logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 2 (3) 4 5 6 »


#41 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
ginasas Rašyta: 2010.02.05 12:23
Ant ketvirtuko nustojo visai suktis ventiliatorius, tranzas geras (bent jau netrumpina) . Tiesiogiai i varikli padavus 12v sukasi. Idomu kokiu metodu per ta viena laida paduoda info tai dezikei kokiu greiciu suktis?


#42 Salono ventiliatorius
Deimkr Rašyta: 2010.03.08 19:18
Sveiki, šiandien trinktelėjus per duobę salono ventiliatorius pradėjo veikti savarankiškai, ventiliatoriaus rankenėlę statyk į kokia nori padėtį, pas mane trijų zonu klima, ventiliatorius dirba didžiosiomis apsukomis, išjungus PWR mygtuka jis sukasi dar greičiau. Pablūdo ventiliatorius tas kur po bardačioku. Gal kam buvo panašiai? Chrysler T&C 3,8l. 2001m.


#43 Re: Salono ventiliatorius
ginasas Rašyta: 2010.03.08 22:52
yra tema apie tai, tavo atveju bus perdeges tranzas ten po bardacioku dezuteje.


#44 Re: Salono ventiliatorius
Deimkr Rašyta: 2010.03.20 19:14
Tranza pakeičiau, viskas atsigavo, bet neilgai, kokias penkias minutes ir vėl tas pats


#45 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
Deimkr Rašyta: 2010.03.24 20:33
Tranza nukerta kai klimatronika pastatau į auto padėtį, jei auto nejungiu tai lygtais ir viskas gerai. Trečia tranza jau keičiu, gal kas turit kokių minčių?


#46 Re: Salono ventiliatorius
Mindas112 Rašyta: 2010.03.24 21:03
Citata:

Deimkr rašė:
Sveiki, šiandien trinktelėjus per duobę salono ventiliatorius pradėjo veikti savarankiškai, ventiliatoriaus rankenėlę statyk į kokia nori padėtį, pas mane trijų zonu klima, ventiliatorius dirba didžiosiomis apsukomis, išjungus PWR mygtuka jis sukasi dar greičiau. Pablūdo ventiliatorius tas kur po bardačioku. Gal kam buvo panašiai? Chrysler T&C 3,8l. 2001m.

Kažką Giedrius SK yra pasakojęs apie tokius bajerius,kai"Išprotėja" salono klimos ventiliatorius.Sakė,chebra po bardačioku atsidarę vent. fiškę,kažkurį kontaktą "patrumpina" į korpusą,ir viskas atsistato...Bet, prieš eksperimentuojant,reiktų Giedriaus išsiklausinėt-jam taip "atkočiojo"


#47 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
Dziugesiukas Rašyta: 2010.06.17 19:43
papasakokit kaip susiremontuoti ta varzu rele? Jonis tranza pirko uz 6lt, bet pas mane toks nesideda ar ten kazka reikia pachalturinti ir tada tinka? gal mano rele kitokia?

Pridėti bylą:



jpg  P170610_17.11_[01].jpg (81.94 KB)
2526_4c1a510b56973.jpg 615X461 px


#48 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
TomasK Rašyta: 2010.06.20 16:46
Šiandien kaip tik susitaisiau rėlę- radau kuris kontaktas nudegęs ir sulitavau. dabar veikia visi greičiai.

Ir dar buvau išsiėmęs apipūtimo ventiliatorių... užsi...., kitaip to darbo nepavadinsi: priėjimo nėra, nieko nesimato, sudėt sunku...

Beje, gal kas turit ventiliatorių? Mano cypė, dabar kaukia, pabaiginis, kitaip pasakius


#49 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
Dziugesiukas Rašyta: 2010.06.20 18:44
Citata:

TomasK rašė:
Šiandien kaip tik susitaisiau rėlę- radau kuris kontaktas nudegęs ir sulitavau. dabar veikia visi greičiai.

Ir dar buvau išsiėmęs apipūtimo ventiliatorių... užsi...., kitaip to darbo nepavadinsi: priėjimo nėra, nieko nesimato, sudėt sunku...

Beje, gal kas turit ventiliatorių? Mano cypė, dabar kaukia, pabaiginis, kitaip pasakius

kurioje vietoje radai ta rele? kaip ji atrodo? ar taip kaip mano darytoj nuotraukoj virsuje? man kazkaip atrodo, kad as ne ten ieskau reles pagal aprasymus supratau kad ta rele yra raudonai apibraukta.

Pridėti bylą:



jpg  P170610_17.08.jpg (96.76 KB)
2526_4c1e38b28d447.jpg 591X443 px


#50 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
TomasK Rašyta: 2010.06.20 22:52
rėlė ten. o kur naudojamas kolegų parodytas tranistorius, dar kol kas nesusigaudau...


#51 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
Daranius Rašyta: 2010.06.21 1:11
Aš čia gal nesigaudau temoj, tai iš anksto persiprašau.
Bet kiek dabar akim permečiau tai:
nė velnio neaišku iš nuotraukos kas ten tai varžai negerai. Linksmuoliuk, papaiškink populiariau kas ten negerai ir įdėk nuotrauką normalesnę - mažu patarsim ką reik daryti
su tom rėlėm ventiliatoriaus, nežinau, gal meluosiu, bet ar nebus ten ta rėlė prie kitų visų toj juodoj dėžutėj (berods kažkokia yra "fan" rėlė jei gerai pamenu), o tai jūs čia kažkur visai kitur ieškot...


#52 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
Dziugesiukas Rašyta: 2010.06.21 19:53
Citata:

Daranius rašė:
Aš čia gal nesigaudau temoj, tai iš anksto persiprašau.
Bet kiek dabar akim permečiau tai:
nė velnio neaišku iš nuotraukos kas ten tai varžai negerai. Linksmuoliuk, papaiškink populiariau kas ten negerai ir įdėk nuotrauką normalesnę - mažu patarsim ką reik daryti
su tom rėlėm ventiliatoriaus, nežinau, gal meluosiu, bet ar nebus ten ta rėlė prie kitų visų toj juodoj dėžutėj (berods kažkokia yra "fan" rėlė jei gerai pamenu), o tai jūs čia kažkur visai kitur ieškot...

mano chrysleryje nebeveikia salono ventiliatorius, veikia tik didziausiu greiciu. viskas gerai. pasirodo tu reliu yra maziausiai 2 skirtingi variantai. turiu omeny ju isvaizda kitokia, o fiskes tos pacios. siandien turejau galimybe apkeisti su pusiau veikiancia ir pradejo pusti normaliai, beveik visais greiciais. dabar beliko issiaiskinti, kuris galas neveikia toj relej kurios nuotrauka as cia idejau. nezinau kaip nufotkinti ta rele, kad butu aiskiau tad pasakyk, bus nuotrauka. man atrodo taip yra aiskiausia "fan" rele po kapotu juodojoj dezej yra skirta ventiliatoriams esantiems ant ausinimo radiatoriu, o as kalbu apie ventiliatoriu, kuris pucia i salona ora ta rele yra butent tam raudonam apskritime.


#53 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
Daranius Rašyta: 2010.06.22 21:20
Citata:

Dziugesiukas rašė:
Citata:

Daranius rašė:
Aš čia gal nesigaudau temoj, tai iš anksto persiprašau.
Bet kiek dabar akim permečiau tai:
nė velnio neaišku iš nuotraukos kas ten tai varžai negerai. Linksmuoliuk, papaiškink populiariau kas ten negerai ir įdėk nuotrauką normalesnę - mažu patarsim ką reik daryti
su tom rėlėm ventiliatoriaus, nežinau, gal meluosiu, bet ar nebus ten ta rėlė prie kitų visų toj juodoj dėžutėj (berods kažkokia yra "fan" rėlė jei gerai pamenu), o tai jūs čia kažkur visai kitur ieškot...

mano chrysleryje nebeveikia salono ventiliatorius, veikia tik didziausiu greiciu. viskas gerai. pasirodo tu reliu yra maziausiai 2 skirtingi variantai. turiu omeny ju isvaizda kitokia, o fiskes tos pacios. siandien turejau galimybe apkeisti su pusiau veikiancia ir pradejo pusti normaliai, beveik visais greiciais. dabar beliko issiaiskinti, kuris galas neveikia toj relej kurios nuotrauka as cia idejau. nezinau kaip nufotkinti ta rele, kad butu aiskiau tad pasakyk, bus nuotrauka. man atrodo taip yra aiskiausia "fan" rele po kapotu juodojoj dezej yra skirta ventiliatoriams esantiems ant ausinimo radiatoriu, o as kalbu apie ventiliatoriu, kuris pucia i salona ora ta rele yra butent tam raudonam apskritime.


akiai, tavo tiesa, aš galvojau apie aušinimo ventiliatorius kalba eina Apie tą tai aš turiu kalusimą - išjungus vistiek pučia truputį. Kame replės?

O dėl tavo tų varžų tai įtariu ten kai perjunginėji pūtimo stiprumą, pasijungia skiritnga varža, tai gal kuri perdegus yra ar kontaktai suėję, todėl ir neveikia kažkurios padėtys.


#54 Re: Apiputimo ventiliatorius
igis Rašyta: 2010.08.25 12:12
Gal kas žinot kur III-ui yra ta relė ar varžų blokas, ar kas ten bebūtų, nes nuėmiau bardačioką, o ten jokios relės nėra.


#55 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
BOSAS Rašyta: 2010.08.25 19:27
priesingoi puseje ten kur generatoriaus dirzas.


#56 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
igis Rašyta: 2010.08.26 12:59
Citata:

BOSAS rašė:
priesingoi puseje ten kur generatoriaus dirzas.


Priešingoj pusėj tai prie kuro filtro, ar prie saugiklių bloko.


#57 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
mix_stage Rašyta: 2010.12.04 23:07
Citata:

JOnis rašė:
Relej nustimpa lauktranzis isejime. Idealiai tinka http://www.evita.lt/det-11684-tranzis ... 30w-0.0053ohm-to-220.html kaina 6 lt


Ačiū JOnis. Ir man suveikė Net nesitikėjau, nes dalis platos atplyšo, ant viršaus kažkokie klijai buvo, tad kad ir cina minkšta, jie neleido išimti gražiai tranzistoriaus. Žinoma galioja patarlė, jog blogam šokėjui ir kiaušiniai maišo. Tik gerai kad kartais fortūna aplanko


#58 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
mix_stage Rašyta: 2010.12.05 18:14
Hm..., per anksti apsidžiaugiau, šiandien ryte užkuriau ir vėl pučia orą maksimaliai. Taip pat meta kraidą P0135. Negi vėl tranzistorius numirė?


#59 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
Deimkr Rašyta: 2010.12.06 18:54
Citata:

mix_stage rašė:
Hm..., per anksti apsidžiaugiau, šiandien ryte užkuriau ir vėl pučia orą maksimaliai. Taip pat meta kraidą P0135. Negi vėl tranzistorius numirė?

Ko gero.
Kai rasi problemos sprendimą,nepasididžiuok pasidalink, nes pas mane tapati bėda. Pakeitus tranza veikia kelias minutes, o paskui ir vėl gali keisti. Tik pas mane tokios klaidos nemeta


#60 Re: Apiputimo ventiliatorius veikia pastoviai
mix_stage Rašyta: 2010.12.06 20:00
Na vienas pažystamas sakė jog būtina keisti salono oro filtrą, kitokiu atveju vėl numirs. Šiandien nusipirkau anglies filtrą, išlupau seną ir išsigandau. Jo svoris kokius keturis ar penkis kart didesnis nei naujo. O apie suodžių kiekį nėra nei ką kalbėti, matyt jis per visą gyvenimą nebuvo keistas. Tad pakeistas filtriukas, ryt bandysiu vėl tranzistoriu perlituoti, žiūrėsim kokį rezultatą gausim.







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas