logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 5 »


#1 Priekiniu langu pakelejai
Mariukas Rašyta: 2006.02.02 13:35
Sveiki, ar kam nors teko tureti bedu su priekiniu langu pakelejais, trosais ir t.t. ? kokiu bedu turejote ir kaip jas pasiseke isspresti, dekui uz info


#2 Re: Priekiniu langu pakelejai
Rašyta: 2006.02.02 14:53
eina net braska, per salcius buvo uzsales vairuotojo puses , bet paeme ir atidare, neaisku koki poveiki turejo trosui


#3 Re: Priekiniu langu pakelejai
Andriux001 Rašyta: 2006.02.02 15:39
kokie cia metai?


#4 Re: Priekiniu langu pakelejai
EiMiS Rašyta: 2006.02.02 20:07
Citata:

Andriux001 rašė:
kokie cia metai?

O į vartotojo profilį nelygis pasižiūrėt?

Šiaip tu geriau sakyk, kas per bėdos, nes ten visų mašinų konstrukcija panaši, aš savo A90 pats tvarkiausi. Dažniausia bėda būna pasenęs ir šiek tiek aptrūkinėjęs trosas, nebent pas tave su elektrine dalimi bėdos
O sprendžiama pakankamai paprastai - keičiant
Girdėjau, kad apie Kauną yra kažkokie meistrai, kur sugeba trosą pakeist, bet tau anyway netiks...


#5 Re: Priekiniu langu pakelejai
EiMiS Rašyta: 2006.02.03 9:14
Va tau nuotraukėlė, kad įsivaizduotum, kas viduje dedasi

Pridėti bylą:



jpg  PLP1330300.jpg (24.68 KB)
1_43e302d978fe8.jpg 416X398 px


#6 Re: Priekiniu langu pakelejai
GALSTAS Rašyta: 2006.02.03 11:42
Manau reiks įvesti įspėjimų ar minusų sistemą. Surinkus tam tikrą neigiamų balų skaičių nario buvimas čia būtų ribojamas ar visai uždraustas.


#7 Re: Priekiniu langu pakelejai
Mariukas Rašyta: 2006.02.03 12:06
gerai pasistengsiu paaiskinti taip, ir uzluzes keleivio puses trosas, vienu zodziu viena puse issitempus labai stipriai, kita per daug laisva, tai va mechanizma as esu mates, dekui uz nuotrauka pamaciau dar karta, esme tokia, kad kitose masinose per troso sulenkima eina viduje rutuliukas, per kuri trosas vaiksto, pas mane dodge 2000 metu, kaip man isejo issiaiskinti, yra ne rutuliukas o tokia plastmasine plokstele is dvieju daliu, per didelius salcius kaip zinome plastmase sukieteja ir lengvai luzta, tai kai tos plastmases kuri nors viena dalis nuluzta, trosas uzsilenke ir nebevaiksto, tai gal kam nors teko susidurti su tuo, ar keitete visa mechanizma ar tik trosa, ar ta plasmase kazkaip, tikrai nesu pirmoko lygio, kaip kai kas rase ir siek tiek nusimanau masinose, bet sitoje dali, kas liecia elektrine dali kuri valdo tam tikrus mechanizmus (pvz.pakelejus) esu gan silpnas, del to ir klausiu kaip, kas kur ir kada? juk kaip suprantu tam cia ir yra forumas techniniais klausimais


#8 Re: Priekiniu langu pakelejai
Rašyta: 2006.02.03 12:59
jei turi laiko ir noro, ardai ir zaidi, visa laika galima kazka nulipinti, paprasciau perki visa zbore ir po problemos va crysleristo kaune nr 865046602, kazkada tu ventrobu tikrai turejo


#9 Re: Priekiniu langu pakelejai
Mindas112 Rašyta: 2006.02.03 17:33
Citata:

Mariukas rašė:
Sveiki, ar kam nors teko tureti bedu su priekiniu langu pakelejais, trosais ir t.t. ? kokiu bedu turejote ir kaip jas pasiseke isspresti, dekui uz info

Keleivio puses suda mala-kartais neuzsidaro-reika su ranka pajudint ,tada uzdaro...kartais neatsidaro .Itrariu,kad ten kokios reles nesuveikia,nes tiesiogiai prijungus laidus prie variklio eina kaip bite.


#10 Re: Priekiniu langu pakelejai
Andriux001 Rašyta: 2006.02.03 17:46
Citata:

Galstas rašė:
Manau reiks įvesti įspėjimų ar minusų sistemą. Surinkus tam tikrą neigiamų balų skaičių nario buvimas čia būtų ribojamas ar visai uždraustas.

mes masitarem ir as nusprendziau pritarta


#11 Re: Priekiniu langu pakelejai
GALSTAS Rašyta: 2006.02.03 18:00
Arba problema laiduose ir kontaktuose, kurie laikuo bėgant oksiduojasi.


#12 Re: Priekiniu langu pakelejai
Rašyta: 2006.03.06 11:55
man tokia pati problema buvo . atidarai langa poto reikia spardyti duris kol suveikia u=darymas. arba atidarant reikejo trinktelt . galvojau kad durelese kur nors prie varikliuko kontakto nera bet u=teko išimti jungikli lango sutvarkyti kontaktus(nuvalyti sutepti...)


#13 Stringa keleivio puses EL langas
Mindas112 Rašyta: 2006.05.12 16:19
Zodziu,tokia situacija:keleivio puses langas kartais kyla ir sustoja.Tada nereaguoja i mygtuko paspaudimus.Paemus uz stiklo ir ji paklibinus aukstyn-zemyn,pradeda vel kilnotis.Isardziau duris ir pajungiau varikliuka tiesiai nuo akumo-laksto kaip bite...Manau,kad gal sudirba kokia apsaugine rele,sauganti varikliuka nuo per dideles apkrovos ir perdegimo,bet ji ryskiai grybauja,nes langas neuzstringa,su ranka pakilnojus,vaiksto lengvai.Kaip manot,kur ieskot slieku?


#14 Re: Stringa keleivio puses EL langas
Zenka Rašyta: 2006.05.12 16:51
Kazkaip neberandu temos, kur buvau pora nuorodu idejes, apie panasias problemas. Esme tame, kad tas varikliukas stovi taip, kad visos "siukslytes" kristu ant kontaktu, uzsitersus kontaktams padideja varza ir tada jau suveikia apsauga.

Pas mane panasai su vairuotojo puses langu - atidarai visa - o uzdaryt ne visada pavyksta - uzstringa. Tenka laukti keleta minuciu, paskui vel arba normaliai arba tik kelis cm pajuda.

Inete buvau rades sprendima: issiimi varikliuka, nuvalai kontaktus (kaip supratau ties sepeteliais) su kontaktu valikliu (toks skystis) surenki ir toliau dziaugiesi, o uz sutaupytus $$$ -


#15 Re: Stringa keleivio puses EL langas
Mindas112 Rašyta: 2006.05.12 17:10
Reiks bandyt vel isiardyt ...


#16 Re: Stringa keleivio puses EL langas
BOSAS Rašyta: 2006.05.12 17:37
Pasitikrink dar ir vairuotojo puseje esanti pagrindini valdyma.

Tavo ta puse buvo mustas pasitikrink ar el jungtyse uzfiksuotas fiksatorius kuri neleidzia jungciai nukristi.
Gali buti kad ir ten kontakto nera.

P.S. Pas mane taip buvo.


#17 Re: Stringa keleivio puses EL langas
Mariukas Rašyta: 2006.05.16 16:17
o as tai nesikroviau labai, pakeiciau visa pakeleja ir dbar viskas kaip ir normaliai, nors pries tai striginejo, kol visiskai nuduso, isardzius kaip jau minejai varikliukas dirba kuo puikiausiai, bet idejus atgal vel tas pats


#18 stiklo pakelejas ir varikliukas
Gran Martin Rašyta: 2006.09.22 18:32
neradau senos temos, nors atrodo esu mates, todel sukuriau nauja
Istorija:
keleivio duru stiklas darinejosi lygiai dvigubai leciau nei vairuotojo, kai senas akumas budavo nusedes tai ir per ta laika buvo galima.
kai dejo koloneles, sutepiau trosus, begelius- bet rezultato nulis .
Sprendimas:
Su Arvydu issirinkom ta varikliuka, ten vienas is sepeteliu nuluzes, antras jau lituotas.
Ta nuluzusi keiciam (jis is seno generatoriaus, mes ji apzulinam ir jis tinka).
Iki pakeitimo sugebu dar pamesti is ranku rite i kuria suvyniotas trosas , susukt nesigauna, nes dar trosai atsikabina nuo begeliu.
galu gale nuperku Autoelektronikoj LABAI panasius pagal dydi sepetelius, surenkam ir , lango pakelejas pats neuzdaro, tik atidaro. jei pakeli su rankom- tai tada gaunas
Klausimas:
Ka daryt?
naujas apie 500, devetas apie 150


#19 Re: stiklo pakelejas ir varikliukas
Pacukas Rašyta: 2006.09.22 20:50
pagal kainu skirtuma pasirasyciau ant deveto.


#20 Re: stiklo pakelejas ir varikliukas
Gran Martin Rašyta: 2006.09.22 21:56
Citata:

Pacukas rašė:
pagal kainu skirtuma pasirasyciau ant deveto.

tikrai beda varikliuke?







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas