logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 ... 4 5 6 (7) 8 »


#121 Re: galiniai amortizatoriai
Daranius Rašyta: 2010.08.06 23:37
Citata:

Plymouth V6 rašė:
Jeigu KYB kataloge ziuretum, tai plonieji yra GR-2 (GR-2/Excel-G), o storieji SR.
Kataloginis numeris (Part.No) plonuju 344080, storuju SR2001. Ziuriu kataloga, bet raso tik tokias ismieras, kaip shtoko eiga, ausu diametrai, ivoriu diametrai.... Niekur apie stori neuzsimena.

Cia katalogas su daliu numeriais:
http://www.kyb.com/pdf/kyb_catalog.pdf

O cia pagal dalies numeri gali rasti ismatavimus:
http://www.kyb.com/technical/documents/ShockDimensionsSecured.pdf


tingiu krapštytis, gal kolega jau iškart turės atsakymą - apart Nivos nuo ko dar tinka amortikai?


#122 Re: galiniai amortizatoriai
arunka Rašyta: 2010.08.07 6:19
dekui uz pagalba,Niviniu tikrai nedesiu,bet kai uzdave parduotuvej klausima stori ar ploni pas mano vonia amortikai ,tai kazkaip ir suabejojau.


#123 Re: galiniai amortizatoriai
Daranius Rašyta: 2010.08.07 18:30
Citata:

arunka rašė:
dekui uz pagalba,Niviniu tikrai nedesiu,bet kai uzdave parduotuvej klausima stori ar ploni pas mano vonia amortikai ,tai kazkaip ir suabejojau.


apie Nivos amortikus buvo daug kalbos jau. Rašiau kažkur išsamų post'ą apie pilną galinės pakabos paruošimą - juk važiuoklė ne tik amortikai.
Stori amortikai yra dujiniai, o ploni tepaliniai.


#124 Re: galiniai amortizatoriai
Dziugesiukas Rašyta: 2010.08.07 19:16
Citata:

arunka rašė:
kad pasilenkti reikia tai faktas ,geriau pasakyk koks storiu skirtumas

tikiuosi turi gera aki imetu linka foto kuriame ir storas ir plonas amortikas.
http://img15.imageshack.us/i/p1505101010.jpg/
beje kokia kaina siulo uz kybus? as uz plonus mokejau 100lt. pataikiau ant akcijos, be akcijos berots 115-120lt. pirkau pas virgi, turguje.


#125 Re: galiniai amortizatoriai
Dziugesiukas Rašyta: 2010.08.07 19:22
Citata:

Daranius rašė:

apie Nivos amortikus buvo daug kalbos jau. Rašiau kažkur išsamų post'ą apie pilną galinės pakabos paruošimą - juk važiuoklė ne tik amortikai.
Stori amortikai yra dujiniai, o ploni tepaliniai.

netiesa. buvo gale raudonas ir melynas amortikai, abu ploni ir abu dujiniai, dabar stovi kyb ploni taip pat dujiniai amortikai. speju kad stori yra tepaliniai, bet irgi gali buti dujiniai.


#126 Re: galiniai amortizatoriai
Dziugesiukas Rašyta: 2010.08.07 19:24
Citata:

arunka rašė:
dekui uz pagalba,Niviniu tikrai nedesiu,bet kai uzdave parduotuvej klausima stori ar ploni pas mano vonia amortikai ,tai kazkaip ir suabejojau.

nzn ar pas mane melynas amortikas buvo nivinis ar ne. jei nivinis, tai nebijok imti turiu as vis dar ji, neismeciau, su nauju galetume palyginti.


#127 Re: galiniai amortizatoriai
Daranius Rašyta: 2010.08.07 21:36
Citata:

Dziugesiukas rašė:
Citata:

Daranius rašė:

apie Nivos amortikus buvo daug kalbos jau. Rašiau kažkur išsamų post'ą apie pilną galinės pakabos paruošimą - juk važiuoklė ne tik amortikai.
Stori amortikai yra dujiniai, o ploni tepaliniai.

netiesa. buvo gale raudonas ir melynas amortikai, abu ploni ir abu dujiniai, dabar stovi kyb ploni taip pat dujiniai amortikai. speju kad stori yra tepaliniai, bet irgi gali buti dujiniai.


a tu, linksmuoliuk, visad negali vienu post'u į viską atrašyti kad tris iškart rašai?
O kas per mašina pas tave kad toks margutis ant vieno tilto sumauti įvairių spalvų amortikai?
Pas mane dabar mėlyni stovi - tie tai Nivos ir tepaliniai.


#128 Re: galiniai amortizatoriai
Dziugesiukas Rašyta: 2010.08.07 21:53
Citata:

Daranius rašė:

a tu, linksmuoliuk, visad negali vienu post'u į viską atrašyti kad tris iškart rašai?
O kas per mašina pas tave kad toks margutis ant vieno tilto sumauti įvairių spalvų amortikai?
Pas mane dabar mėlyni stovi - tie tai Nivos ir tepaliniai.

nemalu visko i viena vieta, kad atrinkti butu visiem lengviau nu gi 1997m grand voyager TD turejo ta marguti gale rida tokia normali 380.000, dar gal atsukta atgal, tai amortikai keisti ir keisti matyt.


#129 Re: galiniai amortizatoriai
daske Rašyta: 2010.08.11 22:31
Sveiki,del lingiu,as saviskiui {3-kas} idejau papildoma linge,tai labai patenkintas,aisku auto pakilo kazkiek,bet nezymiai,o dejau ne volginius,o gaz {gaziko}berots priekines linges laksta


#130 Re: galiniai amortizatoriai
kosttia Rašyta: 2011.03.16 13:50
Viska perskaičiau ir taip iki galo nesupratau ar verta nivos amortikus dėt ar ne. O gal geriau senus restauruot. Nes maniškiai jau gerokai bilda važiuojant.


#131 Re: galiniai amortizatoriai
barzda Rašyta: 2011.03.16 13:58
Citata:

kosttia rašė:
Viska perskaičiau ir taip iki galo nesupratau ar verta nivos amortikus dėt ar ne. O gal geriau senus restauruot. Nes maniškiai jau gerokai bilda važiuojant.


aš asmeniškai buvau įsidėjes nivinius prieš kokius 4metus, bet sekančią dieną išėmiau ir išmečiau. mano grandas tai užpakalis daug sunkesnis nei nivos ir amortikai nedirbo...


#132 Re: galiniai amortizatoriai
driusa Rašyta: 2011.03.16 18:41
Citata:

kosttia rašė:
Viska perskaičiau ir taip iki galo nesupratau ar verta nivos amortikus dėt ar ne. O gal geriau senus restauruot. Nes maniškiai jau gerokai bilda važiuojant.


Aš tokius ebay radau http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBa ... agename=STRK%3AMEWAX%3AIT

Restauruot nepatarčiau, jau geriau iš šroto, mano senuke turbūt 4 metus šrotiniai stovi ir norma.Aišku jeigu jie geros firmos ir geros būklės.


#133 Re: galiniai amortizatoriai
kosttia Rašyta: 2011.03.18 15:19
O kaip patikrinti amortizatoriu bukle šrotiniu pries nusiperkant.


#134 Re: galiniai amortizatoriai
Makena Rašyta: 2011.03.18 18:08
Jei jėgos reik,kad sustumtum,tai dar geri.Jei makaluojas kaip samtis puode,tai jau ne


#135 Re: galiniai amortizatoriai
mantub Rašyta: 2011.03.24 21:09
o II-ui nivos tinka ar ne?


#136 Re: galiniai amortizatoriai
Makena Rašyta: 2011.03.26 14:53
Dievai,na žinoma tinka Tik bišky paskaityt reikia,o ne daryt tokias išvadas


#137 Re: galiniai amortizatoriai
mantub Rašyta: 2011.03.26 21:52
tai kad skaiciau tik apie antrukus nieko neradau parasyta tai ir paklausiau,o siaip tai tai antrukas daug grazesnis uz 3ar4 po jo man asmeniskai grazesnis tik nuo 2008 isejes modekis.


#138 Re: galiniai amortizatoriai
Makena Rašyta: 2011.03.26 22:22
Re: Dalys tinkamcios nuo kitu markes automobiliu #66
II'kui priekiniai amortikai nuo audi 80 (perechodo), galiniai NIVOS, priekiniai guoliai Mitsubishi'io (tik nepamenu, Galanto lyg ir, tik reik kaskur pratekit)
Rašyta: 2007.02.22 16:23

Kai ieškom ir norim rast-randam.


#139 Re: galiniai amortizatoriai
AERO_DD Rašyta: 2011.03.26 23:37
Citata:

mantub rašė:
tai kad skaiciau tik apie antrukus nieko neradau parasyta tai ir paklausiau,o siaip tai tai antrukas daug grazesnis uz 3ar4 po jo man asmeniskai grazesnis tik nuo 2008 isejes modekis.

uz III-ka man irgi antrukas grazesnis.....bet ir IV-as simpotnas....o paskui jau tik ne po2008, O PO 2011m modelis


#140 Re: galiniai amortizatoriai
AERO_DD Rašyta: 2011.03.27 0:34
O jei rimtai, tai apie galinius amortikus---tikrai daug parasyta naudingos info tik reikia geriau ziureti ir skaityti postus







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas