logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai





#1 Slankiojancios durys
Zenka Rašyta: 2006.03.08 16:03
Atsiradus laisvo laiko zadu ardyti keleivio elektrines slankiojancias duris ir ziureti kodel jos sunkiai darinejasi
Bandysiu atkartoti kazka panasaus kaip cia aprasyta.
Sakau, gal kas jau susidures su panasiom probelmom!? Ir turetu kokiu patarimu?


#2 Re: Slankiojancios durys
Rašyta: 2006.03.09 8:27
Teisingai ten viskas parasyta.... Reikia ardyt, isiminet eletra ir ziuret, kaip tada vaikscios. Jei viskas OK, reiskias problema varikliuko. Galima bandyt ardyt, bet mazai sansu, kad pades.


#3 Re: Slankiojancios durys
darėnas Rašyta: 2006.03.09 22:09
gerai ta elektra, kol veikia.......


#4 Re: Slankiojancios durys
Wongas Rašyta: 2011.01.14 9:43
Keista, pas mane nebeveikia el. durys:
Jei kokreciau, nesuveikia abu ant staktu esantys mygtukai. Virs galvos esantys mygtukai - veikia Keistas bajeris - nuo ko pradeti....?


#5 Re: Slankiojancios durys
operatorius Rašyta: 2011.01.14 11:21
pas mane panasei buvo,tik desines puses nesidarinejo.paziurek ar kartais neisijunge vaiku apsauga.kai atidarai dureles,ant ju gale kur spyna turi buti toks juodas jugtukas.gal netycia yra isjungtas,nes man taip buvo,jau buvau pasiruoses viska ardyti,bet uzteko tik vel ijungti


#6 Re: Slankiojancios durys
SoBoS Rašyta: 2011.01.19 12:42
Citata:

Wongas rašė:
Keista, pas mane nebeveikia el. durys:
Jei kokreciau, nesuveikia abu ant staktu esantys mygtukai. Virs galvos esantys mygtukai - veikia Keistas bajeris - nuo ko pradeti....?

Pasiziurek ar kartais virs galvos nesi isjunges (mygtukas OFF), jis kaip tik ir atjungia galimybe vaikams su tais mygtukais ant staktu zaisti


#7 Re: Slankiojancios durys
Wongas Rašyta: 2011.01.19 13:35
Nu nepatikėsit, akurat, itariu vaiks bus pažaidęs su mygtukais virš galvos
Net nebuvo atėjęs į galvą toks variantas....Балван - согласен !







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas