logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 5 »


#1 Nekenciu automato!!!
Rašyta: 2007.11.21 13:58
Sveiki klubieciai-tik siandien istojau i jusu kluba,nors kol kas vairuoju VOLVO 850.Vairuoju nuo 1988metu,turejau ivairiu auto,pirmasis buvo LADA,po to seke vokiski,dabar svediskas.Deja,nusprendziau,kad uzteks-reikia pirkti minivena!!!Dvejojau tarp TOYOTA PREVIA ir CRYSLER VOYAGER,bet nugalejo VOYAGERis...Bet problema vistiek liko-noriu tik BENZININO,o ju nerandu su mechaninemis dezemis!!!O automato negaliu pakesti-nezinau,gal as kvailys,bet nekenciu automatu!Cia kaip su moterimis-vienam patinka blondines,kitam-brunetes,o treciam,ziurek,isviso moterys nepatinka!Zinoma,as pajuokavau,bet problema mano tokia-gal kas galite ka patarti,kur rasti benza-mechanika,o gal apskritai ju nebuna!?Is anksto visiems dekoju!


#2 Re: Nekenciu automato!!!
Darukas Rašyta: 2007.11.21 14:10
Kadangi nenurodei, kurių metų voyagerio ieškai, tai atsakingai galiu pasakyti, kad yra pilnas autopliusas II kartos ('91-'95metų) voyagerių su mechaninėm dėžėm ir 2,5 l varikliu.
Jaigu nori naujesnio, tai būna su 2.4l varikliu europiniai arba su2,0l (retenybė)


#3 Re: Nekenciu automato!!!
Rašyta: 2007.11.21 14:12
Didziai persiprasau-noreciau mazdaug nuo16-18000lt.-tai turbut bus naujesni?


#4 Re: Nekenciu automato!!!
Darukas Rašyta: 2007.11.21 14:39
Už tokią sumą žinoma naujasni, tik pasirinkimas iš kokių 3 mašinų, todėl gali tekti atsiprašyti automato


#5 Re: Nekenciu automato!!!
sporttruck Rašyta: 2007.11.21 15:33
Citata:

ziuzi rašė:
......O automato negaliu pakesti-nezinau,gal as kvailys
Citata:


gal... , bet kas bebutum reiktu svaresniu argumentu , ko automatas tokios neapykantos nusipelne


#6 Re: Nekenciu automato!!!
Rašyta: 2007.11.21 16:37
Svaresniu argumentu kaip ir neturiu-pats net nesu turejes automato,tik su draugo vaziuoti teko-na,nelimpa man prie dusios nors tu ka,o kodel- net paaiskinti nemoku...Beje,man jau 40 metu-turbut persiaukleti velu!?As vel pajuokavau,bet nuomones nepakeiciau-ieskosiu mechanikos! Visiems aciu ir sekmes!Linksmu artejanciu svenciu!!!


#7 Re: Nekenciu automato!!!
ostapas Rašyta: 2007.11.21 17:00
Automatas gerai (ilgai ir daug teko vazineti su Opeliu su automatine deze - labai geras daiktas), bet jis Voyager silpniausioji grandis (nesuprantu, negi taip sunku, pasiziureti, kaip kad ir tas pats GM automatines dezes daro). Kai pasiziurejau statistika siame klube, kiek zmoniu nusipirke voyagerius, turi remontuoti automatines pavaru dezes, pasibaisejau.
Taigi, kaip jau sakyta - III-iukas 2,0 ir 2,4 ltr eina su mechanine pavaru deze. Nors kazkada www.mobile.de esu mates skelbime 2,4 su automatu.
III-iuka uz mineta pinigu suma galima paimti uzsimerkus.
Bet, kaip jau esu kazkada minejes, pries pirkdamas Chrysleri labai pagalvok, nes jis patikimumu tikrai niekada neprilygs Toyotai ar kitam japoniskam automobiliui. As pirkau Voyageri is oficialaus atstovo patikrinta su garantija ir per metus problemu daugiau turejau, nei su Toyota per 5 metus, nors abieju auto rida beveik vienoda.


#8 Re: Nekenciu automato!!!
Rašyta: 2007.11.21 17:27
Dekui OSTAPUI uz issamu paaiskinima-as ir pats ilgai dvejojau-kas,ar TOYOTA PREVIA,ar CRYSLER-bet kad TOYOTOS normalios uz tokius pinigus neiperku,o 15 metu senumo jau nebenoriu...Aplamai-masinos pirkimas tai kazkoks kosmaras-kai pasiziuri-atrodo,masinu pilna,rinkis ir pirk,o kai pradedi rimtai ieskoti-pamatai,kad nera is ko rinktis-arba visiskas slamstas,arba nezmoniskos kainos...


#9 Re: Nekenciu automato!!!
Mindas112 Rašyta: 2007.11.21 17:44
Citata:

ostapas rašė:
Taigi, kaip jau sakyta - III-iukas 2,0 ir 2,4 ltr eina su mechanine pavaru deze. Nors kazkada www.mobile.de esu mates skelbime 2,4 su automatu.

2.4 automatas pas Piktą ir pas SNVC.Taip kad tokių tikrai yra nemažai .Beje,su dėžėm turi bėdų ne visi-neperlenkim lazdos... Kas liečia patikimumą,tai kaip koks auto kam papuola.Jei nusiperka auto,buvusį nuomoje,prisukusį bele kiek km,tai tada visi "atvažiavę" agregatai ir eina šaibom paeiliui. Kitųklubiečių,jų tarpe ir aš, auto tarnauja patikimai jau ne vienerius metus,taip kad toks nuvertinimas yra šios svetainės negerbimas.


#10 Re: Nekenciu automato!!!
Evka KL Rašyta: 2007.11.21 17:59
Svarbiausiai kad nelabai skausmingai isprendziamos problemos.
Manau, kad subirejus mechaninei, problemu butu daugiau.


#11 Re: Nekenciu automato!!!
Gran Martin Rašyta: 2007.11.21 18:28
Citata:

ostapas rašė:
Automatas gerai (ilgai ir daug teko vazineti su Opeliu su automatine deze - labai geras daiktas), bet jis Voyager silpniausioji grandis (nesuprantu, negi taip sunku, pasiziureti, kaip kad ir tas pats GM automatines dezes daro). Kai pasiziurejau statistika siame klube, kiek zmoniu nusipirke voyagerius, turi remontuoti automatines pavaru dezes, pasibaisejau.
Taigi, kaip jau sakyta - III-iukas 2,0 ir 2,4 ltr eina su mechanine pavaru deze. Nors kazkada www.mobile.de esu mates skelbime 2,4 su automatu.
III-iuka uz mineta pinigu suma galima paimti uzsimerkus.
Bet, kaip jau esu kazkada minejes, pries pirkdamas Chrysleri labai pagalvok, nes jis patikimumu tikrai niekada neprilygs Toyotai ar kitam japoniskam automobiliui. As pirkau Voyageri is oficialaus atstovo patikrinta su garantija ir per metus problemu daugiau turejau, nei su Toyota per 5 metus, nors abieju auto rida beveik vienoda.

nera toyota patikimumo etalonas nereikia aukstinti sios markes


#12 Re: Nekenciu automato!!!
Pepsė Rašyta: 2007.11.21 18:50
Perkant bet kurios markės auto dalyvauji savotiškoj loterijoj esu turėjus visą krūvą auto ir kitos , kurios visiems gesdavo - man ne, arba atvirkščiai. Su dabartiniu T&C jau metai ir kol kas tfu,tfu, tfu apart eilinės tech priežiūros vargo daug nemačiau ... dar kartą per kairį petį


#13 Re: Nekenciu automato!!!
virdzis Rašyta: 2007.11.21 20:31
O, pirkti ar su automatu, ar mechanine deze. Manau, geriausia isbandyti su gerai veikianciu automatu ir turetu issispresti viskas savaime. Automatines dezes privalumus lengva suprasti tokiame Vilniuje pasimalti po kamscius.


#14 Re: Nekenciu automato!!!
Arnas Rašyta: 2007.11.21 20:38
Tik automata - jokiu mechaniniu. Automatiniu deziu srotuose pilna !Mechanines tikrai negausi. O kad ta automata uzlenkt - reikia ziauriai stengtis: nekeist/ nepilt tepalu , vazinetis 200 km/h arba nepriziurint 150000 myliu vaziuoti.
Tik automatas !


#15 Re: Nekenciu automato!!!
arta Rašyta: 2007.11.21 20:53
jei gera vanuka nugriebsi Tau nebus jokio skirtumo ar automatas ,ar mechanine nebent maliesi dau mieste . Svarbu kad nebyretu


#16 Re: Nekenciu automato!!!
virdzis Rašyta: 2007.11.21 20:56
O dar kai turime BOSA jokios bedos nebaisios


#17 Re: Nekenciu automato!!!
efka Rašyta: 2007.11.21 21:04
nu previja tai ziauruma ne masina.bauda ant ratu
o is vis minivenas su mehanu tai nebe minivenas man bent jau
tvarkiau snd III buvo zirzelis su mehanu tai kazkaip nzn net,nesamone pasakyciau
tik niekas neisizeiskit mano nuomone


#18 Re: Nekenciu automato!!!
BOSAS Rašyta: 2007.11.21 22:12
Butum vietinis tai as tavo nuomone visu 180 kampu pakeisciau apie automata.
Galiu pasakyti tiek NEKENCIU mechankiu duokit tik automatus.
Argumentu tam yra labai daug


#19 Re: Nekenciu automato!!!
BOSAS Rašyta: 2007.11.21 22:14
Pas mane dirba darbuotojas kuri kalbejo taip kaip tu.
Taciau padirbes ~2 men pasake mano nuomone visiskai pasikeite apie automata.


#20 Re: Nekenciu automato!!!
Aivare Rašyta: 2007.11.21 22:34
"O automato negaliu pakesti-nezinau,gal as kvailys,bet nekenciu automatu!Cia kaip su moterimis-vienam patinka blondines,kitam-brunetes"
nu gal ir kvailys kaip galima nekest metalines dezes? tu ka pasiziuri i deze ir sakai oi kaip as jos nekenciu ? o sulyginimas apie blondines ir brunetes cia aplamai nevietoj as vazineju su BMW mechanine ir T&C automatu ir ir skirtumas tik tas kad BMW mieste ranka ant pavaru svirties o su T&C galima dažytis o gal tu bijai kad laisva ranka gali nuklysti kur kitur ? sukonkretink savo neapykantos priezastis metaliniam daiktui ?







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas