logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
dzonis Rašyta: 2006.09.25 11:14
Sveiki,
dairausi miniveno. Apsistojau ties voyageriu. Norejau paklausti tu kurie turejo (vazinejo) 3-ios ir 4 -os kartos voyageriais apie vaziavimo ir eksploatavimo skirtumus. Perkamas bus 3.3 su imanomai gausesne komplektacija del GRand versijos dar galutinai neapsisprendziau.
Piniginei labiau patinka 3-ios kartos voyageris . Is isores man jis net labiau patinka uz 4-a,vidus aisku 4-o zymiai grazesnis. O kaip techniniai dalykai ,variklai dezes ? Yra ten juntamu skirtumu? Kaip vazaivimo komfortas ir graso izoliacija ?


#2 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
Gran Martin Rašyta: 2006.09.25 11:35
Citata:

dzonis rašė:
Sveiki,
dairausi miniveno. Apsistojau ties voyageriu. Norejau paklausti tu kurie turejo (vazinejo) 3-ios ir 4 -os kartos voyageriais apie vaziavimo ir eksploatavimo skirtumus. Perkamas bus 3.3 su imanomai gausesne komplektacija del GRand versijos dar galutinai neapsisprendziau.
Piniginei labiau patinka 3-ios kartos voyageris . Is isores man jis net labiau patinka uz 4-a,vidus aisku 4-o zymiai grazesnis. O kaip techniniai dalykai ,variklai dezes ? Yra ten juntamu skirtumu? Kaip vazaivimo komfortas ir graso izoliacija ?

kadangi 3 yra senesnis- tai didesne tikimybe, kad bus padrozta masina.
Ir siaip visos detales 4-ame bus jaunesnes
del garso izoliacijos- 3-iu vairuotojai pastoviai skundziasi bloga garso izoliacija.
detales 4-o brangesnes, bet kai kas tinka nuo 3-io.


#3 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
Kostass Rašyta: 2006.09.25 12:13
gerai jei pasiseks kaip man nusipirkti su 37000 myliu riba IV, vazineju jau antra sezona o keiciau tik po ziemos duobiu isdauzytus stabilizatorius. Visa kita tikrai idealu. Beto girdejau kad III prastesnis apsvietimas nes jo priekines lempos gerokai siauresnes uz IV mod. Ir seip isitikinau, kad riba tikrai vaidina dideli vaidmeni. Tik sunku isitikinti, kad ji tikra.


#4 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
MARKO Rašyta: 2006.09.25 12:32
Vazineju III-iuku. Del garso izoliacijos - jokio garso, isskirus sediniu. Biski girgzda, reik patobulint tvirtinima. Del detaliu senumo - gali buti tik 1 metu skirtumas. Man pvz. kazkodel III-iukas minksciau vaziuoja. Jeigu nori gausesnes irangos - treciukas. Vistiek pigiau. Del apdailos nusidevejimo - priklauso nuo seno seimininko. Sekmes.


#5 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
Kostass Rašyta: 2006.09.25 12:42
as tai poto kai isedau i IV tai III isvis nebenorejau matyti del priekines paneles vidurio kur magas, kazkoks iskapotas visai nebepatiko.


#6 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
Mr.Iksas Rašyta: 2006.09.25 12:57
Citata:

DODGE SE IV rašė:
as tai poto kai isedau i IV tai III isvis nebenorejau matyti del priekines paneles vidurio kur magas, kazkoks iskapotas visai nebepatiko.


jau rašiau, kad III ir IV skirtumai tai skonio reikalas, ir man daug labiau mielesnė III panelė nei IV, daug grakštesnė...


#7 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
Mr.Iksas Rašyta: 2006.09.25 13:04
Citata:

Marko rašė:
Vazineju III-iuku. Del garso izoliacijos - jokio garso, isskirus sediniu. Biski girgzda, reik patobulint tvirtinima. Del detaliu senumo - gali buti tik 1 metu skirtumas. Man pvz. kazkodel III-iukas minksciau vaziuoja. Jeigu nori gausesnes irangos - treciukas. Vistiek pigiau. Del apdailos nusidevejimo - priklauso nuo seno seimininko. Sekmes.


Visiškai teisingai - 100 proc. esi teisus ir dėl garso izoliacijos buvo rašyta - mitas, kad ji negera, o visa kita tai tik skonio reikalas; žinoma, kas liečia detalių naujumą čia tai nieko nepaprieštarausi, bet kas liečia jų eksploatacines savybes tai gali pasakyti tik tie kas važinėjo ir su III ir su IV, bet kapitalizmo sąlygomis tai kas buvo pagaminta anksčiau, dažniau tarnauja ilgiau - čia iš patirties su fordais...


#8 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
Bruno Rašyta: 2006.09.25 13:24
As kai rinkausi ka pirkti svarsciau tarp visu tipu IV-tuku ir III (Town&Countrio)..
Salonas man mielesnis III-iuko.. priekines faros, beabejo IV. O visa tai kas po kapotu, tai maciau tokiu baisiu IV ir va papuoliau ant puse velnio atrodancio III. As asmeniskai siulyciau rinktis IV vien del to kad tai kitos kartos masina. Svarbiausia neimk pirmos pamatytos masinos.. Paziurek bent keleta, kad paskui galetum ziureti i vaziavimo skirtumus.. O techninius skirtumus manau gal neblogai apibudintu Ogis. Jis tomis masinomis uzsiima, jis tiksliau ir pasakytu... Mes gi dauguma sedim tik uz savo konkretaus modelio ir tik ji giriam


#9 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
EiMiS Rašyta: 2006.09.25 15:55
Citata:

Marčius rašė:
del garso izoliacijos- 3-iu vairuotojai pastoviai skundziasi bloga garso izoliacija.

Kuris čia skundžiasi?


#10 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
zulu Rašyta: 2006.09.25 16:22
matau gincas verda pilnu tempu.As turiu ir III ir IV ir galiu pasakyt kad III yra zemesnis ir stobvi ant kelio stabiliau ,kaip lengva masina, o IV siubuoja kaip laivas . IV tyliau dyrba mataras ir yra taupesnis uz III tiek 3.3 tiek 3,8, IV vidaus apdailos detales kokybiskesnes(priekines paneles), lempos geriau sviecia,o labiausiai isvaizda skiresi jei sau gali leisti uz isvaizda moket zymiai daugiau tai pirmyn o visa kita tai tikrai neverta tokiu pinigu gerai cia kazkas sake kad geriau prabangesnis III nei biednas IV


#11 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
Andriux001 Rašyta: 2006.09.25 16:57
as irgi jei kada keisiu i IV tai tik del to, kad jaunesnis modelis.. ir siaip tai jis man piktesnis atrodo.. bet kaip jau kazkas minejo.. ar verta kisti babkes uz tai, kad pats sau galetum pasakyt, kad turiu IV, tai jau cia kita kalba


#12 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
linas Rašyta: 2006.09.25 17:10
Citata:

Andriux001 rašė:
as irgi jei kada keisiu i IV tai tik del to, kad jaunesnis modelis.. ir siaip tai jis man piktesnis atrodo.. bet kaip jau kazkas minejo.. ar verta kisti babkes uz tai, kad pats sau galetum pasakyt, kad turiu IV, tai jau cia kita kalba

Turejau treciuka 3,3, dabar su ketvirtuku 3,8 gazuoju. Ketvirtukas 2litrais kuro maziau ryja. gal del to, kad variklis naujasnis


#13 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
Vladas Rašyta: 2006.09.25 18:20
na as vazinejau pries tai su III metus dabar jau bus metai kaip vazineju su IV , skirtumas pagrindinis tik dizaine, vaziavimo kokybe ,mano nuomone, visiskai tapati kazkokio skirtumo ypatingo tikrai nera ( na aisku kaip minejau dizainas ) vidaus apdailos mediziagos man labiau patiko nuo III, ten buvo maziau kietos plastmases kuri labai megsta braizytis ( taip dabar IV) o ypac tai sedyniu nugaros ,, III jos buvo medziagines, o jau IV yra plastmasines ir pas mane vaiku jau nuspardytos ....na kas dar .... vairavimas tas pats, kainos remontui galima sakyt tos pacios ( nekalbu apie ,,skardas" )..beabejo jei yra galimybe tai geriau imti9 IV su maziau ,,navarotu" nei III pilna....kaip minejau naujas modelis yra naujas.....
kas del stabilumo...tai cia nereikia lygint nezinant masinu, kaip zulu sake , turiu III jis stabilesnis nes zemesnis...cia viskas priklauso nuo pakabos tiek III tiek IV buna ir tokie ir kitokie

cia aisku mano nuomone , naujesne masina yra naujesne....bet is esmes jos abi ciki...
siaip as tau patarciau geriau , zinai kiek alaus iseitu musu klubui uz tas babkes....kai reiks mes tave pavesim


#14 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
Aidas . Rašyta: 2006.09.25 22:36
man pradeda patikti IV , nors kazkada maniau kad II yra pats geriausias , uztat I buvo patogiausios sedynes , kiekvienam naujasniam modelyje jos daromos vis kietesnes . gal kietos sedynes yra geriau , bet kai isedi i I minksta foteli , tai pasijunti kaip karalius . gal as ir neteisus , bet uz tai nemuskit


#15 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
Mr.Iksas Rašyta: 2006.09.25 22:42
Citata:

zulu rašė:
geriau prabangesnis III nei biednas IV




#16 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
GRIZLY Rašyta: 2006.09.25 23:17
Manau, kad gerai išlaikytas III geriau nei IV... O lempas galima ir pasikeisti... Aparatūra taip pat... Bet... Jei atvirai... Aš noriu IV


#17 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
zulu Rašyta: 2006.09.25 23:22
kodel as pirkau IV? tod kad jo snuky iskart pamilau (kalbu apie dodga)


#18 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
hellion Rašyta: 2006.09.25 23:26
Citata:

zulu rašė:
kodel as pirkau IV? tod kad jo snuky iskart pamilau (kalbu apie dodga)


ja, snukutis pas dodga geras o siaip manau kad reiktu gal ne metus pirkti, o aparato stovį bo atsukt kilometraza su kompu yra keliu miniciu reikalas...


#19 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
Andriux001 Rašyta: 2006.09.26 0:12
http://www.autoplius.lt/pirkejams/ske ... ?type=lengvieji&id=907814

ojjj geras.. nu kazkada ir sitie kainuos kokius 8evru vien tas sedyniu susilankstymas..


#20 Re: 3-ios ir 4-o kartos voaygerio skirtumai
GRIZLY Rašyta: 2006.09.26 0:18
Citata:

Andriux001 rašė:
http://www.autoplius.lt/pirkejams/ske ... ?type=lengvieji&id=907814

ojjj geras.. nu kazkada ir sitie kainuos kokius 8evru vien tas sedyniu susilankstymas..


Vat būtent tokio aš ir noriu Su stowANDgo sistema







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas