logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 »


#41 Re: Nekenciu automato!!!
algis101 Rašyta: 2007.11.23 5:55
ir as sakysiu juokauji,
mini gaza iki dugno deze permeta pavara i zemesni begi, apsukos
pakyla iki 4000 ir apsilenki ka tik reikia. o jei nepermeta tai reikia ligu ieskoti kompas su deze nesusikalba


#42 Re: Nekenciu automato!!!
algis101 Rašyta: 2007.11.23 6:10
Citata:

ziuzi rašė:
Na,kaip ziuriu,didesne dalis parasiusiuju tik pagyre automata,o ne ispeike-matyt,as tikrai kvailys esu,kad taip nemegau jo,netgi pats ir nepaciupinejes jo kaip reikiant!?Nezinau,gal tai kazkoks kompleksas-kazkada kaimynas FORD SKORPIO automata turejo,tai kas menesi remontuodavo deze(tada srotuose mazai ko budavo),tai dar ko pats prisigalvoji:nuses akumas-nepastumsi;ant buksyro nepatemsi ir t.t.Be to,dar tas riciagas prie vairo kaip POBEDOS...Atrodo smulkmenos-bet is smulkmenu ir susideda visas gyvenimas... Dabar rimtesnis klausimas-esu Alytiskis,su Kaunieciais kaip ir kaimynai esame,be to,jau 4 auto Kaune esu pirkes,jeigu sugalvociau pirkti automata-ar galetu kas is Kaunieciu klubo nariu padeti isigyti padoru VOYAGERi(zinoma,ne uz aciu!)-as juk automatikoje nei"bum bum"!Galincius bei norincius padeti prasau atsiliepti!Is anksto dekoju! Juozas


tas kaimynas forduka kai turejo gal meistru nezinojo, nors turejau ir as kazkada skorpiona ir dezes remontuoti neapsimokejo, pigiau sruote kita nupirkti. man 30 ir esu turejes BMW524, audi100, audiV8, skorpio, vectra, laguna visi automatai ir kitokiu neperku. siai dienai kieme stovi: voyager 98 su 3.3, mb kabrio, ir honda siu metu (zmonai padovanojau uz dukra) ir visi automatai ir nezadu pirkti kitokiu, nes tikrai nepamainomas dalykas - AUTOMATAS

Pridėti bylą:



jpg  civik.jpg (49.61 KB)
322_4746519ba62f4.jpg 339X265 px

jpg  mb2.jpg (713.44 KB)
322_47465204b75fb.jpg 2450X1437 px


#43 Re: Nekenciu automato!!!
algis101 Rašyta: 2007.11.23 6:25
Citata:

ziuzi rašė:
Sveiki klubieciai-tik siandien istojau i jusu kluba,nors kol kas vairuoju VOLVO 850.Vairuoju nuo 1988metu,turejau ivairiu auto,pirmasis buvo LADA,po to seke vokiski,dabar svediskas.Deja,nusprendziau,kad uzteks-reikia pirkti minivena!!!Dvejojau tarp TOYOTA PREVIA ir CRYSLER VOYAGER,bet nugalejo VOYAGERis...Bet problema vistiek liko-noriu tik BENZININO,o ju nerandu su mechaninemis dezemis!!!O automato negaliu pakesti-nezinau,gal as kvailys,bet nekenciu automatu!Cia kaip su moterimis-vienam patinka blondines,kitam-brunetes,o treciam,ziurek,isviso moterys nepatinka!Zinoma,as pajuokavau,bet problema mano tokia-gal kas galite ka patarti,kur rasti benza-mechanika,o gal apskritai ju nebuna!?Is anksto visiems dekoju!


remontas crysleriu tikrai nera brangus, as megstu sportini vairavima, ir padangos kartais cypia, ir smarkiai as jo nesaugau, kai nupirkau savo dodge buvo 156.000 prasukes myliu, siai dienai 182.000 i vaziuokle isleidau per pusantru metu 700lt + aisku einamas remontas: tepalai, dirzai ir arteja priekines kalades i pabaiga greit reikes keisti. mano vaziavimo stiliumi is visu turetu auto tai maziausiai reikalaujanti finansu i vaziuokle. o variklis ir deze laimes dalykas, jei bus buvusios priziuretos tai laikys, jei ne susiremontuosi ir turesi tikrai gera masiniuka. sekmes


#44 Re: Nekenciu automato!!!
JOnis Rašyta: 2007.11.23 8:33
Citata:

Vytautas rašė:
mane tai automatas nervina tik vienoje vietoje, kai reikia lenkti kita automobili.... Visa kita tai komfortas


Praejo tie laikai. Kazkada teko su audi80 vaziuot mexaniniu automatu, tai tikrai buvo tiks. Bet jau 20 metu praejo nuo to laiko, pasikeite viskas


#45 Re: Nekenciu automato!!!
arisx Rašyta: 2007.11.23 14:11
Citata:

BOSAS rašė:
Kas sake kad automato neina uztemti ant buksyro
Blefas grynas.
Kas sake kad su automatu traukti negalima
irgi nesamone ir t.t.t


Patark kaip užvesti buksiruojant su automatu?


#46 Re: Nekenciu automato!!!
Plymouth V6 Rašyta: 2007.11.23 14:36
Taip kaip ir su mechanine: tempi ant neutralkes ir kai pasieki apie 40km/h jungi D. Siaip grieztai nerekomenduoja sitos proceduros gamintojai, bet ant senuju (6-7 desimtecio) deziu tai buvo normalu.


#47 Re: Nekenciu automato!!!
Zenka Rašyta: 2007.11.23 17:42
Citata:

arisx rašė:
Patark kaip užvesti buksiruojant su automatu?

Kad taip daryti nereiktų - laidus vežiojuosi "vaistinėlėje"...


#48 Re: Nekenciu automato!!!
sporttruck Rašyta: 2007.11.23 17:42
Citata:

Plymouth V6 rašė:
Taip kaip ir su mechanine: tempi ant neutralkes ir kai pasieki apie 40km/h jungi D. Siaip grieztai nerekomenduoja sitos proceduros gamintojai, bet ant senuju (6-7 desimtecio) deziu tai buvo normalu.

minima tik viena mersine deze , su 2 tepalo siurbliais ,dar ten kaskas joj tur but.. tipo , kad uztempdavo ant buksyro , kam pavyks su chryslerio - statau aperityvo neribotais kiekiais , bet nepavyks


#49 Re: Nekenciu automato!!!
Mindas112 Rašyta: 2007.11.23 19:37
Citata:

ziuzi rašė:
Be to,dar tas riciagas prie vairo kaip POBEDOS...

Užtat yra vietos keleiviui praėjimui į galą nesustojus auto(esant reikalui),be to tarp priekinių sėdynių puikiai telpa krepšys su maistu,kuris labai praverčia ilgoje kelionėje...


#50 Re: Nekenciu automato!!!
arisx Rašyta: 2007.11.23 19:52
Citata:

Plymouth V6 rašė:
Taip kaip ir su mechanine: tempi ant neutralkes ir kai pasieki apie 40km/h jungi D. Siaip grieztai nerekomenduoja sitos proceduros gamintojai, bet ant senuju (6-7 desimtecio) deziu tai buvo normalu.


Ar bandei realybėje, ar tik teorija čia?


#51 Re: Nekenciu automato!!!
sporttruck Rašyta: 2007.11.23 21:52
Citata:

arisx rašė:
Citata:

Plymouth V6 rašė:
Taip kaip ir su mechanine: tempi ant neutralkes ir kai pasieki apie 40km/h jungi D. Siaip grieztai nerekomenduoja sitos proceduros gamintojai, bet ant senuju (6-7 desimtecio) deziu tai buvo normalu.


Ar bandei realybėje, ar tik teorija čia?

bande publika nuo Amerikos ( Klaipeda kaskur per viduri ..) iki Rasiejos , ale , kad


#52 Re: Nekenciu automato!!!
dogeris Rašyta: 2007.11.23 22:22
13 metų vairavau tik su mechaninėm dėželėm ir visada sakiau ir sakiau nenoriu aš jokio avtomato.Užteko vieno vienintelio prisėdimo ir viskas.Dabar be avto niekur kojos nekeliu.O dėl remontų ar šiaip bėdų kokių tai nieko nėra amžino..laikys tiek kiek laikys ir nėra ko daug čia ginčytis.Važiuokit kol veža.


#53 Re: Nekenciu automato!!!
Rašyta: 2007.11.23 23:46
Citata:

algis101 rašė:
ir as sakysiu juokauji,
mini gaza iki dugno deze permeta pavara i zemesni begi, apsukos
pakyla iki 4000 ir apsilenki ka tik reikia. o jei nepermeta tai reikia ligu ieskoti kompas su deze nesusikalba


Tai kad issoki pries eisma, nuspaudi gaza, ir prasideda mastymai kuria pavara cia geriau ijungus???? tada uzsivercia iki 5000 apsuku ir galios nebetiek ir daug belieka, ciut ciut atleidi gaza permeta aukstesne pavara, apsukos sumazeja, tada jau patraukia. Bet speji jau ir adrenalino gauti pokol maniskis automatas sumasto....


#54 Re: Nekenciu automato!!!
BOSAS Rašyta: 2007.11.24 0:12
susitvarkyk hidraulika ir solenoidus i tada jus su automatu apsikreisit rolemis


#55 Re: Nekenciu automato!!!
Satrebla Rašyta: 2007.11.24 11:25
anais laikais,kai turėjau automatinį pasatą,lenkdavau daugiau nei dabar mechanišką vojadžerį,jei tuščias galima bandyti,bet su pilnu komplektu keleivių,kelyje Kaunas-Marijampolė kur lenkimas turi būti staigus,tai daryti galima tik jei nieko nėra horizonte...


#56 Re: Nekenciu automato!!!
ru22 Rašyta: 2007.11.24 12:48
Vava.. Su mechanine greiciu deze ir 2,4 varikliu tikrai nepalakstysi ir nelenksi taip drasiai kaip su 3.3 automatu


#57 Re: Nekenciu automato!!!
Rašyta: 2007.11.24 15:16
Citata:

BOSAS rašė:
susitvarkyk hidraulika ir solenoidus i tada jus su automatu apsikreisit rolemis


Cia buvo adresuota man?


#58 Re: Nekenciu automato!!!
BOSAS Rašyta: 2007.11.24 18:51
panasu, kad tu rasiai jog automatas ilgai kol perjungia


#59 Re: Nekenciu automato!!!
VASIA Rašyta: 2007.11.24 20:25
Aš taip pat kažkada nekenčiau automatų, mano žmona taip pat, bet pavažinėjus pusmeti su CIVIC automatu, o po to su Dodgu, supratau, kad automatas yra GERAI, reik jam tik pakankamai galingo motoro ir tada važinėt pilnas kaifas


#60 Re: Nekenciu automato!!!
driusa Rašyta: 2007.11.24 22:44
Citata:

Plymouth V6 rašė:
Taip kaip ir su mechanine: tempi ant neutralkes ir kai pasieki apie 40km/h jungi D. Siaip grieztai nerekomenduoja sitos proceduros gamintojai, bet ant senuju (6-7 desimtecio) deziu tai buvo normalu.



Vat paprieštarausiu Nesikuria tempiant Vieną kart teko tai daryt, davarėm iki 60km/h ir







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas