logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 7 8 9 (10) 11 12 »


#181 Re: Techninė apžiūra
Vitalka Rašyta: 2008.07.02 8:14
Kiek man teko girdeti, tai jeigu auto neturi EU analogo visai nepraleidžia


#182 Re: Techninė apžiūra
widma Rašyta: 2008.07.03 12:12
TE uzjokius pinigus nesutinka praleist   , patare isidet betkokias europines - kad tik laikytusi. Dabar bandom primeistraut, parankinemis priemonemis pagal dydi mazdaug atitikusias lempas nuo audi 80   ziuresim kas gausis.


#183 Re: Techninė apžiūra
algis101 Rašyta: 2008.07.03 19:36
Citata:

widma rašė:
TE uzjokius pinigus nesutinka praleist   , patare isidet betkokias europines - kad tik laikytusi. Dabar bandom primeistraut, parankinemis priemonemis pagal dydi mazdaug atitikusias lempas nuo audi 80   ziuresim kas gausis.


kazkaip atrodo ir vano treciuko kazkiek panasumu turi i merkurio priekines faras


#184 Re: Techninė apžiūra
widma Rašyta: 2008.07.05 23:08
Nu isidejau as tas lempas, atrodo keistai, bet ziureti galima.
Nuvaziuoju i TA, o jie saltu veidu isreze - zibintai ne nuo sio auto, tad savaime aisku nepraleisim!
Nebezinau ka ir daryt...


#185 Re: Techninė apžiūra
algis101 Rašyta: 2008.07.06 8:17
Citata:

widma rašė:
Nu isidejau as tas lempas, atrodo keistai, bet ziureti galima.
Nuvaziuoju i TA, o jie saltu veidu isreze - zibintai ne nuo sio auto, tad savaime aisku nepraleisim!
Nebezinau ka ir daryt...


taip jau buna su jais, patys pasiulo, o po to visvien sako negerai


#186 Re: Techninė apžiūra
eddas Rašyta: 2008.07.06 12:33
Citata:

widma rašė:
Nu isidejau as tas lempas, atrodo keistai, bet ziureti galima.
Nuvaziuoju i TA, o jie saltu veidu isreze - zibintai ne nuo sio auto, tad savaime aisku nepraleisim!
Nebezinau ka ir daryt...
susirask TA kur sukalbami vyrai dirba ir visa problema


#187 Re: Techninė apžiūra
widma Rašyta: 2008.07.13 22:14

Taigi   technikines praeiti nepavyks man uz jokius pinigus!
Stai ka suzinojau - Mercurio analogu EU nera, tad libduko man isduoti jokiu budu negali! As ju klausiau ko jie bijo? Pasirodo jei isduos man libduka - reiskia as lempas pasikeiciau i EU, o jei pasikeiciau lempas turiu tureti ir eksperto isduota popieriu!Taigi, jei mane uz bapkes butu praleide, tada belekokia kita diena galiu gauti kvietima apsilankyti (lygtai) policijoje, o policijoje paklaus - kaip praejai technikine?!
Pasakyciau kad isidejau kitas lempas ir praejau, o jie pasakys tavo lempu EU negamina, reiskia davei bapkiu technikineje. Ir tadu prasides nemalonumai ir man ir tech. darbuotojui kuris praleido!
Taigi man lieka trys varijantai:
1.Laukti liepos 20d. lygtai zada pakeisti ta debiliska isakyma, del kurio as negaliu naudotis masina.
2.Vaziuoti i firma pasydaryti zibintus, vaziuoti pas eksperta ir tiketis kad jis praleis (cia labai brangus varijantas).
3.Parduoti masina tam kas parduos ja rusijoje.



#188 Re: Techninė apžiūra
algis101 Rašyta: 2008.07.15 0:08
Citata:

widma rašė:

Taigi   technikines praeiti nepavyks man uz jokius pinigus!
Stai ka suzinojau - Mercurio analogu EU nera, tad libduko man isduoti jokiu budu negali! As ju klausiau ko jie bijo? Pasirodo jei isduos man libduka - reiskia as lempas pasikeiciau i EU, o jei pasikeiciau lempas turiu tureti ir eksperto isduota popieriu!Taigi, jei mane uz bapkes butu praleide, tada belekokia kita diena galiu gauti kvietima apsilankyti (lygtai) policijoje, o policijoje paklaus - kaip praejai technikine?!
Pasakyciau kad isidejau kitas lempas ir praejau, o jie pasakys tavo lempu EU negamina, reiskia davei bapkiu technikineje. Ir tadu prasides nemalonumai ir man ir tech. darbuotojui kuris praleido!
Taigi man lieka trys varijantai:
1.Laukti liepos 20d. lygtai zada pakeisti ta debiliska isakyma, del kurio as negaliu naudotis masina.
2.Vaziuoti i firma pasydaryti zibintus, vaziuoti pas eksperta ir tiketis kad jis praleis (cia labai brangus varijantas).
3.Parduoti masina tam kas parduos ja rusijoje.



kažkas buvo rašę, kad jei mašina priregistruota iki 2004, tinka ir USA lempos, nes tada dar nebuvome EU sajungoje, čia reikėtų įstatymus paverst, gal yra išeitis, jei seniau parvežta


#189 Re: Techninė apžiūra
GiedriusSK Rašyta: 2008.07.15 8:21
Turbūt daugelis žino šia nuotrauką: čia tikrai ne II faros. Gal pats gaspadorius, jei cia lankosi, gali papasakoti, kaip su TA jam sekasi? p.s. šita žverį esu Kaune užmatęs.

Pridėti bylą:



jpg  578.jpg (156.00 KB)
960_487c33d75cd4b.jpg 470X353 px

jpg  578.jpg (0.00 KB)
960_487c343ccd597.jpg X px


#190 Re: Techninė apžiūra
Gunter Rašyta: 2008.07.17 10:01
Kolegos Voyager'istai, papasakokite, prašau man, vieną TA aspektą. Vistiek, manau, kad atsiras žinančių žmonių klausimu, kuris mane domina. Turiu aš Voyager'į. Amerikoną. Priekinės faros- europinės, galinės- taip pat. Būtent tokios, kokios yra ir europiniame analoge. Čia- viskas ok. Bet, kaip suprantu, turi būti ir posūkių atkartojimai sparnuose. Ar būtinai turi būti tos posūkių atkartojimo lemputės tokios, kaip yra europiniuose analoguose ? Ar gali būti ir nuo kito europinio automobilio, pvz.- Audi ar kokio nors kito ? Ar svarbu kad tik "E" raidė būtų, ar reikia, kad būtų akurat kaip pas europini Voyager'į ? Jei atvažiuosiu į TA ne su geltonos spalvos posūkių atkartojimo žibintais, kurie gaminti būtent mano turimam modeliui, o su baltos, kuriuose geltonos spalvos lemputės ir paimtos nuo kito automobilio - tai čia jau labai blogai ir automobilis neatitinka TA reikalavimų ?


#191 Re: Techninė apžiūra
ru22 Rašyta: 2008.07.17 10:20
Citata:

Gunter rašė:
Kolegos Voyager'istai, papasakokite, prašau man, vieną TA aspektą. Vistiek, manau, kad atsiras žinančių žmonių klausimu, kuris mane domina. Turiu aš Voyager'į. Amerikoną. Priekinės faros- europinės, galinės- taip pat. Būtent tokios, kokios yra ir europiniame analoge. Čia- viskas ok. Bet, kaip suprantu, turi būti ir posūkių atkartojimai sparnuose. Ar būtinai turi būti tos posūkių atkartojimo lemputės tokios, kaip yra europiniuose analoguose ? Ar gali būti ir nuo kito europinio automobilio, pvz.- Audi ar kokio nors kito ? Ar svarbu kad tik "E" raidė būtų, ar reikia, kad būtų akurat kaip pas europini Voyager'į ? Jei atvažiuosiu į TA ne su geltonos spalvos posūkių atkartojimo žibintais, kurie gaminti būtent mano turimam modeliui, o su baltos, kuriuose geltonos spalvos lemputės ir paimtos nuo kito automobilio - tai čia jau labai blogai ir automobilis neatitinka TA reikalavimų ?

Dek belekokias lemputes su E raide ir nebus problemu


#192 Re: Techninė apžiūra
Plymouth V6 Rašyta: 2008.07.17 10:25
Citata:

GiedriusSK rašė:
Turbūt daugelis žino šia nuotrauką: čia tikrai ne II faros. Gal pats gaspadorius, jei cia lankosi, gali papasakoti, kaip su TA jam sekasi? p.s. šita žverį esu Kaune užmatęs.


Cia idetos Opel Astra, Vectra arba Zafira lempos, o priekis kazkas panasaus i III-uko dodge. Neturetu dideliu problemu kilt tech. apziura varant.


#193 Re: Techninė apžiūra
iGince Rašyta: 2008.07.17 19:20
Citata:

Gunter rašė:
Kolegos Voyager'istai, papasakokite, prašau man, vieną TA aspektą. Vistiek, manau, kad atsiras žinančių žmonių klausimu, kuris mane domina. Turiu aš Voyager'į. Amerikoną. Priekinės faros- europinės, galinės- taip pat. Būtent tokios, kokios yra ir europiniame analoge. Čia- viskas ok. Bet, kaip suprantu, turi būti ir posūkių atkartojimai sparnuose. Ar būtinai turi būti tos posūkių atkartojimo lemputės tokios, kaip yra europiniuose analoguose ? Ar gali būti ir nuo kito europinio automobilio, pvz.- Audi ar kokio nors kito ? Ar svarbu kad tik "E" raidė būtų, ar reikia, kad būtų akurat kaip pas europini Voyager'į ? Jei atvažiuosiu į TA ne su geltonos spalvos posūkių atkartojimo žibintais, kurie gaminti būtent mano turimam modeliui, o su baltos, kuriuose geltonos spalvos lemputės ir paimtos nuo kito automobilio - tai čia jau labai blogai ir automobilis neatitinka TA reikalavimų ?



As tai netgi pasiulyciau surizikuoti vaziuoti be ju. Mane praleido.... Nezinau ar nepastebejo ar nenorejo terliotis ar.....


#194 Re: Techninė apžiūra
GiedriusSK Rašyta: 2008.07.17 19:28
Cia idetos Opel Astra, Vectra arba Zafira lempos, o priekis kazkas panasaus i III-uko dodge. Neturetu dideliu problemu kilt tech. apziura varant.

Apie ka as norejau padiskutuot: jei issimsiu savo priekines lempas, pridesiu gipso ir i ta gipsa ispausiu wv golpas lempas, tai jau TA specams problemu nekelsiu?


#195 Re: Techninė apžiūra
Arnas Rašyta: 2008.07.18 0:10
Citata:

Gunter rašė:
Bet, kaip suprantu, turi būti ir posūkių atkartojimai sparnuose. Ar būtinai turi būti tos posūkių atkartojimo lemputės tokios, kaip yra europiniuose analoguose ? Ar gali būti ir nuo kito europinio automobilio, pvz.- Audi ar kokio nors kito ? Ar svarbu kad tik "E" raidė būtų, ar reikia, kad būtų akurat kaip pas europini Voyager'į ? Jei atvažiuosiu į TA ne su geltonos spalvos posūkių atkartojimo žibintais, kurie gaminti būtent mano turimam modeliui, o su baltos, kuriuose geltonos spalvos lemputės ir paimtos nuo kito automobilio - tai čia jau labai blogai ir automobilis neatitinka TA reikalavimų ?

Pas maniski nuo Audi A4. Technikineje leeedas


#196 Re: Techninė apžiūra
Indukas Rašyta: 2008.07.18 17:47
Citata:

GiedriusSK rašė:
Cia idetos Opel Astra, Vectra arba Zafira lempos, o priekis kazkas panasaus i III-uko dodge. Neturetu dideliu problemu kilt tech. apziura varant.

Apie ka as norejau padiskutuot: jei issimsiu savo priekines lempas, pridesiu gipso ir i ta gipsa ispausiu wv golpas lempas, tai jau TA specams problemu nekelsiu?

nuo liepos 1 isejo istatymas - iki kitu metu uzregistruotiems automobiliams nereikes jokiu sertifikatu, uzteks kad sviestu lempos normaliai...


#197 Re: Techninė apžiūra
efka Rašyta: 2008.07.21 9:18
ta prasme?nesupratau
tai jei uzregistruosi tai jau ar taip ar taip nereix sertifikato kox skirtumas?ar as kazka ne taip supratau


#198 Re: Techninė apžiūra
SoBoS Rašyta: 2008.07.21 10:10
Citata:

Indukas rašė:

nuo liepos 1 isejo istatymas - iki kitu metu uzregistruotiems automobiliams nereikes jokiu sertifikatu, uzteks kad sviestu lempos normaliai...

ir kas tas yra "normaliai"?


#199 Re: Techninė apžiūra
Indukas Rašyta: 2008.07.21 14:23
Citata:

SoBoS rašė:

ir kas tas yra "normaliai"?

kiek as suprantu, reikia kad techniskai tvarkingai sviestu, bet nereikes jokio sertifikato, kad tai is ES


#200 Re: Techninė apžiūra
valdysius Rašyta: 2008.07.21 14:35
Gal yra galimybe kur nors paskaityti ta istatyma ? Kol kas dar negirdejau kad butu oficialiai paskelbtas.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas