logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1 Rasoja langas
Rašyta: 2006.09.01 23:12
chebra, rasoja priekinis langas is lauko, gal kas buvot susidures?


#2 Re: Rasoja langas
Skilandis Rašyta: 2006.09.01 23:24
Pas tavę įsijunge kodicionierius isijug šiluma arba nusuk oro putimą nuo piekinio stiklo ir bus viskas okei


#3 Re: Rasoja langas
darėnas Rašyta: 2006.09.02 9:39
Citata:

deedee rašė:
chebra, rasoja priekinis langas is lauko, gal kas buvot susidures?

a kam valytuvai?.....


#4 Re: Rasoja langas
Gran Martin Rašyta: 2006.09.02 14:14
Citata:

deedee rašė:
chebra, rasoja priekinis langas is lauko, gal kas buvot susidures?

buvo
pac tema sukurt norejau
biski siluma padidink
nes bent jau pas mane kazkokiu mistiniu budu lauke oras siltesnis, nei pucia vejelis salone


#5 Re: Rasoja langas
vidijus Rašyta: 2006.09.02 15:30
Citata:

Marčius rašė:
Citata:

deedee rašė:
chebra, rasoja priekinis langas is lauko, gal kas buvot susidures?

buvo
pac tema sukurt norejau
biski siluma padidink
nes bent jau pas mane kazkokiu mistiniu budu lauke oras siltesnis, nei pucia vejelis salone
Kai pildžiau kondišina,man išaiškino tokį dalyką,kad pas kai kuriuos ''amerikonus''nustačius oro pūtimą vien į priekinį langą automatiškai pasijungia kondicionierius,net neusidega lemputė.Keista,nesuprantu kam to reikia,bet faktas,bandėm iš tikrujų dirba kond. siurblys.


#6 Re: Rasoja langas
NedaBytas Rašyta: 2006.09.02 16:30
kai ateis ruduo, lauke lis, pastebesi teigiamus bruozus.
man labai patiko si funkcija, nes vaziuojant su bet kokia masina lyjant lietuj langai rasoja is vidasu, pas vienas maziau pas kitas daugiau, o dodge ijungus langu putima, greitai visi rasojimai nueina.

kaip as suprantu rasojima:
kai esant vesesniam orui paputi i langa, jis rasoja, o kondikas pucia vesu ora, del to tas rasojias ir dziusta, dar teko girdet kad kondikas sausina ora


#7 Re: Rasoja langas
kedmarius Rašyta: 2006.09.02 20:00
pas mane kai padarai kad pustu i priekini stikla o paskui isjungi pradeda rasoti is vidaus kazkoke nesamone..


#8 Re: Rasoja langas
darėnas Rašyta: 2006.09.02 22:37
Citata:

NedaBytas rašė:
kaip as suprantu rasojima:
kai esant vesesniam orui paputi i langa, jis rasoja, o kondikas pucia vesu ora, del to tas rasojias ir dziusta, dar teko girdet kad kondikas sausina ora

rasa džiūsta dėl šalto oro?....


O paskutinė mintis teisinga - kondišinas atšaldo orą ir iš jo kondensuojasi drėgmė ant radiatoriaus(iš čia ir lašantis kondensatas) ir paskui šitas sausesnis oras per pečių patenka salonan. Sausesnis oras - mažiau rasojimo.....


#9 Re: Rasoja langas
minius Rašyta: 2006.09.04 20:52
Pas mane ir kondikas pats isijungia , nors lempute neziba, po biski sis bruozas pradeda nervinti nes kai tokiu oru kondiko nereikiam, o kuras nepigus tai ble ble...


#10 Re: Rasoja langas
Pacukas Rašyta: 2006.09.04 20:59
Kondikas isijungia nustacius oro srauto putima i priekini stikla arba priekinis langas+ortakiai ant paneles. Peciuko padetys - I, II.


#11 Re: Rasoja langas
Rašyta: 2006.09.05 0:16
Maziau alchogolio reikia vartoti ir langai neberasos


#12 Re: Rasoja langas
Rašyta: 2006.09.06 22:09
Citata:

mooonas rašė:
Maziau alchogolio reikia vartoti ir langai neberasos

bet tai kad is lauko siaip tai pas mane grynas europietis, mech.pavaru deze ir praktiskai basas.bandziau pusti ir siltesni,ir saltesni ora, visvien rasoja. velnias zino....


#13 Re: Rasoja langas
Pajuris Rašyta: 2006.09.07 11:02
Pas mane irgi mechaninis europietis (TD) na tokių problemų nepasitaiko. Orai permainingi tai gal ir reguluoti dažniau reikia.


#14 Re: Rasoja langas
Gran Martin Rašyta: 2006.09.07 22:15
Citata:

deedee rašė:
Citata:

mooonas rašė:
Maziau alchogolio reikia vartoti ir langai neberasos

bet tai kad is lauko siaip tai pas mane grynas europietis, mech.pavaru deze ir praktiskai basas.bandziau pusti ir siltesni,ir saltesni ora, visvien rasoja. velnias zino....

biski siltesnio oro , pora minuciu ir neberasoja


#15 Re: Rasoja langas
GALSTAS Rašyta: 2006.10.14 14:31
Citata:

deedee rašė:
Citata:

mooonas rašė:
Maziau alchogolio reikia vartoti ir langai neberasos

bet tai kad is lauko siaip tai pas mane grynas europietis, mech.pavaru deze ir praktiskai basas.bandziau pusti ir siltesni,ir saltesni ora, visvien rasoja. velnias zino....


Sveiki, ilgokai jau nerašiau. Išlendu po truputėlį iš pogrindžio. Panašią problemą ir aš turėjau. Viena dieną ryte radau iš vidaus aprasojusius visus langus, o po vairuotojo priekiniu kilimėliu vandens. maniau jog tai po praėjusios lietingos dienos. tačiau įjungus kondicionierių langų rasojimas dingdavo, o įjungus šildyma priekinis langas aprasodavo. is kart įtariau pečiuko radiatorių. ir neapsirikau. pasirodo šie radiatoriai yra lyg ir neblogi- vamzdeliai variniai, bet daugumoje jų prasta tarpinė kuri sandarina iš šonų vamzdelius ir plastikinį korpusą. tarpinė laikui suaižėja ir antifrizas pro korpuso kraštus pradeda bėgti į išorę. visa tai pataisoma. remonto kaina iki 50 lt.


#16 Re: Rasoja langas
Vladas Rašyta: 2006.10.14 19:01
pas mane irgi is lauko rasoja , o langai is lauko rasoja tik del kondiskes....kad pucia salta ora . imanomi keli variantai..palauki kol masina susils ir pradesi tada vaziuot ( pus siltras oras ir nerasos)
arba ...atjungi nuo kondiskes laida , kad ji nebeisijungtu ( cia kalbu apie dabartini sezona) as asmeniskai istraukiau kondiskes rele is saugikliu bloko ir vsio...taip kad pas mane kondiske nebeisijungineja ( kam ji reikalinga siuo metu laiku )


#17 Re: Rasoja langas
GALSTAS Rašyta: 2006.10.15 10:47
Sorryy, neįsiskaičiau gerai į pirmą postą. iš lauko rasoja bemaž daugumoje auto. o aš rašau kad rasoja iš vidaus. gal kam pravers ir tokia info.


#18 Re: Rasoja langas
darėnas Rašyta: 2006.10.15 19:50
Citata:

Vladas rašė:
...taip kad pas mane kondiske nebeisijungineja ( kam ji reikalinga siuo metu laiku )

ats. aštuntam poste....


#19 Re: Rasoja langas
BOSAS Rašyta: 2006.10.15 21:43
Citata:

VLADAS
pas mane irgi is lauko rasoja , o langai is lauko rasoja tik del kondiskes....kad pucia salta ora . imanomi keli variantai..palauki kol masina susils ir pradesi tada vaziuot ( pus siltras oras ir nerasos)
arba ...atjungi nuo kondiskes laida , kad ji nebeisijungtu ( cia kalbu apie dabartini sezona) as asmeniskai istraukiau kondiskes rele is saugikliu bloko ir vsio...taip kad pas mane kondiske nebeisijungineja ( kam ji reikalinga siuo metu laiku )

.


tavo vietoi taip nedaryciau.
Tvarkysi kondika veliau del tokiu fintu.
Kondike sedi didelis slegis ir kuomet jis retkarciais prasukamas slegio pokyciai pasiskirsto tarp pacio kondiko mazgu ir visokiu salniku. Pagereja slegiu balansas ir mazeja visokiu isbegimu tikimybe.

Na cia taip labai grubiai parasiau.


#20 Re: Rasoja langas
GRIZLY Rašyta: 2006.10.15 22:56
Nu geras. Man kaip tik rasojimas dingsta, kai kondikas kartu su karštu oru pučiamas Ir dingsta bukvaliai per sekundes







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas