logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 ... 7 »


#21
Skilandis Rašyta: 2006.09.08 16:07
Man tokio serviso ir nereikia o martonas po panašiu fintu iš šešiu šimtu pagal saskaita du šimtus gražino ir labai daug pastangų nereikėjo tėsiog paskanbino iš vartotoju teisiu ir pasakė kad yra problema o jie klausia ir klijentas turi laiko užeiti pas juos aš nuvažiavau pas šefa o jis man prašau jums gražinam du šimtis litų už neatliktus darbus.


#22
Rašyta: 2006.09.09 6:00
Citata:

linas rašė:
Citata:

Mariakas rašė:
Pabuvojau as AAC servise, Vilniuje, po pirkimo norejau tepalus pasikeisti ir vaziuokles diagnostika.
Po tepalo keitimo greiciu dezeje, reikejo pusvalandi dar laukti kol issiurbs perpilta tepala,
po vaziuokles diagnostikos nuvaziavus darytis suvedimo, paaiskejo, kad dar sarnyras kliba.
Toks vaizdas, kad ten tik nusimano ka daro - kompjuterine diagnostika.
Kiek teko girdeti, ten tik detales isigyti apsimoka, tipo pigiau nei kitur.

galiu pridurt, kompiuterines diagnostikas jie tik daryt moka (pasako, kurioj pusej gedimas), o pataisyt toli grazu ne visada gaunasi. pas juos vazinejau daug kartu, nemazai jie man sutvarke, bet liko keli gedimai, apie kuriu pasalinima jie net nenumano kaip

Isduok paslapti, kur tvarkaisi tada savo autobusa?


#23 Re: Juodasis sąra�?as
Gran Martin Rašyta: 2006.10.06 12:49
AAC
Yra Vilniuj Oslo g toks Amerikietisku Automobiliu Centras.
Na jei kam teks ten vaziuot- tai zinokit, kad jie gerai moka daryt 2 darbus:
1. taisyt vanus
2. lupt babkes is klientu
Arvydas nuvare savo dyzeliu ten pataisyt
sutare, kad uz 600 lt paremontuos vairo kolonele ir panaikins puksejima (dyzelistai supras), za odno pakeis grandine, tepalus, filtra.
karoce pridare darbu uz 1200, skambina klausia ar vairo stiprintuva taisyt
patys neatsiklause pakeite grandines itempeja uz 300, darbo kainos nepamenu, motyvuodami tuo, kad ji BUTINA keisti kartu su grandine (siaip Autoterpej ta detale kainuoja 240)
patys pakeite tarpine tarp generatoriaus ir kondiskes kompresoriaus (120 lt, darbo kainos nepamenu).
sumokejo 800, tarpine tarp generatoriaus ir kondiskes kompresoriaus iseme lauk

Taigi reziume:
vaziuojat ten, derinat darbu kainas, ant uzsakymo lapo rasot, kad papildomus darbus atlikti tik su jusu sutikimu ir tik TADA paliekat savo masina pas juos
bo blin


#24 Re: Juodasis sąra�?as
darėnas Rašyta: 2006.10.06 12:55
Citata:

Marčius rašė:
Taigi reziume:
vaziuojat ten, derinat darbu kainas, ant uzsakymo lapo rasot, kad papildomus darbus atlikti tik su jusu sutikimu ir tik TADA paliekat savo masina pas juos
bo blin

tavo sutikimas reikalingas bet kokiu atveju. Jei padarė be jo - tada čia jau jų problemos.....


#25 Re: Juodasis sąra�?as
Gran Martin Rašyta: 2006.10.06 12:57
Citata:

darėnas rašė:
Citata:

Marčius rašė:
Taigi reziume:
vaziuojat ten, derinat darbu kainas, ant uzsakymo lapo rasot, kad papildomus darbus atlikti tik su jusu sutikimu ir tik TADA paliekat savo masina pas juos
bo blin

tavo sutikimas reikalingas bet kokiu atveju. Jei padarė be jo - tada čia jau jų problemos.....

zinau, bet jie matyt irgi ne karta su viska zinanciais klientais yra susidure, tai tokia dura ijunge kad


#26 Re: Juodasis sąrašas
Rašyta: 2006.10.09 19:37
Na va, pabuvau ir as Sleziaviciaus g. servise, pirma karta keiciausi priekines kaladeles, originalus(gal) isvaziavus i miesta uzkaito, iki dumu virtimo, viena puse, gryzus i servisa vos neapsauktas buvau, kad chrenovai stabdau, viska jie mol gerai padare. Paklausiau, - kaip reikia stabdyti, kad uzkaistu viena puse, atsakymo negavau, isrinko, surinko lyg ir gerai, nuvaziavus Varsuvon sugebejo uzkaisti kita puse, zmones pypseti pradejo, pirstais rodyti. Na pagalvojau, visko pasitaiko, gal tikrai kaip nors ipatingai ismokau stabdyti
Dabar gi nuvariau nes dirzelis cypalioti pradejo, plius blogai silde, dar kazkoks bildejimas po panele. Meistriukas zinancia fizionomija pasake, kad bilda nuo vaziuokles, sutvarkys(siuliau su manim pravaziuoti, pasake, kad ir taip aisku)Kaip visuomet, palik auto visai dienai. Vakare dar nieks neskambina, atvaziuoju, porina - reikia panele lupti,rytoj pradesime, klausiu kiek kainuos, atsakymas 350lt , jauciu buciau neuzvaziaves, butu be mano zinios ir nulupe, bet dar kazin ar butu ka rade su tokiais MEISTRAIS. Isvada, per visa dienele pakeite dirzeli ir antifryza.
Prasau saskaitos, atsakymas - 16.30 isjungiu kazka , negaliu duoti, ryt atvaziuok(man gaunasi per visa miesta), sakau - tai nors koki pajamu orderiuka ar ka, uz sumoketus pinigelius, o cia, vajezau, kaip supyko ant manes, kad as toks durnas prie ju, Princu, kabinejuosi.
Auto atvariau svaruteli, po ju MEISTRU, visas kapotas ismozotas, sakau - negi sunku pavalyti, tai tokiom nepatenkintom mordom padare. Ir dar, isedau o cia, blyn, keleivio langas nesidarineja, nors pries tai buvo viskas ok , meistriukas sako - i salona be manes niekas nelindo, as jam rodau is vidaus ismozota rankenele, px.
Ziuresim, saskaita su visais isvardytais darbais ryt i darba pazadejo(t.y issireikalavome) atvezti
Isvada: teks kito serviso ieskoti, butu geriau aisku kokio garazinio, tas gal kazkiek stengtusi, o gal tai naivuolio svajone. Bukit geri, pasiulykte koki auksaranki Vilniuje.


#27 Re: Juodasis sąrašas
sporttruck Rašyta: 2006.10.09 19:48
Citata:

Mariakas rašė:
Na va, pabuvau ir as Sleziaviciaus g. servise, pirma karta keiciausi priekines kaladeles, originalus(gal) isvaziavus i miesta uzkaito, iki dumu virtimo, viena puse, gryzus i servisa vos neapsauktas buvau, kad chrenovai stabdau, viska jie mol gerai padare. Paklausiau, - kaip reikia stabdyti, kad uzkaistu viena puse, atsakymo negavau, isrinko, surinko lyg ir gerai, nuvaziavus Varsuvon sugebejo uzkaisti kita puse, zmones pypseti pradejo, pirstais rodyti. Na pagalvojau, visko pasitaiko, gal tikrai kaip nors ipatingai ismokau stabdyti
Dabar gi nuvariau nes dirzelis cypalioti pradejo, plius blogai silde, dar kazkoks bildejimas po panele. Meistriukas zinancia fizionomija pasake, kad bilda nuo vaziuokles, sutvarkys(siuliau su manim pravaziuoti, pasake, kad ir taip aisku)Kaip visuomet, palik auto visai dienai. Vakare dar nieks neskambina, atvaziuoju, porina - reikia panele lupti,rytoj pradesime, klausiu kiek kainuos, atsakymas 350lt , jauciu buciau neuzvaziaves, butu be mano zinios ir nulupe, bet dar kazin ar butu ka rade su tokiais MEISTRAIS. Isvada, per visa dienele pakeite dirzeli ir antifryza.
Prasau saskaitos, atsakymas - 16.30 isjungiu kazka , negaliu duoti, ryt atvaziuok(man gaunasi per visa miesta), sakau - tai nors koki pajamu orderiuka ar ka, uz sumoketus pinigelius, o cia, vajezau, kaip supyko ant manes, kad as toks durnas prie ju, Princu, kabinejuosi.
Auto atvariau svaruteli, po ju MEISTRU, visas kapotas ismozotas, sakau - negi sunku pavalyti, tai tokiom nepatenkintom mordom padare. Ir dar, isedau o cia, blyn, keleivio langas nesidarineja, nors pries tai buvo viskas ok , meistriukas sako - i salona be manes niekas nelindo, as jam rodau is vidaus ismozota rankenele, px.
Ziuresim, saskaita su visais isvardytais darbais ryt i darba pazadejo(t.y issireikalavome) atvezti
Isvada: teks kito serviso ieskoti, butu geriau aisku kokio garazinio, tas gal kazkiek stengtusi, o gal tai naivuolio svajone. Bukit geri, pasiulykte koki auksaranki Vilniuje.

Ta Frikcija tik tuo ypatinga , kad taiso avtomatus cryslerinius ( ar juos gerai taiso - nezinau ) , klaidas nuskaito.. , tuom jos ypatybes ir baigiasi ...daugiau tai garazinis servisas , jei neblogesnis... , ten tik skuba visi ..bet nedirbt ...piniga paimt ...


#28 Re: Juodasis sąrašas
raimmis Rašyta: 2006.10.09 20:05
buvau ir as pas juos na tokiu ciudu nebuvo kazkaip viska konkreciai susnekejom viska padare lyg ir nieko pakolkas nesiskundziu


#29 Re: Juodasis sąrašas
darėnas Rašyta: 2006.10.09 20:30
a man labai gaila, bet turiu apie "USKO" pavaryt.....


Taigi neperseniausiai pasikeičiau priekinį guolį iš jų pirktą. Pravažiavau gal kokius 5000km. ir kad pradės kaukt ...
ir kaip diena taip vis baisiau - net vibracija jau per visą kėbulą jaučiasi.....
Šian pasiskambinau, tai vienintelis jų atsakymas - čia toks pirmas atvejis ir.......ir viskas......


Blin kažkaip laaabai jau nesmagu, kada guolis už 270 tik tiek atlaiko ir.......viskas....


#30 Re: Juodasis sąrašas
sporttruck Rašyta: 2006.10.09 20:44
Citata:

darėnas rašė:
a man labai gaila, bet turiu apie "USKO" pavaryt.....


Taigi neperseniausiai pasikeičiau priekinį guolį iš jų pirktą. Pravažiavau gal kokius 5000km. ir kad pradės kaukt ...
ir kaip diena taip vis baisiau - net vibracija jau per visą kėbulą jaučiasi.....
Šian pasiskambinau, tai vienintelis jų atsakymas - čia toks pirmas atvejis ir.......ir viskas......


Blin kažkaip laaabai jau nesmagu, kada guolis už 270 tik tiek atlaiko ir.......viskas....

cia jau gyvuliai kaska prichalturino , guolio uz 270 vanui jau iki paskutines keliones turet uztekt...


#31 Re: Juodasis sąrašas
Simas_TD Rašyta: 2006.10.09 20:52
... prisijungsiu ir aš prie Jūsų malonaus Frikcijos aptarinėjimo .....

... TEN GYVENA BLOGIS ... didelis blogis ...
Jau rašiau apie ta AlarmSet, tai va jie man išaiškino, kad elektronikos bet kokiai detalei garantijos neduoda, o tik darbams, o kaip tu žmogau įrodyti,kad ta detalė sulūžo dar iki įdėjimo o gal net ją jie bededami netyčia ką sugadino, palytavo, kad bilia kelias dienas laikytų, o paskui juk vis tiek garantijos nėra - tipo darom iš naujo, ir vėl + 200 lt ... oj blogis ten oj....


#32 Re: Juodasis sąrašas
darėnas Rašyta: 2006.10.09 21:05
Citata:

sporttruck rašė:
Citata:

darėnas rašė:
a man labai gaila, bet turiu apie "USKO" pavaryt.....


Taigi neperseniausiai pasikeičiau priekinį guolį iš jų pirktą. Pravažiavau gal kokius 5000km. ir kad pradės kaukt ...
ir kaip diena taip vis baisiau - net vibracija jau per visą kėbulą jaučiasi.....
Šian pasiskambinau, tai vienintelis jų atsakymas - čia toks pirmas atvejis ir.......ir viskas......


Blin kažkaip laaabai jau nesmagu, kada guolis už 270 tik tiek atlaiko ir.......viskas....

cia jau gyvuliai kaska prichalturino , guolio uz 270 vanui jau iki paskutines keliones turet uztekt...

a aš naivuolis ir taip maniau.....


#33 Re: Juodasis sąrašas
Skilandis Rašyta: 2006.10.09 21:18
Vyrai toks patarimas kiap seno vairuotojo JEI NEPAŽYSTAMAS AR PIRMĄ KARTA ATVAŽIOJETE BENT NEPALIKITE SAVO VANO BE PRIEŽIUROS IR NEBUS TOKIŲ VAUKIŠKŲ PROBLEMŲ guoli galėjo neipresuot o įkalt plaktuku man taip jau yra buve ,net prie manes bandė kalt su plaktuku, pamates pasakiau išsiimat šitą guolį ir pakeičiat į kita taip ir padarė, o jei palieki vieną tai ir daro ką nori ir kaip nori ....


#34 Re: Juodasis sąrašas
darėnas Rašyta: 2006.10.09 21:21
Citata:

Skilandis rašė:
Vyrai toks patarimas kiap seno vairuotojo JEI NEPAŽYSTAMAS AR PIRMĄ KARTA ATVAŽIOJETE BENT NEPALIKITE SAVO VANO BE PRIEŽIUROS IR NEBUS TOKIŲ VAUKIŠKŲ PROBLEMŲ guoli galėjo neipresuot o įkalt plaktuku man taip jau yra buve ,net prie manes bandė kalt su plaktuku, pamates pasakiau išsiimat šitą guolį ir pakeičiat į kita taip ir padarė, o jei palieki vieną tai ir daro ką nori ir kaip nori ....


a kad šitie nepresuojami......


#35 Re: Juodasis sąrašas
Skilandis Rašyta: 2006.10.09 21:28
Čia aš parašiau kaip pavyzdi geri meistrai ir toki darba gali atlikti su plaktuku arba galėjo net ir guoli idėt naudota ,dabar nieko neirodysi


#36 Re: Juodasis sąrašas
darėnas Rašyta: 2006.10.09 21:36
Citata:

Skilandis rašė:
Čia aš parašiau kaip pavyzdi geri meistrai ir toki darba gali atlikti su plaktuku arba galėjo net ir guoli idėt naudota ,dabar nieko neirodysi

meistras ne prie ko - dėjo prie mano akių ir pats dar padėjau......
Ir guolis mirė staiga - per 200km. kelionę viskas ir išlindo.....


#37 Re: Juodasis sąrašas
BOSAS Rašyta: 2006.10.09 22:25
saiubas darosi cia skaitant.

Palaidokit ta frikcija.


#38 Re: Juodasis sąrašas
Vladas Rašyta: 2006.10.09 22:42
na cia toks atvejis nutiko ne su vanu bet su mano fura, nuvare vairuotojas i servisa priekabos stabdziu kaladeles pakeist...nu pakeite viskas atrodo ciki....grystant is ispanijos , netoli lietuvos (aciu dievui) pradejo ,,klynyti" priekabos ratas ....nu siaip ne taip davaziavo iki siauliu serviso...nu ir ka jus MANOT. neatspetumet niekaip...aiskinu:
kai keite senas kaladeles, jie ju neiseme, o zu ju istate naujas kaladeles .nu krc kaip stabdymas vyko manau isivaizduojat


#39 Re: Juodasis sąrašas
Rašyta: 2006.10.09 22:59
Citata:

Skilandis rašė:
Vyrai toks patarimas kiap seno vairuotojo JEI NEPAŽYSTAMAS AR PIRMĄ KARTA ATVAŽIOJETE BENT NEPALIKITE SAVO VANO BE PRIEŽIUROS IR NEBUS TOKIŲ VAUKIŠKŲ PROBLEMŲ guoli galėjo neipresuot o įkalt plaktuku man taip jau yra buve ,net prie manes bandė kalt su plaktuku, pamates pasakiau išsiimat šitą guolį ir pakeičiat į kita taip ir padarė, o jei palieki vieną tai ir daro ką nori ir kaip nori ....

sutinku su tamsta 100%, ale bet taciau, vaiksciojau is paskos profesoriaus(tobis MEISTRO), klausiu kada pradesite, gal prie manes nors dirza paziuresite, guoli patikrinsite, atejo, patampe uz dirzo, nustate - guolis zjb., dirzas neoriginalus, gal ten kokie dantukai nesutinka ir t.t, keisim, bus matyt. Kiek as paskui juos ten galiu sliauzioti, juk irgi reikalu turiu o ir ne dykai daro.
Tiesa kai uzsirasinejau ir klausiau dirzelio kainos, sake 120, dabar paskaiciavo jau 135, nugi nenubiednesiu, gal pas juos infliacija siaucia. Bet per du kartus isitikinau, kad sudarankiai atsakantys ir jei jau daro , tai tikrai virs galvos su kuoka reikia stoveti, pasiklausytumet, su kokia arogancija, tau neismaneliui, apie technika aiskina, tikru zemes kirminu pasijauti, tik is paciu kokybes gauni dideli 0


#40 Re: Juodasis sąrašas
Gran Martin Rašyta: 2006.10.10 7:36
Citata:

Simas_TD rašė:
... prisijungsiu ir aš prie Jūsų malonaus Frikcijos aptarinėjimo .....

... TEN GYVENA BLOGIS ... didelis blogis ...
Jau rašiau apie ta AlarmSet, tai va jie man išaiškino, kad elektronikos bet kokiai detalei garantijos neduoda, o tik darbams, o kaip tu žmogau įrodyti,kad ta detalė sulūžo dar iki įdėjimo o gal net ją jie bededami netyčia ką sugadino, palytavo, kad bilia kelias dienas laikytų, o paskui juk vis tiek garantijos nėra - tipo darom iš naujo, ir vėl + 200 lt ... oj blogis ten oj....

Simai, galiu padet pakeist
Marko keitem - po siai dienai vazineja







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas