logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



(1) 2 3 4 ... 9 »


#1 Kokias padangas naudojate
BOSAS Rašyta: 2006.03.16 22:05
Ar naudojate devetas padangas is srotu?
i kokius parametrus ziurit pirkdami padangas?


#2 Re: Kokias padangas naudojate
gadintojas Rašyta: 2006.03.16 22:15
Citata:

Bosas rašė:
Ar naudojate devetas padangas is srotu?
i kokius parametrus ziurit pirkdami padangas?

Šeip nesu nusistatęs prieš dėvėtas, jau geriau žinomos firmos padėvėtos, nei naujos restauruotos. Aš prieš restauruotas esu kategoriškai prieš. Buvo incidentas su restuoruotom kai važiuojant ant 100km/h sprogo . Nuo to laiko didelis kryžius ant restauruotų padangų. Šeip dabar žiemą užsidėjęs važinėju Courier SnowFox. Noname, bet pirkti nauji parduotuvėj + esu tikras, kad nerestauruotos. Trūkumas tas, kad šypuotos ir triukšmas jų toks, kad oho-ho, bet antrą sezoną trinu ir visiškai jokių problemų nebuvo, nei karto nepavedė jos manęs. Tikrai nesitikėjau, kad bus tokios neblogos. Ant kitos šeimos mašinos užmovėm Michelin ir Fulda, bet deja su jomis daugiabučių kiemuose jau ir pastrigęs buvau pora kartų .

Mano nuomone, restaurotos padangos tai beveik tas pats, kas išskalbtą sargį naudoti


#3 Re: Kokias padangas naudojate
Gran Martin Rašyta: 2006.03.16 22:16
1as parametras-kad atitiktu reglamentuojamus ismatavimus
2as parametras, kad nebutu amerikietiskos universalios- nes tos nei vasara normalios nei ziema
siaip as pirkau naujas ziemines (Toyo) ir pirksiu naujas vasarines, nes gavau su masina skirtingas galines ir nutrintas priekines


#4 Re: Kokias padangas naudojate
BOSAS Rašyta: 2006.03.16 22:44
As istikruju esu skeptiskai nusistates pries srotines ir restauruotas ir GOYEARUS(ir ju dukteriniu imoniu gaminius)

Visiskai su tavim sutinku kag ir noneimas bet naujos ir nesenesnes nei 1 metu gamybos yra geriau nei restauruotos ar srotines

Buvo man tokia istorija teko i hansus vaziuoti su 3 golfu pries 3 metus
pirkau naujas Godyar vasarines visas 4 tai galiu pasakyti tiek
Jei norite zmones gyvi vaikscioti nepirkite godyear iki 200 Lt uz Vnt toks s..as kad apsakyti negaliu (slapiame kelyje)
priestai buvau vasarines irgi Godyearo ant audes uzsidejes irgi buvo beveik tas pats s..as

Keliones metu isejom su golfu ant furos lenkimo.
Taciau nepastebejom nakti kad prieki furos buvo kalniukas ir priespriesais nieko nematem. kai pamatem buvom su kita masina kaktomusas dar like apie 200 m o mes jau iki 1/3 fura aplenke greitis apie 100 Km/h pradejom stabdyti o masina nepatikesit kaip ziema ant pliko ledo.
na jau tada i kelnes dejom kaip reikalas
sukom i priesingos puses saligatvi nuo ant saligatvio neisilaikem i griovi tarp medziu o greitis vis dar netoli 100 Km/h

tai golfukas tokius smugius gavo kad rodes kad raitai per kapota isoks Ziauru
aisku pasiseke tai kad sugebejom dar is inetcijos is to griovio ant kelio uzsokti.
Reziume:
Variklio pagalves ir tvirtinimo ausys nuplyso
lenkas pamate tai kurve kurve lituania

gristant vel slapias kelias masina sutvarkyta bandymas:
vaziuojam 100Km/h slapias asvaltas nieko aplink nera.Blokuojam visus 4 ratus ir ciuoziam 300 metru atleidus stabdi greitis 60 Km/h (dar itrakoriu siek tiek veliau vos neilipinom teko nustoti stabdyti ir saip tai mynem iki dugno ir vos vos spejom aplenkti)

tai poto i lietuva gryzom max 60 vaziuodami
S..AS didelis GODYEAR'ai

kas as juos pirkau

Citata:

gadintojas rašė:

Mano nuomone, restaurotos padangos tai beveik tas pats, kas išskalbtą sargį naudoti


#5 Re: Kokias padangas naudojate
xamas Rašyta: 2006.03.16 23:45
A prie ko cia Goodyear? Tu manai kad kitos padangos but isgelbeje? Tipo butum sustojes ir dar spejes islipt. Tadum gal pirma reiktu pasiskaityt apie akvaplanavima ir saugu vairavima Nezinau, bet vazinejau su Fulda, Firestone, Goodyear (ziemines), Michelin (po 450lt ), Uniroyal, Nokian (ziemines), Vredestein (ziemines), Barum, Dunlop tai labiausiai nuvyle Barum i Uniroyal. Labiausiai patiko Vredesteinai, Nokios, Michelinai ir Goodyear. Ypac kai vaziuoji su firmos masina ir daug.


#6 Re: Kokias padangas naudojate
Andriux001 Rašyta: 2006.03.16 23:50
nokian hakapellita tai yra toksgeris, kad net nemoku apsakyt.. ale voyageriui padangyte apie 350LTL lyg kainuoja


#7 Re: Kokias padangas naudojate
gadintojas Rašyta: 2006.03.16 23:54
Citata:

xamas rašė:
labiausiai nuvyle Barum i Uniroyal

Turėjom ir mes nusipirkę Barum Polaris. Ėmėm visas keturias naujas, mokėjom po 250lt/vnt su nuolaida (be nuolaidos 280 kainavo), tai trynėm belenkiek laiko ir dar mėsos liko, bet kai buvo vienas nedidelis bum, tai pabėgo suvedimas skorpui ir niekaip nepavyko jo atitiesinti, nors smūgis ir labai silpnas buvo. Tai taip ir suvalgėm padangų kampus. Paskui apsukom į kitą pusę, kad kitą šoną sugraužtų ir gerai, o kai sutrynėm ir antrą šoną, tai užkalėm variklį ir ramu O kai pradėjau "taisyti" (na taip taisyti, kaip leidžia mano nikas) tai jo likimas įamžintas:

http://www.biteplius.lt/lt/2content.d ... ew_my/866887-=(1752019979


http://www.biteplius.lt/lt/2content.d ... iew_my/866871-=(229842631



#8 Re: Kokias padangas naudojate
gadintojas Rašyta: 2006.03.16 23:56
Citata:

Andriux001 rašė:
nokian hakapellita tai yra toksgeris, kad net nemoku apsakyt.. ale voyageriui padangyte apie 350LTL lyg kainuoja

Sutinku dėl šitų padangų gėrio. Teko vairuoti auto su tokiom žieminėm tai pasaka, o ne padangos. Dar pas dėdę sudėti kažkokie Continental, tai irgi pasaka padangytės


#9 Re: Kokias padangas naudojate
BOSAS Rašyta: 2006.03.17 0:09
Goodyear uz 450 gali buti kad gerai bet ne uz 200 Lt

Citata:

xamas rašė:
A prie ko cia Goodyear? Tu manai kad kitos padangos but isgelbeje? Tipo butum sustojes ir dar spejes islipt. Tadum gal pirma reiktu pasiskaityt apie akvaplanavima ir saugu vairavima Nezinau, bet vazinejau su Fulda, Firestone, Goodyear (ziemines), Michelin (po 450lt ), Uniroyal, Nokian (ziemines), Vredestein (ziemines), Barum, Dunlop tai labiausiai nuvyle Barum i Uniroyal. Labiausiai patiko Vredesteinai, Nokios, Michelinai ir Goodyear. Ypac kai vaziuoji su firmos masina ir daug.


#10 Re: Kokias padangas naudojate
Rašyta: 2006.03.17 10:43
Citata:

Bosas rašė:
Goodyear uz 450 gali buti kad gerai bet ne uz 200 Lt


Prie ko cia kaina? Modeli parasyk. As atvazinejau 3 metus su GY Eagle NCT ant Mondeo ir 2 metus su GY Eagle Ventura su Previa - nei vieno blogo zodzio negaliu pasakyt nei apie viena is ju. Su Mondeo pralekiau su tom padangom kazkur apie 60 tukstanciu, po to pardaviau auto


#11 Re: Kokias padangas naudojate
Gran Martin Rašyta: 2006.03.17 11:31
pasaka afigiena nokian hakapellita
nors yra keletas BET
tos padangos skirtos tik ledui ir sniegui
o ant sauso asfalto vaziuoji kaip guminis Dzo- visas linguoji ypac ant furu ir autobusu veziu
ant slapio asfalto irgi kaip karve ant ledo (asmenine patirtis) ir pagal testus, tarp zieminiu padangu ilgiausiai slysta ant slapio asfalto
Citata:

gadintojas rašė:
Citata:

Andriux001 rašė:
nokian hakapellita tai yra toksgeris, kad net nemoku apsakyt.. ale voyageriui padangyte apie 350LTL lyg kainuoja

Sutinku dėl šitų padangų gėrio. Teko vairuoti auto su tokiom žieminėm tai pasaka, o ne padangos. Dar pas dėdę sudėti kažkokie Continental, tai irgi pasaka padangytės


#12 Re: Kokias padangas naudojate
Zenka Rašyta: 2006.03.17 16:17
Citata:

gadintojas rašė:
Sutinku dėl šitų padangų gėrio. Teko vairuoti auto su tokiom žieminėm tai pasaka, o ne padangos. Dar pas dėdę sudėti kažkokie Continental, tai irgi pasaka padangytės


Pas mane ziemines Continental ContiVikingContact 3 atsidziaugt negaliu, aisku visas malonumas dingsta, kai paslidineti nori.


#13 Re: Kokias padangas naudojate
Zenka Rašyta: 2006.03.17 16:19
Citata:

KomandosaS rašė:
2as parametras, kad nebutu amerikietiskos universalios- nes tos nei vasara normalios nei ziema


Sventa teisybe!


#14 Re: Kokias padangas naudojate
gadintojas Rašyta: 2006.03.17 18:47
Citata:

Zenka rašė:
Pas mane ziemines Continental ContiVikingContact 3 atsidziaugt negaliu, aisku visas malonumas dingsta, kai paslidineti nori.

Perskaitęs postą nuėjau pažiūrėti kokios pas dėdę užmautos, tai pas jį irgi tokios pačios- ContiVikingContact3. Reiškias nemeluojam, kad jos tikrai


#15 Re: Kokias padangas naudojate
Andriux001 Rašyta: 2006.03.17 19:31
komandosai ar tikai esi tikras kad nokianai taip slysta ant slapaio asfalto? gal koki linka turi ar ka? nes mano ziniomis tai jos ten vos ne idealios padangos o del sauso asfalto tai tiesa.. guminis dzo ale ner ka noret, kad tokio minkstumo padanga, staiga sukietetu ant kelio sauso


#16 Re: Kokias padangas naudojate
Egis Rašyta: 2006.03.17 22:06
Citata:

KomandosaS rašė:
pasaka afigiena nokian hakapellita
nors yra keletas BET
tos padangos skirtos tik ledui ir sniegui
o ant sauso asfalto vaziuoji kaip guminis Dzo- visas linguoji ypac ant furu ir autobusu veziu
ant slapio asfalto irgi kaip karve ant ledo (asmenine patirtis) ir pagal testus, tarp zieminiu padangu ilgiausiai slysta ant slapio asfalto
nezinau ka testai raso, 2 metus atvazinejau uzsimoves ant sharano r16 215/55 nokianus http://www.egzotika.lt/images/padango ... 20ziema/NokHakQmatmen.htm ir neturejau problemu nei ant sauso , nei ant slapio asfalto ir per sniega ir per leda ir 2 metus atidroziau su gislavedais soft frost 2, tiesiog kaifas vaziuoti , imetu fotke biski matyt kiek liko po dvieju sezonu, manau butu galima dar 2 metus vaziuot, bet parduodu auto, o ant chryslerio netinka, teks naujas pirkti.
P.S. viskas priklauso nuo auto ir vaziavimo stiliaus

Pridėti bylą:



jpg  PICT5273.JPG (834.30 KB)
114_441b16a169948.jpg 2272X1704 px


#17 Re: Kokias padangas naudojate
BOSAS Rašyta: 2006.03.17 22:13
Kaip manote ar kryptines padangos pranasesnes uz universlaus rasto ,


#18 Re: Kokias padangas naudojate
darėnas Rašyta: 2006.03.17 22:28
Citata:

Bosas rašė:
Kaip manote ar kryptines padangos pranasesnes uz universlaus rasto ,

na jei dėl tokio š... pradėsim galvas kvaršint...


#19 Re: Kokias padangas naudojate
Gran Martin Rašyta: 2006.03.19 19:13
dabar linka sunkiai atrasiu, bet skaiciau autoreviu
tik ar nete ar zurnale nepamenu

Citata:

Andriux001 rašė:
komandosai ar tikai esi tikras kad nokianai taip slysta ant slapaio asfalto? gal koki linka turi ar ka? nes mano ziniomis tai jos ten vos ne idealios padangos o del sauso asfalto tai tiesa.. guminis dzo ale ner ka noret, kad tokio minkstumo padanga, staiga sukietetu ant kelio sauso


#20 Re: Kokias padangas naudojate
Gran Martin Rašyta: 2006.03.19 19:15
tiesa dar apie Nokianus: devisi rupuzes
per ziema nuvaziavau puse protektoriaus
tada vaziuodavau per metus apie 40'000 km
masina mazda 323f 2001m







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas