logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   3 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 ... 79 »


#1 Dyzeliniai varikliai
Rašyta: 2006.02.09 17:07
ar tikrai tie dyzeliai tokie prasti? kokios ju bedos? negi negalima gyvent?
kalba eina apie 1998 modeli


#2 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
EiMiS Rašyta: 2006.02.09 17:12
Pas mus Arvydas iš Vln. važinėja su europiniu III kartos Voyageriu dyzeliu, kreipkis, jis tiksliau viską pasakys:

http://www.voyager.lt/userinfo.php?uid=34


#3 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Arvydas Rašyta: 2006.02.09 17:17
Butent sitie ir geri ! bet senesniu trukumas tas kad pasjuos ne dantraciai o grandines ir jas keist reikia kas 40000 (taip nurodo gamintojas) o seip varikliukai ne oho-ho bet vaziuoja gerai (kai viska priziuri ir statai kokibiskas dalis ) .


#4 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Arvydas Rašyta: 2006.02.09 20:51
Citata:

AuriZzZzzz rašė:
ar tikrai tie dyzeliai tokie prasti? kokios ju bedos? negi negalima gyvent?
kalba eina apie 1998 modeli
Valgo 10-11~litru mieste ju dazniausia problema salnikai pagrindinio veleno (isoriniai vienas po sankaba kitas nuo shkifo kur dirzelius genero ir t.t.. suka) visas remontas servize su darbu ir dalim nedaugiau 600lt o taip viskas kaip paprastam VW T4 2.5TD as sakyciau daugiau pliusu pas Voyager'i paliginus su T4, as turejau toki ir pasirinkau Voyager'i . As seip tingiu daug rashyt jei turesi klausimu skambink Tel.860027749 as patc mehanikas galesiu smulkiau paiskint . O potojau


#5 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Rašyta: 2006.03.07 12:01
Na nežinau kaip nauejsni mašiniukai (nors varikliai tokiepatys ir II ir III kartos) mano dizeliuko variklis su dantračiais, mieste valgo 7-8 litrus užmiesti 6-7lt, tiesa bijo apsuku.Mano jau buvo subirejas.


#6 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Rašyta: 2006.03.25 20:26
Citata:

AuriZzZzzz rašė:
ar tikrai tie dyzeliai tokie prasti? kokios ju bedos? negi negalima gyvent?
kalba eina apie 1998 modeli

esu ir as turejas problemu su savo masynos sirdele! laiku nepakeista grandine truko, ir pridirbo nemazai problemu!
teko pasikeisti voztuvu stumikus, aisku grandine, 2 isiurbimo voztuvus, beje trukimo priezastis buvo alkuninio zvaigzdutes nusideveje dantukai ! tad patariu isigijus auto su siuo varikliu nepagailet lituku ir pasikeis paskirstimo grandine ir bent jau alkuninio zvaigzdute! nes paskui bus islaidos zymiai didesnes!!!


#7 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
BOSAS Rašyta: 2006.03.28 15:47
Citata:

modis rašė:
Na nežinau kaip nauejsni mašiniukai (nors varikliai tokiepatys ir II ir III kartos) mano dizeliuko variklis su dantračiais, mieste valgo 7-8 litrus užmiesti 6-7lt, tiesa bijo apsuku.Mano jau buvo subirejas.


Is kur jus zmones istrauket kad dyzelis bijo apsuku
Sita nesamone tautai taip iauge i galvas kad net siaubas

Kad dyzelis gali isvysti siek tiek maziau apsisukimu nei bendzas tai nereiskia kad jis bijo
Dyzelis atsiima savo trauka del didesnio Nm


#8 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Rašyta: 2006.04.01 15:08
kokia grandine? ar ne dantraciai ten stovi?


#9 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
sporttruck Rašyta: 2006.04.01 15:23
Citata:

Bosas rašė:
Citata:

modis rašė:
Na nežinau kaip nauejsni mašiniukai (nors varikliai tokiepatys ir II ir III kartos) mano dizeliuko variklis su dantračiais, mieste valgo 7-8 litrus užmiesti 6-7lt, tiesa bijo apsuku.Mano jau buvo subirejas.


Is kur jus zmones istrauket kad dyzelis bijo apsuku
Sita nesamone tautai taip iauge i galvas kad net siaubas

Kad dyzelis gali isvysti siek tiek maziau apsisukimu nei bendzas tai nereiskia kad jis bijo
Dyzelis atsiima savo trauka del didesnio Nm




Dyzelis nebijo jokiu apsuku , ko juos deda i visokius traktorius , visokius sunkius agregatus , kur ypac reikalingas sukimo momentas ..


#10 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Simas_TD Rašyta: 2006.04.01 19:09
Citata:

Arvydas rašė:
Butent sitie ir geri ! bet senesniu trukumas tas kad pasjuos ne dantraciai o grandines ir jas keist reikia kas 40000 (taip nurodo gamintojas) o seip varikliukai ne oho-ho bet vaziuoja gerai (kai viska priziuri ir statai kokibiskas dalis ) .


??? kaip suprasti senesiu, jei pas mane 98-09 ir jis su grandine ....tai naujesni 98 metu bus beveik metu pabaigos vadinas?


#11 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Pajuris Rašyta: 2006.04.10 21:50
Pas mane irgi 98-09 TD (europinis). Nesuprantu ar jis su dantračiais ar grandine, tik aiškiai matosi kad didelis diržas suka atrodo 8 skriemulius. Prabėges 230.000km. Pagal dokumentus prie pora metų dirželis keistas. Gal kas gali nužviesti dėl tos grandinės. Dėkoju.


#12 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Rašyta: 2006.04.10 23:01
pas tevuka 95m bet paskirstima krumpleraciai suka?! tai kiek suprantu pas ji turetu buti motoras naujasnis?


#13 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
EiMiS Rašyta: 2006.04.10 23:09
Skirkim du dalykus:
1. Perdavimas reikalingas nuo alkūninio veleno paskirstymo velenėliams - čia dažniau būna grandinė, kuri "iš lauko" nesimato, nes mėgsta švariai sandariai gyventi tepale.
2. Nuo variklio reikia sukti vandens pompą, generatorių, kondicionierių ir t.t. - čia dažniau būna platus ilgas ir įmantriai išraizgytas diržas (arba du), matomas pradarius kapotą.

O dabar jau aiškinkitės, kokiame variklyje ir kaip yra, bet patikslinkit, apie kurį variantą kalbat


#14 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Magutis Rašyta: 2006.04.11 7:55
pas tevuka 95m bet paskirstima krumpleraciai suka?! tai kiek suprantu pas ji turetu buti motoras naujasnis?


O ar tavo tevukas bedu neturejo su tuo varikliu?As pats toki noriu pirkt tik biski bijau.


#15 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Rašyta: 2006.04.11 8:26
Grandininiai varikliai ejo nuo 1996 iki 1998. 98 modeliai gali buti ir tokie ir tokie. Po 98 perejo atgal ant dantraciu. Varikliai su grandinemis ejo tik ant Voyageriu. Kitoms masinoms ejo su dantraciais. Keiciant varikli didziausios bedos buna su kuro siurbliu. Skiriasi sukimosi kryptys. Taip pat TD bijo perkaitimu. Eina atskiros 4 galvutes. IV kartos Voyageriuose jau eina nauji, CRD dyzeliukai. Dirzas keiciamas kas 100.000 km. Neuzmirskit, bo gali persokti ir lauzti kompensatorius, keliklius.


#16 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Rašyta: 2006.04.11 8:48
Citata:

Magutis rašė:
O ar tavo tevukas bedu neturejo su tuo varikliu?As pats toki noriu pirkt tik biski bijau.

siaip kiek pazystu zmoniu kurie eksplatuoja crysleri su dizeliniu varykliu yra tureja problemu! tiek tevo tiek mano motorai yra po kapitalinio remonto, beja savo perrinkau pats, tad kam reikia kokio patarimo kreipkites ,pakonsultuosiu!


#17 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Magutis Rašyta: 2006.04.11 12:29
Nu va ir atbaidet mane nuo sito varianto


#18 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Wongas Rašyta: 2006.05.11 10:03
Taigi norėčiau grįžti truputį prie motorų temos.
Mano du kolegos varinėja su vanais:
1. vienas Europa 96'm 2.4 motorėlis.( kol kas jukių bėdų)
2.taip pat EU 97'm 2.5 TD dyzeliukas.
Dyzeliukas kiek suprantu jau pasidavė, prie laisvų aps. viskas tvarkoje, užmetus kokso meta baltą dūmą. Tuo pačiu vienas cilindras atsijungia.
1. Taigi kokie minusai siam bendzino varikliui ?
2. Kas gali būti dyzeliukui ?


#19 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
BOSAS Rašyta: 2006.05.11 21:12
uzduok po viena konkretu klausima labai sunku atsirinkti ko tu cia klausdamas apie du dalykus nori suzinoti


#20 Re: DEl dyzeliniu varikliu?
Wongas Rašyta: 2006.05.11 21:18
Pradžioje del dyzelio ?




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas