logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 4 5 6 (7) 8 9 10 11 »


Re: Prietaisų skydelio problemos
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2008.11.26 8:39
Vilnius
Pranešimų: 29
Atsijunges
as kreipiaus y meistra, is trecio kart tik rado problema ir tai butu nerades jei nebuciau pasakes kad kai buna karsta diena tai CIAU, tada jau skydeli arde ir surado iskart

Rašyta: 2009.08.25 9:06
_________________
http://www.riesenschnauzer.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.07.24 8:09
Vilnius,Lt
Pranešimų: 120
Atsijunges
pas mane tai lizdo kontaktas apdeges tai manau kad bus ten problema tik va nezinau kaip issitraukti skydeli .

Rašyta: 2009.08.25 9:08
_________________
(kz) Nori sužinoti daugiau !!!! - nusipirk daržine (tooth) Chrysler Voyager 1996 III 3.3L (yahoo)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2009.07.19 8:32
Utena
Pranešimų: 182
Atsijunges
Citata:

Evaldass rašė:
pas mane tai lizdo kontaktas apdeges tai manau kad bus ten problema tik va nezinau kaip issitraukti skydeli .

skydelis ten isitrauke lb paprastai. atsuki duris atidares groteles tos kur sone viena varsta tada kai jas nuemi dar du varstus, tada atsuki apatine plasmase na ten kur kapoto atidarimas o po ja ten dar gal 5 rodos varztai ir pirma pirma nusuki toki vuduriuka kur prie skidelio per viduri su lyg vairu jis atsisuka dviem varztais ir dar dvi skopkes laiko ji nuemi ir tada dar keletas varztu po juo atrodo buvo ir visakas seip visi varztai apacioje o virsus skydelio apdailos tik ant skopkiu. paskui ta apdaila nuemus skydelis laikos ant 4 varztu. na seip lb paprastai nusiima.

Rašyta: 2009.08.26 8:41
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Klubo rėmėjas
Prisijungė:
2008.08.05 18:01
Kaunas, LT
Pranešimų: 367
Atsijunges
cia prie kolegos aprasymo - vaizdine medziaga kaip nusikelia apdaila skydelio atsukus visus matomus varztus toje zonoje.

Pridėti bylą:



jpg  pav_A.JPG (45.67 KB)
2189_4a94dca28c1cf.jpg 439X498 px

jpg  pav_1.JPG (43.12 KB)
2189_4a94dcaf121c6.jpg 474X456 px

jpg  pav_2.JPG (22.14 KB)
2189_4a94dcb879b2f.jpg 420X363 px

Rašyta: 2009.08.26 9:57
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2008.11.26 8:39
Vilnius
Pranešimų: 29
Atsijunges
cia gal kas manula turit voyageriu?

Rašyta: 2009.08.26 10:33
_________________
http://www.riesenschnauzer.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2008.09.17 8:29
Vilnius,LT
Pranešimų: 30
Atsijunges
Sveiki Klubieciai,turiu mazyte problemele,gal mazyte ir nieko ypatinga,bet kai sakoma nuo mazu problemeliu gali prasidet didesnes,todel ieskojau forume,bet neradau,savo spidometra bent 5 kart issiiminejau ir lemputes keiciau ir fishkes su wd supurskiau maza ka,nes taip pat buvo spidometro strele per visa savo asi apsisukus ,tai teko isimt pakratyt ,kad i vieta atsistotu,bet as kitu klausimu:
pastebejau uzvedus Vana(Dodge 2001,3,3, SE) spidometro strele sokteli aukstyn,ne apsuku,o spidometro,tai ne daznas reiskinys ,bet
,itariu kazkas negerai,kitas klausimukas,pasitaiko uzvedus vana,greciu dezes raides buna tokiuose kvadrateliuose,ka tai reiskia,tai buna labai retai,bet gal tai kazka svaraus reiskia?
aciu uz pasidalintas mintis

Rašyta: 2009.08.26 21:41
_________________
(alus)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Klubo narys
Prisijungė:
2006.01.09 21:04
Kaunas,LT
Pranešimų: 2180
Atsijunges
Vakar, išvažinėjant iš meeto ,visos priet. sk. rodyklės nukrito ant nulių ir užgeso pr. sk. apšvietimas,nedegė nei pavarų indikatoriai,nei chekai,nei kiti avariniai lempukai,dingo posūkiai. Gryžęs pradėjau nuo saugiklių ,ir finale radau,kad nutrūko raudonas plonas laidelis,pajungtas prie + klemos,per jį gaunamas maitinimas prietaisų skydeliui .taigi,jei kam bus panašus bajeris,neskubėkit pas meistrus,pasižiūrėkit laidus po kapotu prie akumo

Rašyta: 2009.08.29 9:48
_________________
Chrysler T&C LXI 3.8/2002,T&C LMT 3.8/2002,Grand Voyager LE 3.3 91
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Klubo narys
Prisijungė:
2006.01.09 21:04
Kaunas,LT
Pranešimų: 2180
Atsijunges
Citata:

Vykantas rašė:
,pasitaiko uzvedus vana,greciu dezes raides buna tokiuose kvadrateliuose,ka tai reiskia,tai buna labai retai,bet gal tai kazka svaraus reiskia?
aciu uz pasidalintas mintis

Manajame ,rytais užkūrus, pasitaiko,kad visi pavarų skaičiukai dega vienu metu.Šiaip,tai lyg kontaktų dėžėj problema,kiek pamenu,diskutavom apie tai...Skaityk čia: http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... t_id=59651#forumpost59651

Rašyta: 2009.08.29 9:51
_________________
Chrysler T&C LXI 3.8/2002,T&C LMT 3.8/2002,Grand Voyager LE 3.3 91
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2007.07.24 8:09
Vilnius,Lt
Pranešimų: 120
Atsijunges
sveiki kaip ir buvau rases problema buvo fyskes kontaktuose isdege buvo perlitavau ir viskas ciki . Aciu visiems uz info .

Rašyta: 2009.08.29 14:34
_________________
(kz) Nori sužinoti daugiau !!!! - nusipirk daržine (tooth) Chrysler Voyager 1996 III 3.3L (yahoo)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.06 14:03
Memel - Cretyn
Pranešimų: 1528
Atsijunges
Citata:

Vykantas rašė:
Sveiki Klubieciai,turiu mazyte problemele,gal mazyte ir nieko ypatinga,bet kai sakoma nuo mazu problemeliu gali prasidet didesnes,todel ieskojau forume,bet neradau,savo spidometra bent 5 kart issiiminejau ir lemputes keiciau ir fishkes su wd supurskiau maza ka,nes taip pat buvo spidometro strele per visa savo asi apsisukus ,tai teko isimt pakratyt ,kad i vieta atsistotu,bet as kitu klausimu:
pastebejau uzvedus Vana(Dodge 2001,3,3, SE) spidometro strele sokteli aukstyn,ne apsuku,o spidometro,tai ne daznas reiskinys ,bet
,itariu kazkas negerai,kitas klausimukas,pasitaiko uzvedus vana,greciu dezes raides buna tokiuose kvadrateliuose,ka tai reiskia,tai buna labai retai,bet gal tai kazka svaraus reiskia?
aciu uz pasidalintas mintis


Man buvo, kad vaziuojant sumirksi viskas ir rodykles apsivercia i kita puse. Jau rasiau apie tai. Tai Silber Auto nieko nepedare - palikau 150 lt. Neislaike nervai ir savartyne uz 150 lt. nusipirkau kita. Taip kad ...........lauk mirksiuku !

Rašyta: 2009.09.07 15:18
_________________
Draugo žmona, man ne moteris. Bet jeigu ji dailutė, jis man ne draugas. 2001 T&C 3.8 www.americanspirit.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
Citata:

Vykantas rašė:
Sveiki Klubieciai,turiu mazyte problemele,gal mazyte ir nieko ypatinga,bet kai sakoma nuo mazu problemeliu gali prasidet didesnes,todel ieskojau forume,bet neradau,savo spidometra bent 5 kart issiiminejau ir lemputes keiciau ir fishkes su wd......

O dabar papyldoma info:
1)NEPURSKIT ''WD40'' I FISKES ARBA KONTAKTUS---JIS YRA SKYSTAS TE-PA-LAS IR DIELEKTRIKAS IR GALI TIK PADARYTI BLOGIAU....PASKUI REIKES VALYTI SU ACETONU,BENZINU ARBA WHITESPIRITU IR GERAI ISDZIUTI
2) KONTAKTAMS YRA TAM SKIRTOS BALONELIUS IR APIE SITA JAU INTERNETE DAUG KUR RASOMA---WD40 NE NAUDUOTI......+KAINA WD40 IR SPEC. BALONELI KONTAKTAMS BEVEIK TOKIA PACIA.

Rašyta: 2009.09.08 0:00
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2008.11.30 10:46
Panevėžys,LT
Pranešimų: 1269
Atsijunges
tai kad turbut ne kainoje esme o nezinojime ir dezinformacijoje.

Rašyta: 2009.09.08 20:35
_________________
Dodge Grand Caravan SE 3,3l/2007
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Klubo narys
Prisijungė:
2006.09.23 20:31
Vilnius
Pranešimų: 1045
Atsijunges
Citata:

Dziugesiukas rašė:
tai kad turbut ne kainoje esme o nezinojime ir dezinformacijoje.

Gal but ir taip,bet po WD40 nauduojima galima paskui sau daugiau darbu pridaryti....

Rašyta: 2009.09.08 21:13
_________________
:D Gerai kad pirkau Chryslerį o ne..... (haha)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2008.11.30 10:46
Panevėžys,LT
Pranešimų: 1269
Atsijunges
na,lietuviai esam pagarseje per pasauli,kaip turintys darbscias rankeles

Rašyta: 2009.09.08 22:43
_________________
Dodge Grand Caravan SE 3,3l/2007
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Citata:

AERO_DD rašė:

1)NEPURSKIT ''WD40'' I FISKES ARBA KONTAKTUS---JIS YRA SKYSTAS TE-PA-LAS IR DIELEKTRIKAS IR GALI TIK PADARYTI BLOGIAU....PASKUI REIKES VALYTI SU ACETONU,BENZINU ARBA WHITESPIRITU IR GERAI ISDZIUTI


Kalte kalu visiems sia teorija bet ne visi ja girdi.
Su tepalu sandarindavom ir 40 000 V taigi bet koks tepalas be priemaisu yra puikus izoliatorius.

I el transformatorius taip pat naudojamas tepalas ausinimui ir tuo paciu kaip apsauga nuo pramusimo, nes ten vietoi tepalo uzpylus vandens oi kokie fejerverkai butu.

Rašyta: 2009.09.09 9:00
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: prietaisu skydelio bajeriai
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2008.10.17 20:19
Siauiai,LT
Pranešimų: 2
Atsijunges
nejuk degimo ir palaikyk tripo mygtuka apie 10 sek ir pamatysi

Rašyta: 2009.11.10 22:59
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: prietaisu skydelio bajeriai
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2008.11.30 10:46
Panevėžys,LT
Pranešimų: 1269
Atsijunges
Citata:

automagas rašė:
nejuk degimo ir palaikyk tripo mygtuka apie 10 sek ir pamatysi

ka pamatysi?

Rašyta: 2009.11.10 23:11
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: prietaisu skydelio bajeriai
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.06 14:03
Memel - Cretyn
Pranešimų: 1528
Atsijunges
Citata:

Dziugesiukas rašė:
Citata:

automagas rašė:
nejuk degimo ir palaikyk tripo mygtuka apie 10 sek ir pamatysi

ka pamatysi?


Cia tai geras ! Oi kiek visko pamatysi !!!

Cia kiek suprantu vyrukas norejo pasakyti apie prietaisu skydelio "kalibravima".
Tas budas tinka IV-ams.

Rašyta: 2009.11.11 14:38
_________________
Draugo žmona, man ne moteris. Bet jeigu ji dailutė, jis man ne draugas. 2001 T&C 3.8 www.americanspirit.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Mokausi skaityti
Prisijungė:
2008.04.22 16:03
Panevezys, LT
Pranešimų: 30
Atsijunges
sveiki, turiu tokia problemele ,prasilenkiant kelyje su fura nuo oro srauto uzsidega airbag lempute isjungus degima uzgesta iki sekancio prasilenkimo su fura gal cia dacikas ,ar jo jautrumas reguliuojas i ir kurioje vietoje jo ieskoti? GAL kas galit paaiskinti buciau dekingas . dodge caravan 4 ,2,4 matoras

Rašyta: 2009.11.18 18:28
_________________
Dodge Caravan 2.4/2005 (ok)
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.03.06 14:03
Memel - Cretyn
Pranešimų: 1528
Atsijunges
Citata:

tomkeviciusv rašė:
sveiki, turiu tokia problemele ,prasilenkiant kelyje su fura nuo oro srauto uzsidega airbag lempute isjungus degima uzgesta iki sekancio prasilenkimo su fura gal cia dacikas ,ar jo jautrumas reguliuojas i ir kurioje vietoje jo ieskoti? GAL kas galit paaiskinti buciau dekingas . dodge caravan 4 ,2,4 matoras


Atvirai kalbant, cia tai bajeris, kad nuo oro srauto sudirba airbag lempa. Faktas kad problema su kontaaktu problema. O gal ir klystam. Pabandyk padaryti cheka, (abejoju ar pades), kitas variantas ardyti ir ziureti. Tik nenaudok kokio WD supurskimui. Lyg kur tai aesu skaites, kad airbag tikrink atjunges akuma. Yra galimybe savaiminiui pagalves issovimui. Gausi per nosi ir pukus ilgai rinksi salone !

Rašyta: 2009.11.24 16:20
_________________
Draugo žmona, man ne moteris. Bet jeigu ji dailutė, jis man ne draugas. 2001 T&C 3.8 www.americanspirit.lt
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas