logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 Pripučiamos galinės pagalvės
EiMiS Rašyta: 2007.03.21 21:34
Šia tema pradėta kalbėti čia:

http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... pe=&topic_id=697&forum=34

Reziume - Kaune firma RISBALT parsisiuntė pavyzdį, buvom su Iksu nuvažiavę pačiupinėt, prasiaiškinti kainas ir t.t., tai šiek tiek infos.

Yra ten du variantai - pusiau automatinis ir automatinis.

Pusiau automatinis - palei vairuotoją atvedamas šioks toks valdymas, kur monometras rodo slėgį ir šalia yra mygtukas padidinti ar sumažinti slėgiui. Šis variantas kainuotų 1600 Lt, jei ką sudomintų įdėjimas - dar 350 Lt.

Automatinis - netoli pagalvių dar statosi daviklis ir magnetas, pagal magneto padėtį automatika arba pripučia pagalves ar išleidžia šiek tiek oro. Toks variantas kainuoja 2100 Lt ir įdėjimas 600 Lt.

Įdėjimą rinktis neprivaloma, galima ir patiems, komplekte yra tiek montavimo, tiek elektrinės schemos.

Šie dalykai originalūs (bent taip sakė), o ne "trečios šalies". Čia ne reklama, jei žinote, kur pigiau - pirmyn kontaktus, nes už gerą kainą tai įtariu, kad atsirastų norinčių įsidėti.

Tel. +370 37 455076
Fax. +370 37 452595
e-mail. risbalt1@kaunas.balt.net
e-page. www.risbalt.lt


Mes bendravome su Raimonda Jackevičiūte (commerce manager), jos tel. +37069957999, ir Raimondu (lygtai dirikas) - +37069921157

Pridėti bylą:



gif  pusiauautomatinis.GIF (49.20 KB)
1_46018a5798f2c.gif 858X668 px

gif  automatinis.gif (123.25 KB)
1_46018a6655aff.gif 1068X890 px


#2 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
Mr.Iksas Rašyta: 2007.03.21 22:14
Galiu pridėti tiek, kad prieš pusmetį svarstytas variantas buvio italų gaminys su priderintu vietiniu įdėjimu (kaina buvo tuo metu 2250 lt. su įdėjimu, arba 1900 lt. be įdėjimo), o aukščiau Eimio aprašytas variantas yra originalus voyager'iams skirtas gaminys. Tai tiek.


#3 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
BOSAS Rašyta: 2007.03.22 11:56
Hmm kam jis jums reikalingas nesuprantu.

Daikto paskirtis aiski, bet kiek jis realiai bus naudingas metu eigoje ?


#4 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
Mindas112 Rašyta: 2007.03.22 20:47
O as tik kaukst Volgos linges lapa po originaliomis,vojus tik kilst 3-4 cm i virsu,ir " LEDAS"... :] P.S. Nepykit uz primityvuma-netas uzluzo,rasau per pocketa GPRS-u... :]


#5 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
Andriux001 Rašyta: 2007.03.22 21:22
man reik zinot ar cia is esmes tas pats reikalas kas cia:
https://www.universalairsuspension.com ... 25dad6994db4b3ca024a03546

ten beje ir filmuka galima parsipust kaip visa tai veikia..


#6 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
Nord Rašyta: 2007.03.22 23:08
Tie ,kas turi panašius fintus savo auto,keikia ,kai reikia remontuoti ar keisti detales.Tie ,pas ką tokių fintų nėra,svajoja juos turėti.Keisti tie žmonės...


#7 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
BOSAS Rašyta: 2007.03.23 9:00
Citata:

Mindas112 rašė:
O as tik kaukst Volgos linges lapa po originaliomis,vojus tik kilst 3-4 cm i virsu,ir " LEDAS"... :] P.S. Nepykit uz primityvuma-netas uzluzo,rasau per pocketa GPRS-u... :]

As asmeniskai irgi labiau siam variantui pritarciau.


#8 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
Gran Martin Rašyta: 2007.03.23 9:32
Citata:

BOSAS rašė:
Citata:

Mindas112 rašė:
O as tik kaukst Volgos linges lapa po originaliomis,vojus tik kilst 3-4 cm i virsu,ir " LEDAS"... :] P.S. Nepykit uz primityvuma-netas uzluzo,rasau per pocketa GPRS-u... :]

As asmeniskai irgi labiau siam variantui pritarciau.

tai ko nedarai?


#9 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
mindak Rašyta: 2007.07.18 18:59
xebra o linges pas voyageri kai tuscia masina turi buti i virsu biski issilenkusios? nes pas mane jos tiesios yra, o kai pasikrauna liaudies i apacia nulinksta. ir apskritai kaip galima butu iskelti vana? nes karteris tai blem labai zemai yra. mano lancer zemas bet sis kaip autobusui ir nera aukstas...


#10 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
warlord Rašyta: 2007.07.19 15:11
Vanas, manau, nebuvo dizainintas vazineti po rytu salis ale Lietuva ar po duobetas miestu gatves. Tai auto sukurtas vazineti pagrinde normalios kokybes autostradomis. Matyt del to ir toks aukstis. O kas nori auksciau nuo asfalto pasikelti, tam sukurti dzipai ir panasios auto ale Audi allroad ir t.t.


#11 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
mindak Rašyta: 2007.07.19 19:11
Citata:

warlord rašė:
Vanas, manau, nebuvo dizainintas vazineti po rytu salis ale Lietuva ar po duobetas miestu gatves. Tai auto sukurtas vazineti pagrinde normalios kokybes autostradomis. Matyt del to ir toks aukstis. O kas nori auksciau nuo asfalto pasikelti, tam sukurti dzipai ir panasios auto ale Audi allroad ir t.t.


as uzdaviau konkrecius klausimus o moralizuoti nebutina cia. beje voyageriai yra town & country, taigi issiversk ir mazdaug suprasi. aisku ne bekelem skirta bet


#12 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
Nord Rašyta: 2007.07.19 23:10
Citata:

mindak rašė:
xebra o linges pas voyageri kai tuscia masina turi buti i virsu biski issilenkusios? nes pas mane jos tiesios yra, o kai pasikrauna liaudies i apacia nulinksta. ir apskritai kaip galima butu iskelti vana? nes karteris tai blem labai zemai yra. mano lancer zemas bet sis kaip autobusui ir nera aukstas...


Bet kokios lingės turėtų būti truputį išsilenkusios.Galai truputi aukščiau už vidurį.As gale palikau tik vieną originalią lingę,likusios iš Volgos.Kadangi pirmas lapas gaunasi lyg ir dvigubas,tai auto truputį kietesnė.Kažkas buvo minėjęs,kad pilnai įmetė Volgos.Aš patingėjau pagrindinį lapą imti.O priekis labai gerai pakyla padėjus 1-1,5 cm storio gumas po spyruoklėmis.Buvau padėjęs storiau,bet išėmiau-per aukšta.Padedamos gumos storis priklauso nuo spyruoklių susėdimo.Kiek aukštai kelti priklauso ir nuo skonio.Į spyruoklės tarpus gumą dėti negerai,tada jau nukenčia komfortas.


#13 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
mindak Rašyta: 2007.07.20 8:02
zodziu imesiu fotkes kaip atrodo realiai. tarkim ziurin tarp rato ir arkos tai atstumas palyginus normalus


#14 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
Edvinas Rašyta: 2007.07.20 12:01
Na is tikruju pas mane yra originalio 3,8 ES linges gale (dvigubos) ir galas tikrai labai pasikeles, o to pasekmeje viska kabinu su priekiniu bamperiu. Prieki tikrai reiketu biski pasikelti. Tik dar nezinau kokio protingo budo tai padaryti


#15 Re: IV spyruokles po lingemis
Aidas . Rašyta: 2007.07.20 16:06
IV spyruokles po lingemis

Pridėti bylą:



jpg  20070719.jpg (258.54 KB)
429_46a0b32371c48.jpg 1280X960 px

jpg  20070719(001).jpg (237.56 KB)
429_46a0b339ebd84.jpg 1280X960 px


#16 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
mindak Rašyta: 2007.07.21 22:28
tai cia pas tave vienas is varijantu kaip iskelti gala, o ka man daryti su tom lingem jei tuscia masina kai stovi jos galai nulinke i apacia. kaip suprantu joms jau kapec? ar kazka galima dar padaryti?


#17 Re: Pripučiamos galinės pagalvės
Skilandis Rašyta: 2007.07.22 8:54
Citata:

mindak rašė:
tai cia pas tave vienas is varijantu kaip iskelti gala, o ka man daryti su tom lingem jei tuscia masina kai stovi jos galai nulinke i apacia. kaip suprantu joms jau kapec? ar kazka galima dar padaryti?
Galima atkalti nuėmus aš taip buvau pasidaręs savo lt28 tik nereikia persistengti po to gali prisieit lyginti ir gerai laikė kaliau pas kalvį šaltu budu







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas