logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 6 »


#21 Re: daiktadezes
Gran Martin Rašyta: 2006.03.08 15:19
o kaip sedyne i prieki pastumsi ar atgal patrauksi

Citata:

darėnas rašė:

aha
Na tada galima tokius kaip ir bortelius padaryt iš priekio ir galo ir mest ant grindų viską.....


#22 Re: daiktadezes
darėnas Rašyta: 2006.03.09 22:12
Citata:

Zenka rašė:

Pas mane kelmas stovi tarp priekiniu sedyniu, ir dar ne karto neprireike per ta kelma lipti...

a aš pastoviau vaikštau, jei ko iš galo prireikia
Kartą net važiuodamas sugalvojau išeit pasivaikščiot....


#23 Re: daiktadezes
darėnas Rašyta: 2006.03.09 22:13
Citata:

KomandosaS rašė:
o kaip sedyne i prieki pastumsi ar atgal patrauksi

Citata:

darėnas rašė:

aha
Na tada galima tokius kaip ir bortelius padaryt iš priekio ir galo ir mest ant grindų viską.....


pala pala - bent pas mane tai tik sėdynės viršus važinėja, o ne su visu pagrindu.....


#24 Re: daiktadezes
Gran Martin Rašyta: 2006.03.13 14:18
o ir nepamenu
reikia tikrintCitata:



pala pala - bent pas mane tai tik sėdynės viršus važinėja, o ne su visu pagrindu.....


#25 Re: daiktadezes
sporttruck Rašyta: 2006.05.12 22:22
Citata:

Marčius rašė:
Sveiki,
isduokit paslapti, kur dedat atsigere limonado ar mineralinio is 1-2 litro PET butelio?
Asmeniskai as vietos jam niekam nerandu
tarp priekiniu sedyniu yra paruosta vieta pakabinti kaip ir hamaka i kuri galima butu panasios paskirties daiktus sumest, bet pas mane jo nebuvo, svalkese problema rasti, o naujas kainuoja 400-600 lt

Shiandien maximoj nusipirkau tokia pederastishkos spalvos sulankstoma deze tarp priekiniu sedyniu - 6 lt ..., labai patogu viska sumest - telefona , cigaretes , mineralkos buteli , kramtoshke ir t.t. , niekas nesibaladoja ir " nelaksto " po salona , rekomenduoju


#26 Re: daiktadezes
Pacukas Rašyta: 2006.05.12 22:33
Idomu pasidare, kaip pederastiska spalva atrodo


#27 Re: daiktadezes
BOSAS Rašyta: 2006.05.12 22:35
Citata:

sporttruck rašė:

Marčius rašė:
Shiandien maximoj nusipirkau tokia pederastishkos spalvos sulankstoma deze tarp priekiniu sedyniu - 6 lt ..., labai patogu viska sumest - telefona , cigaretes , mineralkos buteli , kramtoshke ir t.t. , niekas nesibaladoja ir " nelaksto " po salona , rekomenduoju


o kur foto ???


#28 Re: daiktadezes
sporttruck Rašyta: 2006.05.12 22:36
Citata:

Pacukas rašė:
Idomu pasidare, kaip pederastiska spalva atrodo


reik pamatyt , tokios spalvos pavadinimo nezinau


#29 Re: daiktadezes
sporttruck Rašyta: 2006.05.12 22:38
Citata:

Bosas rašė:
Citata:

sporttruck rašė:

Marčius rašė:
Shiandien maximoj nusipirkau tokia pederastishkos spalvos sulankstoma deze tarp priekiniu sedyniu - 6 lt ..., labai patogu viska sumest - telefona , cigaretes , mineralkos buteli , kramtoshke ir t.t. , niekas nesibaladoja ir " nelaksto " po salona , rekomenduoju


o kur foto ???

ryt butinai atsiusiu , nes pirkau dvi - mazesne uz 6 lt tarp priekiniu sedyniu , didesne uz 10 lt - i bagazine...


#30 Re: daiktadezes
Pacukas Rašyta: 2006.05.12 22:42
Ideja nebloga, reiks pas maxyma ryt uzsukt. o kai stabdai, i prieki nevaziuoja?


#31 Re: daiktadezes
sporttruck Rašyta: 2006.05.12 22:50
Citata:

Pacukas rašė:
Ideja nebloga, reiks pas maxyma ryt uzsukt. o kai stabdai, i prieki nevaziuoja?


nieko , viskas stabiliai, ji kaskaip gerai isideda tarp dirzu kronsteinu . O bagazinej i didele gali prikraut kaip reikiant , nelaksto maishai su produktais .., dezutes plastmasines , lengvutes , jei reik susilanksto i 5cm platformele..


#32 Re: daiktadezes
Pacukas Rašyta: 2006.05.12 22:52
Pas mane tai maisams ant galines placiosios sedynes ant nugareles yra specialus tokie kaip kobiniai, kad susikabint.


#33 Re: daiktadezes
sporttruck Rašyta: 2006.05.12 23:12
Citata:

Pacukas rašė:
Pas mane tai maisams ant galines placiosios sedynes ant nugareles yra specialus tokie kaip kobiniai, kad susikabint.


ash suprantu , na , bet desetka butelku gerimu ar 5kg bulbu geriau padet..


#34 Re: daiktadezes
minius Rašyta: 2006.05.12 23:18
As kazkada maximoje esu pirkes toki a le kamufliazines spalvos ne to kuprine ne to deze, medziagine viduj kazkuo padengta, tai ji ant dugno turi lipuckas ir prie kilimo prisiklijuoja siaip irgi jega labai patogu susideti i piknika ka nori, tiesa tarp sedyniu ji greiciausiai netilpu, turiu ja bagazineje


#35 Re: daiktadezes
Wongas Rašyta: 2006.05.13 10:17
As asmeniskai viska sutalpinu, bent jau kol kas. Pas man kur pelenine yra du stovai buteliams. Mobiliakas i laykikli, cigaretes labai patogu durelese laikyti, (ta vieta kur kisat pirstus noredami uzdaryti duris is vidaus). Atroj eileje paciame suole dar du laikikliai tarai sudeti.. Va taip. !


#36 Re: daiktadezes
Pacukas Rašyta: 2006.05.13 12:29
Kad ten prie pelenines kai pastatau man ant posukiu viskas islaksto Ir telpa tik mazi buteliuaki. O i dureles as mobiliaka dedu.


#37 Re: daiktadezes
sporttruck Rašyta: 2006.05.13 13:53
Cia didele , sulankstyta

Pridėti bylą:



jpg  IMG_1781.jpg (198.42 KB)
118_4465ba8311fc8.jpg 800X600 px


#38 Re: daiktadezes
sporttruck Rašyta: 2006.05.13 13:54
..paruoshta naudojimui..

Pridėti bylą:



jpg  IMG_1782.jpg (222.59 KB)
118_4465bacd9ccbb.jpg 800X600 px


#39 Re: daiktadezes
sporttruck Rašyta: 2006.05.13 13:55
..tarp priekiniu sedyniu...

Pridėti bylą:



jpg  IMG_1783.jpg (165.86 KB)
118_4465bb0f6d9fc.jpg 800X600 px


#40 Re: daiktadezes
Wongas Rašyta: 2006.05.13 16:07
Citata:

Pacukas rašė:
Kad ten prie pelenines kai pastatau man ant posukiu viskas islaksto Ir telpa tik mazi buteliuaki. O i dureles as mobiliaka dedu.


Nu nežinau, aš pastatau "Švyturio" butelį, laikiklius suspaudžiu ir ok. Juk mieste nevarai 70 ant posūkių ir dar tuo pačiu per šiaudelį iš butelkos geri alų.
Vo, čia tai tūpa įdėją pamečiau, tikriausiai kvailai atrodytu.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas