logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 ... 79 »


#81 Re: Dyzeliniai varikliai
Rašyta: 2007.02.08 15:16
sveiki gal kas zinote kokiu budu reguliuojasi degimo kampas pas 93m 2.5td ar uztenka pasukti siurbli ar reikia ji nuimti ir krumpliarati perstatyti


#82 Re: Dyzeliniai varikliai
Nord Rašyta: 2007.02.08 23:47
Citata:

tomas rašė:
sveiki gal kas zinote kokiu budu reguliuojasi degimo kampas pas 93m 2.5td ar uztenka pasukti siurbli ar reikia ji nuimti ir krumpliarati perstatyti


A va čia nuo ankstesniu ardytojų priklauso.jei surinkinėjant galvojo ką daro,tai pakaks sirblį pasukti.Geriausia kreiptis į kompetetingus dėdes (degimo kampas rimtas reikalas),o jie jau padarys savo darbą.Pats gali nusistatyti tik kad iki tų dėdžių nuvažiuoti.


#83 Re: Dyzeliniai varikliai
Magutis Rašyta: 2007.02.09 7:44
Citata:

tomas rašė:
sveiki gal kas zinote kokiu budu reguliuojasi degimo kampas pas 93m 2.5td ar uztenka pasukti siurbli ar reikia ji nuimti ir krumpliarati perstatyti


Jei nezinai kaip jis reguliuojas tai gal geriau pats ir nebandyk reguliuot...


#84 Re: Dyzeliniai varikliai
Rašyta: 2007.03.15 20:57
Turiu problemele ka tik sutvarkiau pavaru deze tai siandien pasipyle tepalai bet ne is dezes o is variklio, kazkur nuo virsaus varva, ar tai ne variklio galvos problema, trumpiau sakant nuo ko pradeti ziureti HELP netenku kantrybes su savo II-truku nes ji mane i bankrota nuvarys P.S o gal jau laikas keisti nors metai tik su ja vazineju?????


#85 Re: Dyzeliniai varikliai
Rašyta: 2007.03.15 21:01
Jei galit parasykit nuo ko pradet arba ismeskit koki bajeri, nes man jau neramu del mano gazytes ,matyt prancuzas ja bus nujojes kaip kuina


#86 Re: Dyzeliniai varikliai
Nord Rašyta: 2007.03.15 22:15
Citata:

Virgis36 rašė:
Jei galit parasykit nuo ko pradet arba ismeskit koki bajeri, nes man jau neramu del mano gazytes ,matyt prancuzas ja bus nujojes kaip kuina



Pirmiausia nusiplauk variklį.Pas mane pavyzdžiui buvo trūkęs vožtuvų dangtis.Ilgai nesupratau,kol nenusiploviau gerai variklio.Pats liūdniausias variantas-kapiec turbinai.Kai turbina varo tepalą,jis prasimuša ir per kolektoriaus tarpines,per interkulerio sujungimus...Kitas ,lengvesnis variantas-tepalo spaudimo daviklio prisukimas.Jei neiškaitinai varinių žiedų ir susukai.Na pradžiai pakaks.


#87 Re: Dyzeliniai varikliai
Rašyta: 2007.03.16 19:41
Dekui buvo tepalo spaudimo daviklis buvo nepriverstas, prie to pacio pasikeiciau po kolektoriais tarpines fuuu atsipirkau tik 40lt. :%-)


#88 Re: Del voyger 2,5 td
valdas Rašyta: 2007.05.07 17:08
Sveikas, važinėju su 2,5CRD.
Gal tau padės mano patrimai.
Jei taip atsitinka, tai visų pirma galvok apie purkštukų pakeitimą. 180 Lt vienas.
kodas DLLA 143 P 978. Tai tikras Boch.
Toliau pasuk galvą kaip išimti purkštukus. Galiu pasakyti, kad aš turiu tame patirtį.
Reikia pasidaryti spec. raktą su priedais.
Jei variklis bilda ir lyg ir nenori dirbti, tai gali būti ir elektromagnetinis vožtuvas sugedęs. Jei norėsi atsukti, tai 27 mm rakto reikia. Teks prisitaikyti. Nuimdamas jį atsargiai, kad nepamestum spyruoklės ir mažos įvorytės. Jei norėsi pats remntuoti tinka nuo Reno, merso bėgeliai skiriasi, bet ir tinka, viduriai nuo merso tinka išskyrus purkštuko adatą. merso ilgesnė.
Tuos purkštukau reikia kas 30- 50 tūkst km išimti ir sutepti grafit tepaliuku, kad "nepriaugtų". ir ..... Nu va, nors dar vienas CRD atsirado.
Varikliai tikrai liuks, nepridėsi benzą.
Jei norėsi daugia sužinoti nuo ko pradėt klausk....


#89 Re: Dyzeliniai varikliai
Pazyk Rašyta: 2007.05.11 20:50
HELP kas gali pasakit ar sunkei keicias II TD mataro kolektoriaus tarpine tarp kolektoriaus ir mataro padekit


#90 Re: Dyzeliniai varikliai
albe Rašyta: 2007.06.14 21:42
tai gal visgi kas nors gal pasiulins meistra koki kaune dyzeliniu varikliu pas mane 96 m;2,5 td tepalus supute i ausinimo sistema dekui


#91 Re: Dyzeliniai varikliai
Rašyta: 2007.07.07 22:30
to albe ir visiems

sveiki! as cia kol kas naujokas, bet si ta su savo mazule jau esu nuveikes ir galiu viena kita patarima duoti))
del dyz. varikliu remonto Kaune. mano Voyager'iui (99/2.5TD) dare kapitalini Dyzelvita. Jie randasi Minkovskiu g. ties pervaza. ten vadovauja du broliai ir jie man pasirode tikri savo srities specai. kaip sakiau dare kapitalke (galvos, stumokliai, voztuvai, stangos, ideklai ir dar daug visko) ir kol kas esu labai laimingas. Cia kazkas klause del kainu. Tai galiu pasakyti, kad man, tiksliau ne man, nes masina buvo garantine, kainavo 8700 Lt. Taip, taip jus matote gerai. Ir savaime suprantama dave garantija 6 men. O dave todel, kad istatymai LR tai numato. As turiu oficialu dok. kad jie man dare kapitalini, viskas kaip priklauso. Zodziu man jie visai patiko.


#92 Re: Dyzeliniai varikliai
mindak Rašyta: 2007.07.07 23:42
Citata:

Zioma rašė:
to albe ir visiems

sveiki! as cia kol kas naujokas, bet si ta su savo mazule jau esu nuveikes ir galiu viena kita patarima duoti))
del dyz. varikliu remonto Kaune. mano Voyager'iui (99/2.5TD) dare kapitalini Dyzelvita. Jie randasi Minkovskiu g. ties pervaza. ten vadovauja du broliai ir jie man pasirode tikri savo srities specai. kaip sakiau dare kapitalke (galvos, stumokliai, voztuvai, stangos, ideklai ir dar daug visko) ir kol kas esu labai laimingas. Cia kazkas klause del kainu. Tai galiu pasakyti, kad man, tiksliau ne man, nes masina buvo garantine, kainavo 8700 Lt. Taip, taip jus matote gerai. Ir savaime suprantama dave garantija 6 men. O dave todel, kad istatymai LR tai numato. As turiu oficialu dok. kad jie man dare kapitalini, viskas kaip priklauso. Zodziu man jie visai patiko.


o kam tau is vis reikejo daryit kapitalini? ka jau variklis visai sumaltas buvo? ar masina uz kapeikas paemei? suma tai nemaza remonto


#93 Re: Dyzeliniai varikliai
Rašyta: 2007.07.08 0:32
kaip sakiau, masina garantine. varikliui buvo visiskas ragas. Galvos jau buvo virintos. Todel detales dejome tik naujas. Kitaip servisas nesutiko, nes turejo po to duoti savo darbam garantija. Uz masina mokejau normalia kaina.
Cia mano, tiksliau ir ne mano, nes babkes mokejau ne as, nesibaige. Parejo saibom ir greiciu deze-penkto begio krumpliaraciai. Remontas apie 2000 Lt.


#94 Re: Dyzeliniai varikliai
BOSAS Rašyta: 2007.07.08 9:41
Nu nu beveik 9000 Lt uz variklio remonta hmmm.
As manau jau apie nauja varikli uz tokia suma galetum galvoti.

Tarp kitko itariu tu nepirmas pas juos uz ostronautu kainas tvarkes varikli.
Buvo zmogus pasakojo nuvare skorpa ten kazkokius variklio darbus atlikti.
Tai irgi priskaiciavo gerokai daugiau nei visa masina verta. Kazkas virs 1500 Lt

Man asmeniskai tokios kainos uz senas masinas nepriimtinos.


#95 Re: Dyzeliniai varikliai
mindak Rašyta: 2007.07.08 13:49
nu as ir susimasciau del tokios kainos... suprasciau 4000 stukos, bet cia... gal naujesniam modeliui brangiau bet gal ne tiek. nors draugelis vienas ML merso greiciu deze tvarke tai 15000 paklojo.. kitas dalykas kai masina garantine ir tau moket nereik tai kodel nepasikeisti visko naujo


#96 Re: Dyzeliniai varikliai
Rašyta: 2007.07.08 14:08
vat butent. siaip dalys nera labai brangios. Daugiausiai kainavo naujos galvos.
Jeireiktu remontuoti uz savo babkes, tai suvirinciau senas galvas ir stumciau. Ka daryt toks gyvenimas.


#97 Re: Dyzeliniai varikliai
tatas Rašyta: 2007.07.15 17:02
Sveiki! Pas mane CRD 2001 2.4 problema. Kai staigiau paspaudi gaza pradeda smarkiai duminti ir sunkokai isibigeja. Ar cia jau varikls chana, ar nedideles problemos. Kas galit patarti. Aciu


#98 Re: Dyzeliniai varikliai
mindak Rašyta: 2007.07.16 7:29
Citata:

tatas rašė:
Sveiki! Pas mane CRD 2001 2.4 problema. Kai staigiau paspaudi gaza pradeda smarkiai duminti ir sunkokai isibigeja. Ar cia jau varikls chana, ar nedideles problemos. Kas galit patarti. Aciu


mano durna galva variklis cia nieko detas. arba kuro sistema, t.y. pradekim nuo kuro filtro purkstukais ir panasiais elementais arba pas tau turbina jau nekokioj kondicijoj


#99 Re: Dyzeliniai varikliai
Pajuris Rašyta: 2007.07.16 18:22
Citata:

Zioma rašė:
vat butent. siaip dalys nera labai brangios. Daugiausiai kainavo naujos galvos.
Jeireiktu remontuoti uz savo babkes, tai suvirinciau senas galvas ir stumciau. Ka daryt toks gyvenimas.


Jau mėnuo kaip suvirintos visos keturios galvos. Meistrai sakė: 110-120km/h ir viskas. Spausi daugiau vėl kartosis, prasta galvos aušinimo sistema, o su meteliasi ir metalas pavargsta.


#100 Re: Dyzeliniai varikliai
Rašyta: 2007.07.16 22:21
Citata:

Pajuris rašė:
Jau mėnuo kaip suvirintos visos keturios galvos. Meistrai sakė: 110-120km/h ir viskas. Spausi daugiau vėl kartosis, prasta galvos aušinimo sistema, o su meteliasi ir metalas pavargsta.


Va todel man ir sudejo naujas galvas, nes virinti servisas atsisake.




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas