logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 ... 20 »


#21 Re: Noretusi truputi auksciau
darėnas Rašyta: 2006.05.16 9:02
kas per daug - aišku, kad nesveika....
bet kada šikna žemesnė už priekį kartais...


#22 Re: Noretusi truputi auksciau
Wongas Rašyta: 2006.05.16 10:41
Citata:

darėnas rašė:
kas per daug - aišku, kad nesveika....
bet kada šikna žemesnė už priekį kartais...


Taigi nematau reziumė, visiems aišku, kad kas per daug tas nesveika. Vis dėlto koks tas šiknos pakėlimo būdas ??????


#23 Re: Noretusi truputi auksciau
GRIZLY Rašyta: 2006.05.16 10:46
Citata:

Bosas rašė:
nepersistenkit su tuo kelimu
Maciau iskelta tai patikekit grozio tikrai neduoda
Jei pakeltumet kokius 5 Cm tuomet ok jei daugiau tai jau parasa gaunasi


Nežinau kiek ten tų cm reikia, bet Kuršių gatvėje garažuose dirba AUTOMATŲ meistras. Jo AVTO, kaip ir mano viens prie vieno. Jisai pakeitė užpakalines linges, įdėjo nuo kažkokio ruso sunkvežimio dvigubas. Atrodo Bet minėjo, kad komfortas šiek tiek kenčia


#24 Re: Noretusi truputi auksciau
darėnas Rašyta: 2006.05.16 10:54
Citata:

Wongas rašė:
Taigi nematau reziumė, visiems aišku, kad kas per daug tas nesveika. Vis dėlto koks tas šiknos pakėlimo būdas ??????

būtent....
gerai negrai, bet reikia.....

Manrods dar variantas su lingių tvirtinimu galiniu įmanomas - ten per tokį perėjimą ji pakabinta, kurį prailginus pasikeltų galas....


#25 Re: Noretusi truputi auksciau
Rašyta: 2006.05.19 14:26
sveiki, jei sugalvosit gala kelt II-kui tai patarimas vienas - kalt linges ir del viso pikto dar viena linge det. man volgos dejo papildoma. sikna pakilo, man atrodo graziai dar pora cm pasest turetu, o skirtumo kai vaziuoju nejauciu jokio.
tik perspeju nepatikekit to darbo belekam nes man pries tai tipo pakiso polinge, viena trumpa lapeli, tai efekto jokio o suplojau 200lt + 100lt kitu lingiu komplektas (tik gerai kad su visu tiltu ir bugnais gavau jei ka domina galiu pasiulyti rimta meistriuka, tik eilute nemaza reiks palaukt ir kaina rodos gera uz viska palikau 250lt.
PS man irgi buvo atsibodes duju baliono vilkimasis zeme palei ezera arba ant sniego ir dar jokiu sprandzinu!!!!!


#26 Re: Noretusi truputi auksciau
darėnas Rašyta: 2006.05.19 16:28
a man būtent su spuruoklėm ir pasiūlė vienas meistrelis - sakė ne vieną tokį matė jau ir visi patenkinti. Dedi spyruoklę tarp lingės ir kėbulo, privirinęs lėkštes ir psio...


Tarp kitko - patikroje radom galinį amortiką tabaluojant - nutrūko tvirtinimo varžtas.... A jau galvojau, kad amortai pasibaigė......


#27 Re: Noretusi truputi auksciau
Rašyta: 2006.05.19 19:27
siule ir man bent keli spyruokles, bet po to radau tikrai gerus meistrus tai patare ju nedet nes galas labai kietas pasidaro ir barska labai.
buvau net nupirkes opelio siaurejanciais galais bet kai linges pakale tikrai yra efektas ir galas vaziuoja kaip vaziaves


#28 Re: Noretusi truputi auksciau
darėnas Rašyta: 2006.05.20 11:43
Citata:

eiridas rašė:
siule ir man bent keli spyruokles, bet po to radau tikrai gerus meistrus tai patare ju nedet nes galas labai kietas pasidaro ir barska labai.
buvau net nupirkes opelio siaurejanciais galais bet kai linges pakale tikrai yra efektas ir galas vaziuoja kaip vaziaves

dėl kietumo tai viskas priklauso, kokias ir kaip spyruokles įdėsi....


#29 Re: Noretusi truputi auksciau
darėnas Rašyta: 2006.05.29 20:55
Išgirdau naują būdą, tipo kaip seniau moskvičiams ir t.t. darydavo - lingėje kur po kiekvienu lapu iš galų plastmasidės tarpinės sudėtos. Jas reiktų pakeist gerokai storesnėmis ir galas kyla be jokių neigiamų pasekmių...
Ką manot?....


#30 Re: Noretusi truputi auksciau
sporttruck Rašyta: 2006.05.29 21:06
Citata:

darėnas rašė:
Išgirdau naują būdą, tipo kaip seniau moskvičiams ir t.t. darydavo - lingėje kur po kiekvienu lapu iš galų plastmasidės tarpinės sudėtos. Jas reiktų pakeist gerokai storesnėmis ir galas kyla be jokių neigiamų pasekmių...
Ką manot?....


ko jus del to minkshtumo pergyvenat , sunkvezimis yr sunkvezimis , taip turi but , norit pakeist auto prigimti ...be reikalo


#31 Re: Noretusi truputi auksciau
minius Rašyta: 2006.05.29 21:18
As kai saviske pirkau tai servise mestriukas tokia pacia turejo sake kelsiu gala isimsiu linges nuvesiu ir jas islenks tiek cm kiek pats nori Tai nezinau manau kad nemelavo nes talkovas ganetinai


#32 Re: Noretusi truputi auksciau
darėnas Rašyta: 2006.06.22 22:09
šiaip iš meistrelio avau patarimą ir išbandžiau jau
Tarp linių lapų aluose yra plasmasinės tarpinės plonytės pakištos. Tai vat vietoj jų reikia ką dau storesnio kišt ir alas kyla
Tik aš kišau arčiau centro - efektyviau taip, ir naudojau vamzduką al kokį penkioliktuką - dvidešimtuką. Surišau su viela, kad neiškristų. Pnaudojau po du tokius lingei - pakilo ryškiai....


#33 Re: Noretusi truputi auksciau
Wongas Rašyta: 2006.06.23 15:20
Nu tai susitiksim ir paveizėsim į tavo "pakilusias" linges


#34 Re: Noretusi truputi auksciau
mulkiz Rašyta: 2006.06.24 21:51
Ja ja reiks paziuret


#35 Re: Noretusi truputi auksciau
Zygis Rašyta: 2006.07.29 21:18
Del lingiu valcavimo-lenkimo reikia atsargiai, nes gali taip islenkti , kad reiks su plytu kruva vazineti. Vienas jau taip padare.
Kitas dalykas, po valcavimo linges gryzta i buvusia busena. Tik ka sunkia pavezioji ir vel uodega zeme velkas.
As isidejau papildoma lapa ir masina pakilusi ir ekipaza gali susikrauti pilna ir duju balionas saugus.
Jei kam idomu del techniniu sprendimu galiu patarti.
Kalba eina apie III karto masiniuka.


#36 Re: Noretusi truputi auksciau
Wongas Rašyta: 2006.07.29 21:48
Citata:

Zygis rašė:
Del lingiu valcavimo-lenkimo reikia atsargiai, nes gali taip islenkti , kad reiks su plytu kruva vazineti. Vienas jau taip padare.
Kitas dalykas, po valcavimo linges gryzta i buvusia busena. Tik ka sunkia pavezioji ir vel uodega zeme velkas.
As isidejau papildoma lapa ir masina pakilusi ir ekipaza gali susikrauti pilna ir duju balionas saugus.
Jei kam idomu del techniniu sprendimu galiu patarti.
Kalba eina apie III karto masiniuka.

Davai pasakok, man tai idomu ?


#37 Re: Noretusi truputi auksciau
Mindas112 Rašyta: 2006.07.29 21:56
Jei norit aukštesnio galo,.pasidarykit atramėlę keturkampę ,kurią reik įdėt tarp lingės ir galinio tilto-mačiau,vienas taip pasidaręs .Reiks tik varžtus ilgesnius pasiieškot....Pakėlė jis kokiu 2-3 cm.Mašinos minkštumas išlieka toks pats.


#38 Re: Noretusi truputi auksciau
GRIZLY Rašyta: 2006.07.29 23:09
Citata:

mindas112 rašė:
Jei norit aukštesnio galo,.pasidarykit atramėlę keturkampę ,kurią reik įdėt tarp lingės ir galinio tilto-mačiau,vienas taip pasidaręs .Reiks tik varžtus ilgesnius pasiieškot....Pakėlė jis kokiu 2-3 cm.Mašinos minkštumas išlieka toks pats.


Nemanau, kad dėl 2-3 cm apskritai verta tai daryti Mano nuomone turėtu būti nemažiau kaip 10 cm


#39 Re: Noretusi truputi auksciau
Mindas112 Rašyta: 2006.07.29 23:21
Citata:

Grizzly rašė:
Citata:

mindas112 rašė:
Jei norit aukštesnio galo,.pasidarykit atramėlę keturkampę ,kurią reik įdėt tarp lingės ir galinio tilto-mačiau,vienas taip pasidaręs .Reiks tik varžtus ilgesnius pasiieškot....Pakėlė jis kokiu 2-3 cm.Mašinos minkštumas išlieka toks pats.


Nemanau, kad dėl 2-3 cm apskritai verta tai daryti Mano nuomone turėtu būti nemažiau kaip 10 cm

Grizli,tu bent pabandyk įsivaizduoti,kaip atrodys ,pakelta 10cm .Jau 3 cm matysis okujienai... bet galima kelt pagal skonį,tsknt...


#40 Re: Noretusi truputi auksciau
Mindas112 Rašyta: 2006.07.29 23:23
Mes tuoj su Iksu supykę oro pagalves susimesim...







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas