logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 5 6 7 (8)


#141 Re: galiniai amortizatoriai
andrius13 Rašyta: 2011.04.05 21:35
Siandien nusipirkau nivos amortikus 40lt uz abu. Nes mano vieno galinio nuluzo ausis virsutinis varztas atsisuko be problemu o apatinis nuluzo,tai dabar be vieno amortiko parvaziavau... ka patarsit ? isgrezt ir kiaurai sukt ar sriegt...


#142 Re: galiniai amortizatoriai
Daranius Rašyta: 2011.04.06 14:24
Citata:

andrius13 rašė:
Siandien nusipirkau nivos amortikus 40lt uz abu. Nes mano vieno galinio nuluzo ausis virsutinis varztas atsisuko be problemu o apatinis nuluzo,tai dabar be vieno amortiko parvaziavau... ka patarsit ? isgrezt ir kiaurai sukt ar sriegt...


gera kaina!
kur pavyko rasti ir kas gamintojas?
dėl nulūžusio varžto, tai bevielyčiau reiktų jį susipurkšti specialiu aerozoliu kur rūdis išėda ir palikti atmirkti kažkuriam laikui taip papurškiant vis. Tada tą patį nulūžusį varžtą galima gręžti arba pjauti su ta mintim kad susidaryti sąlygas kažkuo išsukti liusią dalį. Velgi, specialūs purškalai būna, kurie minkština metalą. Man panašus atviejis buvo kai nulūžo priekyje prisukamas tempimo kablys.


#143 Re: galiniai amortizatoriai
mmikass Rašyta: 2011.04.06 15:43
man buvo net pora kartu nuluze apatiniai galiniu amortiku varztai. pirma karta pavyko issukt su spec. irankiu. yra toksai kuginis atvirkstinis ale varztas/sregiklis. igrezi nulauzta varzta mazesnio diametro graztu tada prededi sukt ta kugini varzta (jis veikia kaip sriegiklis) jis del kugiskumo isiverzia nulaustame varzte ir pradeda sukt pati varzta.
kita karta issukt nepavyko, tai tiesiog pragreziau (pradziai mazu grazteliu per centra, paskui su 9mm), prasriegiau izgrezta skyle su 10mm sriegikliu ir spilka isukau plienine tu paciu 10mm. spilkos gale dvi verzles uzkontravimui. laiko kol kas no problem.
Citata:

Daranius rašė:
Citata:

andrius13 rašė:
Siandien nusipirkau nivos amortikus 40lt uz abu. Nes mano vieno galinio nuluzo ausis virsutinis varztas atsisuko be problemu o apatinis nuluzo,tai dabar be vieno amortiko parvaziavau... ka patarsit ? isgrezt ir kiaurai sukt ar sriegt...


gera kaina!
kur pavyko rasti ir kas gamintojas?
dėl nulūžusio varžto, tai bevielyčiau reiktų jį susipurkšti specialiu aerozoliu kur rūdis išėda ir palikti atmirkti kažkuriam laikui taip papurškiant vis. Tada tą patį nulūžusį varžtą galima gręžti arba pjauti su ta mintim kad susidaryti sąlygas kažkuo išsukti liusią dalį. Velgi, specialūs purškalai būna, kurie minkština metalą. Man panašus atviejis buvo kai nulūžo priekyje prisukamas tempimo kablys.


#144 Re: galiniai amortizatoriai
andrius13 Rašyta: 2011.04.06 22:03
Darbe dave telefona zmogelio kuris aleksoto turgui juos tiekia,nuvariau pas ji i namus ir pasakiau kas siunte neaisku kiek dienu tie amortikai laikys nezinau kieno gamybos...

Pridėti bylą:



jpg  DSC00018[1].JPG (216.15 KB)
3990_4d9cba122eb89.jpg 1280X960 px


#145 Re: galiniai amortizatoriai
Waidma Rašyta: 2011.04.07 9:06
|Na as tokius susidejau pries kokius 3 metus. Kol kas nieks nieko nesake blogo


#146 Re: galiniai amortizatoriai
Daranius Rašyta: 2011.04.07 14:20
Citata:

andrius13 rašė:
Darbe dave telefona zmogelio kuris aleksoto turgui juos tiekia,nuvariau pas ji i namus ir pasakiau kas siunte neaisku kiek dienu tie amortikai laikys nezinau kieno gamybos...


ant trumpo pas mane jau irgi gal du metai stovi ir vargo nemato. Gal galima paviešinti kontaktinius duomenis pardavėjo, nes kaina tikrai nesikandžioja


#147 Re: galiniai amortizatoriai
andrius13 Rašyta: 2011.04.07 18:28
Na duok dieve laikys,beje mano irgi ne grandas o telefoniukas tai toks 8-698-73180 Kestas, galit sakyt kad nuo Raimio is Lytagros bent jau mane jis suvede


#148 Re: galiniai amortizatoriai
Daranius Rašyta: 2011.04.12 12:51
Citata:

andrius13 rašė:
Na duok dieve laikys,beje mano irgi ne grandas o telefoniukas tai toks 8-698-73180 Kestas, galit sakyt kad nuo Raimio is Lytagros bent jau mane jis suvede


dėkui, ar pavyko operacija?
Iš senų amortikų dar reiktų įvores į tas naujas gumas išsilupti.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas