logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/modules/newbb/include/functions.php on line 377

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/modules/newbb/include/functions.php on line 391

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/Frameworks/art/object.php on line 148

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/Frameworks/art/object.persistable.php on line 232

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 »


#1 Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
ru22 Rašyta: 2006.09.19 21:58
Sveiki, neiskenciau, tad nusprendziau paklaust visu, gal kas esat susidure su keistu traskejimu prie ratu ipac stabdant ir pajudant smarkiau is vietos (paprasciausiai traksteli karta ar pora kartu, o duobetam kelyje ir labai daznai, taciau tai ne duslus bildejimas..)? Nusiteikineju remontui taciau noretusi visgi isivaizduot i ka teks investuot pinigelius?
Ir kita problema su pasaliniu garsu - leciau vaziuojant kazkas svilpia ar tai toks ispudis kad metalines detales trintusi ar tai grandine kokia nors girgzdetu.. Is pradziu itariau kaladeles, taciau nuspaudus stabdi garsas nedingsta.. Ar galetu kazkoki panasu garsa skleisti greiciu deze? Nes ijungus D lyg ir jauciasi kazkoks pasalinis garsas, tik labai tyliai.. O vaziuojant tai rekia kad ne tik mergos bet ir bernai atsisuka paziuret i mane..


#2 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
BOSAS Rašyta: 2006.09.19 22:02
sunkiai tu cia aprasei net sunku suprasti apie ka konkreciai ar traska ar rekia???
Traska greiciausiai sarnyrai
O rekia cia nieko nesupratau.


#3 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
ru22 Rašyta: 2006.09.19 22:03
Citata:

BOSAS rašė:
sunkiai tu cia aprasei net sunku suprasti apie ka konkreciai ar traska ar rekia???
Traska greiciausiai sarnyrai
O rekia cia nieko nesupratau.

Na toks kaip ir svilpimas sklinda.. Kaip diskas rato kur nors trintusi.. Labai idomus garsas..


#4 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
BOSAS Rašyta: 2006.09.19 22:05
Citata:

ru22 rašė:
Citata:

BOSAS rašė:
sunkiai tu cia aprasei net sunku suprasti apie ka konkreciai ar traska ar rekia???
Traska greiciausiai sarnyrai
O rekia cia nieko nesupratau.

Na toks kaip ir svilpimas sklinda.. Kaip diskas rato kur nors trintusi.. Labai idomus garsas..

Tai gal nediskas o tipo kokia viela ar kazkas panasaus i besisukanti metala liestusi?


#5 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
driusa Rašyta: 2006.09.19 22:05
Citata:

ru22 rašė:
Sveiki, neiskenciau, tad nusprendziau paklaust visu, gal kas esat susidure su keistu traskejimu prie ratu ipac stabdant ir pajudant smarkiau is vietos (paprasciausiai traksteli karta ar pora kartu, o duobetam kelyje ir labai daznai, taciau tai ne duslus bildejimas..)? Nusiteikineju remontui taciau noretusi visgi isivaizduot i ka teks investuot pinigelius?
Ir kita problema su pasaliniu garsu - leciau vaziuojant kazkas svilpia ar tai toks ispudis kad metalines detales trintusi ar tai grandine kokia nors girgzdetu.. Is pradziu itariau kaladeles, taciau nuspaudus stabdi garsas nedingsta.. Ar galetu kazkoki panasu garsa skleisti greiciu deze? Nes ijungus D lyg ir jauciasi kazkoks pasalinis garsas, tik labai tyliai.. O vaziuojant tai rekia kad ne tik mergos bet ir bernai atsisuka paziuret i mane..


o negali čia būti guoliai?Jeigu iš separatoriaus dzintros byra ir stringa?


#6 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
BOSAS Rašyta: 2006.09.19 22:08
guoliai nezinau .....
Pas mane irgi yr atsirades kazkoks garsas bet jis keiciasi spaudziant stabdi vad kazkas su kaladkem.
tai noriu issiaiskint gal ir pas ji kazkas panasaus


#7 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
ru22 Rašyta: 2006.09.19 22:13
Citata:

BOSAS rašė:
guoliai nezinau .....
Pas mane irgi yr atsirades kazkoks garsas bet jis keiciasi spaudziant stabdi vad kazkas su kaladkem.
tai noriu issiaiskint gal ir pas ji kazkas panasaus

Na bet is greiciu dezes tokie garsai sklisti neturetu ane? Labiausiai sito bijau tad nuraminkit..


#8 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
BOSAS Rašyta: 2006.09.19 22:14
nufotkink ta garsa


#9 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
ru22 Rašyta: 2006.09.19 22:15
Citata:

BOSAS rašė:
nufotkink ta garsa

Galiu pabandyti irasyti..


#10 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
piktas Rašyta: 2006.09.19 22:21
Greiciau jau bus su stabdziu kaladelem . Guolis kitaip gaudzia. Beja ar kaista ??? Ir tas garsas tik kai vaziuoji atsiranda? Pas many tai kai atbuliniu pradedu vaziuot ir paspaudziu stabdi sutraska vaziuokle. Bet vis nera kada paziuret. Greitai jauciu ratai issiskes


#11 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
ru22 Rašyta: 2006.09.19 22:23
Citata:

piktas rašė:
Greiciau jau bus su stabdziu kaladelem . Guolis kitaip daudzia. Beja ar kaista ??? Ir tas garsas tik kai vaziuoji atsiranda? Pas many tai kai atbuliniu pradedu vaziuot ir paspaudziu stabdi sutraska vaziuokle. Bet vis nera kada paziuret. Greitai jauciu ratai issiskes

Tik kai vaziuoju garsas atsiranda.. Va kai jau greiciau vaziuoju kokia 70-80 km/h jokio garso nebesigirdi..


#12 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
piktas Rašyta: 2006.09.19 22:33
O Tu gerai apziurek tada ratus, gal kas ilindes. As tai pakelciau masina ir ratus po viena prasukciau tikrai rastum kuris. Na stebuklu tai nebuna. Teko vienai damai autostradoj padet tai buvo protektoriaus gabalas atplises. Stovi viskas normale, pradedi vaziuot kosmaras .


#13 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
driusa Rašyta: 2006.09.19 22:45
Citata:

ru22 rašė:
Citata:

piktas rašė:
Greiciau jau bus su stabdziu kaladelem . Guolis kitaip daudzia. Beja ar kaista ??? Ir tas garsas tik kai vaziuoji atsiranda? Pas many tai kai atbuliniu pradedu vaziuot ir paspaudziu stabdi sutraska vaziuokle. Bet vis nera kada paziuret. Greitai jauciu ratai issiskes

Tik kai vaziuoju garsas atsiranda.. Va kai jau greiciau vaziuoju kokia 70-80 km/h jokio garso nebesigirdi..


Tai laikyk apie 90 km/h ir viskas ok .
Pas mane kažkoks garselis , panašus į tai ka rašai ,atsiranda kai stipriau ir dažnai pastabdau , bet nekreipiu dėmesio.


#14 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
raimmis Rašyta: 2006.09.19 23:36
buvo ir pas mane tai pasirodo kad ant priekiniu kaladeliu yra metaliniai usai kurie jei kaladeles sudyla remiasi i diska ir pradeda dainuot a daba isitaisiau barskuti garsas lyg daug centu barsketu po apacia ir kai buvau pakeles viska isziurejau nu nieko neradau kazkoks


#15 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
Kostass Rašyta: 2006.09.20 10:11
Tai pasiziurek gal tikrai viela kaladeliu fiksavimo i diska trinasi man panasei buvo tik su omega


#16 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
Vladas Rašyta: 2006.09.20 11:02
tarpk kitko ru22, tiesiog pataikei i mano problema..ir man buvo taip ( na ir tebera) kavilas traskesys, kurio niekaip niekas negalejo nustatyt is kur.....o va praeita savaite radau pats, kai keliau masina su dankratu...keliu ogi traska....pasirodo amortikas, kazkas ten viduje daros ir traska..tai va.. tai dabar spoviau i ta reikala ir tegu traska, kai uzsitraskins negyvai reiks keist nauja
aisku nereiskia kad pas tave taip bus , bet pas mane visiskai ta pati problema...svelnus ikyrantis traskejimas ypac ryte


#17 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
GRIZLY Rašyta: 2006.09.20 11:08
O ar negali tai būti atraminiai guoliai?


#18 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
Vladas Rašyta: 2006.09.20 11:46
na nemanau ...man atrodo jie pradetu is pradziu bildet silpna o paskui vis tipriau..va jei trasketu sukinejant vaira..manau tada galetu but atraminiai..o dabar..kazi, nors ka gali zinot


#19 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
mulkiz Rašyta: 2006.09.20 20:05
man ir panashus trashkesys buvo , bet palindes po makina supratau kad tai stabilizatoriaus gumos.


#20 Re: Traskejimas ir kiti pasaliniai garsai..?
kedmarius Rašyta: 2006.09.20 20:41
pas mane trskedavo kai vaziuodavau atbulas tai buvo kaladeles kaltos







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas