logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 »


#21 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
EiMiS Rašyta: 2006.02.07 22:21
Nu tai niekas nekaltas, kad tik dabar temą pamatei Ot liaudis, kol ant žmogaus neužlipsi, tol neparodys balso

O dėl Lukoilo kortelės tai turėjau įtarimą, nes ten kažkur rašo apie tai, bet tipo sakė, kad ir be kortelių nuolaidą pritaiko dujoms, Lukoilo tik benzui, čia kalba eina tik apie Vaidoto g.


#22 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
EiMiS Rašyta: 2006.02.07 22:22
Citata:

Saulius rašė:
Vistiek pigiausiai Kalantos gatveje, dabar su nuolaida 1.61Lt, pyliau sestadieni



#23 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
darėnas Rašyta: 2006.02.08 20:13
Citata:

EiMiS T&C rašė:
......Lukoilo tik benzui, čia kalba eina tik apie Vaidoto g.


kur bepyliau - visada nuolaida ir dujoms su kortele...


#24 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
BOSAS Rašyta: 2006.03.15 15:46
pigiausios dujos pas mane galiu pora baku i menesi nupilti po 1.45


#25 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
NedaBytas Rašyta: 2006.03.15 18:08
as visai noreciau i eile uzsirasyt, popigei duju


#26 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
Andriux001 Rašyta: 2006.03.15 18:14
as nr2


#27 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
darėnas Rašyta: 2006.03.15 20:07
aš tada numeris 0


#28 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
BOSAS Rašyta: 2006.03.15 20:55
Kas norit duodat man zvana darbo metu ir sutarsim


#29 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
gadintojas Rašyta: 2006.03.15 22:08
Citata:

Bosas rašė:
Kas norit duodat man zvana darbo metu ir sutarsim

O kur tas "pas tave"? Kurioj vietoj čia pilstai? Gaila, kad dujos- ne benzas, kanistriukais neatsiveši


#30 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
BOSAS Rašyta: 2006.03.15 22:11
cia jau rasyk arba skambink i privata veiksmas Kaune
Citata:

gadintojas rašė:
Citata:

Bosas rašė:
Kas norit duodat man zvana darbo metu ir sutarsim

O kur tas "pas tave"? Kurioj vietoj čia pilstai? Gaila, kad dujos- ne benzas, kanistriukais neatsiveši


#31 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
ru22 Rašyta: 2006.03.16 13:08
Uch blin.. Va tokios duju kainos jau nebepamenu..
Pavydziu


#32 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
piktas Rašyta: 2006.03.28 22:48
Piluosi tik Mazeikiu nafta degalinese. Dejau as ant tos 16 cnt kur duoda petrasiunuose. Mashiniukas kaip guminis patampa (kaip speisas) ir eda dujas kaip zveris.


#33 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
Saulius Rašyta: 2006.03.29 19:49
Citata:

piktas rašė:
Piluosi tik Mazeikiu nafta degalinese. Dejau as ant tos 16 cnt kur duoda petrasiunuose. Mashiniukas kaip guminis patampa (kaip speisas) ir eda dujas kaip zveris.


Su Petrasiunu dujom nuo kitu degaliniu man jokio skirtumo ir vaziuojant, ir su sanaudom - isbandziau, todel -16cnt yra gerai. Sakyciau tavo variklis per silpnas tokiam masiniukui, todel ir bedavoji


#34 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
ru22 Rašyta: 2006.04.01 19:34
Siandien mieste besisukinejant baigesi dujos.. na galvoju isvaziuodamas uzsoksiu i Ventus degaline ir uzsipilsiu uz 50 Lt nes daugiau neturejau tuo metu. Ir ka jus manot.. Duju litras man kainavo 1.50 Lt! Senai tokias kainas bemaciau. Oficialiai 1.58 Lt o su kortele -8 cnt. Sake nuolaida iki rytojaus vakaro.. Taip kad skubekit.. O gal kituose miestuose Ventus tokiu nuolaidu nedaro?
p.s ir rytoj dar vaziuosiu uzsipilt


#35 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
Mindas112 Rašyta: 2006.04.01 19:37
"deguvoj " Kaune prie Maxima bazes savaitgali -8cnt.,o pilant virs 35 ltr. dar-11cnt.Gaunasi 1,47lt/ltr.


#36 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
EiMiS Rašyta: 2006.04.01 19:38
Bent jau savaitgaliais Kaune tai toks reiškinys pastebimas, kad su nuolaidom dujas pardavinėja, plius dar ir kortelių nuolaidos galioja


#37 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
piktas Rašyta: 2006.04.01 19:41
Citata:

Saulius rašė:
Citata:

piktas rašė:
Piluosi tik Mazeikiu nafta degalinese. Dejau as ant tos 16 cnt kur duoda petrasiunuose. Mashiniukas kaip guminis patampa (kaip speisas) ir eda dujas kaip zveris.


Su Petrasiunu dujom nuo kitu degaliniu man jokio skirtumo ir vaziuojant, ir su sanaudom - isbandziau, todel -16cnt yra gerai. Sakyciau tavo variklis per silpnas tokiam masiniukui, todel ir bedavoji
Xe gal ten Tovo ta zabiegalavka, kad taip reklamuoji.


#38 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
gadintojas Rašyta: 2006.04.01 20:22
Vakar užsipirdolinau Statoil'e pilną baką po 1,55 ir dar su Visa electron/Statoil extra -10ct/litras, tai net akys išsipūtė kai pamčiau čekyje suma Iš tos laimės nuvažiavęs į Vilnių dar už pidisoką benzo prisipyliau


#39 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
Mindas112 Rašyta: 2006.04.01 20:27
nesupratau,kur rysys tarp pigiu duju ir tavo benzo pylimo.Gal apsiuostei tu duju,kad taip uzvele?


#40 Re: Kur pigiausios dujos Kaune?
gadintojas Rašyta: 2006.04.01 20:37
Iš tos laimės, kad tokios pigios dujos tai prisipyliau dar ir brangaus benzo kompensuoti kainų skirtumą Neįpratęs tiek mažai mokėti už kurą







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas