logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 »


#21 Re: Nekenciu automato!!!
BOSAS Rašyta: 2007.11.21 22:39
Aivare !!!!


#22 Re: Nekenciu automato!!!
sporttruck Rašyta: 2007.11.21 22:45
Citata:

ostapas rašė:
Automatas gerai (ilgai ir daug teko vazineti su Opeliu su automatine deze - labai geras daiktas), bet jis Voyager silpniausioji grandis (nesuprantu, negi taip sunku, pasiziureti, kaip kad ir tas pats GM automatines dezes daro). Kai pasiziurejau statistika siame klube, kiek zmoniu nusipirke voyagerius, turi remontuoti automatines pavaru dezes, pasibaisejau.
Taigi, kaip jau sakyta - III-iukas 2,0 ir 2,4 ltr eina su mechanine pavaru deze. Nors kazkada www.mobile.de esu mates skelbime 2,4 su automatu.
III-iuka uz mineta pinigu suma galima paimti uzsimerkus.
Bet, kaip jau esu kazkada minejes, pries pirkdamas Chrysleri labai pagalvok, nes jis patikimumu tikrai niekada neprilygs Toyotai ar kitam japoniskam automobiliui. As pirkau Voyageri is oficialaus atstovo patikrinta su garantija ir per metus problemu daugiau turejau, nei su Toyota per 5 metus, nors abieju auto rida beveik vienoda.


tu blogai ta statistika stebejai .Balsavimas parode , kad labai MAZAI klubieciu turejo problemu su automatais...O jeigu paskaitytum amerikonu , rusu saitus , tai pamatytum , kad lyginant su kitais amerikiniais brandais , chryslerio automatai maziausiai kelia bedu...taigi nereiktu klaidinti naujoku , nors jie ir nekencia automatu...


#23 Re: Nekenciu automato!!!
BOSAS Rašyta: 2007.11.21 22:51
Pasakysiu realiai dabar kai tuos automatus leidziu per rankas tai labiausiai patinka chryslerins buten sis 4 begiu.
Dar ne vieno europinio neradau kad taip dirbu ir virskintu pasityciojimus.
Tiesa dar BMW ~1999 metu irgi patiko.


#24 Re: Nekenciu automato!!!
GRIZLY Rašyta: 2007.11.21 23:26
Automato privalumus pajausi ne tada, kai sėsi kelis km pavažiuoti su draugo avto, o tada kai pasimalsi su juo skirtingose situacijose kokį mėnesiuką Minties apie mechanika nebe turėsi Nebent "pachuliganint" užsimanysi - vat tada ir galėsi pas kitą draugą avto su mechanika pasiskolint


#25 Re: Nekenciu automato!!!
Rašyta: 2007.11.22 4:55
Citata:

efka rašė:
nu previja tai ziauruma ne masina.bauda ant ratu
o is vis minivenas su mehanu tai nebe minivenas man bent jau
tvarkiau snd III buvo zirzelis su mehanu tai kazkaip nzn net,nesamone pasakyciau
tik niekas neisizeiskit mano nuomone
Prajuokinai-kodel gi PREVIA BAUDA ANT RATU???


#26 Re: Nekenciu automato!!!
Mr.Iksas Rašyta: 2007.11.22 8:32
Citata:

ziuzi rašė:
Svaresniu argumentu kaip ir neturiu-pats net nesu turejes automato,tik su draugo vaziuoti teko-na,nelimpa man prie dusios nors tu ka,o kodel- net paaiskinti nemoku...Beje,man jau 40 metu-turbut persiaukleti velu!?As vel pajuokavau,bet nuomones nepakeiciau-ieskosiu mechanikos! Visiems aciu ir sekmes!Linksmu artejanciu svenciu!!!


Kai ieškojau kuo pakeisti savo Ford Granada, tai turėjau tokius pačius pasvarstymus kaip ir tu - ir dėl Voyager automato nepatikimumo ir prieš tai nedaug teko važinėti su automatu, bet kai sėdau už Voyager vairo ir išbandžiau ką gali šis automobilis, tai jau antri metai galiu pasakyti tik viena - į mechaninę dėžę net pasižiūrėti nenoriu. Ir dėl amžiaus argumento - esame bendraamžiai, bet tai neturėjo jokios įtakos mano pasirinkimui


#27 Re: Nekenciu automato!!!
Mr.Iksas Rašyta: 2007.11.22 8:34
Citata:

Aivare rašė:
"O automato negaliu pakesti-nezinau,gal as kvailys,bet nekenciu automatu!Cia kaip su moterimis-vienam patinka blondines,kitam-brunetes"
nu gal ir kvailys kaip galima nekest metalines dezes? tu ka pasiziuri i deze ir sakai oi kaip as jos nekenciu ? o sulyginimas apie blondines ir brunetes cia aplamai nevietoj as vazineju su BMW mechanine ir T&C automatu ir ir skirtumas tik tas kad BMW mieste ranka ant pavaru svirties o su T&C galima dažytis o gal tu bijai kad laisva ranka gali nuklysti kur kitur ? sukonkretink savo neapykantos priezastis metaliniam daiktui ?


Aš visada sakiau, kad protingos merginos puošia mūsų tinklapį


#28 Re: Nekenciu automato!!!
sheikhas Rašyta: 2007.11.22 9:04
Ash taip pat pirma automata pabandziau kai sukapsejo 40+
Mano vairavimo stilius svelniai pasakius yra agresyvus, taigi anksciau neisivaizdavau save vairuojancio automata. Pavazinejes Voyageriu, nuomone pakeiciau labai greitai ir net neisivaizduoju, kaip butu galima juo vazineti su mechanine deze, tikrai nepasirasyciau tam.

Dabar ypac malonu is aukshto VAN'o su automatu sest i zema kieta mechanini turbo4WD ir atvirksciai

O del remonto, kazkaip nekeliu del to problemu, subyres, susiremontuosi. Jei gali sau leisti >15kLt skirti automobilio isigijimui, tai ka reishkia koks tustanteli kitas remontu, jeigu jo prireiks. Juokas


#29 Re: Nekenciu automato!!!
Plymouth V6 Rašyta: 2007.11.22 9:08
Automatas neskaiciuotas kad laikys ilgiau nei 100000km, nes amerikoj laikoma, kad po tokio kilometrazo oficialus dileriniai servisai nuima sena deze ir uzdeda gamykloje pilnai restauruota deze, sumoki 1250$-1500$ ir vel vaziuoji dainuodamas, mazdaug kaip pakeites tepalus, o daugumai normaliai vazinejanciu ir tausojanciu deze bei keicianciu tepalus jokiu bedu neiskyla apskritai. Man kilo problemu su automatu tik po to kai is kiemo isvilkau mazda 323 kuri stovejo su ijungtu 1 begiu ir uztrauktu rankiniu nes trukde kelininkams asfaltuoti tevu kiema. Iki tol 2 metus neturejau jokiu problemu. Manau mechaninei dezei tai kaip minimum sankaba buciau tokiais veiksmais nupleses.


#30 Re: Nekenciu automato!!!
arisx Rašyta: 2007.11.22 13:23
Keturis metus pravažinėjau su 2000m. 2,4l mechanine, dabar isigijau 2.5CRD mechaninę-bijau, kad būsiu išmestas iš Voyager klubo narių((
O rimtai-tai jau jei mechaninę pirkt apsisprendęs, tai bent jau to 2,0l nepirk-98kw-iš vietos pajudėsi tik iki dugno gazą nuspaudęs, nors tiesą pasakius ir 2,4l su pilnu ekipažu jau nelabai nori važiuoti-silpnokas.. O dėl Previa-teisingai kažkas čia buvo sakęs-tikra "bauda ant ratų"-kai kurie techniniai sprendimai tikrai nelogiški.. Sėkmės


#31 Re: Nekenciu automato!!!
raimmis Rašyta: 2007.11.22 14:01
neklausyk cia visu, kulkosvaidininku-automatininku viskas ten gerai su ta mechanine ir motoriuks 2.4 pakankamai judrus ir mieste ir visur kitur kartais gal ir noretusi daugiau arkliu bet pakankamai uztenka vat


#32 Re: Nekenciu automato!!!
Satrebla Rašyta: 2007.11.22 21:21
važinėju su mechaniška,nes prigazdino dėl automato problemų,2,5 benzinas silpnokas,aišku kuro ekonomija jaučiasi,stambių gedimų nėra...bet svajoju turėti automatą ir sekantis vojageris toks bus


#33 Re: Nekenciu automato!!!
JOnis Rašyta: 2007.11.22 22:01
Jau N metu vazineju darbe su automatu 290 mersu (benzas). Kai motoras pakankamai galingas, o auto valdiska, tai visalaik stovi sportinis rezimas ir padraskom siektiek (gal ir ne siektiek ). Jau numindem 550 000, dezei nieko neremontinom. Tik tepalus keiciam. Nuosva tik dabar keseliuka nupirkau automata, o voyageri planuose keist i naujesni kitamet - tai irgi tik automata. Ir man jau 40 bus po keliu menesiu, matomai ta amziaus riba kai ant automatu patraukia


#34 Re: Nekenciu automato!!!
Rašyta: 2007.11.22 22:26
mane tai automatas nervina tik vienoje vietoje, kai reikia lenkti kita automobili.... Visa kita tai komfortas


#35 Re: Nekenciu automato!!!
Mr.Iksas Rašyta: 2007.11.22 22:43
Juokauji - meti žemesnę pavarą - pvz. L ir rauni daug greičiau lenkime. Beje, ir su D ratai sukasi vietoje, kai nori paskubėti sąnkryžoje...


#36 Re: Nekenciu automato!!!
BOSAS Rašyta: 2007.11.22 23:40
Citata:

Vytautas rašė:
mane tai automatas nervina tik vienoje vietoje, kai reikia lenkti kita automobili.... Visa kita tai komfortas

Nu nu papasakok placiau
Vienam kaip perinkau deze ir praveziau su jo automatu taip kad net hondos civikai pjaudami dugnais liko.
Tai zmogelis sedejo apsales ir negalejo patiketi, kad jo automatas taip traukia.

Nebuvo niekada problemu lenkti su automatu.
Nebent tu pats nezinai ka turi r kaip jis veikia


#37 Re: Nekenciu automato!!!
Rašyta: 2007.11.22 23:50
Na,kaip ziuriu,didesne dalis parasiusiuju tik pagyre automata,o ne ispeike-matyt,as tikrai kvailys esu,kad taip nemegau jo,netgi pats ir nepaciupinejes jo kaip reikiant!?Nezinau,gal tai kazkoks kompleksas-kazkada kaimynas FORD SKORPIO automata turejo,tai kas menesi remontuodavo deze(tada srotuose mazai ko budavo),tai dar ko pats prisigalvoji:nuses akumas-nepastumsi;ant buksyro nepatemsi ir t.t.Be to,dar tas riciagas prie vairo kaip POBEDOS...Atrodo smulkmenos-bet is smulkmenu ir susideda visas gyvenimas... Dabar rimtesnis klausimas-esu Alytiskis,su Kaunieciais kaip ir kaimynai esame,be to,jau 4 auto Kaune esu pirkes,jeigu sugalvociau pirkti automata-ar galetu kas is Kaunieciu klubo nariu padeti isigyti padoru VOYAGERi(zinoma,ne uz aciu!)-as juk automatikoje nei"bum bum"!Galincius bei norincius padeti prasau atsiliepti!Is anksto dekoju! Juozas


#38 Re: Nekenciu automato!!!
BOSAS Rašyta: 2007.11.22 23:54
Kas sake kad automato neina uztemti ant buksyro
Blefas grynas.
Kas sake kad su automatu traukti negalima
irgi nesamone ir t.t.t


#39 Re: Nekenciu automato!!!
GRIZLY Rašyta: 2007.11.23 0:24
Citata:

ziuzi rašė:
Na,kaip ziuriu,didesne dalis parasiusiuju tik pagyre automata,o ne ispeike-matyt,as tikrai kvailys esu,kad taip nemegau jo,netgi pats ir nepaciupinejes jo kaip reikiant!?Nezinau,gal tai kazkoks kompleksas-kazkada kaimynas FORD SKORPIO automata turejo,tai kas menesi remontuodavo deze(tada srotuose mazai ko budavo),tai dar ko pats prisigalvoji:nuses akumas-nepastumsi;ant buksyro nepatemsi ir t.t.Be to,dar tas riciagas prie vairo kaip POBEDOS...Atrodo smulkmenos-bet is smulkmenu ir susideda visas gyvenimas... Dabar rimtesnis klausimas-esu Alytiskis,su Kaunieciais kaip ir kaimynai esame,be to,jau 4 auto Kaune esu pirkes,jeigu sugalvociau pirkti automata-ar galetu kas is Kaunieciu klubo nariu padeti isigyti padoru VOYAGERi(zinoma,ne uz aciu!)-as juk automatikoje nei"bum bum"!Galincius bei norincius padeti prasau atsiliepti!Is anksto dekoju! Juozas


Klausyk, žmogau... Per tai ką dabar sakai perėjo, ko gero, daugumą tų kurie pirmą kartą pirko nenaują automatą Mane taip pat kamavo panašios mintys kaip ir tave Tačiau pavažinėjęs pats, ir ne tik aš, įsitikinau, kad visos tos baimės buvo dėl nežinojimo ir nepatyrimo, be to, visokių neišmanėlių nupezėjimas apie automatines dėžes taip savo darė. Atsisėsk ir ramiai pagalvok: kiek kartų per gyvenimą tavo avto buksiravo? kiek kartų buvo nusėdęs akumas? ir t.t. Mane per 12 metų stažą buksiravo tik du kartus, akumas buvo nisėdęs kokius 4-5 kartus. Tai jau jeigu kada nors ir pakliūsi į tokia situaciją (kuo labai abejoju) - 1 kartą į 5-7 metus gali sau leisti išsikviesti traliuką, kad iki serviso pavežėtų. O, kad akumas nusės, ką gi - automobilis turi būti techniškai tvarkingas ir teisingai eksploatuojamas, tada viskas bus gerai. O nuo visų gyvenimo situacijų tikrai neišsigelbėsi, nesvarbu koki avto vairuosi


#40 Re: Nekenciu automato!!!
Evka KL Rašyta: 2007.11.23 1:07
Kam kvesti traliuka, na traliuka suprantu, bet prikurke is klubo nariu tikrai sulauksi jei akumas mirs.
P.S. Cia tarp kitko, prikurke reikia duoti su uzgesintu varikliu, kitaip gali buti kaput generatoriui.
As uz automata, nors pries 10 metu buvau pries.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas