logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 »


#1 Mechaninė dėžė
Rychka Rašyta: 2007.07.20 14:09
prisimasčiau kad man reikia mechninės dėžės bo automatas baigia nudust, reikalinga A-543 arba A-523 chrysler kodai, F5M51-F5N2 pagal mitsubishi, variklis 6G72 arba 6G73.
Labi reiktų info apie apie vanus kuriuose tos dežės įkomplektuotos.


#2 Re: Mechaninė dėžė
BOSAS Rašyta: 2007.07.20 14:44
ar tu zinai kad mechanines ju gerokai brangesnes

Tai ka nori didesnes bedos ?


#3 Re: Mechaninė dėžė
Rychka Rašyta: 2007.07.23 10:57
aš bandau rasti naudotą ir šiaip domina info pamastymui, jeigu ką tai gal sumastysiu Pajero dėžę įsimesti tai teks ir galinį tiltą upgreidinti


#4 Re: Mechaninė dėžė
driusa Rašyta: 2007.07.23 17:49
Citata:

Rychka rašė:
aš bandau rasti naudotą ir šiaip domina info pamastymui, jeigu ką tai gal sumastysiu Pajero dėžę įsimesti tai teks ir galinį tiltą upgreidinti


Bet tai kam tokį sudėtingą dviratį išradinėt Susitvarkai automatą ir leki


#5 Re: Mechaninė dėžė
driusa Rašyta: 2007.07.23 17:53
Citata:

Rychka rašė:
aš bandau rasti naudotą ir šiaip domina info pamastymui, jeigu ką tai gal sumastysiu Pajero dėžę įsimesti tai teks ir galinį tiltą upgreidinti



Kitą kartą parašyk apie kokį modelį kalba eina nes paskaičius postą galima suprasti , kad voyageriui nori galą varoma padaryt


#6 Re: Mechaninė dėžė
Mindas112 Rašyta: 2007.07.23 18:23
Citata:

driusa rašė:
Citata:

Rychka rašė:
aš bandau rasti naudotą ir šiaip domina info pamastymui, jeigu ką tai gal sumastysiu Pajero dėžę įsimesti tai teks ir galinį tiltą upgreidinti



Kitą kartą parašyk apie kokį modelį kalba eina nes paskaičius postą galima suprasti , kad voyageriui nori galą varoma padaryt

Tai į tą pusę matau,jau linksta...


#7 Re: Mechaninė dėžė
Rychka Rašyta: 2007.08.01 9:10
žodžiu dėžė pas man 3bėgių norint trasoj pralėkti nekoks iki 120 km/h normaliai paskui piš nei traukos nei kaifo.


#8 Re: Mechaninė dėžė
Irmantas Rašyta: 2007.08.01 10:29
Citata:

driusa rašė:
Citata:

Rychka rašė:
aš bandau rasti naudotą ir šiaip domina info pamastymui, jeigu ką tai gal sumastysiu Pajero dėžę įsimesti tai teks ir galinį tiltą upgreidinti



Kitą kartą parašyk apie kokį modelį kalba eina nes paskaičius postą galima suprasti , kad voyageriui nori galą varoma padaryt


man rodos ka kalba ne apie voyageri eina o apie
Chrysler Saratoga 3.0 v6 90m.


#9 Re: Mechaninė dėžė
Rychka Rašyta: 2007.08.02 11:48
saratoga. ieškau mech.dėžės nuo v6, stovi garaže kolkas taigi burtininkauju, mašiniukas simpotnas tik reikia proto įvaryt , laikas nespaudžia renku infa ir skaitliuoju


#10 Re: Mechaninė dėžė
Rychka Rašyta: 2007.08.02 11:53
o sukniso protą tai šis puslapis http://3.0spirit.tripod.com/5speed.html


#11 Re: Mechaninė dėžė
busas Rašyta: 2007.09.13 13:10
kiek reikia tepalo pilti i greicio deze??? 2,5 dyz. 97m.
ir kokio geriausia?


#12 Re: Mechaninė dėžė
BOSAS Rašyta: 2007.09.13 17:58
TRANSAXLE FLUID FILL
NOTE: All A-598 transaxles are equipped with a fill
plug. The fill plug is located on the end cover side
of the transaxle.
(1) Remove transaxle fill plug
The fluid level should be within 3.175mm (1/8
inch) from the bottom of the transaxle fill hole (vehicle
must be level when checking).
(2) Fill transaxle to proper level with SAE 5W-30
engine oil, meeting SG and/or SG-CD qualifications.
G5 SAE 10W-40 engine oil is a suitable service fill
alternative. Dry fill lubricant capacity is approximately
1.9-2.2 liters (4.0-4.6 pints)..
(3) Wipe the outside of the transaxle if any lubricant
spills.
(4) Reinstall transaxle fill plug.


#13 Re: Mechaninė dėžė
busas Rašyta: 2007.09.25 16:12
dapyliau i mechanine deze 1 litra SAE 80/90, Kazka girdejau kad netinka,issigandau ir kreipiuosi i spec..Patarkit ka nors.nes bijau vazinetis.Butu malonu lkad lietuvishkai,nes anglishkai nelabai


#14 Re: Mechaninė dėžė
driusa Rašyta: 2007.09.25 18:21
Citata:

busas rašė:
dapyliau i mechanine deze 1 litra SAE 80/90, Kazka girdejau kad netinka,issigandau ir kreipiuosi i spec..Patarkit ka nors.nes bijau vazinetis.Butu malonu lkad lietuvishkai,nes anglishkai nelabai


Taigi aukštesniam poste Bosas parašė koks tepalas Taigi nereik anliškai suprast SAE 5W-30 ar SAE 10W-40


#15 Re: Mechaninė dėžė
busas Rašyta: 2007.09.26 12:36
SAE ar ne bet 10/40- pusiau sintetine alyva i varikli yra. I deze pusiau sintetine 75-/90,o sintetine 70 / 90 ,Na gal neuzstrigs jei sumaisiau mineraline su sintetine kokia nors.


#16 Re: Mechaninė dėžė
BOSAS Rašyta: 2007.09.26 15:49
busas ar skaityti moki ar cia pats bandai improvizuoti ?
Tai gia as tau rasiau kokia alyva vos keli postai auksciau.

Nesuprantu tokio pamastymu.
Jei jau dokumentacija rodo kokybiskesnius tepalus o tu stengiesi ......... supilti.


#17 Re: Mechaninė dėžė
babuzas Rašyta: 2007.09.28 17:45
Sveiki,
Atsirado tokia problema vaziuojant 40~50km/h uzia deze, prazdioj galvojau, kad uzia ratas, bet kai ijungi neutralia pozicija riedant dingsta uzesi kai ijungi vaziavima vel uzia. Kai vaziuoji greiciau nebeuzia. Kas galetu buti?


#18 Re: Mechaninė dėžė
BOSAS Rašyta: 2007.09.29 1:34
greiciausiai guolis


#19 Re: Mechaninė dėžė
Rychka Rašyta: 2007.10.15 12:34
Citata:

busas rašė:
kiek reikia tepalo pilti i greicio deze??? 2,5 dyz. 97m.
ir kokio geriausia?

jeigu populairiai aiskinant tai iki tepalo nusiurbimo varzto pridesiu paveiksliuka


#20 Re: Mechaninė dėžė
Rychka Rašyta: 2007.10.15 12:44
Citata:

Rychka rašė:
Citata:

busas rašė:
kiek reikia tepalo pilti i greicio deze??? 2,5 dyz. 97m.
ir kokio geriausia?

jeigu populairiai aiskinant tai iki tepalo nusiurbimo varzto pridesiu paveiksliuka

paveiksliukas toks, na jeigu as neteisus lai mane pataiso bosas jis dazniau sisiduria

Pridėti bylą:


pdf tepalo lygis.pdf Dydis: 17.30 KB; Paspaudimų: 395







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas