logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 6 ... 8 »


#41 Re: galiniai amortizatoriai
igis Rašyta: 2008.07.09 17:12
o tie Niviniai amortizatoriai tepaliniai ar dujiniai


#42 Re: galiniai amortizatoriai
Vytulis Rašyta: 2008.07.10 2:22
Statyk tu tuos nivinius ir nekvarsink Tu sau galvos.As ir nivinius stačiau,paskui po lingiu lapa dadėjau tai ir mersinius pastačiau nuo MB 124 nors ir anie geri buvo,karoč palandžiok po foruma ,tiek visko apie tai prirašyta,kad nusibos skaityt.O Niviniai yra tuom geresni ,kad jie dvigubo veikimo juk ant dzipo beveik stovi....


#43 Re: galiniai amortizatoriai
Pajuris Rašyta: 2008.07.10 10:23
Citata:

Viktoras rašė:
kazkokia nesamone nuvaziavau paziuret tu niviniu amortiku tai ten kazkokie zaisliniai jie, pas mane jie daug stambesni - 72mm, ir isemus amortika 2cm masina nusileido jei dar buciau ir kitoj pusej isemes tai dar turbut butu pasileide.


Na man irgi panašiai buvo. Niviniai - atrodė kaip žaisliukai lyginant su tais kurie stovėjo, tai idėjo kažkokius dujinius. Jei domina galiu garaže pažiūrėti kas ant pakuočių parašyta.


#44 Re: galiniai amortizatoriai
igis Rašyta: 2008.07.10 12:57
Citata:

Pajuris rašė:
Citata:

Viktoras rašė:
kazkokia nesamone nuvaziavau paziuret tu niviniu amortiku tai ten kazkokie zaisliniai jie, pas mane jie daug stambesni - 72mm, ir isemus amortika 2cm masina nusileido jei dar buciau ir kitoj pusej isemes tai dar turbut butu pasileide.


Na man irgi panašiai buvo. Niviniai - atrodė kaip žaisliukai lyginant su tais kurie stovėjo, tai idėjo kažkokius dujinius. Jei domina galiu garaže pažiūrėti kas ant pakuočių parašyta.


Pažiūrėk, jei nesunku.


#45 Re: galiniai amortizatoriai
Viktoras Rašyta: 2008.07.10 22:14
Citata:

Pajuris rašė:
Citata:

Viktoras rašė:
kazkokia nesamone nuvaziavau paziuret tu niviniu amortiku tai ten kazkokie zaisliniai jie, pas mane jie daug stambesni - 72mm, ir isemus amortika 2cm masina nusileido jei dar buciau ir kitoj pusej isemes tai dar turbut butu pasileide.


Na man irgi panašiai buvo. Niviniai - atrodė kaip žaisliukai lyginant su tais kurie stovėjo, tai idėjo kažkokius dujinius. Jei domina galiu garaže pažiūrėti kas ant pakuočių parašyta.


paziurek kas parasyta, ir gal dar prisiminsi kur pirkai ir kiek mokejai?


#46 Re: galiniai amortizatoriai
stasys_s Rašyta: 2008.07.23 12:01
Ziurejau Nivinius amortikus bet nepirkau. Papildomas darbas su ivorem. Kaina dabar 50 lt vnt. be garantijos. Pirkau originalius 100 Lt. vnt. Uz 1.5 val vaziavau su naujais


#47 Re: galiniai amortizatoriai
Kestutiz Rašyta: 2008.08.23 23:47
Pasiskaiciau cia. Nusipirkau Nivinius Fenox po 40 Lt/vnt. Juokingas dydis man ju pasirode. Bet vistiek, prasipi.... kol islupau is senu orig.amortiku ivorias, siaip netaip sukisau i nivinius. Sudejes nusivyliau. Galas pazemejo. Toks vaizdas, kad jei pasikrausi - tai jie dauzysis, nes per daug minksti. Rosiuosi i kelione i Italy, tai apsispriandziau lupti nivinius ir pirkti original.
Jei kas nori - perleisiu "brand new" nivinius su istatytom ivorem PIGIAI.
Veiksmas Kaune.
8 677 99355


#48 Re: galiniai amortizatoriai
Viktoras Rašyta: 2008.08.24 20:39
Citata:

Kestutiz rašė:
Pasiskaiciau cia. Nusipirkau Nivinius Fenox po 40 Lt/vnt. Juokingas dydis man ju pasirode. Bet vistiek, prasipi.... kol islupau is senu orig.amortiku ivorias, siaip netaip sukisau i nivinius. Sudejes nusivyliau. Galas pazemejo. Toks vaizdas, kad jei pasikrausi - tai jie dauzysis, nes per daug minksti. Rosiuosi i kelione i Italy, tai apsispriandziau lupti nivinius ir pirkti original.
Jei kas nori - perleisiu "brand new" nivinius su istatytom ivorem PIGIAI.
Veiksmas Kaune.
8 677 99355


turbut pas tave tokia amortikau buvo kaip kad pas mane vis dar yra, tik as niekaip tokiu nauju nerandu visi kazkokie vaikiski, ir isvis nesuprantu kodel pas kitus buna tie mazi amortikai ir masinos aukstis normalus, as jei isimciau tuos amortikus ir sudeciau nivinius tai kokius 4cm nukristu galas


#49 Re: galiniai amortizatoriai
Kestutiz Rašyta: 2008.08.25 13:56
O tai ju ivairiu dydziu buna? Nezinojau. Uzsakiau dabar sau amortikus orig., tikiuosi nebus kaip nivines sasyskos... Nes jei taip, tai vel galas nukris, kaip sakai 4cm. Anksciau buvau uzkroves 880kg - laike su senais, tai su siais - duok dieve per puse tokio svorio. ....liudesys


#50 Re: galiniai amortizatoriai
Viktoras Rašyta: 2008.08.25 20:40
maniskai gale dar laiko, bet per duobes biski jau bildejima turi ir efektyvumas tik po 20%


#51 Re: galiniai amortizatoriai
rainoldas Rašyta: 2008.09.10 21:03
jokiu ivoriu is senu mortiku iskalt nereikia,susirandi vamzdeli toki kuris lystu i gumas ir kad i vamzdzio vidu varstas,Nivines gumos atskirai parduodamos po 5lt,as jau puse metu kai isidejau Nivos mortikos ir ju gumas,ir visai nesigailiu viskas man sukainavo tik 90lt!!!Uz abu mortikus!!!!!


#52 Re: galiniai amortizatoriai
rainoldas Rašyta: 2008.09.10 21:05
ir man gale bildejo vaziuojant per duobes galvojau mortikai,pasikeiciau juos i naujus Nivinius,bet garsas nedingo,palindau vel po masina o ten galuose lingiu gumos isplaktos,tai tiko Volgos!!!!


#53 Re: galiniai amortizatoriai
albertas Rašyta: 2008.09.10 21:16
Citata:

rainoldas rašė:
ir man gale bildejo vaziuojant per duobes galvojau mortikai,pasikeiciau juos i naujus Nivinius,bet garsas nedingo,palindau vel po masina o ten galuose lingiu gumos isplaktos,tai tiko Volgos!!!!

A kaip volgines gumos laiko kiek laiko vaziuoji, kiek kainavo ir aplamai is kur ju gaut, nes originalios viena kainauoja 15 lt o uz visas astuonias visai padori suma gaunasi


#54 Re: galiniai amortizatoriai
Kestutiz Rašyta: 2008.09.25 0:20
Cia matosi kokie amortikai buvo, paskiau niviniai ir galiausiai kuriuos isidejau KYB (bent jau tokius parduotuveje parinko). Tai va istorijos tesinys,- susidejau KYB (nu kietesni uz nivinius, veikia i abi puses). Galas taip ir liko nukrites (galvoju, gal as cia su svoriu veziojimu lynges perlenkiau...nezinau). Issiruosiau "susiremontaves auto" i kelione i Italy. Pasikrovem. Ir jau matau, kad nekas. Galas visai susedo, atsigule ant gumu. Ismeciau galine sedyne, kad sumazinciau svori - nepadejo. Atmynem 5300km po EU galima sakyti be amortiku. Nuo svorio galas taip sekmingai linguodavo ir musdavo i gumas...oi piktas buvau oi... Zodziu, tie KYB siai masinai tikrai per silpni. Tie dideli originalai buvo kur kas kietesni. Istraukes juos, su rankom nepajegiau pajudinti.
Dabar nezinau kaip spresti problema. Ar ieskoti dar kitokiu amortiku, ar senus vezti restauruoti, ar bandyti linges stiprinti ar pakeisti? Patarkit...
O kur Kaune krieptis del lingiu remonto?

Pridėti bylą:



jpg  DSC04901.JPG (144.30 KB)
239_48daaef9ae2ae.jpg 640X480 px


#55 Re: galiniai amortizatoriai
Mindas112 Rašyta: 2008.09.25 7:48
Pasiskaityk čia:http://www.voyager.lt/modules/newbb/v ... t_id=64817#forumpost64817
Ne vienas taip pasidaręs-aš ir į III-ką,ir dabar į IV-ką įsidėjau papildomą Volgos lingės lapą
Beje,amortizatorių paskirtis yra ne laikyti mašiną iškėlus,o sugerti ir gesinti automobilio siūbavimus,aukščio laikymas yra spyruoklių arba lingių darbas


#56 Re: galiniai amortizatoriai
Indukas Rašyta: 2008.09.25 12:05
as siulau geriau oro pagalves isimesti, palyginus nera jos tokios ir brangios, o efektas uztikrintas...


#57 Re: galiniai amortizatoriai
Viktoras Rašyta: 2008.09.25 14:13
na tie stori originalus ir palaiko auksti ir gerai veikia kaip amortizatorius tik is kur juos gaut naujus ?


#58 Re: galiniai amortizatoriai
arunka Rašyta: 2008.09.25 18:14
vienas kolega ieskojo tai Pnv ''Kemi '' uz viena nauja 900lt. uzsisauke ,po to Siauliuose uz 200 padevetus gavo,bet veikia puikiai.


#59 Re: galiniai amortizatoriai
Viktoras Rašyta: 2008.09.26 15:16
na uz tokia kaina internete irgi buvau rades, bet kas svarbiausiai radau ir panasius dar su oru pripuciamus tai pigesni jie, ir nesuprantu kas cia per amortikai


#60 Re: galiniai amortizatoriai
omega Rašyta: 2008.09.28 20:23
Maciau pripuciamus amort.OPELI universl.Ten dugne yra kompresoriukas,kai autmobilis pakraunamas jis pucia ora i amortz.Geri tokie amortz.oriniai tik ...







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas