logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 (4) 5 6 7 ... 12 »


#61 Re: Techninė apžiūra
Wongas Rašyta: 2007.05.14 16:46
Arteja valanda, kada reiks varyti i apziura. Nagi prisipazinkit kas gali paderinti si reikaliuka !
Skoloje nelieku!


#62 Re: Techninė apžiūra
Rolis Rašyta: 2007.05.14 19:10
sestadieni savo pravariau savo . be jokiu pazinciu , tiesa ne Vilniuje . teko tik prieki su galu patobulinti ir jokiu problemu . i prieki idejau naujas gabaritines lemputes , tik prie posukio reikejo isgrezti skylute ir ideti gabarito lempute. dabar posukyje yra 2 lemputes . o gale atbulini pakabinau po bamperiu .


#63 Re: Techninė apžiūra
Atomas Rašyta: 2007.05.15 8:14
Citata:

Rolis rašė:
sestadieni savo pravariau savo . be jokiu pazinciu , tiesa ne Vilniuje . teko tik prieki su galu patobulinti ir jokiu problemu . i prieki idejau naujas gabaritines lemputes , tik prie posukio reikejo isgrezti skylute ir ideti gabarito lempute. dabar posukyje yra 2 lemputes . o gale atbulini pakabinau po bamperiu .


Tavo amerikonas?
Tai jeigu taip viskas gerai, tai kodel ne Vilniuje?
Gal per pazistamus?


#64 Re: Techninė apžiūra
driusa Rašyta: 2007.05.15 19:37
Citata:

zulu rašė:
seip tai jie litu bijo kaip velnio o kai nuo pazystamo varai (tipo verniakas) tai su muzika sutinka ir labai mielai ima ir sypsosi vienas malonumas tada technine varyt


Jie dabar su korupcija kovoja


#65 Re: Techninė apžiūra
Rolis Rašyta: 2007.05.15 20:16
taip mano grynas amerikonas . variau ne vilniuje nes cia dideles eiles . variau i kaima tai pakeliui ir uzsukau i t.a.tikejausi kad provincijoje maziau kabinejasi . pabandziau ir pavyko . TIKRAI BE JOKIU PAZINCIU .


#66 Re: Techninė apžiūra
piktas Rašyta: 2007.05.15 22:21
Sendiena ir as savaji pravariau. Pasirodo kad tvirtas masiniukas papuole ir vel praejau TA kaip vejas. Taip ir nesupratau ar cia man sekasi ar ka ?


#67 Re: Techninė apžiūra
ru22 Rašyta: 2007.05.16 5:17
Yes! Nukrito rupestelis ir man siandiena. Bus ramu 2 metelius. Vis delto Klaipedoj reikia pasirodyt su europinem lempom, todel noriu LABAI LABAI padekot Mafuciui uz paskolintas lempas Reiks kazkaip mastyt apie atsilyginima..


#68 Re: Techninė apžiūra
Atomas Rašyta: 2007.05.16 8:23
Citata:

Rolis rašė:
taip mano grynas amerikonas . variau ne vilniuje nes cia dideles eiles . variau i kaima tai pakeliui ir uzsukau i t.a.tikejausi kad provincijoje maziau kabinejasi . pabandziau ir pavyko . TIKRAI BE JOKIU PAZINCIU .


Tai kokiam kaime praejai TA, pasigirk.
Gal VLN pavarys ten visi savo amerikonus apklijuoti lipdais.


#69 Re: Techninė apžiūra
Rolis Rašyta: 2007.05.16 11:47
Moletuose dirba tikrai paprasti zmogeliai . SEKMES .


#70 Re: Techninė apžiūra
Gran Martin Rašyta: 2007.05.17 11:07
Citata:

Rolis rašė:
Moletuose dirba tikrai paprasti zmogeliai . SEKMES .

As N.Vilnioj ejau- turbut pirma voyageri mate


#71 Re: Techninė apžiūra
Atomas Rašyta: 2007.05.17 11:10
Citata:

Marčius rašė:
Citata:

Rolis rašė:
Moletuose dirba tikrai paprasti zmogeliai . SEKMES .

As N.Vilnioj ejau- turbut pirma voyageri mate


O kur konkreciau?
Arteja man TA isbandymu metas, nors machina tvarkoj, bet su tom lempom tai nervai nelaiko.


#72 Re: Techninė apžiūra
Gran Martin Rašyta: 2007.05.17 18:14
Citata:

Atomas rašė:


O kur konkreciau?
Arteja man TA isbandymu metas, nors machina tvarkoj, bet su tom lempom tai nervai nelaiko.

nu ten tik viena vieta, gatve berods linksmoji
p.s. faros pas mane perdarytos


#73 Re: Techninė apžiūra
Rašyta: 2007.05.17 18:33
Ariogala. Stafke nuo 50lt iki 200lt.


#74 Re: Techninė apžiūra
Wycka Rašyta: 2007.05.17 19:23
Variau sia savaite as irgi saviske Kaune, neisvengiamai pasibaige TA terminas... Tai nei Raudondvario pl. nei Technikos g. nei Aleksote niekas i kalbas nesileidzia net per pazystamus.. Tipo priekines - fignia, tinka ir perdarytos, a vot galines raudonos dabar jau niekaip... Kategoriskai purto galva, snairuoja i kameras ir baigta... Nors pries savaite neamerikona variau pas ta pati veikeja uz 100 lietuvisku - jokiu problemu... :\ Bijo jie ten dabar tu kameru kaip kryziaus, gal po kiek laiko bangos aprims... Taigi teko galines keist i EU, o priekinem pagailejau - perdariau su grazteliu


#75 Re: Techninė apžiūra
zulu Rašyta: 2007.05.17 20:41
klausiau kiek kainuotu komplektas EU zibintu austriski zibintai (galas ,priekis)kaina apie 2200lt.(IV-tukui) galiniai UE 300lt 1 vnt. priekis zymiai brangesnis. kilo mintis kad galetu klubas isigyt komplektuka ir nuomuot nariams(kurie moka nario mokesty)-100lt prijauciantiems-200lt. o jei padarys kad kasmet reiks technine varyt tai zibintai greit + prades nest y klubo saskaita


#76 Re: Techninė apžiūra
Rašyta: 2007.05.17 20:57
Citata:

zulu rašė:
klausiau kiek kainuotu komplektas EU zibintu austriski zibintai (galas ,priekis)kaina apie 2200lt.(IV-tukui) galiniai UE 300lt 1 vnt. priekis zymiai brangesnis. kilo mintis kad galetu klubas isigyt komplektuka ir nuomuot nariams(kurie moka nario mokesty)-100lt prijauciantiems-200lt. o jei padarys kad kasmet reiks technine varyt tai zibintai greit + prades nest y klubo saskaita



čia tokios kainos?.. !!! žiauruma...
o tai trečiuko faros ir stopai kiek kainuoja tada?
už tokias sumas aš sau nesukčiau galvos apie pirkimą ar nuomą dar kažkokią - galas būtų perdaromas, priekio problemos sprendžiamos "kaimo" TAC'e už vieną kitą pinigėlį. nors kaip minėjau, Ariogaloj dirba geri žmonės. Amerikono, prisipažinsiu, nevariau, bet tokių variantų, kokių mieste net nesapnuotum, galima padaryti, ir už daug daug mažesnę sumą.


#77 Re: Techninė apžiūra
Arnas Rašyta: 2007.05.17 21:40
Priekines brungiai radai, galines pigiai. Priekines Klaipedoj Dilnijoj vienas-850 Lt.


#78 Re: Techninė apžiūra
zulu Rašyta: 2007.05.17 22:29
seip EU zibintu nuoma parai 400lt. bent jau kaune o visas gudrybes jie puikiai zino ir ar taip ar taip moket reik tai jau geriau klubui nei tech.apziuros darbuotojui


#79 Re: Techninė apžiūra
Aidas . Rašyta: 2007.05.17 22:52
atvaziuok pas mane i kretinga , as tau IV faras uz 150 lt isnuomosiu , ir pajungsiu .
Citata:

zulu rašė:
klausiau kiek kainuotu komplektas EU zibintu austriski zibintai (galas ,priekis)kaina apie 2200lt.(IV-tukui) galiniai UE 300lt 1 vnt. priekis zymiai brangesnis. kilo mintis kad galetu klubas isigyt komplektuka ir nuomuot nariams(kurie moka nario mokesty)-100lt prijauciantiems-200lt. o jei padarys kad kasmet reiks technine varyt tai zibintai greit + prades nest y klubo saskaita


#80 Re: Techninė apžiūra
Aivare Rašyta: 2007.05.17 23:03
ogis rašė:
atvaziuok pas mane i kretinga , as tau IV faras uz 150 lt isnuomosiu , ir pajungsiu .



dar dadek kura du kartus iki kretingos ir atgal iki vilniaus ir kazi ant kiek pigiau iseis







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas