logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 5 »


#1 Problemos su IV kartos dujine įranga
GALSTAS Rašyta: 2006.03.08 11:21
Turiu problemą su IV kartos dujine įranga, kurią montavausi Alytuje, Alregintoje. http://www.autodujos.lt/forumas/viewtopic.php?t=2538

Dabar bandysiu pavažinėti benzu, ir jei viskas bus gerai, tai dujininkus reiks smaugt.


#2 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
darėnas Rašyta: 2006.03.08 11:23
a nx trenkeis į tą Alytų dujų dėt?....


#3 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
GALSTAS Rašyta: 2006.03.08 11:29
Alytus mano gimtinė


#4 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
GALSTAS Rašyta: 2006.03.08 11:40
Jei bus problema su benzinu tai Virgiau kitą savaitę pas tave atlekiu. Gal tas nelemtas liambda zondo kaitintuvas kaltas, nes dujininkai skaito, kad ir dėl jo gali kilti tie atsirandantys patrūkčiojimai.


#5 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
Rašyta: 2006.03.08 13:32
Seip jei deta "Alregintoje" ir reikia pasireguluoti nebutinai i Alytu vazuoti galima ir Vilniuje Zirniu g 10 firma "Initio"
Tel 8 698 22916 - Sergejus


#6 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
GALSTAS Rašyta: 2006.03.08 13:36
O jis softą Romano turi. Nes kiek žinoma kitaip nesureguliuosi.


#7 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
Rašyta: 2006.03.08 14:19
O tai kam daviau jo tel ..., beabejo turi ... !


#8 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
borman Rašyta: 2006.03.08 21:22
Citata:

Remis rašė:
Seip jei deta "Alregintoje" ir reikia pasireguluoti nebutinai i Alytu vazuoti galima ir Vilniuje Zirniu g 10 firma "Initio"
Tel 8 698 22916 - Sergejus

jo,jo ten spiecai dirba.........nx .man kaip parieguliavo.......


#9 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
Rašyta: 2006.03.17 0:07
Ne visada kalti reguliuotojai... , gali juk ir automobolis netvarkingas buti
Citata:
Seip jei deta "Alregintoje" ir reikia pasireguluoti nebutinai i Alytu vazuoti galima ir Vilniuje Zirniu g 10 firma "Initio"
Tel 8 698 22916 - Sergejus
jo,jo ten spiecai dirba.........nx .man kaip parieguliavo.......


#10 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
BOSAS Rašyta: 2006.03.17 0:11
Automobilis netvarkingas dazniasiai tampa po tu reguliuotoju nagu ikisimo.
Citata:

Remis rašė:
Ne visada kalti reguliuotojai... , gali juk ir automobolis netvarkingas buti
borman rašė:

Remis rašė:
Seip jei deta "Alregintoje" ir reikia pasireguluoti nebutinai i Alytu vazuoti galima ir Vilniuje Zirniu g 10 firma "Initio"
Tel 8 698 22916 - Sergejus
jo,jo ten spiecai dirba.........nx .man kaip parieguliavo.......


#11 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
Rašyta: 2006.03.17 0:29
Citata:

Bosas rašė:
Automobilis netvarkingas dazniasiai tampa po tu reguliuotoju nagu ikisimo.


Nelygu kokie meistrai ir apie kokius gedimus snekam


#12 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
EiMiS Rašyta: 2006.03.17 0:37
Reguliuotojai skirstomi į dvi kategorijas: sureguliuotojus ir atreguliuotojus. Nelinkiu jūsų automobiliui pakliūt pas antros kategorijos meistrus


#13 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
Rašyta: 2006.03.17 10:34
Citata:

EiMiS rašė:
Reguliuotojai skirstomi į dvi kategorijas: sureguliuotojus ir atreguliuotojus. Nelinkiu jūsų automobiliui pakliūt pas antros kategorijos meistrus


Ai ple, as vakar buvau pas BRC savo praglota nuvares - ryja duju nesveikai. Is pradziu tai is vis toks vaizdas, kad norejo pasiust pokalbi pradeje fraze 'o tu knygutej ziurejai kiek tavo Voayegeris turi kuro naudot'. O man px tos knygutes As nevazineju 100% mieste, ar 100% uzmiestyje ir man sanaudu vidurkis paskutiniu 7kkm buvo 14.5 benzo 100km. O duju - min 20 litru
Tai reguliavo, softa perpute, dar kazka dare. Ziuresim ar bent kiek sureguliavo, ar atreguliavo


#14 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
Gran Martin Rašyta: 2006.03.17 11:43
man tik po idejimo irgi rijo 20 ltr
siaip dujas dejau Viloktoj
tai perpute softa, patys prasivaziavo
dabar maisytu rezimu 14-15 duju ir 2 litrai benzo Citata:

Virus rašė:


Ai ple, as vakar buvau pas BRC savo praglota nuvares - ryja duju nesveikai. Is pradziu tai is vis toks vaizdas, kad norejo pasiust pokalbi pradeje fraze 'o tu knygutej ziurejai kiek tavo Voayegeris turi kuro naudot'. O man px tos knygutes As nevazineju 100% mieste, ar 100% uzmiestyje ir man sanaudu vidurkis paskutiniu 7kkm buvo 14.5 benzo 100km. O duju - min 20 litru
Tai reguliavo, softa perpute, dar kazka dare. Ziuresim ar bent kiek sureguliavo, ar atreguliavo


#15 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
BOSAS Rašyta: 2006.03.17 22:05
Citata:

KomandosaS rašė:
man tik po idejimo irgi rijo 20 ltr
siaip dujas dejau Viloktoj
tai perpute softa, patys prasivaziavo
dabar maisytu rezimu 14-15 duju ir 2 litrai benzo Citata:

Virus rašė:


Ai ple, as vakar buvau pas BRC savo praglota nuvares - ryja duju nesveikai. Is pradziu tai is vis toks vaizdas, kad norejo pasiust pokalbi pradeje fraze 'o tu knygutej ziurejai kiek tavo Voayegeris turi kuro naudot'. O man px tos knygutes As nevazineju 100% mieste, ar 100% uzmiestyje ir man sanaudu vidurkis paskutiniu 7kkm buvo 14.5 benzo 100km. O duju - min 20 litru
Tai reguliavo, softa perpute, dar kazka dare. Ziuresim ar bent kiek sureguliavo, ar atreguliavo


tai gal trauka gera buvo kaip 20 Ltr rijo?


#16 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
Mindas112 Rašyta: 2006.03.17 23:12
siuo metu su mano vaziavimu trumpi atstumai mieste su rytiniais pasildymais 20duju/100km+ kazkiek benzo.


#17 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
BOSAS Rašyta: 2006.03.18 18:00
Citata:

mindas112 rašė:
siuo metu su mano vaziavimu trumpi atstumai mieste su rytiniais pasildymais 20duju/100km+ kazkiek benzo.

trumpuose atstumuose po 5 Km tai yra normalu


#18 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
Gran Martin Rašyta: 2006.03.19 19:04
trauka ta pati kaip dabar 14-15 ltr
atstumai - 15-20 km
Citata:

KomandosaS rašė:
man tik po idejimo irgi rijo 20 ltr
siaip dujas dejau Viloktoj
tai perpute softa, patys prasivaziavo
dabar maisytu rezimu 14-15 duju ir 2 litrai benzo


#19 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
Rašyta: 2006.03.23 15:35
Nu va, dabar sumazejo sanaudos iki 17.5 - jaugalima kentet. Pas mane atstumai gan nemazi (iki darbo ~27km), bet kamsciuose irgi tenka pasitrint.


#20 Re: Problemos su IV kartos dujine įranga
BOSAS Rašyta: 2006.03.24 15:47
Citata:

Virus rašė:
Nu va, dabar sumazejo sanaudos iki 17.5 - jaugalima kentet. Pas mane atstumai gan nemazi (iki darbo ~27km), bet kamsciuose irgi tenka pasitrint.


Tada ima daug
Pas mane lygia tokia pat situacija
Tai ryja 15 - 15.4 Ltr

Gali buti pas tave ir dezeje problemu jei toks rijimas
kiek benzo eme anksciau
Man po dezes remonto irgi rijo apie 19 Ltr kol nesubyrejo dabar po pakartotinio remonto tvarkoje)







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas