logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 3 4 (5)


#81 Re: Nekenciu automato!!!
Rašyta: 2007.12.01 18:17
Citata:

Mindaukas rašė:
Ziuzi pirk greiciau kanors ir vaziuojam laistyt
Mindaukas-greitas darbas-kreivas vaikas!!!Juk taip liaudies ismintis byloja,ar ne!?Gerbiami klubieciai-negi as taip idiotiskai paklausiau,kad jus ignoruojate mano klausima-ar tik dyzeliuose nuo 1998 m. paskirstymo grandine buvo pakeista i krumpliaracius,ar ir benzininiuose varikliuose?Jeigu nesunku-atsakykite:taip ar ne?Prie to paties,tskant,paklausiu dar kai ko-kaip 3,3 ir 3,8 litro varikliai "sugyvena"su dujomis(klausiu,nes ne visi varikliai susigyvena-pavyzdys:OPELio ecotec varikliai),bei ar tiesa,kad CRYSLER labai jau neatsparus korozijai,t.y.rudims-ar cia eilinis mitas!?tarp kitko-avto pirksiu tik sausio men.-labai jau itemptas metas dabar,neber kada po turgus slampineti,taigi,kol yra laiko-norisi kuo daugiau suzinoti!!!...Visiems aciu ir sekmes!


#82 Re: Nekenciu automato!!!
Mindaukas Rašyta: 2007.12.01 18:53
Voyager neatsparus rudims lyginant su kitais auto. Bet nematau cia problemos. Sitie motorai kur parasiai gerai susigyvena su dujomis ,kiek uzpili tiek suryja,nieko nepalieka


#83 Re: Nekenciu automato!!!
Skilandis Rašyta: 2007.12.01 19:26
Netingėk ir pats paskaityti aš kai ruošausi pirkti ne vieną valandą praleidau skaitinėdamas forumus ir gavau labai daug informacijos ir atsakymus .... suprask teisingai atskinėti į klausimą apie dalykus kurios prirašyta vos ne knygos o tu tingi pasižiurėti ....... Linkių sekmės ir gero pirkinio


#84 Re: Nekenciu automato!!!
Darukas Rašyta: 2007.12.01 19:37
Pritariu, kad reikia daug skaityti
tačiau išeina, kad techninis forumas gali "numirti", nes dauguma temų jau atsakytos po kelis kartus.
Aš, kai ieškojau kitos mašinos, tai irgi perskaičiau beveik visą forumą, ir tikrai radau daug informacijos.


#85 Re: Nekenciu automato!!!
piktas Rašyta: 2007.12.01 21:47
Automata reik mylet o ne nekesti . Niekada nepirkciau masinos dabar be automato.


#86 Re: Nekenciu automato!!!
Arnas Rašyta: 2007.12.01 23:12
Dujininkai dziaugiasi, kai musu vana pamato tarpdury detis dujas- garantiniu remontu/reguliavimu beveik nera .
Pas 3.3 bent nuo 2001 stovi grandine.


#87 Re: Nekenciu automato!!!
BOSAS Rašyta: 2007.12.02 13:28
Kas nekencia automato tai nusipirkit voyageri su mechanine.
Tuom labai greit pamilsit automata.
Kai suluzus mechanine sumokesit nerealius pinigus uz kita deze arba jos remonta.
Ir su mechanines remontu yra kur kas daugiau bedu su geromis dalimis.
Ten tenka deti srota.
Bet kaineles ta ooooooooo

Taigi begdami nuo vilko neuzsokite ant meskos


#88 Re: Nekenciu automato!!!
Rašyta: 2008.02.15 14:03
sorry kad gryztu prie senos temos.
pats vairuoju mechanini voyageri, zinokit nieko gero, cia ne sportine masina. tokiai darzinei tik automatas, tuolab kad tas begiu ryciagas tikrai nepatogioj vietoj, truputi per zemai. automatas valdo...


#89 Re: Nekenciu automato!!!
sandle Rašyta: 2008.02.15 15:05
true true, zmona visa laik vazinejo su mechaninem, tai dabar kai pavazinejo su automatu, savo Dodge nebematau ateme, atidave savo kibira ir sako pats begius junginek


#90 Re: Nekenciu automato!!!
Br.Vilkas Rašyta: 2008.02.26 0:49
pats dar pries gera menesi buvau ne automatu salininkas ale, dabar kai jau turiu savo balija vargiai ar noreciau sest uz mechanines
beje, teko prisest...pamaniau kad ir be to labai puikiai galima issiverst


#91 Re: Nekenciu automato!!!
Evka KL Rašyta: 2008.02.27 0:38
Citata:

sandle rašė:
true true, zmona visa laik vazinejo su mechaninem, tai dabar kai pavazinejo su automatu, savo Dodge nebematau ateme, atidave savo kibira ir sako pats begius junginek

As taip ir jauciu, kad pavojinga su tom moterim. Todel visada savajai tvirtinu, kad mano vonia labai sudetinga ir kam tu problemu. Nors pats puikiai suprantu kad problemu galiu tureti as.
Tau dabar viena iseitis, pirkti toki antra


#92 Re: Nekenciu automato!!!
AERO_DD Rašyta: 2008.03.26 0:39
pas mane 2,5l mechanine.,kol kas man patinka, bet kitas bus 3,3arba3,8 automatas. Laikai keičiasi ir mums irgi reikie daug ko keisti ir savo nuomone apie daiktai tas pat. Automatas geras dalikas ir nera ko galvuoti


#93 Re: Nekenciu automato!!!
FALas Rašyta: 2010.09.17 11:46
As taip pat tik uz atomata,bet kadangi mano Grandas 2.5 TD europietis,tai ju su automatais nera,ar bent man neteko matyti (matyt motoras per slabnas).Siek tiek mechanikos trukuma atperka autopilotas,kas automatuose vos ne pagal nutylejima yra,o mechanikoj gana reta,ypac senesniu metu auto.


#94 Re: Nekenciu automato!!!
vejas666 Rašyta: 2010.09.17 14:39
turiu 2.8 grada europiety ,vadinasi yra. ir automatas ir pilotas


#95 Re: Nekenciu automato!!!
FALas Rašyta: 2010.09.18 14:37
Cia matyt naujesniu metu ir motoras didesnis,del to ir atomata galejo idet..
O tu pabandyk ikist sitai karvei i 2,5 D automata,idomu kaip maloniai vaziuotusi


#96 Re: Nekenciu automato!!!
BOSAS Rašyta: 2010.09.18 18:29
Ikist problemos nesudaro tik nera kompu kurie bendrautu tarpusavi variklio ir dezes, nes siu kompu skirtingi standartais iir vm kompas su dezes kompu nebendrauja.

Cia tik pagrindine esme tebera, kad dyzelio valdymas buvo darytas tik jam ir neintegruotas i nieka daugiau.

O variklio galios per akis kad sukti automata.


#97 Re: Nekenciu automato!!!
algelis Rašyta: 2010.09.18 19:34
gerai taip,kai zmogus po 2 metu tylos,pats to net nematydamas,bac ir atgaivina tema
na kadangi,as zinau ka reiskia voyagerio mechanine deze,tai ramiai sau vazineju su automatu


#98 Re: Nekenciu automato!!!
Raivo Rašyta: 2010.09.19 19:36
Citata:

FALas rašė:
Cia matyt naujesniu metu ir motoras didesnis,del to ir atomata galejo idet..
O tu pabandyk ikist sitai karvei i 2,5 D automata,idomu kaip maloniai vaziuotusi


Taip, dyzelis + automatas derinys eina nuo 2004m. modelio su 2,8 CRD varikliu , iki tol visi dyzeliai tik su mechaninėmis dėžėmis, net ir 2,5 CRD, šioje vietje Chrsyler atsilikęs nuo kitų gamintojų. Mano nuomone, toks derinys idealiausias miesto važiavimui. Ką padarysi, dabar tenka junginėt pavaras mechaniškai.


#99 Re: Nekenciu automato!!!
BOSAS Rašyta: 2010.09.19 20:08
Neatsilikes.

Visame pasaulyje yra gerokai didesnis benzino vartojimas o ne dyzelio.
Cia tik lietuvoje viskas atvirksciai.
Dyzelio vertojimas visiskai nesenai pasauliniu mastu pradejo dideti, kuomet atsirado patobulinti varikliai ir t.t.

Prisimink 2001 metus ir dyzelio, bei benzo buvusias kainas pas mus lietuvoje ir tada nebuvo tiek daug dyzeliais vaziuojanciu kaip dabar.

Nebuvo poreikio ir niekas neuzsiiminejo papildomu vargu kazka daryti kai rinka dyzeliui automatui buvo pakankamai maza.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas