logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 ... 12 »


#1 Techninė apžiūra
Bruno Rašyta: 2006.11.17 17:48
Neradau tokios temos tai pradėsiu.
Buvau siandiena TA, tai siulau visiems dujines maitinimo sistemos turetojams atkreipti demesi i duju irangos sumontavima, kadangi nuo 2006 lapkricio 1d. tokia apziura atlieka tik TA darbuotojai... Kabinejosi prie visko, net prie magnetuku . Visas zarneles isciupinejo. Dar manometro uzsimane salone..
Duju balionas pas mane sumontuotas apacioje auto vietoje atsarginio rato.. Pagal reikalavimus apatinis jo taskas turi buti nutoles nuo vaziuojamosios dalies >20cm, pas mane vienas galas 22cm kitas 19cm - ipaise trukuma.
Magistraliniai duju sistemos vamzdeliai nuo baliono iki variklio skyriaus negali buti pravesti arciau nei 10cm nuo ismetimo sistemos vamzdziu (jei arciau - turi buti izoliuoti metaline pertvara - tada tinka), pas mane atstumas 9 cm - irase trukuma...
Soniniai posukiu zibintai sparnuose butini - ipaise trukuma.
AWD auto stabdziu negalejo patikrinti - nusiunte sekanti karta i centrine bustine, ten yra stendas ant kurio tikrina tik bendra automobilio stabdymo efektyvuma.. Kaip kas tiksliai ten pakomentuosiu kai atliksiu pakartotine apziura...

p.s. kas idomiausia - kaip sviecia faros nepatikrino , pasiziurejo tik kad europines.. Pamirso paziuret ar turiu gesintuva, trikampi ir vaistinele... Vienu zodziu visas didziulis konsiliumas buvo susirinkes prie mano auto, o uz manes stovejo piktu lietuvaiciu eile


#2 Re: Techninė apžiūra
Andriux001 Rašyta: 2006.11.17 20:49
nu jo.. ispindejo siaip visai.. as kazkaip nesigadinau nervu ir 150lt numeciu... tai variau ir be gesintuvo ir be duju apziuros


#3 Re: Techninė apžiūra
zulu Rašyta: 2006.11.17 22:49
as irgi daugiau nervu negadinu duodi $ jis tau sypsos tu jam ir visiem gerai


#4 Re: Techninė apžiūra
kibiras Rašyta: 2006.11.20 12:12
nu jo del dujines yrangos, kaskokia tai nesamone >
jo geriausia lt duodi ir jokiu poblemu, tik viena kata gyvenime savo eiga praejau TA


#5 Re: Techninė apžiūra
Atomas Rašyta: 2006.11.20 16:15
Vat idomu kaip apziuretojai ziuri i lankus ant auto. Ar kas su lankais ar apsaugom
praejes apziura?


#6 Re: Techninė apžiūra
Bruno Rašyta: 2006.11.20 18:03
Citata:

zulu rašė:
as irgi daugiau nervu negadinu duodi $ jis tau sypsos tu jam ir visiem gerai


Pirma karta ir as uz $ ejau, bet pasake, kad kai pasikeisiu faras tai kas viduje ir po masina net neziures.. Pasikeiciau faras tai ir nebeliko tolko dar kazkam $ moket.. Dujine iranga dar garantinis, tai sutvarkys, o visa kita ir taip del savo saugumo reikia pasitvarkyti - nieko ten rimto. Taip kad nebus dar ne karto kai uz $ praeiciau....

Kai vazinejau su Civicu is vis technikine du kart ejau ir praejau is pirmo karto, net paciam keista buvo...


#7 Re: Techninė apžiūra
Dovydas Rašyta: 2006.11.20 21:20
Citata:

Atomas rašė:
Vat idomu kaip apziuretojai ziuri i lankus ant auto. Ar kas su lankais ar apsaugom
praejes apziura?


Taip pas mane yra, kai variau nesakė nei pusė žodžio ir nekainavo papildomai.


#8 Re: Techninė apžiūra
Bruno Rašyta: 2006.11.27 15:48
Nu ka siandien buvau TA, tai tikrino mano AWD auto stabdzius. Atsinese kazkoki mobilu "kasos" aparata su imontuotu gulsciuku . Kazka pamaige, pastate automobilyje, isibegejo ir stabde, o tas atspausdino kazkoki tik jiems patiems suprantama ceki su grafikais . I TA lapa irase stabdymo pagreiti, ale bendras stabdymo efektyvumas... Vien zo stabdziai ok..

O siaip is antro karto TA nepraejau, nes dujininkai ADS'e neperkele magistraliniu slangeliu toliau nuo ismetimo sistemos, nors tvirtino, kad viska man sutvarke ir problemu nebus. Vienu zodziu vargas su tais servisais, jei tik nestovi prie ju ir netikrini ka jie padaro, butinai prichalturins...


#9 Re: Techninė apžiūra
darėnas Rašyta: 2006.12.13 8:04
nu aš sėkmingai su TA susisukau
Pasiruošiau atsakingai (pakeičiau dvi lemputes seniausiai nedegančias ir nusiploviau....) ir pirmyn - rado dar vieną lempikę, rankinio viens ratas silpnokai i šarnyrui chanuka.....
Bet gražiuoju susitarėm ir du metai bus rami galva......


#10 Re: Techninė apžiūra
Kostass Rašyta: 2006.12.24 19:54
su ta TA tai tikra nesamonė sendien atkreipiau į tojota camry faros kaip ir pas voyageri o apžiura praleidžia. Reikėtu pradėt karą pasikaustyti įstatytmu ir atvaryti visa kolona vojagerių prie TA išsirikiavus.


#11 Re: Techninė apžiūra
Rašyta: 2006.12.25 17:52
Na, penktadieni pragrudom savo griozda pro TA. Prisikabino prie neveikiancios farkopo rozetes - visai uzmirses buvau, po to prisikabino prie klibancio traukes antgalio ir galu gale - nerodo duju kiekio! Ciudnikai, ne kitaip
Nuvarem i BRC, pasirodo daviklis yr, pludes nima. Nu tai 'pareguliavo', kad rodytu 2/3 baliono - suejo Kablys buvo nuoperuotas nafig - taip buvo greiciau Nu o traukes antgali pakeitem - vistiek ji keist reiktu.
Kadangi pavyko susilakstyt ta pacia diena, TA praejo ta pacia diena Dabar 2 metus bus ramu
O mitas, kad reikia siust zmona tai nelabai pasitvirtino - abu kartus ji vaziavo, TA praejo is antro karto


#12 Re: Techninė apžiūra
Kostass Rašyta: 2006.12.26 13:47
Citata:

Virus rašė:
Na, penktadieni pragrudom savo griozda pro TA. Prisikabino prie neveikiancios farkopo rozetes - visai uzmirses buvau, po to prisikabino prie klibancio traukes antgalio ir galu gale - nerodo duju kiekio! Ciudnikai, ne kitaip
Nuvarem i BRC, pasirodo daviklis yr, pludes nima. Nu tai 'pareguliavo', kad rodytu 2/3 baliono - suejo Kablys buvo nuoperuotas nafig - taip buvo greiciau Nu o traukes antgali pakeitem - vistiek ji keist reiktu.
Kadangi pavyko susilakstyt ta pacia diena, TA praejo ta pacia diena Dabar 2 metus bus ramu
O mitas, kad reikia siust zmona tai nelabai pasitvirtino - abu kartus ji vaziavo, TA praejo is antro karto

O kaip su žibintais ar turi EU? ar USA?


#13 Re: Techninė apžiūra
Rašyta: 2006.12.26 20:48
Citata:

O kaip su žibintais ar turi EU? ar USA?


A pas mane visas Voyageris EU


#14 Re: Techninė apžiūra
Rašyta: 2006.12.27 9:49
Citata:

Virus rašė:

A pas mane visas Voyageris EU


EU... prabangiai, klausykite


#15 Re: Techninė apžiūra
Mariukas Rašyta: 2007.01.01 6:56
tai tavo voyageris kaip ne tikras voyageris


#16 Re: Techninė apžiūra
Rašyta: 2007.01.03 12:25
Citata:

Mariukas rašė:
tai tavo voyageris kaip ne tikras voyageris


Uztai byra kaip tikras Voyageris, gal netgi daugiau


#17 Re: Techninė apžiūra
aras_awd Rašyta: 2007.01.04 19:41
Siandien as TA praejau kaip per sviesta.
Praeidinejau Tuvlitoje Ukmerges g. (i seskines kalna) ir matyt ten diedas tokiu auto arba nera per daug mates arba jam labai patiko, nes apziurejo tik bendrus mazgus. Pasiseke.


#18 Re: Techninė apžiūra
Atomas Rašyta: 2007.03.19 13:32
Atnaujinsiu temele, nes taip ir nera vieningos nuomones apie amerikono lempas praeinant TA.
Ar Vilniuje visur reikalauja keisti lempas ar tik kai kur?
Gal kas gali parasyt kur nereikalauja ir nesikabineja prie tvarkingos nors ir amerikoniskos technikos.
Labai jau besina kai technika tvarkoj, o vistiek blogai.
Kaip durniu namuose garbes zodis.


#19 Re: Techninė apžiūra
SoBoS Rašyta: 2007.03.19 14:20
Dabar jau visur reikalauja


#20 Re: Techninė apžiūra
Evka KL Rašyta: 2007.03.19 16:32
LIETUVOS RESPUBLIKOS SUSISIEKIMO MINISTRO
Į S A K Y M A S

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SUSISIEKIMO MINISTRO
2003 M. BALANDŽIO 8 D. ĮSAKYMO NR. 3-241 „DĖL TECHNINIŲ REIKALAVIMŲ NAUDOJAMOMS KELIŲ TRANSPORTO PRIEMONĖMS“ PAKEITIMO

2006 m. rugpjūčio 23 d. Nr. 3-332
Vilnius

Manau rasite tai kas aktualu cia:
http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaie ... id=281998&p_query=&p_tr2=







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas