logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   2 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 7 8 9 (10) 11 12 13 ... 15 »


#181 Re: Ar tinka
albertas Rašyta: 2008.09.08 18:42
Citata:

Ogogo2 rašė:
Man reik i Jeep'a varikli vat ir galvoju ar tiktu nuo chrysler o nuo seno galima nuimti ko reikia sitam. Ta prasme ar blokai varykliu skiresi ir juose padaryti tvirtinimai. Variklis 2.5td


Sorry nesupratau galvojau kad is vano nori hibrida padaryti


#182 Re: Ar tinka
Indukas Rašyta: 2008.09.08 20:48
o pas juos buna 2.5 dyzeliai?


#183 Re: Dalys tinkamcios nuo kitu markes automobiliu
Ogogo2 Rašyta: 2008.09.10 5:03
Jeep'e stovi VM variklis chryslereje irgi vat tik kitaip jie aprengti idomu ar yra tvirtinimo vietos detalems kurios stovi jeep'e


#184 Re: Dalys tinkamcios nuo kitu markes automobiliu
TomasK Rašyta: 2008.09.10 16:16
Citata:

raimmis rašė:
pas mane ziguli buvo perdaryti galiniai volginiai atpyliau apie 5 metus poto draugeliui atidaviau tai pernai maciau dar vazinejasi +6 metai laiko vadinas



Kažkada kai univere mokiausi, dėstytuvas kažkoks sakė, kad vakariečiai skaičiuodami mašinas naudoja 1,2 perkrovos koeficientą (atseit daugiau pašinos perkraut niekas negali, neįsivaizdavo, kad į kito kaimo šokius žiguliuku 12 žmonių nuvažiuot galėtų...)
Rusai gi, kurdami savo mašinas (tokias kaip Volga ar Niva) atsargos koeficientą ėmė ne mažiau 5, karinei ir sunkiajai technikai- iki 10.
Taigi, nors ir nesu keitęs amortikų, bet tikiu kad Niviniai dirbs bent jau ne prasčiau...


#185 Re: Dalys tinkamcios nuo kitu markes automobiliu
audrius111 Rašyta: 2008.09.13 18:55
Tai turetu tikti jei variklis toks pats nes esu girdejes kad i Voyageri 96 - 99 montavo Alfa romeo variklius (italiskus 2.5 TD)
Tokia patys Opel fronteroj ir Jeepe berodz (tiksliai nezinau )


#186 Re: Dalys tinkamcios nuo kitu markes automobiliu
Misha Rašyta: 2008.10.05 21:04
Sveiki,
O gal kas zino nuo kokios auto galima pritaikyti linges IV (trupas)?Ar geriau jau nuo kt. dodge nuimti? ;-)


#187 Re: Dalys tinkamcios nuo kitu markes automobiliu
audrius111 Rašyta: 2008.10.07 20:39
Sveiki kolegos , neseniai man voztuvas issiko (ar kazkas pan ) tj nuvariau pas savo meistreli dizelini ir jis manpaporino . kad visi 2.5 TD varikliai chryslerije yra nuo alfa romeo ... idomu ... tai gal ir visos detale sturetu tikti kaip guoliai ir pan ?


#188 Re: Dalys tinkamcios nuo kitu markes automobiliu
AERO_DD Rašyta: 2008.10.07 22:46
Kuro filtras(IIkas 2.5benz.),stovi po dugno jau poro metu pirkau nuo Audi,tik du dalykais:
1)reikia su savim tureti savo sena kaip pvz.
2)Is savo originala perstatyti i nauja laikyklis(kaip homutas)
KAzkada geras zmogus kuris prekiauja ivairius filtrus sita man pasiule ,vaziuoja gerai, o kaina originalas FRAM-98Lt,sitas nuo audi-25arba35Lt dabar tiksliai nepasakysiu


#189 Re: Dalys tinkamcios nuo kitu markes automobiliu
Nord Rašyta: 2008.10.08 19:31
Citata:

audrius111 rašė:
Sveiki kolegos , neseniai man voztuvas issiko (ar kazkas pan ) tj nuvariau pas savo meistreli dizelini ir jis manpaporino . kad visi 2.5 TD varikliai chryslerije yra nuo alfa romeo ... idomu ... tai gal ir visos detale sturetu tikti kaip guoliai ir pan ?



Truputį ne taip yra.Sakykim kad į chrysler ir alfa,ir gazelę ,ir scorpą dėjo tuos pat VM italų dyzelius.A dar į jeep irgi.Visai neseniai skaičiau ,kad rusai vel dės į savo gazeles VM...


#190 Re: Dalys tinkamcios nuo kitu markes automobiliu
raimmis Rašyta: 2008.10.09 23:27
vasara pradejo barsketi galas, pasirodo buvo isdilusios galiniu amortiku virsutines gumos, kadangi prikt ju kaip ir nera, bent kiek ieskojau, teko biski pachalturint -pasirodo labai gerai tiko zigulio stabilizatoriaus gumos reikejo jas tik biski apipjaustyt ir supresuot atgal, beje is paziuros jos viens prie vieno su galinio stabilizatoriaus gumom tik reiktu pamatuot vidines skyles diametra nes originalos brangokos


#191 Re: Dalys tinkamcios nuo kitu markes automobiliu
audrius111 Rašyta: 2008.10.16 20:42
xe xe paskaitinejau foruma kad dzeriui tikka niviniai amortikai nuvaziavai i gariunus (vilniuje0 ir sakau man reikia amortizatoriu nivai ta iskart man rezia JIE IR CHRYSLER'iams tinka po 70 lt as taip paziurejau sakau man nivai tada sako ai jei nivai tada po40 ....... nu nemirtinga Lietuva kas dedasi mjau ir turginai zino viska DD


#192 kokie stumokliai tinka
marijja Rašyta: 2008.12.05 20:53
Labas vakaras. gal teko kam nors dometis kokiu dar markiu automobiliu varikliai galetu tikti II-ukui voyageriui 2.5 dyzeliui? Ar bent jau kitu modeliu voyageriu kokiu galetu tikt?


#193 Re: kokie stumokliai tinka
liovanis Rašyta: 2008.12.05 20:56
O kuriam tikslui?


#194 Re: kokie stumokliai tinka
Mindas112 Rašyta: 2008.12.05 21:18
Prieš kokius 6 metus ,kai man reikėjo Mazdai 626 stūmoklių,nuvariau su pavyzdžiu į "Autotechniką" ,tai iškepė po 100 lt lyg tai(neatsimenu,su žiedais, ar ne).Sakau:iš kur gauti remontinių žiedų- sako: o kam tau būtent mazdos? Pagal tavo remontinį dydį tinka Fiat Ducato žiedai-padarė stūmoklius su lizdais Fiat ducato žiedams. Pažystamas mano mazdą uošviui prieš 4,5 metų nupirko- laksto po šiai dienai...
P.S. Vožtuvus ištekinom ir nušlifavom iš Volginių,stūmoklio pirštai kaip tik tiko nuo Vaz...


#195 Re: kokie stumokliai tinka
marijja Rašyta: 2008.12.05 21:34
Tikslas tai paprastas ir aiskus: randi varikli dalimis, pasiimi stumoklius su ziedais, sudedi i savo chrysleri ir gali vaziuot.
O kur ta "Autotechnika" randasi? Jauciu voyageriui ir dar dyzeliui tai brangiau kainuos nei mazdai bet vis tiek apsimoka. o kazin dar kiek mazdaug kainuotu ziedai jei tarkim bandyt pritaikyt naujus is parduotuves kokios kitos masinos?


#196 Re: kokie stumokliai tinka
liovanis Rašyta: 2008.12.05 21:49
Gali bandyt pasukt mano draugui,jis prekiauja nenaujom dyzeliu detalem.Manau tikrai tures tuos stumuoklius.8698 36038 Gintaras.Cia Alsenuose, uz mesos kombinato.


#197 Re: kokie stumokliai tinka
Mindas112 Rašyta: 2008.12.05 22:06
Citata:

marijja rašė:
Tikslas tai paprastas ir aiskus: randi varikli dalimis, pasiimi stumoklius su ziedais, sudedi i savo chrysleri ir gali vaziuot.
O kur ta "Autotechnika" randasi? Jauciu voyageriui ir dar dyzeliui tai brangiau kainuos nei mazdai bet vis tiek apsimoka. o kazin dar kiek mazdaug kainuotu ziedai jei tarkim bandyt pritaikyt naujus is parduotuves kokios kitos masinos?

Ji buvo įsikūrusi Ašigalio g. garažų komplekse prie "Švaros" filijalo,kur stambiagabaričių atliekų aikštelė,ar ji dabar ten-nežinau


#198 Re: kokie stumokliai tinka
Mindas112 Rašyta: 2008.12.05 22:07
http://www.ml.lt/index.php?page=imone ... la_id=100152352&pazymeti=
Beje,manau,kad nauji "samadielkos" yra geriau,nei "sunešioti " iš kito motoro(bet čia tik mano nuomonė) Pratekina bloką,pagamina kaušus-turėtų būti "kaulas",tsknt


#199 Re: kokie stumokliai tinka
liovanis Rašyta: 2008.12.05 22:16
Citata:

Mindas112 rašė:
http://www.ml.lt/index.php?page=imone ... la_id=100152352&pazymeti=
Beje,manau,kad nauji "samadielkos" yra geriau,nei "sunešioti " iš kito motoro(bet čia tik mano nuomonė) Pratekina bloką,pagamina kaušus-turėtų būti "kaulas",tsknt

Visiskai tau pritariu.Musiskiai tikrai gerai lieja tuos stumuoklius,dar negirdejau,kad kas butu nusivyles.Na nebent pradege koks,ar kaip kitaip,tai gal deciau padeveta.


#200 Re: kokie diz.varykliai tinka IIkui
AERO_DD Rašyta: 2008.12.06 8:28
Citata:

marijja rašė:
Labas vakaras. gal teko kam nors dometis kokiu dar markiu automobiliu varikliai galetu tikti II-ukui voyageriui 2.5 dyzeliui? Ar bent jau kitu modeliu voyageriu kokiu galetu tikt?

Pries pora metu vienas kaimynas buvo savo IIkui pastate diz.varyklis nuo Alfa Romeo,
dar kazkada maciau Autopliuse irgi IIkas dizelinis su Fiato varyklis.




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas