logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 »


#41 Re: Bagažinės dangčio spynelė durniuoja
SoBoS Rašyta: 2009.12.31 16:55
Na va, pasirodo viskas labai paprasta.
Pirmoj eilėj itarimai krito ant rankenėlės. Išsiėmiau rankenėlę ir pajudinus tą apsauginę gumą iš vidaus pradėjo sunktis vanduo. Nuėmiau tą gumą visai, su kompresorium išpūčiau visą drėgmę ir bėdos baigėsi


#42 Re: IV Galinių durų problemos
katins Rašyta: 2010.01.04 12:49
pas mane irgi galinis dangtis durniuoja,kai paspaudi atidarymo rankenele prasokineja lik spyna,toks jausmas kad prasokineja,trata,bet atidaro,tik elektriskai nekelia,kartais tik uzdaro nuo pultelio.buna kad ir sonines vairuotojo durys tai atsidaro tai ne,zodziu kaskur tikras balaganas ten,minciu neturiu kol kas


#43 Re: IV Galinių durų problemos
vejas666 Rašyta: 2010.01.04 14:15
Citata:

katins rašė:
pas mane irgi galinis dangtis durniuoja,kai paspaudi atidarymo rankenele prasokineja lik spyna,toks jausmas kad prasokineja,trata,bet atidaro,tik elektriskai nekelia,kartais tik uzdaro nuo pultelio.buna kad ir sonines vairuotojo durys tai atsidaro tai ne,zodziu kaskur tikras balaganas ten,minciu neturiu kol kas

mano kai sonines tai veike tai ne buvo per lankstymasi nuluzes laidelis kuris eina apacioj duru toj pynej,man atrodo raudonas


#44 Re: IV Galinių durų problemos
katins Rašyta: 2010.01.08 11:40
a tai kaip ten reik isardyt visa ta pyne istraukt tuos laidus duru ar jie is fyskes issikabina


#45 Re: IV Galinių durų problemos
vejas666 Rašyta: 2010.01.08 17:41
Citata:

katins rašė:
a tai kaip ten reik isardyt visa ta pyne istraukt tuos laidus duru ar jie is fyskes issikabina

nuo duru atjungiau fiske ir raziurejau kad srove neateina kai paspaudi knopke.o toliau praskambink idures kitam gale i laida ir matysi.o tas sarvas kur kaip grandine isitraukia ,rasi ar tai varztelius ar tai sponkes ji laikancius,bet jo viduje abejoju ar bus luze,greiciausiai pries ji,


#46 Re: IV Galinių durų problemos
paulius05 Rašyta: 2010.01.17 16:32
norejau paklausti galiniu duru ardyma nes nuo rankenos kazkas atitruko ir is lauko neina atidaryti centrinis suweikia atrakina bet rankena trauki ir neatidaro siandien bandziau issiardyti bet ten neina prieiti kur yra spina laiko 4 warstai juos atsukau bet nieko gero nei nusieme nei nieko gal kas yra arde 98 met uvoyagerio galiniu duru rankena ?


#47 Re: IV Galinių durų problemos
vyygis Rašyta: 2010.01.17 16:38
Citata:

paulius05 rašė:
norejau paklausti galiniu duru ardyma nes nuo rankenos kazkas atitruko ir is lauko neina atidaryti centrinis suweikia atrakina bet rankena trauki ir neatidaro siandien bandziau issiardyti bet ten neina prieiti kur yra spina laiko 4 warstai juos atsukau bet nieko gero nei nusieme nei nieko gal kas yra arde 98 met uvoyagerio galiniu duru rankena ?

Gal paprasciausia uzsalo ?


#48 Re: IV Galinių durų problemos
paulius05 Rašyta: 2010.01.17 16:39
tai kad nea kai wiskas ore buwo rankena sunkiau waiksciodawo o dbr issiardes paziurejau jog ten nuo rankenos kazkas nukrite nes ant jos niekas neuzkabinta kad atidarytu


#49 Re: IV Galinių durų problemos
paulius05 Rašyta: 2010.01.17 16:40
centrinio wiskas weikia uzrakint uzrasikna atrakint atrakina bet rankena patraukus nereaguoja neatidaro


#50 Re: IV Galinių durų problemos
paulius05 Rašyta: 2010.01.17 16:41
o pacia rankena irigi nezinia kaip isimti nei prisukta nei ka tik is wienos puses plasmasinis toks galiukas kyso ir wiskas


#51 Re: IV Galinių durų problemos
vyygis Rašyta: 2010.01.17 16:49
Citata:

paulius05 rašė:
o pacia rankena irigi nezinia kaip isimti nei prisukta nei ka tik is wienos puses plasmasinis toks galiukas kyso ir wiskas

Speju kad tas plasmasiukas ir prisuka rankena...


#52 Re: IV Galinių durų problemos
paulius05 Rašyta: 2010.01.17 16:55
bet kaip ji atsukt ten nei raktu niekuo nes prasisuka wiskas su kuo bandai sukt


#53 Re: IV Galinių durų problemos
Arte Rašyta: 2010.03.09 12:29
Sveiki Gal kas patartumet kas per beda , galinis dangtis pakeltas jungiu, kad automatiskai uzsidarytu , o jis atvirksciai stumia i virsu ,tas pats ir kai buna uzdarytas tada ji traukia uzdarymui


#54 Re: IV Galinių durų problemos
Arnas Rašyta: 2010.03.09 12:45
Itariu, kazkas buvo prikises nagus prie jo. Reiktu issiardyti sonine plasmase ir ziureti vietoje.


#55 Re: IV Galinių durų problemos
Arte Rašyta: 2010.03.09 13:38
Citata:

Arnas rašė:
Itariu, kazkas buvo prikises nagus prie jo. Reiktu issiardyti sonine plasmase ir ziureti vietoje.



Nu as buvau prikises ziurejau kodel neveikia bet per daug as ten nelindau , pradejo veikt bet kaip ir rasiau viska daro atvirksciai ir ten nieko nepamatysi


#56 Re: IV Galinių durų problemos
vejas666 Rašyta: 2010.03.09 14:10
Citata:

Arte rašė:
Citata:

Arnas rašė:
Itariu, kazkas buvo prikises nagus prie jo. Reiktu issiardyti sonine plasmase ir ziureti vietoje.



Nu as buvau prikises ziurejau kodel neveikia bet per daug as ten nelindau , pradejo veikt bet kaip ir rasiau viska daro atvirksciai ir ten nieko nepamatysi


akivaizdu ,kad sukeistos fazes.gal laidu fiske kas atvirksciai uzmove


#57 Re: IV Galinių durų problemos
Arte Rašyta: 2010.03.09 14:18
Tai kad ji atvirksciai neuzsimauna


#58 Galinis dangtis
babas Rašyta: 2010.03.18 20:54
Negaliu nei su raktu nei siaip atidaryti galinio dangcio, gal kas buvot susiduria su sia problema. Gal galima kaip nors is vidaus atidaryti? Vonia Dodge Caravan 2001m


#59 Re: IV Galinių durų problemos
nebeturiuauto Rašyta: 2010.03.19 8:05
Is vidaus prie spynos turi buti apvalus plasmasiukas, islupk ji, ikisk pirsta ir pamakaluok, turetu atsidaryti


#60 Re: Galinis dangtis
vejas666 Rašyta: 2010.03.19 8:20
Citata:

babas rašė:
Negaliu nei su raktu nei siaip atidaryti galinio dangcio, gal kas buvot susiduria su sia problema. Gal galima kaip nors is vidaus atidaryti? Vonia Dodge Caravan 2001m


man taip budavo is pirmo karto nerakindavo;paspaudinek daug kartu jungtuka kur atrakinti duris is vidaus i atrakinimo puse.paspragsinus daug kartu man padedavo,o atsidares nusiardyk apsivke ir gerai sutepk spinele







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas