logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1 Galinio rato guolis pas III
speed Rašyta: 2007.03.28 18:10
Sveiki,
Lyg ir nebuvo temos apie galinius guolius... Problema - reikia keist galinio rato guolį(ius) mano III kartos grandui. Kai kas jau man sakė, jog tas dalykas keičiasi kartu su stebule ar kuom ten dar ir tai gerokai užkelia kainą. Čia tiesa? Gal kas jau atliko tokią operaciją ir galėtų mestelt vieną kitą patarimą?

ačiū


#2 Re: Galinio rato guolis pas III
ricardas Rašyta: 2007.03.28 18:22
keigiau ,bet mano be abs.jie skiresi. su abs nesiardo.o kitas ardosi.


#3 Re: Galinio rato guolis pas III
hellion Rašyta: 2007.03.28 23:16
kazkada keiciau (pries 2 vasaras) - vienetas su ABS'u buvo apie 600Lt dabar nezinau, gal atpige...


#4 Re: Galinio rato guolis pas III
Slavka Rašyta: 2007.03.31 1:03
Na man vienoj pardavkej pasake 330

Bet klausymas: varant mieste nieko negirdziu.. tik greitis virs 80 km/h tai prasideda uzimas.
gale.. nekaip nesuprantu kur: man rodos kad kaire puse, bet!!! kai vairu zaidziu ir perdodu visa svori i kaire, arba kelio kampas toks kad keleivis sedi auksciau vairuotojo, tia garso nera jokio, bet kai permeti i desne tai pradeda uzt. tai va, pagal sita, desnisis guolis... bet blin, kodel tik virs 80... jai jau guolys uzia, tai uziaaaa...
HELP!!! uz 3 savaiciu i kelione (1500km i viena puse), noretusi ramiai nuvaziuot...


#5 Re: Galinio rato guolis pas III
Nord Rašyta: 2007.03.31 21:34
Citata:

Slavka rašė:
Na man vienoj pardavkej pasake 330

Bet klausymas: varant mieste nieko negirdziu.. tik greitis virs 80 km/h tai prasideda uzimas.
gale.. nekaip nesuprantu kur: man rodos kad kaire puse, bet!!! kai vairu zaidziu ir perdodu visa svori i kaire, arba kelio kampas toks kad keleivis sedi auksciau vairuotojo, tia garso nera jokio, bet kai permeti i desne tai pradeda uzt. tai va, pagal sita, desnisis guolis... bet blin, kodel tik virs 80... jai jau guolys uzia, tai uziaaaa...
HELP!!! uz 3 savaiciu i kelione (1500km i viena puse), noretusi ramiai nuvaziuot...



Visk1 teisingai nustatei.Tikrai guolis.Keisk ir nedvejok.O nuo 80 kodėl?Ūžia ir iki 80 tik tu dar negirdi.Va jei dar kokį 1000 nupilotuosi tai pradės ūžti ir ant 20.Tai jau ženklas ,kad guoliui visai kaput,tai yra ant pabirimo ribos.


#6 Re: Galinio rato guolis pas III
minius Rašyta: 2007.03.31 22:54
Keiciau sau pats nieko sudetingo valanda darbo, visa stebule ant keturiu varstu prisukta. As pravaziavau apie 3000km su gerokai kaukenciu, buvo ziema su sipais nesupratau kad guolis


#7 Re: Galinio rato guolis pas III
Nord Rašyta: 2007.03.31 23:01
Citata:

minius rašė:
Keiciau sau pats nieko sudetingo valanda darbo, visa stebule ant keturiu varstu prisukta. As pravaziavau apie 3000km su gerokai kaukenciu, buvo ziema su sipais nesupratau kad guolis


Na vistiek rizika su kaukiančiu.Juk kada pabirs negali nuspėti.Jei geros firmos ,sutinku,kad kauks ilgiau.Kai ilgesnių kelionių nenusimato, tai aišku galima suvažinėti guolį ligi pat pabirimo.Žodžiu daug visokių niuansų su auto...


#8 Re: Galinio rato guolis pas III
BOSAS Rašyta: 2007.04.01 9:40
As pats neardziau baet is paziuros tai viskas ten turi ardytis. Turi isipresuoti tas guolis jokiu stebuklu ten nera.
Pasiieskok guolio storuose gausi su visa stebule tik varztus persuksi.


#9 Re: Galinio rato guolis pas III
Slavka Rašyta: 2007.04.01 19:18
Idomu kaina kokia...
ir dar, kiek man pasirode, jie vienodi. ar realu taip?
p.s. pardavkej, naujas 330. gal kas kur pigiau?


#10 Re: Galinio rato guolis pas III
BGAsas Rašyta: 2007.04.01 22:27
Citata:

Slavka rašė:
Idomu kaina kokia...
ir dar, kiek man pasirode, jie vienodi. ar realu taip?
p.s. pardavkej, naujas 330. gal kas kur pigiau?


buvo tokia problema (su gal.guoliu).ir jei ne sitas puslapelis ,buciau mokejes 800,kaip pasiule servise uz nauja .pasiieskojes forume susidariau nuomone ,kad naujo det neverta ,o svalkese apie 200-250.su Auksciausiojo padejimu ,radau uz150 ,vizualiai vos ne naujas .
uz tai visiems statau (su sventem)


#11 Re: Galinio rato guolis pas III
Rašyta: 2007.04.03 13:57
Klausyk ratu broli>
Kadangi esi Kaune, tai turetu atrodyti taip:
Reikia zinoti ar 15" ratai, tada vezi nuimta stebule su guoliu i Asigalio 1, ten prie troleibusu apsisukimo ziedo ir auto/stovejomo aiksteles ant kampo toks servisiukas ten ir aliuminius virina, paduodi vyrams, jie isardo, pasako kokiu ismieru reikia guolio, varai i SKF RIOMERIO gatvej, salia 6 forto, nuperki guoli uz 100Lt. atvezi ir tau surenka uz 200Lt.
Tai va jei tinka, naudokis linkais


#12 Re: Galinio rato guolis pas III
Slavka Rašyta: 2007.04.06 13:37
Blin, sakot visa ta mehanizma galima isardyt? (mano su ABS) jai taip, tai gal kas dare? nes geriau jau abi puses po 100lt pakeisiu, nei speliosiu kuri po 330

o sakot naujo det neverta: tai kodel? kiek jis prabegs man?


#13 Re: Galinio rato guolis pas III
Slavka Rašyta: 2007.04.21 10:39
velnias... nusukau 4 varztus, o ji nenusiema... turyt pasiulymu?


#14 Re: Galinio rato guolis pas III
Aidas . Rašyta: 2007.04.21 17:44
pasitelk plaktuka . DIDELI . pades , sudauziau visa ta stebule , kol ismusau .


#15 Re: Galinio rato guolis pas III
BOSAS Rašyta: 2007.04.21 18:48
Ziaurus jus kokie.
Plaktuko tai sutinku kad reikia bet ne iki tiek kad stebule truktu.
Aisq as ten neeme tai negaliu kazka ipatibngo pasiulyti.
Bet reiketu skysciu
ir temperatyros jei yra galimybe nepamirsti.
Sudauzyti tikrai reikia neskubeti.


#16 Re: Galinio rato guolis pas III
MUNDIS Rašyta: 2007.04.21 20:57
Galiu pagelbeti del vaziuokles remonto.Turiu viena meistriuka,jis man visus auto tvarko patikekit vyrukas nagingas.Kainos ikandamos o ir susitarti galima jei striuka su babkem,jei pas ji pastoviai taisai gali palaukti kelias dienas.


#17 Re: Galinio rato guolis pas III
Slavka Rašyta: 2007.04.22 0:12
na temperaturos turiu ir skisciu irgi, bet vistiek sian nepavyko...
jauciu pirmadieni vesiu i servisa, tegu keicia.. uzsiknisau as...



MUNDIS, o kur tas meistriukas tusinas? ir kaip jam skumbint?


#18 Re: Galinio rato guolis pas III
Slavka Rašyta: 2007.04.22 13:59
MUNDIS, aciu, susiskambinau.
visiems: NESIARDO GUOLis... NE!!!!


#19 Re: Galinio rato guolis pas III
BOSAS Rašyta: 2007.04.23 9:21
Tai jeigu jis nesiardo tai kaip jis ten ipresuotas


#20 Re: Galinio rato guolis pas III
darėnas Rašyta: 2007.04.23 12:40
Citata:

Slavka rašė:
MUNDIS, aciu, susiskambinau.
visiems: NESIARDO GUOLis... NE!!!!

pasidalint nenorėtumėt?......







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas