logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 (4)


#61 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
arisx Rašyta: 2008.05.14 22:25
Citata:

Daliux rašė:
Pas mane kairej pusej i galini buferi istate, nes sake pagal naujus reikalavimus is galo nebegalima det.

Reikalavimai-ne reikalavimai, bet pas Voyager is galo nelabai ir patogu statyt, jeigu i bamperi-ten balkis visur-belieka tik sonuose statyt uzpylima, nors gal ir ne visai gera vieta, nes labai apsitasko purvais ir ziema daznai uzsala kamstis..


#62 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
arisx Rašyta: 2008.05.14 22:31
O ir siaip-tie visi lietuviski -lenkiski balionai be el. voztuvo ant baliono, kuris uzsidaro isjungus degima-tai tikra bomba ant ratu-o dar raso apie kazkoki sauguma-senas olandiskas balionas tikrai tuo atzvilgiu pranasesnis...


#63 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
Arnas Rašyta: 2008.05.14 22:42
Citata:

arisx rašė:
Citata:

Daliux rašė:
Pas mane kairej pusej i galini buferi istate, nes sake pagal naujus reikalavimus is galo nebegalima det.

Reikalavimai-ne reikalavimai, bet pas Voyager is galo nelabai ir patogu statyt, jeigu i bamperi-ten balkis visur-belieka tik sonuose statyt uzpylima, nors gal ir ne visai gera vieta, nes labai apsitasko purvais ir ziema daznai uzsala kamstis..

Nieks niekur neuzsala. Neturejau ziema problemu nei karto. Anga ant kaires bamperio puses is apacios. Purvas ten nedaskrenda.


#64 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
dogeris Rašyta: 2008.05.15 9:15
Citata:

arisx rašė:
Citata:

Daliux rašė:
Pas mane kairej pusej i galini buferi istate, nes sake pagal naujus reikalavimus is galo nebegalima det.

Reikalavimai-ne reikalavimai, bet pas Voyager is galo nelabai ir patogu statyt, jeigu i bamperi-ten balkis visur-belieka tik sonuose statyt uzpylima, nors gal ir ne visai gera vieta, nes labai apsitasko purvais ir ziema daznai uzsala kamstis..


Aš be problemų įsidėjau užpylimą į bamperį kairėj pusėje iš viršaus,nei apsitaško ,nei purvo ,nei lietaus nebijo.Po užsukimo dangteliu guminę tarpinę įdėjau.Rezultate ir dujų užpylėjai patenkinti priėjimu ir aš pats.


#65 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
Arnas Rašyta: 2008.05.15 23:40
Kazkodel man dzin ka galvoja duju uzpylejai...


#66 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
dogeris Rašyta: 2008.05.16 8:47
Citata:

ArnasQ rašė:
Kazkodel man dzin ka galvoja duju uzpylejai...


Ne čia tarp kitko,kad jiem patogu užpilti,šiaip tai tie tinginiai norėtų iš vis kad patys atsisuktume užsipiltumę ir užsisuktumę...


#67 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
gedas Rašyta: 2008.06.19 19:32
Sveiki,norėjau paklaust ar jau kas įsidėjo dujų balioną vietoj atsarginio rato(stow and go sedynes),nes mačiau diskutavot forume...o nieko konkretaus apie tai neradau.aš dabar noriu įsidėt,bet Kaune niekas nenori dėt,nes sako,kad labai žemai balionas ir trukdys vairavimui.Laukiu atsakymo.


#68 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
slava Rašyta: 2008.06.19 23:05
Taip,dejau 42ltr baka.Zemai gaunasi ,bet blogai tai ,kad jis randasi per viduri,ir biski baisoka per koki bardiura pervaziuoti kad neuzkabinti.nors zmogus jau ~6 men. vazineja,tai lyg pakolkas neuzkabino


#69 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
BOSAS Rašyta: 2008.06.20 7:40
Citata:

slava rašė:
Taip,dejau 42ltr baka.Zemai gaunasi ,bet blogai tai ,kad jis randasi per viduri,ir biski baisoka per koki bardiura pervaziuoti kad neuzkabinti.nors zmogus jau ~6 men. vazineja,tai lyg pakolkas neuzkabino

Ziauru


#70 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
Markuz Rašyta: 2008.08.15 23:13
O i trumpa IV-tuka 05' kokio turio baliona eina idet? Kaip suprantu toroida i gala vietoj atsarginio rato, pasalinus rato tvirtinima (jis laikosi ant keliu varztu). Cia variantas aisku be stow&go.


#71 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
raimmis Rašyta: 2009.07.26 20:40
na ar kas pasikeite del balionu montavimo, ir jei montuoji vietoj zapaskes kaip su technikine (stow&go)


#72 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
slava Rašyta: 2009.07.27 10:09
su bakais niekas nepasikeite ir vargu kad pasikeis,nes baku forma ir ismatvimai tai ne dizaineriu darbas .Metaliniai bakai greiciausiai taip ir liks tokiu formu kuria turi dabar.
o kas del ta negerai su baku s&g .Jei kabinamas 35 ltr bakas tai 100% praeis,o ir su 42 ltr baku berods taipat.
Tik kad tie bakai nelabai jau geroje vietoje kaba-nuolat ji apdauzo vaziuodami neligiu keliui arba nusokdami nuo bordiuro.


#73 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
MIkas35 Rašyta: 2009.08.20 10:23
Klausimas - o i V-ta su S&G, koki didziausia baliona esat deja?


#74 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
renziukas Rašyta: 2009.08.20 17:55
Pavyko gan sekmingai ideti 50 ltr (600 diametras, 225mm aukstis) toroidini baka i sulankstomos kedes vieta uz vairuotojo ir nemaiso susilankstyti keleivio puses kedei


#75 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
slava Rašyta: 2009.09.12 22:56
??? idomu ,kaip ji ikisot? jauciu bishki palankstyt kaikur teko?
beje,gal nuotrauka gali imesti,nes sunkiai isivaizduoju.


#76 Re: Dujų bakas (toroidas) ir stow and go
Žydrius Rašyta: 2009.10.16 15:52
va "originalus" sprendimas, kaip i Voju montuoti duju baka....

Pridėti bylą:



jpg  balionas.JPG (45.40 KB)
2189_4ad86ca387f32.jpg 625X472 px







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas