logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 6 ... 13 »


#41 Re: Problema su peciuku
Gran Martin Rašyta: 2006.09.16 15:26
Citata:

nierka rašė:
labai silpnai sildo salona ar tai tik peciuko kalte?

patikrink antifryzo lygi
turi but pilnas radiatorius ir papildomam bakely tarp min ir max


#42 Re: Problema su peciuku
EiMiS Rašyta: 2006.09.16 20:23
Citata:

nierka rašė:
Gal gali termostatas atsidaryti per anksti ? Arba gal reikia moketi nuorinti ?

Gali termostatas būti atsidaręs ir užstrigęs - prie tokių temperatūrų dar to nelabai pajustum, žiūrėk, kokią aušinimo skysčio temperatūrą rodo, kai šiltas variklis. Labiau tikėtina, kad sistemoj oro yra.


#43 Re: Problema su peciuku
nierka Rašyta: 2006.09.16 22:54
temperatura rodo vidutine mazdaug po 4 km ryte
tik nezinau kiek ten yra laipsniu
bandziau uzkaitinti atjunges ventiliatoriu tai kai rode maximalia temperatura tai pute pakankamai karsta ora


#44 Re: Problema su peciuku
piktas Rašyta: 2006.09.17 23:16
Man uztenka nuvaziuot 350 m jau silta pucia. Keista kazkas cia su termostatu bus. O kad uzkalketu tai jau nzn praejo tie laikai, kai is balos vandeneli pildavom i radiatorius.


#45 Re: Problema su peciuku
Vladas Rašyta: 2006.09.17 23:20
laikai praejo...bet visko pasitaiko ..neaisku kas ir kaip priestai vazinejo...


#46 Re: Problema su peciuku
piktas Rašyta: 2006.09.17 23:30
Citata:

Vladas rašė:
laikai praejo...bet visko pasitaiko ..neaisku kas ir kaip priestai vazinejo...
Ja ja uzsenietis tau pils paprasta vandeneli Taigi ne apie ziguliukus kalbam


#47 Re: Problema su peciuku
Mindaugas Rašyta: 2006.09.18 2:28
na del nuomones kad uzsienietis nepila vandens esu pats ne karta "nudeges" ziema.... yra ir radiatorius trukes ir slangos issaude, o masina tiesiai is uzsieniecio ranku... vat ir nepila jie...


#48 Re: Problema su peciuku
GRIZLY Rašyta: 2006.09.18 18:05
Citata:

piktas rašė:
Citata:

Vladas rašė:
laikai praejo...bet visko pasitaiko ..neaisku kas ir kaip priestai vazinejo...
Ja ja uzsenietis tau pils paprasta vandeneli Taigi ne apie ziguliukus kalbam


Oi, Piktas Nebūk toks tikras dėl užsienio Oi kiek ten balvonų gyvena O dar jei kalbėsim apie USA - tai


#49 Re: Problema su peciuku
nierka Rašyta: 2006.09.18 21:51
bandziau surasti peciuka bet napavyko. atrodo viska atsukau, bentjau ka radau, ir is apacios, ir is virsaus bet nieko. neisivaizduoju per kur prie jo prieiti. sakau gal dar sklende neatsidaro.zarnos ateinancios i peciuka tikrai karstos


#50 Re: Problema su peciuku
nierka Rašyta: 2006.09.18 21:56
dabar kaip ir siltas oras bet temperatura auksciau vidutines neuzkyla. stovejau 20 min bet net ventiliatorius neisijungia. uzkaisti kaip supratau be sansu.


#51 Re: Problema su peciuku
nierka Rašyta: 2006.09.18 22:02
bandziau pirkti termostata tik kazkodel toks koks turetu tikti netinka. pas mane 2.5 bet termostato dydis is akies tai kaip ir 3 l. pardavejas raudondvario pl. irgi nesuprato kaip taip gali buti. gal kazkaip ir tai susije


#52 Re: Problema su peciuku
piktas Rašyta: 2006.09.18 22:15
Turiu lazerini temperaturos matuokli galima labai greit paziureti visu mazgu temperetura gal greiciau rastum kur yra beda . Ryt gal busiu truputuka laisvesnis. Isimesiu i masina jai reikes paskambinsi.


#53 Re: Problema su peciuku
Vladas Rašyta: 2006.09.18 22:30
na jei ateinanti karsta ..paziurek ir ar iseinanti zarna kartsa .. tada bus aisku del peciuko uzkalkejimo ar uzsikisimo.. tada lieka sklendes


#54 Re: Problema su peciuku
BOSAS Rašyta: 2006.09.19 19:25
Citata:

piktas rašė:
Turiu lazerini temperaturos matuokli galima labai greit paziureti visu mazgu temperetura gal greiciau rastum kur yra beda . Ryt gal busiu truputuka laisvesnis. Isimesiu i masina jai reikes paskambinsi.

Kiek tas matuoklis kainuoja ir kur pirkai?


#55 Re: Problema su peciuku
sharas Rašyta: 2006.09.24 22:14
gal kas galit pagelbeti su tokia problema.arteja salti orai o kai masina pirkau tai zarnos kurios iseina is variklio i peciukus yra atjungtos nuo ju ir sujungtos tarpusavi.gal galeciau kaune pas kazka paziureti arba gal kas manuala turite.auto:dodge grand caravan sport 2002m.


#56 Re: Problema su peciuku
GRIZLY Rašyta: 2006.09.24 22:26
Toki pat avto turi ZULU Įlisk į jo profailą - ten turėtu būti jo kontaktinė info, jei nerasi tada įlisk į mano profailą ir paskambink man, ką nors suorganizuosim Gal netrukus koks nors susirinkimuks pas mumi bus, tai bus puiki proga ir susipažint ir pažiūrėt pas kitus kaip ten ir kas


#57 Re: Problema su peciuku
sarikas Rašyta: 2007.10.23 21:40
sveiki auto broliai man tai peciukas uzsikises,gal kas zino kiek jis gali kainuot,ir ar labai sunkiai jis keicias?


#58 Re: Problema su peciuku
BOSAS Rašyta: 2007.10.24 10:22
yra ka veikti kol pakeiti
Cia priklausi nuo masinos.
4 kartai jau esu keites.


#59 Re: Problema su peciuku
driusa Rašyta: 2007.10.24 13:56
Citata:

sarikas rašė:
sveiki auto broliai man tai peciukas uzsikises,gal kas zino kiek jis gali kainuot,ir ar labai sunkiai jis keicias?


o tu 100% tikras kad pečiukas užsikikšes?


#60 Re: Problema su peciuku
sarikas Rašyta: 2007.10.24 20:40
taip kolega,ateina tai karstas,o iseina drungnas,bandziau prapust,su kompresoriu,tai tam sykiui truputeli geriau,bet s....




 Tema uždaryta



[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas