rašyta: 2006.01.25 19:53
Na as visad jungdavau akumo pliusa su pliusu, o minusa su minusu ir tada vesdavau.. O manuale parasyta, kad sujungti reikia akumo pliusa su pliusu, o minusa su norimo uzvesti variklio korpusu.


#72 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
GALSTAS Rašyta: 2006.01.25 20:00
Tai, kad čia jokia naujiena. Tokį užvedimo būdą nurodo kiek pamenu ir VW Golf gamintojai.


#73 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
ru22 Rašyta: 2006.01.25 20:12
O pats kaip vedi tada?

Šiaip tavo nurodytu klasikiniu būdu. O Voyagerio dar neteko bandyti.


#74 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
ru22 Rašyta: 2006.01.25 23:20
Brr.. nesupratau... pats klausima parasiau.. ir atsakymas mano pacio zinutej atsirado..


#75 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
darėnas Rašyta: 2006.01.26 9:39
Citata:

ru22 rašė:
Citata:

Andriux001 rašė:
..su laidais uzkure ir pats pasikrove.. o prie tokio salcio net uzsikure, tai suprask, kad uzsikrove gerai, nes suko startery be problemu..

O zinojot kaip taisyklingai kurt voyageri su laidais? Visai ne taip kaip as kazkada: + su + o - su - sujungei ir pirmyn.. pasirodo tik vienus polius su laidais tiesiogiai sujungi.. Beskanuojant manuala perskaiciau..


prie ko Voyageris čia - tas galioja visom auto...


#76 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
ru22 Rašyta: 2006.01.26 17:59
Prie to, kad pirma karta manuala vartau ir jis Voyagerio..


#77 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
Rašyta: 2006.03.08 1:25
Del baliono talpos tai kiek zinau galima pasirinkti priklausomai pagal auto konstrukcija max telpa berods GRAND tipo auto iki 79 Lt ( apvalus) - cia Alregintoj paaiskino . www.alreginta.lt


#78 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
Gran Martin Rašyta: 2006.03.08 9:38
Esu girdejes gandu kad yra pagamintas duju balionas priderintas prie Voyagerio dugno (aisku isemus zapaske)
Tai va jo talpa 200 LITRU. kiek suprantu uzsipildo 170 litrais duju (85%)
tas aisku kainuoja 272lt (jei po 1,60)
bet vaziuosi....


#79 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
Rašyta: 2006.03.08 9:46
Citata:

Remis rašė:
Del baliono talpos tai kiek zinau galima pasirinkti priklausomai pagal auto konstrukcija max telpa berods GRAND tipo auto iki 79 Lt ( apvalus) - cia Alregintoj paaiskino . www.alreginta.lt


As toki isidejau BRC dujose. Tik pas mane nera pludes, todel nerodo net preliminariai duju likucio ir leidzia prigrusti i baliona bent jau 75 litrus (vakar Statoile tiek pripyle), meistras aiskinno, kad galima sugrust ir 79, t.y. 100%.
Ale kas is to - sanaudos kol kas beprotiskos - 21l/100km, kai benzo eidavo 14.5. Vaziuosiu aiskintis, bet kol kas tai depresija ble


#80 Re: Mano dujų įranga (IV kartos, Romano)
Gran Martin Rašyta: 2006.03.08 9:54
na mano dodge 3,3 2001 valgo 14-15 litru duju plius 1-2 ltr benzo.
Nes persijungia ant duju tik kai susyla variklis iki x laipsniu.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas