logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 del peciuko
Arte Rašyta: 2006.10.13 19:36
ussipildziau freono, vairuotojo puseje pucia silta o keleivio salta kas galetu buti ir ar imanoma paciam susitvarkyti


#2 Re: del peciuko
sporttruck Rašyta: 2006.10.13 20:06
Citata:

Arte rašė:
ussipildziau freono, vairuotojo puseje pucia silta o keleivio salta kas galetu buti ir ar imanoma paciam susitvarkyti

gal del kondicionieriaus?


#3 Re: del peciuko
Arte Rašyta: 2006.10.13 20:49
Citata:

sporttruck rašė:
Citata:

Arte rašė:
ussipildziau freono, vairuotojo puseje pucia silta o keleivio salta kas galetu buti ir ar imanoma paciam susitvarkyti

gal del kondicionieriaus?


siaip tai sake kad sklende galibuti uzsikirtusi , kazin ar paciam imanoma susitvarkyt


#4 Re: del peciuko
GALSTAS Rašyta: 2006.10.14 15:10
jei turi rankas tai viska galima susitvarkyti. bet pirma reikia issiardyti. visokių gi priežačių būna. tad be operacijos neapsieisi. o spelioti galima daug ir be galo.


#5 Re: del peciuko
GRIZLY Rašyta: 2006.10.15 23:43
Gal pas tave dviejų zonų klima? Tada tik kitos zonos pažėt reik, ar taip pat kaip ir tavo zonos viskas nustatyta Gal tiesiog sklendės išsiprogramino, buvo forumas, kur kažkas rašė kaip jas vėl suderint - kažkokia kombinacija Na o jeigu ir tada nepadės - ieškok mechaninio gedimo


#6 Re: del peciuko
Target Rašyta: 2006.10.16 20:31
pečiukas tam kad šildytų... pas mane kita bėda oro srauto reguliatorius veikia tik ant maksimaliausio rėžimo. Help! Kas per "vėjai', kas gali būtį nutikę? Pas ką kreiptis?


#7 Re: del peciuko
Egis Rašyta: 2006.10.16 21:04
Citata:

Target rašė:
pečiukas tam kad šildytų... pas mane kita bėda oro srauto reguliatorius veikia tik ant maksimaliausio rėžimo. Help! Kas per "vėjai', kas gali būtį nutikę? Pas ką kreiptis?

99 proc. , kad nusprogo blower motor resistor ( sorry nezinau kaip tiksliai lietuviskai ), IV jis yra po "bardacioku", III tiksliai nezinau kur jis yra, kazkur esu skaites, kad kai kuriuose modeliuose buna ant apiputimo varikliuko.


#8 Re: del peciuko
Target Rašyta: 2006.10.16 22:57
Citata:

Egis rašė:
Citata:

Target rašė:
pečiukas tam kad šildytų... pas mane kita bėda oro srauto reguliatorius veikia tik ant maksimaliausio rėžimo. Help! Kas per "vėjai', kas gali būtį nutikę? Pas ką kreiptis?

99 proc. , kad nusprogo blower motor resistor ( sorry nezinau kaip tiksliai lietuviskai ), IV jis yra po "bardacioku", III tiksliai nezinau kur jis yra, kazkur esu skaites, kad kai kuriuose modeliuose buna ant apiputimo varikliuko.


o man kažkas panašaus yra buve dar pavasarį, bet po kiek laiko vėl pradėjo veikti. Dabar vėl mirė, o ką su tuo blower`iu? - girdėjau juos perlituoja? Kas ką darėt su tokiuo reikalu?


#9 Re: del peciuko
Arte Rašyta: 2006.10.23 22:13
Citata:

GRIZLI rašė:
Gal pas tave dviejų zonų klima? Tada tik kitos zonos pažėt reik, ar taip pat kaip ir tavo zonos viskas nustatyta Gal tiesiog sklendės išsiprogramino, buvo forumas, kur kažkas rašė kaip jas vėl suderint - kažkokia kombinacija Na o jeigu ir tada nepadės - ieškok mechaninio gedimo


Taip pas mane dvieju zonu , o kaip paziet, kur dabar forume susirast kur kažkas rašė kaip jas vėl suderint- kažkokia kombinacija ?


#10 Re: del peciuko
Arte Rašyta: 2006.10.23 22:24
Niekur nerandu kur gali buti parasyta




#12 Re: del peciuko
Target Rašyta: 2007.01.15 22:35
Dabar vėl mirė, o ką su tuo blower`iu? - girdėjau juos perlituoja? Kas ką darėt su tokiuo reikalu? Rimtas reikalas - velniškai galvą išūžia.


#13 Re: del peciuko
Rašyta: 2007.01.17 19:29
Buvo problema su pečiuko šildymo reguliatoriumi. Pas mane Dodge ( 1995, 3,3 l , SENESNIS ). Nusprogo, atsigavo, po to vėl nuduso. Veikė tik MAX apsukom. Ventiliatorius randasi po keleivio kojomis. Reguliatoriaus varžos - po kapotu, įleistos į kėbulą. Dešinėj pusėj, į kėbulą įeina jungtis su 4-5 laidais ( maždaug 5-10 cm nuo kapoto uždarymo viršutinės briaunos ). 2 medvaržčiai su 8 mm galvutėmis. Atsuki medvaržčius, ištrauki varžas. Nuvalai kontaktus su švitriniu popieriumi, patepi tepalu ir surenki. Aš taip išsprendžiau savo problemą.


#14 Re: del peciuko
Target Rašyta: 2007.01.18 20:33
Dėkui, ryt bandysiu po kapotu... Čia šitas.

Pridėti bylą:



jpg  resistor.JPG (14.66 KB)
205_45afbd2546d8f.jpg 300X288 px


#15 Re: del peciuko
Target Rašyta: 2007.01.18 20:33
Dėkui, ryt bandysiu po kapotu... Čia šitas.


#16 Re: del peciuko
Rašyta: 2007.01.21 21:34
Taip. Cia varzos. Pabandyk nuvalyti laidu sujungimo jungti, patepk tepaliuku ( tirstu ) abi jungties dalis ir surink. Jeigu varzos sveikos - turetu veikti. Jeigu neveiks - problema laiduose arba paciame reguliatoriuje ( mazai tiketina, bet buna ).







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas