logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 6 ... 12 »


#41 Re: Reikia mechanines dezes manualo
Pajuris Rašyta: 2006.09.08 22:38
Į http://qtec.failai.lt/pajuris/ dabar metu Revue technique automobile Chrysler Voyager (-1995).zip apie 23MB. Po valandėlės gal rasi ko naudingo.


#42 pavaru dezes
gincius Rašyta: 2006.09.18 19:29
gal kas zinot kuo skiriasi dyzelio ir benzo voyager pavaru dezes


#43 Re: pavaru dezes
Tomis Rašyta: 2006.09.18 21:07
nesu tikras kad tik tuo skiriasi, bet tikrai skiriasi perdavimo skaiciais.


#44 Re: pavaru dezes
raimmis Rašyta: 2006.09.19 0:31
kiek sake kad III 2.4 ir 2.5d dezes yra vienodos a ten jos ne beje staiga pasistojo toks klausims jeigu i sias dezes pilasi 10w-40 tepalas ir ji varkliui keisti reikia kas +-15000 tai tada kas kiek laiko reikia keisti dezes tepala


#45 Re: pavaru dezes
raimmis Rašyta: 2006.09.20 14:49
va kaip tai nieks ir neatsake del dezes tepaliuko nes kaip tai idomu pasidare nes pas mane paziurejo tipo tepalas svarus vadinas viskas ok kad po to nebutu


#46 Re: pavaru dezes
xamas Rašyta: 2006.09.20 16:14
Citata:

raimmis rašė:
va kaip tai nieks ir neatsake del dezes tepaliuko nes kaip tai idomu pasidare nes pas mane paziurejo tipo tepalas svarus vadinas viskas ok kad po to nebutu

Keiti tepalus kada priklauso, bet tikrai daugiau nei 10-15kkm. Cai gi deze, o ne variklis ir nesvarbu, kad pilasi varikline alyva. Manuale turetu but aprasyta.


#47 Re: pavaru dezes
BOSAS Rašyta: 2006.09.20 16:37
Mechaninese tepalas nekeiciamas jos baigia gyvenima srote
Taip yra daugumoje
O siap padaryk trinties testa ir matysi ar reikia keisti ar ne.
Mechaninese tas tepalas atlaiko labai dug, nes ten tepalo temperatura buna gerokai zemesne ir jis ilgiau nepraranda tepimo savybiu.


#48 Re: pavaru dezes
sheikhas Rašyta: 2006.10.16 9:40
Citata:
BOSAS rašė:
O siap padaryk trinties testa ir matysi ar reikia keisti ar ne.

Jeigu galima ir apie si testa pora zodziu, kaip jis atliekamas?


#49 Re: pavaru dezes
BOSAS Rašyta: 2006.10.16 10:39
Lasas (max 2 lasai) tepalo is dezes ar variklio tarp 2 pirstu ir patrini.
Jei vos tik pradejus trinti sukimba pirstai tuomet blogas tepalas.

Kai geras tepalas gali trinti pirstus ~1 min nejausi nei pirstu kaitimo nei pirstu sulipimo.


#50 Mechaninės dezės remontas
Rašyta: 2006.10.24 15:40
Gal kas remontavot mechanine deže ? Čia butu nuo 97 2,5 td. Yra probl;emu su pirma ir antra pavara.


#51 Re: Mechaninės dezės remontas
Gran Martin Rašyta: 2006.10.24 16:27
Citata:

Linasp rašė:
Gal kas remontavot mechanine deže ? Čia butu nuo 97 2,5 td. Yra probl;emu su pirma ir antra pavara.

kreipkis i Arvyda
jis tau turetu padeti


#52 Re: Mechaninės dezės remontas
Simas_TD Rašyta: 2006.10.24 18:58
Na aš irgi kažkada te žadu rimtai lįsti, ba kažkokie garsai neaiškūs ... vasaros pradžioje bandžiau per kelis meistrus - pasiklausė, sako - išminamasis guolis, na aš juk ne specas, tai nusipirkau tą guolį už 178,- pinigų Tanagroje, pakeitė už 200,-lt ir vėl tas pats ... tai dabar tos greičių dėžės bijau "kaip velnias kryžiaus" ..
Tai jei ką rimto surasi duok čia per forumą žinoti


#53 Re: Mechaninės dezės remontas
Rašyta: 2006.10.25 10:26
Ačiu už patarima, kas tas Arvydas ?


#54 Re: Mechaninės dezės remontas
Sutkatorius Rašyta: 2006.10.25 10:41


#55 Re: Mechaninės dezės remontas
Rašyta: 2006.10.25 11:00


#56 Re: Mechaninės dezės remontas
Arvydas Rašyta: 2006.10.25 14:08
Na nelabai as padesiu pas mane viskas buvo tvarkoj ("buvo" kaip man patinka tas zodis ). Reik i serviza vaziuot pats tu ten nieko nepadarysi, nebent deze nuimt tai jau sutaupysi.


#57 Re: Mechaninės dezės remontas
Rašyta: 2006.10.25 14:16
Citata:

Arvydas rašė:
Na nelabai as padesiu pas mane viskas buvo tvarkoi . (buvo kaip man patynka tas zodis )Reik i serviza vaziuot pats tu ten nieko nepadarysi,nebent dezia nuimt taijau sutaupysi.

Na seip nera ji ten labai sudetinga, turiu manuala apie ardima, jauciu sinkronizatoriu bus bedos, bet gal dar gali but kokiu niuansu


#58 Re: Mechaninės dezės remontas
Nord Rašyta: 2006.11.07 0:08
Teko ir man pavaru deze remontuoti.Atbuline pavara mesdavo.Kai pradejau ieskoti detales susidare vaizdas,kad ne kraisleriui o kosmoniam laivui krumplio reikia.Visa laime mano mieste yra pavaru deziu meistrelis.Visai neblogas sakyciau.


#59 Re: Mechaninės dezės remontas
Rašyta: 2006.11.20 8:33
O apskritai kaip o mechanines dezhes kapitalinis daromas ar ne? Ir jei taip - gal kas zhino koki mestriuka naginga? Geriausiai Kaune, ale tokis ir Vilkavishkis nebaisiai skamba


#60 Re: Mechaninės dezės remontas
Nord Rašyta: 2006.11.20 22:25
Ziurint ka turi galvoje kapitalinis remontas?Jei varei be tepalo tai popieriai prasti.Is patirties galiu pasakyti ,kad ir nekapitalinis kainuoja.Pats darbas tai tik baika,detales tai jau siaubas.Man tas zmogelis atbuline pavara sutvarke,dar sureguliavo guoliu laisvumus.Po jo paciupinejimo tikrai daug tylesne mano deze patapo.




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas