logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 ... 9 »


#1 Generatorius
Rašyta: 2006.03.01 10:01
La,
gal kas buvot susidure su generatoriaus problemom? Maniskiam pradejo durniuot krovimas - kartais akivaizdziai matosi, kad pulsuoja sviesos ir po kurio laiko uzsidega krovimo lempa Sustoju, uzgesinu auto, palaukiu kelias sekundes ir uzvedus viskas ok, sviesos sviecia ryskiai ir lygiai, krovimo lempa nebesviecia ir dazniausiai problema jau nebepasikartoja.
Siandien ryte trecia kata toks bajeris islindo. Ar pas Voyagerius yra kokia krovimo rele, ar teks lupt generatoriu?
Gal kas zinot kiek tas malonumas gali atsieit ir kur Vilniuj ji galima tvarkyt?


#2 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.01 10:29
Ant generatoriaus yra diodu tiltelis. Krovima reguliuoja variklio kompas. Buna, jei sugenda isores temp daviklis, uzsidega generatoriaus lempute (akumas). Krovimas vyksta, bet lempute dega.
Parasyk i privata, ryt gal sutarsim, su kompu paziuresiu.


#3 Re: Problema su krovimu
GALSTAS Rašyta: 2006.03.01 16:09
Virgiui. Didelis tau ačių. Kaip sakoma už ačių neatsipirksiu Niekur nesidėsiu. Tik atsargiau su perdėta pagalba, kad visas klubas prie serviso nesusirinktų. Šiaip tikrai malonu buvo, tokių žmonių kad pagelbėtų ir skirtų savo laiką kitiems, šiais laikais yra reta . Taip, kad linkiu išlikti ir toliau tokiam, mes ati tikrai tai įvertinsim. Na gerai ainu gulc, nes šiandien ką tik po naktinės.


#4 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.01 23:15
uzsirasiau pas viena elektrika i eile pirmadieniui, nes mano generatoriu panasu, kad giltine paciupo...

simptomai: pradzioje persikraudinejo panele, visos rodykles issijungdavo ir po keliu sek. vel isijungia, tada palieka degti [akumo] lempute. uzgesini, uzsivedi - viskas vel ok. paskui ramiai, po pusdienio vel tas pats. dabar uzsidega po keliu sekundziu uzsivedus, viskas priteme. pries tai, kai tik pradedavo durniuoti krovimas buvo 15V, dabar 11.2V, bet cia testavau su savo buitiniu volmetru...

siaip kaip suprantu ta lempute uzsidega arba kai nukrenta krovimas maziau 12V, arba pakyla daugiau 15V.

Dabar laukiu su nerimu pirmadienio kai bus galima bent kazkiek ivertinti kokia gales buti saskaita...


#5 Re: Problema su krovimu
Andriux001 Rašyta: 2006.03.02 0:35
na, man viena grazia diena buvo taip: vaziuoju, ir uzsidege krovimo lempute.. davaziauant akumo(ko gero) iki namu.. ant rytojaus nuvariauiki generatroiu meistro.. sutvarke.. kainavo tai nu nx.. bijau sumeluot, bet lyg 280LTL.. tipo 100LTL darbas, nes sunkiai issiima, ir detales kiti pinigai.. opriezastis buvo tokia.. pasistaciau 1.8kw stipriaka.. tas ir bus damuses ta mano generatoriu.. dbr dar pasistaciau 2faradu kondensatoriu.. turetu laikyt


#6 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.07 10:50
Na va, sutvarke vakar AAC Vilniuj. Perrinko generatoriu, pakeite sepetelius (sake buvo likes tik prisiminimas is ju ) ir atrodo viskas ore
Kainavo ~150lt.


#7 Re: Problema su krovimu
darėnas Rašyta: 2006.03.07 11:10
už angliukus trijų litų vertės ir darbą tiek nulupo?.....


#8 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.07 11:22
Aš generatoriu tavarkiausi taigavosi angliukai 20 lt šepeteliai su pakeitimu 20 lt guoliukai 30 lt ir 30lt generatoriaus nuemimas ir pastatymas.


#9 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.07 11:26
Tiesa dar krovimo sistema teko pertvarkyti. krovimo rele nusprogo , o nupirkti niekur neradau tai pritaikiau vw .
bet ji greitai perdege . pasitariau su meistru ir perdarem generatoriu : istatem papildoma tilteli su diodais i generatoriu ir vw rele i montavome i generatoriu jau va=ineju pusmeti jokiu problemu .


#10 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.07 11:27
Pas naujesnius Voyagerius ne taip paprastai iki to generatoriaus ir nusigausi....


#11 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.07 11:31
na man irgi teko balki nuimti kad generatoriu išlupti galečiau


#12 Re: Problema su krovimu
GALSTAS Rašyta: 2006.03.07 12:06
Citata:

modis rašė:
Aš generatoriu tavarkiausi taigavosi angliukai 20 lt šepeteliai su pakeitimu 20 lt guoliukai 30 lt ir 30lt generatoriaus nuemimas ir pastatymas.


Parašyk kur konkrečiai tvarkeisi. Kad ir kiti žinotų.


#13 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.07 12:16
Pati generatoriaus ardima gedim nustatimas išrinkimas surinkimas servisas (SMIPAS) Žalgirio gatvei prie VSA, o poto serviso darbuotojai kad man butu pigiau pasiule nuvežti rotoriu i Minties gatve 3 ten prie mokyklos yra servisiukas ir perduotuve kaip vadinasi nepamenu bet jie specelizuojasi auto elektroje. turi visas dalis generatoriams starteriams ... ten užpresavo naujus šepetelius ir pardave angliukus


#14 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.07 13:54
Citata:

darėnas rašė:
už angliukus trijų litų vertės ir darbą tiek nulupo?.....


Nuimt uzdet 70lt, generatoriaus perrinkimas dar 70lt ir sepeteliai apie 10lt. Tiksliai nepamenu, bet mano galva cia nera labai daug. As gi jau rasiau, kad 4 metus su italiskom auto atlakstes, o po to dar 3 metus forda nuliova droziau - va ten tai remonto kainos uzleki eiliniam TA, palieki beveik kilolita ir apsilaizes isvaziuoji. Po tokiu dziaugsmu Voyagerio remonto islaidos man juokingos


#15 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.07 16:12
Pas mane tokia pati problema tiktai isjungus dvizoka ir vel ijungus vistiek tas pats . Bandziau Frikcijoj remontuoti tai sake kad del duju taip darosi bet kazkodel netikiu taigi dabar bandysiu varyti i Oskaro motorai ar pan. tai ten vel jungs prie kompo ir vel ziures koks ten velnias nes nusibodo taip vazineti. Kai pataisysiu parasysiu.


#16 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.07 16:19
Citata:

Cookiller rašė:
Pas mane tokia pati problema tiktai isjungus dvizoka ir vel ijungus vistiek tas pats . Bandziau Frikcijoj remontuoti tai sake kad del duju taip darosi bet kazkodel netikiu taigi dabar bandysiu varyti i Oskaro motorai ar pan. tai ten vel jungs prie kompo ir vel ziures koks ten velnias nes nusibodo taip vazineti. Kai pataisysiu parasysiu.

varyk i SMIPA ten yra meistriukas apeina visa elektronika ir kompus reikes ir pat ikompa perlituos kiek važiavau pas ji visadasutvarko . variau ir bmw ir audi ir voyageri viska padaro .


#17 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.08 9:54
Citata:

Cookiller rašė:
Pas mane tokia pati problema tiktai isjungus dvizoka ir vel ijungus vistiek tas pats . Bandziau Frikcijoj remontuoti tai sake kad del duju taip darosi bet kazkodel netikiu taigi dabar bandysiu varyti i Oskaro motorai ar pan. tai ten vel jungs prie kompo ir vel ziures koks ten velnias nes nusibodo taip vazineti. Kai pataisysiu parasysiu.


As tai pasiulyciau i AAC nulekt. Per galva neduos, o beda gal suras?
Arba pas Virgi isiprasyk - paziures ka kompas raso apie tai
2Virgis - dekui uz pagalba


#18 Re: Problema su krovimu
Rašyta: 2006.03.08 10:03
Senesniems automobiliams (t.t. ir Voyageriams) diagnostine jungtis yra po kapotu. Ja daznai "meistrai" megsta kukirpt ir panaudoti + kokiai nors irangai.
Teoriskai duju iranga ir krovimas tarpusavyje nelabai susije. Juk dujos naudoja tik liambda zinda ir purkstukus. Joms nereikalingas joks generatoriaus laidas. Nebnt kazkas naujo bandyta israsti. Tiesog manau ten siek tiek tingejo krapstytis su tuom generatorium, tad ir atmazas toks paprastas.


#19 Generatorius
Ogogo2 Rašyta: 2006.12.16 15:27
Kas nors is voyager clubo sau state galingesni generatoriu ?


#20 Re: Generatorius
Egis Rašyta: 2006.12.16 19:56
Gal ne visai i tema, bet prie generatoriaus temos manau tiks.
Ar niekas nepastebejo pas save tokio idomaus dalyko. Kada variklis uzvestas pastebejau, kad ijungus salono apsvietima, siek tiek pulsuoja lempuciu sviesa ( padidinus apsukas niekas nesikeicia), prietaisu skydelio apsvietimas nepulsuoja, sviesos, gabaritai kaip ir nepulsuoja. Pamatavo servise krovima , sako viskas normaliai. Manau taip neturetu buti ?







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas