logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 ... 6 »


#1 Jusu voyageriu max greitis :)
Andriux001 Rašyta: 2006.02.19 22:00
Idomu taip pasidare kiek esat ivynieje
mano jei gerai pamenu- 185 buvo kazkur vokietijoje ale jausmas ne koks, jau ir variklis nori lipt pasivaiksciot, ir soniniam vejui paputus ne pyragai


#2 Re: Jusu voyaegriu max greitis :)
ru22 Rašyta: 2006.02.19 22:43
Citata:

Andriux001 rašė:
Idomu taip pasidare kiek esat ivynieje
mano jei gerai pamenu- 185 buvo kazkur vokietijoje ale jausmas ne koks, jau ir variklis nori lipt pasivaiksciot, ir soniniam vejui paputus ne pyragai

Vasario 16 diena suplanaves kelione buvau i akvaparka.. Tai prie sienos latvijos uztrukom 1.5 val.. Na aisku ziaurei velavom tad iki pat jurmalos per valandele nulekem.. 180 km/h paemiau tai net nesijaute.. Lyg ir nebraskejo niekas Daugiau kazkaip nespaudziau nes visgi 6 snukuciai sedejom.. Manau be vargo buciau dar +15-20 ispaudes.. Na ant duju sudeginimo irgi pasijuto
Aciu dievui ant latviu policijos nepataikiau..


#3 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Arvydas Rašyta: 2006.02.20 6:04
Na mano 175km/h paeme dar apie 1200rpm liko manau kad 190-200km/h paimtu su geru veju


#4 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
EiMiS Rašyta: 2006.02.20 8:24
Hm, užvėlėt čia Reiks ir man dabar testuot


#5 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
darėnas Rašyta: 2006.02.20 9:36
bliot.....
daugiau šešiolikos neteko....

bet važiavosi labai smagiai.....


#6 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
xamas Rašyta: 2006.02.20 11:46
Ma irgi 160 km/h daugiau nesigavo.Matyt mano kokis tai krovininis kad daugiau nenori vaziuot arba dar apkatke nepadaryta


#7 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Rašyta: 2006.02.20 17:11
na su saviskiu irgi 160 spustelejau vilnius - kaunas... ale dar butu ejes ir ejes tiktai taip... tik vat sponsoriauti visai nebuvo noro. senokai bauda mokejau mentams... o kazkaip ir nesinori prisiminti to jausmo


#8 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Mindas112 Rašyta: 2006.02.20 17:12
Citata:

xamas rašė:
Ma irgi 160 km/h daugiau nesigavo.Matyt mano kokis tai krovininis kad daugiau nenori vaziuot arba dar apkatke nepadaryta

Ribotuvas tau suveike,jauciu,nes vokieciuose vasara irgi tik apie170km/h vaziavau .Apsukos buvo apie 3100 rpm lyg tai... Vadinasi,vietos dar dachera...Bet uztenka ir tiek,nelysiu as prie tu kompu tikrai


#9 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
gadintojas Rašyta: 2006.02.20 17:22
Citata:

Lauriis rašė:
na su saviskiu irgi 160 spustelejau vilnius - kaunas... ale dar butu ejes ir ejes tiktai taip... tik vat sponsoriauti visai nebuvo noro. senokai bauda mokejau mentams... o kazkaip ir nesinori prisiminti to jausmo

Tai jei jau 160km/h mynei, tai galėjai minti tapkė-dugnas, nes vistiek viršijai daugiau nei 50km/h


#10 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Rašyta: 2006.02.20 17:41
Citata:

gadintojas rašė:
Citata:

Lauriis rašė:
na su saviskiu irgi 160 spustelejau vilnius - kaunas... ale dar butu ejes ir ejes tiktai taip... tik vat sponsoriauti visai nebuvo noro. senokai bauda mokejau mentams... o kazkaip ir nesinori prisiminti to jausmo

Tai jei jau 160km/h mynei, tai galėjai minti tapkė-dugnas, nes vistiek viršijai daugiau nei 50km/h


na nuo 160km/h dar galima speti numesti greiti iki nelabai ziauriai apmokamo varianto o nuo gazas-dugnas tai jau gali tekti begti nuo zibureliu beatsivejanciu


#11 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Zenka Rašyta: 2006.02.21 14:29
185 km/h Vokietijoje. Jausmas geras - leki sau atsipalaidaves, nes reciau reikia i galine vaizdo veidrodeli dairytis. Jei tik suletini iki 130-140 jau ziurek atlekia koks Hansas su golpuku ir tenka trauktis i pirma eile tarp furu...


#12 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Zenka Rašyta: 2006.02.21 14:50
Hmm, na nepastebejau nei taves masinoje, nei voyageru panasiu greiciu vaziuojanciu - aplamai voyageriai ten nepopuliarus, pas mus ju daugiau matyt.

Vaziavau nuo Hamburgo link Berlyno. 2005 liepos pabaigoje ar rugpjucio pradzioje. Data galesiu patikslinti

Lietuvoje tokiais greiciais nevazineju. Daugiau kazkaip nesiryzau bandyti, seimyna pabudus mane ne taip suprastu. O 185 pas tave jau riba buvo?


#13 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Mindas112 Rašyta: 2006.02.21 18:04
Galvojau,galvojau,ir štai ka išmasčiau šian.: : Andriux'ui išvystyti didesni max. greiti padeda paprasta duju iranga,kadangi jos tiesiogiai neytakoja masinos kompas .Aš kai myniau ant tu 170,turbut suveike ribotuvas ir nutrauke kuro tiekima ,o ,kadangi duju iranga sekvencine,duju kompas,kopijuodamas benzo kompo duomenis ir nurodymus,nutraukia duju tiekima i cilindrus .Su paprasta iranga gali minti ir greiciau,nes benzo kompas tiesiogiai neytakoja duju,na nebent ribotuvo vaidmeni atliktu varžtas dugne po pedalu... Paprastoj irangoj,kiek atsuki duju tiekimo varžta -tiek ir turi .Va taip...


#14 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Andriux001 Rašyta: 2006.02.21 18:46
jep mindas - tu visus 100 teisus.. pas mane nei jokiu ribotuvu nera nei ka ant duju.. ant laisvu atremiu apsuku rodykle iki dugno.. o vot ant benzo jau trukineja prie visai nedideliu dar apsuku..


#15 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Andriux001 Rašyta: 2006.02.21 18:48
zenonas: pajuokavau taigis variau jau senai tokiu greiciu..gerai nepamenu ar buvo jau dugnas ar ne.. labai jau nejauku buvo prie 185 o siaip apie 150 tai voyageriui pats gazas vaziuot.. tie 30km/h skirtumas labai akivaizdus..


#16 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Mindas112 Rašyta: 2006.02.21 18:54
Citata:

Andriux001 rašė:
jep mindas - tu visus 100 teisus.. pas mane nei jokiu ribotuvu nera nei ka ant duju.. ant laisvu atremiu apsuku rodykle iki dugno.. o vot ant benzo jau trukineja prie visai nedideliu dar apsuku..

Taigis,isryskinau as tave...


#17 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
EiMiS Rašyta: 2006.02.26 21:56
Pabandžiau vakar, kiek vynioja. Buvau nustebęs ir apviltas šiek tiek - bisky po 180 nukrito ir vsio (irgi ~185). Ir didžiausia abyda tame, kad gazas dugnas buvo, o variklis tik 3000 rpm sukosi... Važiavau ant dujų.


#18 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Zenka Rašyta: 2006.02.27 11:51
Pasiziurejus tech. duomenis , panasu, kad visu voyageriu riba 170-185km/h (su isimtimis ). Nelogiska, kad 3.3 varikliukas sugaba isgauti toki pati maksimalu greiti kaip ir 3.8. Gal greiciu dezes "silpnos" ir ribotuvas uzdetas, kad greciu dezes nesulauzytum?

Gal kas domejotes ribotuvo "nuemimu"?


#19 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Andriux001 Rašyta: 2006.02.27 15:21
Citata:

Zenka rašė:
Pasiziurejus tech. duomenis , panasu, kad visu voyageriu riba 170-185km/h (su isimtimis ). Nelogiska, kad 3.3 varikliukas sugaba isgauti toki pati maksimalu greiti kaip ir 3.8. Gal greiciu dezes "silpnos" ir ribotuvas uzdetas, kad greciu dezes nesulauzytum?

Gal kas domejotes ribotuvo "nuemimu"?

nu as tai kazkaip nemanau kad tarp 3.3 ir 3.8 turetu buti skirtumas tarp max greicio..
o siaip kas liecia ribotuva, tai dujas reik tas gerasias isidet as ant duju tiek ivyniojau... ant benzo nebandziau, gal irgi ribotuvas suzaistu...


#20 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Rašyta: 2006.03.06 12:23
na va aš su dizeliuku 153 buvau islaužes daugiau nebanžiau nes jau variklis kaukt pradejo ir šiap pabijojau tik prieš savaitele varikli perrinkes buvau.bijojau kad vel nesubyretu.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas