logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 »


#1 Granata ir keitimas
nercas Rašyta: 2007.05.30 12:37
Vyrai skubiai reikalingas jusu patarimas. Vakar zmona isvaziavo i kaima, ir paskambino, jog vaziuojant atgal, atsirado kazkoks dungsejimas vziuokleje. Bet toks konkretus smugis vziuojant ar atgal ar pirmyn. Bet taip staiga. Pavaziavo tiesiu keliu link sodybos, sako lyg vaziuojant truputi greiciau nedungsejo. O labiausiai trankosi kai susuki vaira. Kaip as suprantu tai gali buti granata ir greiciausiai vidine. As nuvaziavau, bandziau pavaziuoti, ten visiska zoo....pa. Vaziuoti net iki serviso nenoreciau rizikuoti, labai jau ten viskas trankosi. Kaip jus chebra manot ar as teisus? Ar tai granata? Klausimas toks, kadangi traska susukant vaira ir i desine ir i kaire, tai turbut greiciausiai tai bus vidine granata, bet kuri, kurios puses, kaip nustatyti. As radau ciela pusasi su granatomis uz 400lt bet kokia puse prkti. Kaip ja pasikeisti sodyboje? Ar tai sudetingas darbas? Ar ji ten nepridirbo dar kokiu bedu kol vaziavo iki sodybos nuo tos vietos kai jai stuktelejo pirma karta. Nuo tos vietos iki sodybos ji vaziavo apie 25km. Isanksto dekoju visiems kas atsilieps ir pades patarimu...


#2 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
Pauliakas Rašyta: 2007.05.31 16:09
Pas mane katik buvo parejusi vidine granata. Kur pirkau nauja - sake taip, iki 96m pareina kaire (trumpo pusasio), virs 96m desine . Jei pas tuos virs 96m. desinys pusasis trumpesnis tada tikrai tikiu, kad taip ir yra .
Jausmas buvo toks, vaziuojant niekas netraskejo, tik visa masina laaabai stipriai tampe i sonus kai duodi gazo (kai yra apkrovimas ant pusasio), kai numeti kaip niekur nieko, viskas gerai. Ant didesnio greicio tas tampymas pavirsdavo tiesiog vibracija. Pas mane ji parejo tikrai ne taip staigiai, kuri laika dar vazinejau. Jei pas tave tikrai granata (vidine), tai jauciu stipriai negaziuodamas (kas pas mane buvo sunkiai imanoma) gali vaziuoti iki serviso .
Jei dar turesi klausimu, rasyk, kiek galesiu tiek padesiu...
parasiau, kas tuo metu atejo i galva.


#3 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
nercas Rašyta: 2007.05.31 21:59
Pala, tai taip iseina, kad pareina tik ta granata kuri ant trumpojo pusasio??? Pas mane buvo vibracija, bet as pasikeiciau kardano ivore ir lyg nustojo. Matai pas mane masiniukas buvo dauztas i prieki ir matyt nepadetski, nes buvo sulenktas priekine balke, sulenkti abu radiatoriai. Nuo smugio buvo suluzes reduktorius toj vietoj kur tvirtinasi kardanas ir net nuluze keli dantukai ant reduktoriaus krumpliaraciu. Reikejo pirkti kita reduktoriu. Vos radau. Buvo tik vienas visoj Lietuvoj. Draugelis rado. Tai vat as ir galvoju, ar tik nebus tai tos avarijos pasekme. Nes pries tai niekas netraskejo, bet buvo toks keistas uzimas, lyg reduktoriaus ar stupicos guolis butu prie pabaigos. ir dar vienas, mane labai stebino tai, kad anksciau kai vaziuodavau ar i prieki ar atgal susukus visiskai vaira ji kazkaip keistai sunkiai judejo, lyg kazkas ja laikytu uz subines. O dabar su ja vaziuoti neimanoma, nes net vaziuoja 5km/h greiciu toks traskesys kad siaubas. O jai dar reikia pasukti i kokia nors puse tai pisec, atrodo, kad kazkas kuvalda per deze dauzo. As tik bijau, kad ten nebutu kas rimtesnio, pavyzdziui su greiciu deze.
Blacha taip norejau sitos masinos, taip jos laukiau ir dziaugiausi kai atplauke, o ji pindosia neduoda normaliai pasivazineti. Turbut kol visko neperrinksiu tai tos bedos nesibaigs.


#4 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
snvc Rašyta: 2007.05.31 22:32
Pakelk rata ir paziurek ar ratas nekliaba, gal guoliui kapiet. Nes granata tai po truputi byra, a va guolis tai pradeda uzti, o veliau is karto subyra ir tada basta. Man taip buvo tik aciu dievui su mazda (desines puses priekiniu ratu), viskas buvo is karto. Tada vos vilkausi, ir vaira purte (taip vazivau gal koki kilometra tai viska suvariau stupica ir t.t.), o kai teko vaziuoti su subirejusia granata tai vairo nepurte, bet buvo baisus tarskejimo garsas. Taip tarskedamas apie 20 km vaziavau iki servizo. Tik vairo stenkis per daug nesusukinet kad sratai neislakstytu.


#5 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
dimozauras1 Rašyta: 2007.05.31 22:40
Pas mane masina 96 metu. Vaziuojant vibroja kaip nenormali ipac kai greitis nuo 60 iki 80 km/h, vaziuojant leciau arba greiciau viskas OK. Jau anksciau girdejau kad tai vidinei granatai kapec. Kaip sizinuoti,kaire ar desine ???


#6 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
Pauliakas Rašyta: 2007.06.01 12:58
Citata:

dimozauras1 rašė:
Pas mane masina 96 metu. Vaziuojant vibroja kaip nenormali ipac kai greitis nuo 60 iki 80 km/h, vaziuojant leciau arba greiciau viskas OK. Jau anksciau girdejau kad tai vidinei granatai kapec. Kaip sizinuoti,kaire ar desine ???


Pradziai patikrink ar tikrai granata, tuo metu kai vibruoja numesk gaza ir jei vistiek vibruoja, tai zinok, kad tai ne ji . Zodziu granata turetu vibruoti tik kai laikai ant gazo.
O kuri tai as aiskinausi taip, pakeles masina spaudziau gaza ir siektiek stabdi (kad butu apkrova ant granatu), masina dreba. Dabar tiksliai nepamenu, be stabdziu irgi siektiek drebejo, bet kai pastabdai ryskiau matosi. Tada sustabdai rankomis viena rata, kitas sukasi ir jei tuo metu masina dreba, vadinasi bus to rato granata kuris sukasi. Lygiai ta pati darai su kitu ratu, jei tada nedreba tada zinai tikrai, kad pirmojo rato granata
Nors pas mane ji drebejo ir ant visai mazo greicio ir ant didesnio...
Jei netikrinai ratu, pradek nuo ju


#7 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
Pauliakas Rašyta: 2007.06.01 13:03
Citata:

nercas rašė:
Pala, tai taip iseina, kad pareina tik ta granata kuri ant trumpojo pusasio???


Ne tik ta, bet pas ja didesne eiga, tai ir sansu, kad ji pareis yra gerokai daugiau


#8 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
dimozauras1 Rašyta: 2007.06.01 19:49
Citata:

Pauliakas rašė:
Citata:

dimozauras1 rašė:
Pas mane masina 96 metu. Vaziuojant vibroja kaip nenormali ipac kai greitis nuo 60 iki 80 km/h, vaziuojant leciau arba greiciau viskas OK. Jau anksciau girdejau kad tai vidinei granatai kapec. Kaip sizinuoti,kaire ar desine ???


Pradziai patikrink ar tikrai granata, tuo metu kai vibruoja numesk gaza ir jei vistiek vibruoja, tai zinok, kad tai ne ji . Zodziu granata turetu vibruoti tik kai laikai ant gazo.
O kuri tai as aiskinausi taip, pakeles masina spaudziau gaza ir siektiek stabdi (kad butu apkrova ant granatu), masina dreba. Dabar tiksliai nepamenu, be stabdziu irgi siektiek drebejo, bet kai pastabdai ryskiau matosi. Tada sustabdai rankomis viena rata, kitas sukasi ir jei tuo metu masina dreba, vadinasi bus to rato granata kuris sukasi. Lygiai ta pati darai su kitu ratu, jei tada nedreba tada zinai tikrai, kad pirmojo rato granata
Nors pas mane ji drebejo ir ant visai mazo greicio ir ant didesnio...
Jei netikrinai ratu, pradek nuo ju


Tai tada tikrai granata. Nes ratus patikrinau, viskas OK. Vibruoja tik tada kai spaudziu gaza, kai paleidziu, viskas gerai...
Aciu uz patarimus


#9 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
nercas Rašyta: 2007.06.01 21:56
Chebra, demesio!!! Pas mane jau niekas niekur nebevibruoja, pas mane tiesiog triaukst kazkas vaziuokleje ziauriai sutraskejo ir viskas. Dabar net vaziuojant tiesiai 5km/h greiciu traska, tyliau traska. Pradedi vaziuoti nors truputi greiciau ir traskesys darosi stipresnis, o kai susuki vaira i bet kuria puse prasideda toks ziaurus traskesys, sunku, net nupasakoti. Nezinau, turbut kol neisardysiu tai ir nesuzinosiu kas ten tikrai yra...


#10 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
Wycka Rašyta: 2007.06.01 22:30
Cia tai jau ryskiai traškulys isimete...


#11 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
BOSAS Rašyta: 2007.06.01 22:56
Citata:

Pauliakas rašė:


Pradziai patikrink ar tikrai granata, tuo metu kai vibruoja numesk gaza ir jei vistiek vibruoja, tai zinok, kad tai ne ji . Zodziu granata turetu vibruoti tik kai laikai ant gazo.
O kuri tai as aiskinausi taip, pakeles masina spaudziau gaza ir siektiek stabdi (kad butu apkrova ant granatu), masina dreba. Dabar tiksliai nepamenu, be stabdziu irgi siektiek drebejo, bet kai pastabdai ryskiau matosi. Tada sustabdai rankomis viena rata, kitas sukasi ir jei tuo metu masina dreba, vadinasi bus to rato granata kuris sukasi. Lygiai ta pati darai su kitu ratu, jei tada nedreba tada zinai tikrai, kad pirmojo rato granata
Nors pas mane ji drebejo ir ant visai mazo greicio ir ant didesnio...
Jei netikrinai ratu, pradek nuo ju


Sitaip niekas netikrina.
Speliones cia.
Buvo mano tema vibruoja tarp 60 ir 80 spaudziant gaza.
Gali ir granata ir visas pusasis buti kalti.

Granata galima tikrinti tik kaip moco gaza sukinejant.
Viena ranka laikai jos korpusa kita sukineji pirmyn atgal pusasi.
Jai jauti laisvuma tuomet ta granata yra negera.
Taip kaip pauliakas surase labai galit apsirikti ir kisti pinigus be reikalo.

Kai randat kuri granata bloga isimat ja nuvaziuojat i aleksota nusiperkas adateles naujas uz kelis Lt sudedat ir vaziuojat ilgai ir nuobodziai sekmes.

Tik neapsirikit be tikrindami.


#12 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
Pauliakas Rašyta: 2007.06.02 12:58
Sitaip niekas netikrina.
Speliones cia.
Buvo mano tema vibruoja tarp 60 ir 80 spaudziant gaza.
Gali ir granata ir visas pusasis buti kalti.

Granata galima tikrinti tik kaip moco gaza sukinejant.
Viena ranka laikai jos korpusa kita sukineji pirmyn atgal pusasi.
Jai jauti laisvuma tuomet ta granata yra negera.
Taip kaip pauliakas surase labai galit apsirikti ir kisti pinigus be reikalo.

Kai randat kuri granata bloga isimat ja nuvaziuojat i aleksota nusiperkas adateles naujas uz kelis Lt sudedat ir vaziuojat ilgai ir nuobodziai sekmes.

Tik neapsirikit be tikrindami.


Nu BOSAI nevisai su tavim sutinku , nes butent taip tikrinant (kaip tu rasai) ir pakeiciau ne ta granata kuri buvo kalta. Vienoje buvo laisvumas, tik laaaabai mazas, o kitoje jo visai nebuvo , tai ir keiciau ta kurioje buvo. Pakeites isvaziuoju vistiek tas pats . Tai tada tikrinau taip kaip as rasiau, nors jau ir taip buvo aisku, bet, kad isitikinti. Kai isardziau supratau, kad ji klibetu taip kaip tu rasai tik tam tikroje vietoje, kai masina pakyla ar nusileidzia (ant amortiku) granata slankioja savo korpuse, o jis isdiles buvo tam tikroje vietoje. Sitame variante netinka ir tavo patarimas apie adateles, nes jos geros (nesubireje). Kaltas korpusas buvo
.


#13 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
BOSAS Rašyta: 2007.06.03 8:44
Jei blogas korpusas tai adaterles aisku cia jau nepades.
Daznai buna adateles ne subire o sudile.

Aisq labai keista kaip tu neradai tos granatos korpuso isdilimo siulytu variantu.
Kazka tu kitaip pasiziurejai.

Zinau kad hebra tikridami nors ir paaiskini vistiek daro ne taip jie tampo tuos pusasius i sonus kyloja ir t.t.

Seip tai dar sunesioto korpuso ir sveikos granatos neteko matyti.
Gal kas jau ten nagus buvo pries tave prikises.

Aisq saunu kad radiai nesvarbu kokiu budu.
Svarbu kad pasalinai beda.
Taciau kam reikes ieskoti tegul zino visus paieskos imanomus variantus .

Sutinki


#14 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
Pauliakas Rašyta: 2007.06.03 12:50
Sutinku . Pas mane kai pirkau tos granatos guma buvo suplysus, Tai matyt del to ir isdilo korpusas, o del adateliu tai jos tikrai geros . Visiskai jokio laisvumo ner . Del ko neradau taip kaip tu rasei, tai del to, kad tikrinau pakeles masina, kad pusasis lengvai sukinetusi, tuuo metu granata islindusi i lauko puse, o isdiles korpusas darbineje padetyje t.y. kai masina savo svoriu stovi ant ratu . Ot tep va


#15 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
BOSAS Rašyta: 2007.06.04 10:32
Pauliakai, kas tau sake kelti masina


Dabar aisq kodel neradai.


#16 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
Pauliakas Rašyta: 2007.06.04 13:01
Gyveni ir mokaisi...


#17 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
Satrebla Rašyta: 2007.06.05 12:24
man nuo tos vibracijos bloga darosi,nes vibruoja Voyagerio priekyje desineje puseje ir Mondejo lygiai tas pats bet kol vaziuoja kenciu iki kol bus daugiau laisvo laiko...


#18 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
BOSAS Rašyta: 2007.06.05 13:33
Galesi kada pasirodyti.
Negali buti stebuklu.


#19 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
dimozauras1 Rašyta: 2007.06.05 20:22
Kokios gali buti pasekmes vazinejant su tokia vibracija ? Vazineju jau ilgokai, dabar jau baisu darosi, bet niekaip nera laiko iki meistriuku nuvaziuoti....


#20 Re: Skubiai reikalingas patarimas, granatai kapec...
dimozauras1 Rašyta: 2007.06.18 15:06
Pasikeiciau vidine granata, vibravimas dingo, Valio







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas