logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 »


Re: Neveikia bagazines dangcio el. pakelimas
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2006.01.17 19:05
Kaunas
Pranešimų: 142
Atsijunges
Citata:

Aidasas rašė:
Sveiki Turiu problema su galiniu dangciu Paspaudus atidarymo migtuka suveikia spynos atrakinimas dar kazkas supypsi bet el. dangcio pakelimas neveikia Pakelimo varikliukai geri, laidai irgi atrodo nepazeisti Gal yra dazna "liga" kuria galima pasitikrinti ir susitvarkyti paciam? Laukiu jusu patarimo ar pasiulymo Is anksto dekui (Crysler T&C LXi 2002)


Manau teks pakeisti visa uzrakta, jis lengvai issiima ir keiciasi visas. Jame paprastai nusidevi tokie dvieju diskeliu dantukai, ko pasekoje jie nesusikabina ir t.t.... Gali Chrysler servise pasidaryti diagnostika. Su firminiu kompu jie tiksliai nustatys kas kaltas, tik nulups nemazai. Spynu srotai turi ir sia beda zino. Pats pas viena is saviskiu keiciau.

Rašyta: 2008.11.30 15:13
_________________
[color=000066]Chrysler T&C LXi 3.8l/2001[/color]
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Neveikia bagazines dangcio el. pakelimas
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2008.11.23 18:10
Šiauliai
Pranešimų: 12
Atsijunges
Na savaitgali turejau laiko viska issiardziau, isvaliau, isdziovinau, bet naudos nedave. Dabar dangtis bando leistis bet vel grista i virsu ir toks ispudis kad variklis nori ji dar keli i virsu nors dangtis jau buna atidarytas pilnai. Tas pats ir su uzdarytu is pradziu partraukia zemyn po to lyg ir bando kelt bet viskas sustoja Galvoju kad spyna kaip ir nekalta del gedimo nes nuleidus dangti spyna ji pritraukia ir uzrakina Isemes ja tikrinau joje stevincius du "isjungejus" kaip ir veike, varikliukas su el. magnetu irgi veikia Nors nesu specas bet atrodo kad dangcio valdymas grybauja o pats "valdymo blokas" kiek suprantu stovi po paciu pakelimo mechanizmu(tokia juoda dezute su dviem jungtim) Gal kas susidure su panasia beda ir gali patart ar gali sugesti tas bagazines "valdymo blokas", o gal dar ka praziurejau.....

Rašyta: 2008.11.30 18:37
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
aga ir man ta pati beda ilindo tik man nepakelia bet nusileist nuslieidzia kuo puikiausiai
arba buna jog pakelia bet ne is pirmo kart

Rašyta: 2008.12.09 20:37
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2008.11.23 18:10
Šiauliai
Pranešimų: 12
Atsijunges
Jei pavyks susitvarkyti parasyk ka darei gal ir man pasiseks

Rašyta: 2008.12.11 22:26
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Aš nebe naujokas!
Prisijungė:
2008.10.16 22:27
kaunas
Pranešimų: 143
Atsijunges
Citata:

efka rašė:
aga ir man ta pati beda ilindo tik man nepakelia bet nusileist nuslieidzia kuo puikiausiai
arba buna jog pakelia bet ne is pirmo kart


turbut shpakliaus labai daug prikrauta

Rašyta: 2008.12.12 12:43
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
tamsteles zinei nei gramo spakliaus ant subines sita masina neturi

reik issiardyt apsifke kur motoras stovi ir ziuret,nes vat uzvakar kuo puikiausiai veike visa diena,vakar pabandziau-neveikia

tuoj vesiu suni i lauka vel pabandysiu specialiai

Rašyta: 2008.12.14 9:49
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2009.01.27 12:20
Kaunas
Pranešimų: 3
Atsijunges
Tai ar pavyko pataisyti, nes pas mane irgi tokia pat problema.
Keli meistriokai(kitaip ir nepavadinsi) ziurejo, tai nieko neissiaiskino, sako cia atseit liga, ieskok kas susidure su tokia problema.

Rašyta: 2009.01.27 12:57
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
nea dar neilindau,mazai naudojuos bagazine tai neskubu ....

Rašyta: 2009.01.27 17:45
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Bijau išsižioti...
Prisijungė:
2008.10.04 18:24
Klaipėda
Pranešimų: 58
Atsijunges
pas mane panasi problemele - tik idomiau. Kai paspaudziu bagazines atidarymo mygtuka suveikia uzraktas, dangtis atsoka (bet nepakyla) ir viskas nurimsta. Pakelus rankiniu budu vel spaudziu mygtuka - jokios reakcijos. Vel uzdarau dangti rankiniu budu, ir vel spaudziu mygtuka - viskas kuo puikiausiai veikia. Kai jau suveikia, galiu atidaryti ir uzdaryti nors ir 10 kartu - jokiu problemu. Bet tik uzkuriu varikli ir pravaziuoju kelis metrus - vel pirmasis pakelimas nebepavyksta...
Ir dar vienas klausimas (galbut kamnors pasirodys kvailas) - ar turi buti uzdarymo mygtukas ant dangcio ar kur nors is bagazines prieinamoje vietoje? Pas save nerandu - tai arba dangtis lievas arba jo ten neturi buti. Gal kas atskleisit paslapti

Rašyta: 2009.01.28 23:33
_________________
Town & Country LXi 3.8l 2001
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.07.01 16:24
kaunas
Pranešimų: 495
Atsijunges
pas mane irgi nera tai manau ir neturi but

Rašyta: 2009.02.01 12:07
_________________
T&C 2002-12-31 (smoke) 3.8 limited ikarusas nissan rps13
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Bijau išsižioti...
Prisijungė:
2008.10.04 18:24
Klaipėda
Pranešimų: 58
Atsijunges
Kazkaip keista... negi toks pakankamai elementarus dalykas nedagalvotas?

Rašyta: 2009.02.01 12:10
_________________
Town & Country LXi 3.8l 2001
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2009.01.27 12:20
Kaunas
Pranešimų: 3
Atsijunges
Problema matau aktuali daugeliui, bet, kad niekas nenori pasidalinti gedimo salinimo patirtimi/
Zmones, nebukit" gnydos",. jeigu susitaiset, tai kaip. Rekomenduokit bent gerus meistrus Kaune (susimokesim).
Vazinet su tokiu vanu ir bagazine rankom atidarinet, nu atleiskit ...(cia ne opelis)
(Kaip 3-cia baliuska praejo?)

Rašyta: 2009.02.01 21:00

Redagavo Gintas 2009/2/1 21:33:22
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Bijau išsižioti...
Prisijungė:
2008.10.04 18:24
Klaipėda
Pranešimų: 58
Atsijunges
Citata:

Gintas rašė:
Problema matau aktuali daugeliui, bet, kad niekas nenori pasidalinti gedimo salinimo patirtimi/
Zmones, nebukit" gnydos",. jeigu susitaiset, tai kaip. Rekomenduokit bent gerus meistrus Kaune (susimokesim).
Vazinet su tokiu vanu ir bagazine rankom atidarinet, nu atleiskit ...(cia ne opelis)
(Kaip 3-cia baliuska praejo?)


Pritariu, tikrai jau butu pats laikas susitvarkyti tas duris... Jau baigia uzknisti

Rašyta: 2009.02.07 16:33
_________________
Town & Country LXi 3.8l 2001
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Kur aš patekau?
Prisijungė:
2008.11.23 18:10
Šiauliai
Pranešimų: 12
Atsijunges
Na as savo susitvarkiau tik su meistriuko pagalba Pasijunge prie kompo ir pasake kad neveikia kazkoks varikliuko sukimosi krypties daviklis kuris stovi prie varikliuko uzlietas ir neardomas Todel man ir dangti bandydavo dar kelt nors jis ir atidarytas ir atvirksciai Pakeiciau visa pakelimo mechanizma ir viskas veikia Siaip meistras sake kad pirmas su tokia beda dazniausiai genda spyneles Veiksmas Siauliuose servisas "Automagija"

Rašyta: 2009.02.09 17:50
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Man sekasi ;)
Prisijungė:
2006.02.08 15:41
Biržai
Pranešimų: 90
Atsijunges
Aš galinių durų spynelę susitvarkiau. Kaip nekeista,bet vienas laidas buvo kokiame 15 cm nuo spynelės "nusioksidavęs" (nukirmijes). Spynelės durų užraktas veikia tik su varža. Vienas varžos kontaktas tapi pat buvo (tikslaiu jo nebuvo). Tai va - parinkau varžą sulitavau galus ir veikia iki šiol. Jei be varžos paduosi įtampą, tai spynelė neveiks. Čia spynelė - turiu mintyje ne su raktu, o kur guminiame gaubte atrakinama. Jei Originalas, tai ardomas, bet nusipirkau autotepėje naują (dabar atsargoje ) tai visa užlieta ir neardoma.

Rašyta: 2009.03.01 9:51
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Bagažinės dangčio spynelė durniuoja
Mane pastebėjo!
Prisijungė:
2006.09.20 10:25
Klaipėda, LT
Pranešimų: 544
Atsijunges
Ateinu prie automobilio, bandau atidaryti bagažinę, o ji neatsidaro - nereaguoja ta rankenėlė kur virš numerio. Galvoju, gal užrakinta - ne, užrakinu ir atrakinu dar kartą, vistiek nereaguoja, tada atsirakinu su raktu, pasidedu ką reikia ir vėl uždarau.
Nueinu į garažą, pareinu ir girdžiu kaip bagažinės spynelė pati suveikinėja, tai užsisrakina, tai atsirakina, palaukia kelias sekundes ir vėl kelis kartus rakinėjasi. Kartais sustoja ir palieka užrakinta, o kartais atrakinta - dangtį galima atidaryti nepalietus tos rankenėlės. Net pakėlus dangtį iki pat viršaus spynelė vistiek sudirbinėja.
Kai mašina užrakinta (arba kai pradėjus važiuoti užsirakina) tada viskas gerai.

Gal kas turit kokių minčių?

Auto Chrysler Town & Country 2002

Rašyta: 2009.12.31 1:38
_________________
Chrysler Town & Country LX 3.3L 2002
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Bagažinės dangčio spynelė durniuoja
Klubo narys
Prisijungė:
2006.01.09 21:04
Kaunas,LT
Pranešimų: 2180
Atsijunges
Gal laidai kur nusilankstė ir trumpina(pvz,gofroje tarp dangčio ir kėbulo),gal spynelėj trumpina...

Rašyta: 2009.12.31 8:05
_________________
Chrysler T&C LXI 3.8/2002,T&C LMT 3.8/2002,Grand Voyager LE 3.3 91
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Bagažinės dangčio spynelė durniuoja
Klubo narys
Prisijungė:
2006.04.21 8:55
Vilnius,LT
Pranešimų: 1220
Atsijunges
Citata:

So8oS rašė:
Ateinu prie automobilio, bandau atidaryti bagažinę, o ji neatsidaro - nereaguoja ta rankenėlė kur virš numerio. Galvoju, gal užrakinta - ne, užrakinu ir atrakinu dar kartą, vistiek nereaguoja, tada atsirakinu su raktu, pasidedu ką reikia ir vėl uždarau.
Nueinu į garažą, pareinu ir girdžiu kaip bagažinės spynelė pati suveikinėja, tai užsisrakina, tai atsirakina, palaukia kelias sekundes ir vėl kelis kartus rakinėjasi. Kartais sustoja ir palieka užrakinta, o kartais atrakinta - dangtį galima atidaryti nepalietus tos rankenėlės. Net pakėlus dangtį iki pat viršaus spynelė vistiek sudirbinėja.
Kai mašina užrakinta (arba kai pradėjus važiuoti užsirakina) tada viskas gerai.

Gal kas turit kokių minčių?

Auto Chrysler Town & Country 2002

Pas mane tas pats buvo. Tik ir vaziuojant bandydavo atsidarinet . Bagazines atidarymo "rankeneles" viduj buvo kontaktai supuve. Reikejo keist. Spynele irgi keiciau po keliu savaiciu, nors protingi zmones kalba, kad kartais spynele uztenka tik isplaut ir sutept.

Rašyta: 2009.12.31 8:42
_________________
:pint: katafalkas, ir nieko cia nebepakeisi :pint:Dodge Grand Caravan 2003, 3.8l
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: IV Galinių durų problemos
Klubo narys
Prisijungė:
2007.06.06 15:35
Kaunas
Pranešimų: 645
Atsijunges
po nauju galesiu paziureti , manau spynele kazkur buvo pas mane...jei reiks pasakyk..

Rašyta: 2009.12.31 10:55
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti


Re: Bagažinės dangčio spynelė durniuoja
Klubo narys
Prisijungė:
2008.09.16 20:38
Kaunas,Lt
Pranešimų: 1378
Atsijunges
Citata:

linas rašė:
Citata:

So8oS rašė:
Ateinu prie automobilio, bandau atidaryti bagažinę, o ji neatsidaro - nereaguoja ta rankenėlė kur virš numerio. Galvoju, gal užrakinta - ne, užrakinu ir atrakinu dar kartą, vistiek nereaguoja, tada atsirakinu su raktu, pasidedu ką reikia ir vėl uždarau.
Nueinu į garažą, pareinu ir girdžiu kaip bagažinės spynelė pati suveikinėja, tai užsisrakina, tai atsirakina, palaukia kelias sekundes ir vėl kelis kartus rakinėjasi. Kartais sustoja ir palieka užrakinta, o kartais atrakinta - dangtį galima atidaryti nepalietus tos rankenėlės. Net pakėlus dangtį iki pat viršaus spynelė vistiek sudirbinėja.
Kai mašina užrakinta (arba kai pradėjus važiuoti užsirakina) tada viskas gerai.

Gal kas turit kokių minčių?

Auto Chrysler Town & Country 2002

Pas mane tas pats buvo. Tik ir vaziuojant bandydavo atsidarinet . Bagazines atidarymo "rankeneles" viduj buvo kontaktai supuve. Reikejo keist. Spynele irgi keiciau po keliu savaiciu, nors protingi zmones kalba, kad kartais spynele uztenka tik isplaut ir sutept.

cia tikrai nea spynele bus,o rankenos kontaktai nuo dregmes supuna!as sau pasikeiciau ir dingo bedos!man ir vaziuojant atsirakindavo....

Rašyta: 2009.12.31 14:51
_________________
Chrysler Town&Country LXi 3.8/2001,nepakeiciamas automobilis...
Perkelti pranešimą į kitas programas Perkelti







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas