logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 6 7 8 (9) 10 11 »


Re: BENZINO RODYKLĖ
Kas, aš plepys?
Prisijungė:
2006.09.18 11:50
Klaipeda, LT
Pranešimų: 1598
Atsijunges
Kada paskutini karta su klubieciais pirty buvai?

Rašyta: 2010.11.29 21:22
_________________
Plymouth Voyager LX 3,3 V6 '93m. ; [⌨|||||⌨] JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 4.7 V8!
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: neveikia prietaisu skydelis
Klubo narys
Prisijungė:
2006.06.29 21:18
Kaunas
Pranešimų: 1064
Atsijunges
Citata:

lietiratai rašė:
sveiki.gal kas patars kur ieskoti bedos.kartais neveikia nei takometras nei spidometras ir kura su temperatura neteisingai rodo.masina 2000m.2.5td.


Pirmiausia einam į paiešką ir susirandam temą apie tai

Rašyta: 2010.11.29 22:17
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: neveikia prietaisu skydelis
Klubo narys
Prisijungė:
2006.01.09 21:04
Kaunas,LT
Pranešimų: 2180
Atsijunges
paziurek sios temos ankstesniuose puslapiuose-turetum rasti

Rašyta: 2010.11.29 23:07
_________________
Chrysler T&C LXI 3.8/2002,T&C LMT 3.8/2002,Grand Voyager LE 3.3 91
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: paneles rodykles
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2008.02.26 22:16
Kaunas,LT
Pranešimų: 140
Atsijunges
Citata:

dadeika rašė:
atsiprasau iskart, jei tokia tema jau buvo
Zodziu, kartais, ikisus rakteli ir pasukus i degimo padeti, "suvaikscioja" visos rodykles, o tik tada uzsidega lemputes. Ka tai galetu reiksti? Paskui uzsivedus viskas buna tvarkoje, jokios nereikalingos lemputes nesviecia. Ar tai pasedes akumuliatorius? Jei taip yra nutike, kai buvo nuvaziuota apie 150km, tai gal generatorius netinkamai krauna? O gal as cia apskritai nesamoniu prisigalvojau? Zodziu, kas zinote kas tai galetu buti, labai prasau papasakoti
Ir ka tokiu atveju daryti: rodyklems "pasivaiksciojus" ir uzsidegus lemputems galiu vesti, ar geriau rakteli is naujo pasukt?
Labai aciu


paprastai, taip nesidaro, greiciausiai, kaip ir sakei, akumas, bent jau pas mane taip buvo, kai akumas buvo prie pabaigos, pasitikrink, kiek generatorius krauna, ir pakrauk akuma pilnai, nors jei dar iseis pakrauti, nes buna kad akumui visai galas.

Rašyta: 2010.11.30 14:13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: paneles rodykles
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2008.02.26 22:16
Kaunas,LT
Pranešimų: 140
Atsijunges
Citata:

rIČARDAS rašė:
Sveiki,gal kas padedumet-rodykle neberodo greicio,tuo paciu ir nebeveikia cruise control,tuo paciu ir nebesuka kiek kilometru pravaziuota,panika...Ka man daryti ir kur kreiptis,aciu...


kreiptis pas elektrika, bet galimas variantas, kad panele durnioja.

Rašyta: 2010.11.30 14:16
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: paneles rodykles
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2007.12.12 18:18
Vilnius,LT
Pranešimų: 72
Atsijunges
Citata:

rIČARDAS rašė:
Sveiki,gal kas padedumet-rodykle neberodo greicio,tuo paciu ir nebeveikia cruise control,tuo paciu ir nebesuka kiek kilometru pravaziuota,panika...Ka man daryti ir kur kreiptis,aciu...
Pasikeisk greicio davikli ant greiciu dezes prie desinio pusasio.

Rašyta: 2010.12.01 18:55
_________________
(vodka) :pint:
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: paneles rodykles
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2007.12.12 18:18
Vilnius,LT
Pranešimų: 72
Atsijunges
Citata:

dadeika rašė:
na, kad ten ne visai apie tai. Pas mane nei kas mirksi, nei zybsi. Tiesiog suvaikscioja visos rodykles pirmyn iki galo ir atgal. O tada jau uzsidega lempos taip, kaip priklausytu joms iskart uzsidegt
O anksciau ar rodykles suvaiksciodavo ? Jei ne tai dingsta pastovus pliusas ant skidelio ir supranta kad buvo perkrautas skidelis , vienu zodziu reikia pasitikrint visus pliusus einancius i skydeli ir iseinancius is degimo spynos.

Rašyta: 2010.12.01 19:00
_________________
(vodka) :pint:
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: paneles rodykles
Klubo narys
Prisijungė:
2006.03.09 15:53
KAUNAS [Aleksotas]
Pranešimų: 4094
Atsijunges
Geda jei jau dediesi profesionaliu voyager diagnostiku kaip rasei kazkada anksciau tai nerasinek bet ko kas sove i galva, nes kaip profesionaliam diagnostikui tas labai prastai atrodo.

Dadielka panasu kad pas tave viskas yra gerai. Cia chrysleris buvo keliose modeliuose padares skydelio pirmini inicializavima tokioje formoje. pakelia rodykles, o poto jas nuleidzia ir ijungia visa skydeli.

Youtube paziurek labai daug yra ivairiu skydeliu inicializavimo bajeriu.

Citata:

Gytman:
Na jeigu taip, kaip šioje nuorodoje
http://www.youtube.com/watch?v=1iFAoV9VYIA
tai viskas gerai, reiškia pas tave labai gera mašina

Rašyta: 2010.12.02 7:30
_________________
(Autoservisas) www.auksciausiapavara.lt tel. 861020024 Automatinių pavarų Dėžių remontas važiuoklės variklių r.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: paneles rodykles
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2007.08.16 12:37
pajurys
Pranešimų: 261
Atsijunges
Ir pas manes 97m. dyz. buna ,kad apsuku ir greicio rodykles neveikia, uzgesinus ir vel uzvedus varikli is naujo pradeda veikti.Kuro ir vandens davikliai visada veikia
Kas cia galetu but?

Rašyta: 2010.12.02 10:29
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: paneles rodykles
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.04.08 23:24
Palanga
Pranešimų: 144
Atsijunges
Citata:

busas rašė:
Ir pas manes 97m. dyz. buna ,kad apsuku ir greicio rodykles neveikia, uzgesinus ir vel uzvedus varikli is naujo pradeda veikti.Kuro ir vandens davikliai visada veikia
Kas cia galetu but?


Ir man kartą į puse metų toks "pokštas" būna. (98 TD)

Rašyta: 2010.12.02 11:52
_________________
Chrysler Grand Voyager SE 2,5 TD/98 Už alkoholi (alus) už visų gyvenimo rūpesčių priežastį ir sprendimą (ura
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: paneles rodykles
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2009.11.07 18:27
Druskininkai, LT
Pranešimų: 8
Atsijunges
Citata:


rIČARDAS rašė:
Sveiki,gal kas padedumet-rodykle neberodo greicio,tuo paciu ir nebeveikia cruise control,tuo paciu ir nebesuka kiek kilometru pravaziuota,panika...Ka man daryti ir kur kreiptis,aciu...

Pasikeisk greicio davikli ant greiciu dezes prie desinio pusasio.

gali būti, kad greičio daviklio jungtis atsikračiusi. Man taip buvo. Prijungiau ir bėda dingo

Rašyta: 2010.12.05 22:37
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: paneles rodykles
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2009.11.07 18:27
Druskininkai, LT
Pranešimų: 8
Atsijunges
Čia dėl greičio rodyklės

Rašyta: 2010.12.05 22:38
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: paneles rodykles
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.12.15 16:39
Vilnius
Pranešimų: 5
Atsijunges
sveiki , noreciau suzinoti ar turi degti kilometrazo apsvietimas isjungus degima? 2.5td 1999

Rašyta: 2010.12.15 17:09
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Moderatorius
Prisijungė:
2007.03.20 21:20
Klaipėdos raj.
Pranešimų: 2415
Atsijunges
Jei ijungtos sviesos - taip.

Rašyta: 2010.12.15 17:36
_________________
Trumpas Dodge Caravan 3.3, 2006 SXT / T&C 2008 3.8 Touring. Belskite. Ir jus iškas.
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.12.15 16:39
Vilnius
Pranešimų: 5
Atsijunges
viskas isjungta , o kilometrazas sviecia , ir manau kad jis man iskrauna akumuliatoriu .

Rašyta: 2010.12.15 20:07
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Pradėjo patikti!
Prisijungė:
2010.08.02 16:06
Vilnius
Pranešimų: 223
Atsijunges
Ar nebus taip, kaip man, kad raktelis issitraukia ir paskutinėje pozicijoje? Paskutinė pozicija yra ACC, o pries paskutinė yra OFF. Raktelį ištraukti reikia OFF pozicijoje, tada viskas čiki ir akumas neišsikrauna (patikrinta )

Rašyta: 2010.12.16 9:23
_________________
Chrysler TC IV 3.3Lduj/2001
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: paneles rodykles
Atradau klaviatūrą!
Prisijungė:
2010.04.10 12:42
mazeikiai LT
Pranešimų: 74
Atsijunges
Citata:

geda rašė:
Citata:

dadeika rašė:
na, kad ten ne visai apie tai. Pas mane nei kas mirksi, nei zybsi. Tiesiog suvaikscioja visos rodykles pirmyn iki galo ir atgal. O tada jau uzsidega lempos taip, kaip priklausytu joms iskart uzsidegt
O anksciau ar rodykles suvaiksciodavo ? Jei ne tai dingsta pastovus pliusas ant skidelio ir supranta kad buvo perkrautas skidelis , vienu zodziu reikia pasitikrint visus pliusus einancius i skydeli ir iseinancius is degimo spynos.
cia rodo kad akumas jau i silpnaja puse,nors veda ir gerai, pakrovus su pakroveju pilnai vistiek vaiksciodavo, pakeiciau i nauja tai ne karto nebuvo suvaiksciojusios

Rašyta: 2010.12.16 9:33
_________________
chrysler voyager 2,8crd 2004.10
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2010.12.15 16:39
Vilnius
Pranešimų: 5
Atsijunges
Citata:

gytman rašė:
Ar nebus taip, kaip man, kad raktelis issitraukia ir paskutinėje pozicijoje? Paskutinė pozicija yra ACC, o pries paskutinė yra OFF. Raktelį ištraukti reikia OFF pozicijoje, tada viskas čiki ir akumas neišsikrauna (patikrinta )


aciu uz info reikes pameginti , nes jau antra akuma pakeiciu .

Rašyta: 2010.12.16 12:30
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2009.07.19 8:32
Utena
Pranešimų: 182
Atsijunges
sveiki nutiko toke beda. skidelis nustoja rodyti ir uzsidega abs lempute bet tik tada kai pajungiu peciuko reguliavimo fiske. jei atjungiu tada skydelis rodo jei ji pajungta nerodo skidelis, bei neveikia tokios funkcijos kaip galinio stiklo valituvas kondicionierius ir pan. na vis tie esami migtukai. masina butu 1999 grandcaravanas. Skaiciau jog ten skidelyje beda buna bet cia kaip suprantu kazka negero daro peciuko reguliavimo plokste, ar yra koks budas visa tai sutvarkyti, ar tiesiog srote ieskoti kitos?

Rašyta: 2010.12.29 10:16
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Prietaisų skydelio problemos
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2009.07.19 8:32
Utena
Pranešimų: 182
Atsijunges
Issprendziau beda, pasirodo fiskeje kuri jungiasi i centrine koncole (peciuko valdyma) vienas is kontaktu pasilydes ir nrm nesusijungia su mikroschema, ko pasekoje (neveikia nei borto kompiuteris nei skydelis nk nerodo bei neveikia lango sildymas valytuvas galinis peciuko reguliavimas ir t.t. del to vienintelio laidelio.

Rašyta: 2010.12.29 22:27
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas