logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 9 10 11 (12)


#221 Re: Dokumentai
arunka Rašyta: 2009.03.22 10:15
sveiki kolegos,turiu klausima(gal ir kvaila):vaziuoju i EU su svetima masinyte,tai noriu suzinoti ar reikia igaliojimo is savininko kaip anksciau reikedavo ,ar galiu drasiai mint su zalia korta?Neteko vazinet po uzsienius su svetimom auto ,tai biski zalias tame klausime.Dekui


#222 Re: Dokumentai
darėnas Rašyta: 2009.03.22 12:32
Citata:

arunka rašė:
sveiki kolegos,turiu klausima(gal ir kvaila):vaziuoju i EU su svetima masinyte,tai noriu suzinoti ar reikia igaliojimo is savininko kaip anksciau reikedavo ,ar galiu drasiai mint su zalia korta?Neteko vazinet po uzsienius su svetimom auto ,tai biski zalias tame klausime.Dekui

manau skliausteliuose pats ir atsakei......


#223 Re: Dokumentai
Bauke Rašyta: 2009.03.22 12:36
Citata:

arunka rašė:
sveiki kolegos,turiu klausima(gal ir kvaila):vaziuoju i EU su svetima masinyte,tai noriu suzinoti ar reikia igaliojimo is savininko kaip anksciau reikedavo ,ar galiu drasiai mint su zalia korta?Neteko vazinet po uzsienius su svetimom auto ,tai biski zalias tame klausime.Dekui
Du kartus teko vaziuot is UK ir atgal su svetima auto tai niekur nereikalavo svarbu draudimas


#224 Re: Dokumentai
arunka Rašyta: 2009.03.22 13:25
supratau,dekui uz info


#225 Re: Dokumentai
eddas Rašyta: 2009.03.22 13:57
Igaliojimus gausi tvarkytis jei vaziuosi Rusijon,Baltarusija.Dar ir deklaracijos masinos ivezimui,ir ne tik. Po EU svarbu turet asmens,masinos dokumentus,draudimus(ir sveikatos). Ir gero kelio


#226 Re: Techninė apžiūra
Remasas Rašyta: 2009.09.04 10:17
Reikia pagalbos, atejo metas technikiniui, bet lempos Amerikankos pas mene, gal turetu kas eur., lempas is KLP paskolinti kokiam pora valandeliu, skoloj aisku nelikciau. Laukiu atsakymo


#227 Re: Techninė apžiūra
Aidas . Rašyta: 2009.09.04 10:22
o tu pas mane i Kretinga atvaziuok , perdarysiu , ir nebereikes skolintis , turesi savo .
tel 865649110
Aidas


#228 Re: Techninė apžiūra
ramuz Rašyta: 2009.09.04 10:52
viena karta palauksi kelias valandeles ..ir galesi ramiai su savo amerikoniskomis lakstyt..nebent patinka kas du metus traukyt


#229 Re: Techninė apžiūra
Wongas Rašyta: 2009.09.04 13:46
Citata:

Aidas . rašė:
o tu pas mane i Kretinga atvaziuok , perdarysiu , ir nebereikes skolintis , turesi savo .
tel 865649110
Aidas

Brestu ir as kaip klientas !


#230 Re: Techninė apžiūra
Aidas . Rašyta: 2009.09.04 15:07
tik tau labai toli vaziuoti , . tiesiai per gelzkeli neina pervaziuot ....


#231 Re: Techninė apžiūra
Wongas Rašyta: 2009.09.04 15:17
Citata:

Aidas . rašė:
tik tau labai toli vaziuoti , . tiesiai per gelzkeli neina pervaziuot ....

Per gelzkeli tik su veliku. Pro Norfa patogiau ....


#232 Re: Techninė apžiūra
Wongas Rašyta: 2010.02.24 9:14
Tech. apziura sekmingai praeita is antro karto. Uzkliuvo tik rankinis.
Oggio tiuningas - be priekaistu.


#233 Re: Techninė apžiūra
Žydrius Rašyta: 2010.12.27 11:52
parasysiu i sia tema, patirtis susijusi su TA.
Reikalas toks, kad mano nuomone (bent Kaune) TA centrai zalios spalvos lipduku yra gave nekokybiska partija.
Po TA buvo plovykloje sekmingai nuplauti abu, vaziavau i TA, kad isduotu dar karta naujus (kaina uz 1-a vnt. 1,- Lt). Uzklijavom saziningai, numeris buvo nuvalytas idealiai, po to ilgai dar pats bruzinau, kad gerai butu prilipe.
Vakar plovykloje savitarnos vos nepraradau vel priekinio , nors mano paties purkstas vanduo buvo atsargiai ant numerio.
Siandien uzklijavau ant virsaus lipduku lipnia, skaidria pakavimo juosta - turetu laikyti iki sekancios TA !


#234 Re: Techninė apžiūra
zuvis Rašyta: 2010.12.27 19:53
Citata:

Zydrius rašė:
parasysiu i sia tema, patirtis susijusi su TA.
Reikalas toks, kad mano nuomone (bent Kaune) TA centrai zalios spalvos lipduku yra gave nekokybiska partija.
Po TA buvo plovykloje sekmingai nuplauti abu, vaziavau i TA, kad isduotu dar karta naujus (kaina uz 1-a vnt. 1,- Lt). Uzklijavom saziningai, numeris buvo nuvalytas idealiai, po to ilgai dar pats bruzinau, kad gerai butu prilipe.
Vakar plovykloje savitarnos vos nepraradau vel priekinio , nors mano paties purkstas vanduo buvo atsargiai ant numerio.
Siandien uzklijavau ant virsaus lipduku lipnia, skaidria pakavimo juosta - turetu laikyti iki sekancios TA !

Mane jau 3 kartus policija stabde del priekinio nuplauto lipduko,sakau kokius klijuoja,
su tokiais ir vaziuoju.Yra tech. apziuros lapas ir ziurekit,neturiu as laiko vazinet ir kaitaliotis ju.Tuom viskas ir baigiasi kiekviena karta.


#235 Re: Techninė apžiūra
Aidas . Rašyta: 2010.12.27 23:06
man lygiai taip pat , nuleke po pirmo plovimo , viskas butu gerai , tik nervina kad dazniau stabdo , tuo sustabdymu dar gali prisiknisti prie ko nors ...


#236 Re: Techninė apžiūra
kestasxxxl Rašyta: 2011.01.04 20:08
Mano galiniai stabdžiai nerodo prispaudimo kiek reikia per TA, tai žinau bėda, varau kada lyja ir šlapia, tai stabdo be priekaištų ....







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas