logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 Prakiuro vairo stiprintuvo skyscio bakelis
Bruno Rašyta: 2007.05.04 20:54
Po masina kelis kartus radau skysciu balas. Pradzioje paciupinejus galvoja, kad variklio tepalas, nes skyscio spalva panasi, bet nuvarius i servisa, pasake, kad su varikliu viskas gerai - svarus, o prarudijo ir prakiuro vairo stiprintuvo skyscio bakelis. Kazkaip nesuprantu, kaip jis ten sugebejo prarudyti? Gal kas buvot susidure su panasiu atveju? Ar sudetingas remontas ir ar verta varyti i AAC ar pakaks ir pas garaznikus uzsandarinti? O gal reikalingas naujas bakelis?


#2 Re: Prakiuro vairo stiprintuvo skyscio bakelis
Rašyta: 2007.05.04 21:02
na nejau jau reikia taupyti ant tokiu dalyku - milijonus bakelis nekainuoja - pasikeisi ir uzmirsi problemas sioje vietoje. ir tikrai neverta (mano atveju ir manymu) varyti i kazkoki geresni servisa - arba pats, arba kaip minejai - garazuose.


#3 Re: Prakiuro vairo stiprintuvo skyscio bakelis
Bruno Rašyta: 2007.05.04 22:05
as ne apie tai ar verta taupyti ar ne... siek tiek ziurejau manualus kur tas bakelis yra ir man pasirode pakankamai sudetingas priejimas prie jo ir nesinoretu, kad kreivarankiai listu nezinodami ka daryti ir kaip daryti... Gal paprasciau ta bakeli uzvirinti nei puse masinos isardyti kad pakeisti, del to klausiu gal kas susidure ir keite ji, tai zino kas ten kaip...


#4 Re: Prakiuro vairo stiprintuvo skyscio bakelis
Rašyta: 2007.05.04 23:30
sudetingam priejimui esant - lengviau pakeisti nei vietoje uzvirinti, ir dar tepalo bakeli, ir tokio landaus tepalelio... tik va nesuprantama man, kaip jis galejo prarudyt - na nesitiki niekaip ;-)
mano pastebejimas - kreivarankiai dirba siuo metu beveik visur. beveik sakiau, nes geriausias variantas, kai atiduodi auto tvarkyti kazkam - stoveti salia. ale kas nores - visi tik ir grudzia lauk. siuo atveju garaziniuose dirbtuvese didesne tikimybe, kad darbai bus vykdomi prie taves. tai tiek. cia mano nuomone ir tai, kaip as stengciausi daryti.


#5 Re: Prakiuro vairo stiprintuvo skyscio bakelis
Plymouth V6 Rašyta: 2007.05.05 8:07
Ar ne plastmasinis tas bakelis kartais? Pas antruka tai plastmasinis su slangute is apacios, per ja daznai buna kad rasoja ir varva.


#6 Re: Prakiuro vairo stiprintuvo skyscio bakelis
Bruno Rašyta: 2007.05.05 8:30
Pas mane ten jau ne varva, o teka . Nepakelus masinos nesimato. Kiek pamenu pats bakelis lyg ir buvo plastmasinis, del to mastau gal ten ne bakelis prakiuro, o kokia kita talpa. Ten prie stiprintuvo pompos yra kazkas panasaus i kazkoki metalini korpusa.. Vienu zodziu vesiu i AAC tegul jie ten ziuri ir tvarko, keleta kartu buvau, tai patenkintas ju darbu, tik tas vadovaujantis meistriukas galetu mandagiau elgtis su klientais...


#7 Re: Prakiuro vairo stiprintuvo skyscio bakelis
Bruno Rašyta: 2007.05.09 10:43
Na ka susitvarkiau ta prakiurusi vairo stiprintuvo siurbli su visu korpusu is kurio upeliais tekejo skystis.. Remontavau AAC. Kaina nei daug nei mazai, siurblys su korpusu 665 Lt. darbas 120 Lt. Kadangi pas mane AWD ir kaip is ju supratau , kad prieit prie viso to siurblio, reikejo ardyti kardana, tai darbo kaina padvigubejo..
Labai keista, bet tas siurblio korpusas tikrai prarudijo. AAC prarudijima identifikavo nepakele masinos, tik man paminejus, kad is kazkokios vairo stiprintuvo talpos leidzia skysti... Is to susidariau subjektyvia nuomone, kad tai daznas voyageriu gedimas...
Ar galima keisti siurblio korpusa perrenkant visa agregata ir taupant, nezinau, nebuvo laiko dometis. Informacija tokia...







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas