logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 ... 63 »


#21 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
vidijus Rašyta: 2008.01.12 21:43
Citata:

nierka rašė:
dekui uz info. as bandziau ieskoti paieskoje tik nepavyko kazkodel
Paieškoje reikia pasirinkti kad rodytų ne nuo paskutinių 100 dienų ,o nuo pradžios


#22 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
JonasZa Rašyta: 2008.01.23 13:35
Sveiki.
Ketinu pirkti Chrysler Town & Country. 2001 m. 3,8 motoras. Pravažiavęs apie 100000 mylių.
Anot pardavėjo tai ta mašina su "pilna komplektacija" limited edition.
Parduoda už maždaug 20000 Lt.

Gal galit parašyti į ką reikia atkreipti dėmesį konkrečiai perkant Town & Country. Ar tai galėtų būti reali rida. Ar nereikia ten kokių nors ypatingu remontų pravažiavus tiek mylių. Dirželiai, grandinės ir etc.

Ir gal galit pasakyti kur galima pažiūrėti pagal kebulo numerį istoriją, nes tas linkas kur duotas į rusišką puslapį man neveikė.

Ačiū už atsakymus.


#23 grandine ar dizelis?
dzoniux Rašyta: 2008.03.02 21:26
sweiki, noreciau suzinoti ar voyageriu yra su grandine, nes turiu 2L ir truko dirzas taj noriu parduoti ir galvoju pirkti su grandine(jei tokiu yra)


#24 Re: grandine ar dizelis?
Fixas Rašyta: 2008.03.02 21:54
tai aisku,kad yra su grandine! galiu pasiulyti su 3,3 motoru,praktiskai neuzmusamas!!!!!!!!


#25 Re: grandine ar dizelis?
algis101 Rašyta: 2008.03.03 0:42
pazystamas turi 2.4 dyzeli, kaip pavizdingas masinos savininkas nusipirko grandine pasikeisti, isardo o ten dantraciai, nera nei dirzo nei grandines. manau isvis geras variantas. grandine liko nepanaudota, o sake pas kiek meistru vaziavo visi sake pirk grandine ir uzvaziuok, jei labai norisi pasikeist


#26 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
AERO_DD Rašyta: 2008.03.25 23:51
Kažkada pirkau sau vana voyageri2.5l benz, visi pažistami sake-kam tau ameriklonas busas ,dabar daug iš ju irga toks pirko .O aš jau negaliu be vanu , kitos mašinos man nereike ir ant kitos negaliu važiuti,daug trukumu. Kaip sakoma kas ant minivena sėda,jis ant kitos neatsisės. O del II ar III ir varykli,tai kaip sakoma Delo vkusa ir pinigu . Mano ima apie11-12,5l., žemoj biške daugiau


#27 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
Rašyta: 2008.04.11 1:50
sveiki,sumasciau pirkt crysler grand voyager,arba dodge grand caravan. radau kelis variantus. gal galit pakomentuot,ar patart ka ... http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1802327 http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1740895


#28 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
ru22 Rašyta: 2008.04.11 2:14
Citata:

bjaurus rašė:
sveiki,sumasciau pirkt crysler grand voyager,arba dodge grand caravan. radau kelis variantus. gal galit pakomentuot,ar patart ka ... http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1802327
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1740895

Kas man krenta pazvelgus is pirmo karto tai pirmam automobiliui - tikrai ne europiniai zibintai ir technikines su jais neatliksi, be to atstumo jutikliu kazkaip nelabai matosi.. Antram kiek iziuriu galima tiketis, kad nera oro pagalves vaire. Ir apskritai marke chrysler voyager, priekines groteles nuo plymouth, zenklas ant vairo chrysler, zodziu nesuprasi normaliai kas per modelis
Man asmeniskai pirmasis modelis labiau prie sirdies, tik nemalonu kad meluojama del lempu


#29 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
Mindas112 Rašyta: 2008.04.11 8:13
Antrame,beje,tik vienos zonos klimato valdymas,tik vienas AC... Ragų nėr.... Beje,ten "Plymouth Grand Voyager"


#30 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
Rašyta: 2008.04.11 10:31
baltas jau parduotas.. raudonas dar yra. skambinau,sake kad oro pagalves gal ir ner. liudniausia kad dujos paprastos..


#31 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
Rašyta: 2008.04.11 12:55
Reikia patarimų GRANDO pirkimo klausimu. To, kurį ketinu pirkti kaina tikriausiai bus 17-18K Lt. 97m, 3,3 LE. Apie būklę iš nuotraukų spresti sunku. Kiek matosi - viskas atrodo neblogai. Rida 100K km. Nėra lietų ratų. Kaip manote, ar kaina su atvežimu yra normali?


#32 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
Mindas112 Rašyta: 2008.04.11 13:03
Jei dar svarstai , tai žvilgtelk čia: http://www.voyager.lt/modules/catads/adsitem.php?ads_id=750 , gal patiks . O ir sutaupysi , ir apžiūrėt galėsi.


#33 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
Rašyta: 2008.04.11 13:15
Ačiū. Bet liksiu kol kas prie savo surasto Bavarijoje. Rida daugiau negu dvigubai mažesnė ir odinis salonas yra verti kiek didesnės kainos.


#34 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
tomulis Rašyta: 2008.06.26 0:05
sveiki vojadzeristai! esu naujokas.prisiregistravau pas jus tik db. turiu 3.3l 96m masinyte cia tipo 2 ar 3?,vairuoju ja nesenai. ne blondine,bet perskaicius cia forumus susiveliau,nezinau i kuri foruma ilyst kad paklaust,tai rasau jau gal i 3 nieko naglo pas mane ner,bet gal kas galit paaiskint apie pavaras tas 3 ar L. ka su jom daryt. ant vairo mygtuku yr. su elektra yr bedu,kaip ta deze priziuret,kad nesuvaryciau,nes jau keista. tipo naujesniu metu ideta,gali taip but? gal kas kur kokia issamia apziura daro,bet kad paaiskintu man naujokui? Kaune?gal is klubo nariu prie kokios aiksteles? kaip suprantu cia galima kreiptis i vojadzeriu dievuka BOSA? gal prikalbins i kluba stot aciu uz info! lipduka tai radau uz lango tai gal ir pagelbesit?


#35 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
Almas Rašyta: 2008.07.15 9:38
Sveiki, zinau, kad tai klausimas atsibodes jums, bet vis tik prasyciau jusu laiko. Esme butu tokia - vazineju su passatu b5+, bet jau seniai noriu pasikesit i minivena, seimynine masina ir siaip prie namo gerai. Krypo zvilgsniai ir i MB vita, ir i caravele, bet panasu, kad domesiuos tik voyager... Taigi, gal galetumet man, kaip pradedanciajam trumpai atsakyt: 1) noriu 2,4 benzino, desiu dujas. Ar pakanka tokio variklio ir ar neturi sie varikliai kazkokiu defektu, gedimu? Dyzelio nenoriu, nes kiek prisiklausiau apie juos, tai islaidos kaip meiluzei 2) Ar vaziavimo malonumui, stabilumui turi itakos ar tai voyager, ar tai grand voyager? 3) Del metu - noretusi naujasnio modelio, kur eina nuo 2001 ar 2002 metu, tik ar nebus, kad senesni modeliai kokybiskesni? nes zinau tokiu atveju 4) Na ir paskutinis klausimas - ar dometis tik europiniais, ar ir amerikietisku nesibijot ir kodel? Is anksto dekoju uz jusu patarimus.


#36 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
dogeris Rašyta: 2008.07.15 9:45
2.4 ne pats idealiausias variantas,o toliau skonio reikalas ,nes tau pačiam teks važinėti.3.3 arba 3.8 ir tai kai ipranti norisi kad V8 butų su 4.0i.


#37 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
Almas Rašyta: 2008.07.15 14:12
na bet tie 3.8 ir panasus varikliai tai kura turetu srebt jomajo... o kaip del amerikietisku masinu? ar tik i europines ziuret ir koks skirtumas?


#38 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
Darukas Rašyta: 2008.07.15 14:28
Pagrindinis skirtumas - tai lempos, jei nepakeistos. Be to amerikinio su 2,4 l turbūt ir negamina
Dėl ilgio - tai aš tik už ilgesnį dėl didesnės bagažinės.


#39 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
Almas Rašyta: 2008.07.15 16:54
Dariukui - tai cia lempos vienintelis skirtumas tarps USA ir EU? Ir motorai ir kebulo detales vienodos? o kaip bl tas lempas atskirt pradedanciajam ? Ir dar klausimas, kaip suprantu pacio 3,8 dujos, tai jei ne paslaptis kiek tokia masina duju sueda 100 km?


#40 Re: Ketinu pirkti minivena. Padekit
Darukas Rašyta: 2008.07.15 18:15
Dujų besitrinant po Kauną valgo 20 l/100km, užmiestyje mažiau. Be lempų dar spidometras myliom rodo .
Dėl kėbulo ar variklio detalių niuansų nežinau, dar neiškilo tokia problema.
Dar kažkuo skiriasi stabdžių sistemos.




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas