logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 3 4 5 (6)


#101 Re: Apie Chrysler Voyager max greitį.
liutukas Rašyta: 2010.02.02 10:55
Citata:

Dziugesiukas rašė:
taip, teko girdeti man tai, bet taip rekomenduoja meistrai po galvuciu virinimo, nes gali vel trukti per tapacia vieta. beje kai greitis apie 160km/h masina jau nebelabai stabili, tad kam lakstyti su tam nepritaikyta is isores masina? daugiau 140 nelabai patartina.

Apie koki cia stabiluma kalbama, DE 140-150 yra vidutinis greitis, buta ir 160 ir jokio ten nestabilumo. Jeigu masina nestabili, vadinasi reikia ja remontuoti, nebent jau nepataisoma


#102 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
sheikhas Rašyta: 2010.02.02 14:15
Pas mane beveik kasdien 120-140 kreiserinis greitis. Stabilumu neturiu jokiu nusiskundimu. Motoras dirba ekonomishku rezimu, siek tiek >2krpm. Ir per visa sita dabartini sniega eina zymiai stabiliau uz viskius vezlio tempu riedancius kibirus


#103 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
sporttruck Rašyta: 2010.02.02 18:28
Citata:

sheikhas rašė:
Pas mane beveik kasdien 120-140 kreiserinis greitis. Stabilumu neturiu jokiu nusiskundimu. Motoras dirba ekonomishku rezimu, siek tiek >2krpm. Ir per visa sita dabartini sniega eina zymiai stabiliau uz viskius vezlio tempu riedancius kibirus

....a cia toks greitis nenuvalytais snieguotais apledejusiais Ignalinos krasto keliais ?


#104 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Dziugesiukas Rašyta: 2010.02.02 20:34
nu pardon, man prie 110km/h buvo pilnos kelnes kai aplenkiau masina ir per provezuota kelia teko grizti i savo juosta beje tai buvo vasara ir pute stiprokas soninis vejas is kitu irgi girdejau, kad greiciau nei 150 nebeapsimoka lekti. labai daug ka keisti reiktu, jei nori stabilios masinos, kazin ar kas tiek noretu keisti, juk tai nemazai kainuoja visi amortai, spyruokles, linges, lieti, zemo profilio padanges...ui, ui kiek kainuoja ai tiesa, as apie granda kalbu, gal maziukai stabilesni yra


#105 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
BOSAS Rašyta: 2010.02.02 20:48
Jus nemaisykit greicio su variklio apsisukimais.
Jei jus vaziuosit pvz apie 160 km/h tai bus tik apie 3000 aps.
Ta pati as gaunu uzspaudes 1 begio siek tiek daugiau.

Tai jei man laiko pirmu prie 3000 aps tai ko nelaikys 5 prie 3000 aps.
Greitis turi itakos vaziuoklei ir pavaru dezei.
prie ko cia variklis nesuprantu.

Gi variklis prie 190 km/h nepasijima 20 000 aps/min kad reiktu bijoti.

Keisti pamastymai greicio klausimu.


#106 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
kolektyvas Rašyta: 2010.02.02 21:18
Pagarba visam kolektyvui. Matau yra megstanciu palakstyt. Man irgi patinka, bet stengiuosi nepersistengt. Visgi vyrai pagalvokim apie pasekmes. Ypac dabar tiek daug visokiu ziopliu vazineja,( o vasara dar daugiau) su visokiais kibirais(kaip sakoma).


#107 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
sheikhas Rašyta: 2010.02.03 11:04
Citata:

sporttruck rašė:
....a cia toks greitis nenuvalytais snieguotais apledejusiais Ignalinos krasto keliais ?

Na taip stengiuosi labai nelakstyt ziema , bet jeigu matomumas geras, ko cia stabdyt


#108 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
EDWUHA Rašyta: 2010.02.03 16:59
96GRANDAS mano 2.5 tdi vazineju 160 jokiu problemu nei variklis kriokia svilpe turbinike graziai ir sio


#109 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Dovis Rašyta: 2010.03.07 19:34
as buvau ikaitines 130km/h kaip su klevo lapu tai biski daug


#110 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Mantvydas Rašyta: 2010.05.13 10:57
Mano 3.8. Benzinu iki 185 km/h ir gan greitai pakilo, idomu kiek spidometras meluoja. o dujomis 170 ir dar palaukti reikia Automobilis beges 100 000km


#111 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
breikeris Rašyta: 2010.05.13 17:09
nas as su savo 2,4 treciuku ant benzo 190 km/h ismyniau autostradoj bet nelaikiau to greicio


#112 Re: Jusu voyageriu max greitis :)
Mindas112 Rašyta: 2010.05.13 21:50
max. greičio esmė- ribotuvas,suveikiantis prie sklirtingų greičių skirtinguose varikliuose.3.3 ir 3.8 dažniausiai pasitaikantis max. greitis yra apie 185km/h







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas