logo
logo
logo
Labas, ! Atsijungti

Kviečiame registruotis naujoje svetainėje: www.voyager.lt...

  
 Karštasis meniu
 Prisijungimas
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti

Užmiršai slaptažodį?

Registruokis dabar!
 Pagrindinis meniu
 Lankomumas

Rekomenduokit mus!
 Partneriai
Visi partneriai

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Strict Standards: Non-static method XoopsErrorHandler::getInstance() should not be called statically in /home/voyager/domains/old.voyager.lt/public_html/class/errorhandler.php on line 218

Žiūrinėja šią giją:   1 Anoniminiai vartotojai



« 1 (2) 3 4 5 ... 9 »


#21 Re: Kokias padangas naudojate
darėnas Rašyta: 2006.03.19 20:27
Citata:

KomandosaS rašė:
tiesa dar apie Nokianus: devisi rupuzes
per ziema nuvaziavau puse protektoriaus
tada vaziuodavau per metus apie 40'000 km
masina mazda 323f 2001m

a ko norėt, kai tokios minkštos...
Bet jei daug nenuvažiuoji, tai paskui kietėja ir daug dar nuvažiuoji....


#22 Re: Kokias padangas naudojate
GRIZLY Rašyta: 2006.06.05 12:43
Citata:

Bosas rašė:
Kaip manote ar kryptines padangos pranasesnes uz universlaus rasto ,


Vienareikšmiškai - TAIP Remiuosi ne saitais ir ne kažkur perskaityta info, bet savo patirtim Kryptinių padangų valdomumas ženkliai geresnis už asimetrinių, bent jau ant asfalto ir ant ledo


#23 Re: Kokias padangas naudojate
mulkiz Rašyta: 2006.06.05 13:11
Ash ir turiu ziemines Nokianus ir del to tik labai dziaugiuosi, patinka nerealei, ir nepasakyciau kad labai jau devisi, per ziema nei vieno skaiciuko nenuvazinejau

O del vasariniu tai nezinau dar vis su senom vazineju stengsiuos sia vasara nutrint, tada reiks gal kreiptis i ru22 jis sake zino kur geru devetu padangu yr ir nedrangiu.


#24 Re: Kokias padangas naudojate
GRIZLY Rašyta: 2006.06.05 13:16
Iš tikro tai visų žinomų firmų padangos yra geros (kalbu ne apie pigiausias pozicijas), tik vat reikalas tame, kad ne visos tinka mūsų oro sąlygomis važinėt... Vienos skirtos sniegui, kitos ledui, trečios asfaltui ir t.t. Continentalio nepirkčiau iš principo dėl kainos, padangos tikrai bet kaina Yra nemažai analogų su vos ne perpus pigesnėmis kainomis.

Iš žieminių padangų, kiek teko važinėti, labiausiai patiko Good Year UG, Michelin, Nokian ir mano dydžiausias atradimas ir nuostaba Hankukai.

Apie Hankukus truputi atskirai paminėsiu. Kai važinėjau su MAZDA 323, man su didelėm nuolaidom įkišo žieminius Hankukus po 79 Lt. Truputi neramu buvo dėl kainos ir kilmės, bet nerealiai likau patenkintas, NEREALIAI Sukibimas ir su sniegu ir su ledu ir su asfaltu Du sezonus atpyliau jas kaip reikalas ir dar vasarą damušinėjau

Ir dar viena info tarsiu. Dar siūlau atkreipti dėmesį į tokį aspektą Teko bendrauti su vienu piliečiu, kuris importuoja padangas, tad jisai man papasakojo, kad yra padangėlių skirtu trečiosioms ir ketvirtosioms rinkoms pavadinimai negirdėti, kainos sąlyginai mažos, o gamina jas tie patys Good Year, Michelin ir t.t. Tad realiai - gauni beveik tos pačios kokybės Micheliną, ant kurio puikuojasi nežinomas pavadinimas, o Lt mokį, kaip už kokį tai Hankuką ar pan.


#25 Re: Kokias padangas naudojate
Mr.Iksas Rašyta: 2006.06.05 13:25
Nežinau kaip kiti, bet aš vasarai perku vidutinio brangumo naujas, o žiemai tik restauruotas ir be dyglių - tarnauja puikiai 3 - 4 sezonus ir jokių problemų.


#26 Re: Kokias padangas naudojate
linas Rašyta: 2006.06.05 13:42
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Nežinau kaip kiti, bet aš vasarai perku vidutinio brangumo naujas, o žiemai tik restauruotas ir be dyglių - tarnauja puikiai 3 - 4 sezonus ir jokių problemų.

Jau du kartus restauruotos atsilupe buvo bevaziuojan. gal greitis per didelis buvo, gal padangos labai prastos pasitaike, bet patikek, po tokiu mini sresiuku tikrai daugiau nei karto net susimastes nebuvau apie restauruotas


#27 Re: Kokias padangas naudojate
Gran Martin Rašyta: 2006.06.05 13:50
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Nežinau kaip kiti, bet aš vasarai perku vidutinio brangumo naujas, o žiemai tik restauruotas ir be dyglių - tarnauja puikiai 3 - 4 sezonus ir jokių problemų.

keli zmones tas restauruotas padangas kelis kart per ziema keicia guzais issokineja


#28 Re: Kokias padangas naudojate
zulu Rašyta: 2006.06.05 13:52
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Nežinau kaip kiti, bet aš vasarai perku vidutinio brangumo naujas, o žiemai tik restauruotas ir be dyglių - tarnauja puikiai 3 - 4 sezonus ir jokių problemų.

tai pasiseke nes mano svogeriui tai nepasiseke - sprogo (du kartus)


#29 Re: Kokias padangas naudojate
Mr.Iksas Rašyta: 2006.06.05 15:05
Zulu, Marciui, Linui - tame ir esmė, kad restauravau padangas ne vienai žiemai ir ne vieną kartą ir nė karto nieko blogo, ir draskydavau be gailesčio (juk restauruotos)...keista, tik man vienam negali sektis


#30 Re: Kokias padangas naudojate
linas Rašyta: 2006.06.05 15:19
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Zulu, Marciui, Linui - tame ir esmė, kad restauravau padangas ne vienai žiemai ir ne vieną kartą ir nė karto nieko blogo, ir draskydavau be gailesčio (juk restauruotos)...keista, tik man vienam negali sektis

restauruotu padangu svoris didesnis, gerokai daugiau svareliu reikia balansuojant, o ir maksimalus leistinas greitis su tokiom padangom tikrai netoks, koks ant padangos parasytas. vazinek atsargiau


#31 Re: Kokias padangas naudojate
NedaBytas Rašyta: 2006.06.05 15:24
pas mane ziemines irgi restuoruotos, vasirines tos pacios kaip ir amerikoj buvo. ziema daugiau 110 nelekiu, tai atlaike ziema, paziuresiu, gal dar ir kita atlaikys.


#32 Re: Kokias padangas naudojate
Mr.Iksas Rašyta: 2006.06.05 15:31
Citata:

NedaBytas rašė:
pas mane ziemines irgi restuoruotos, vasirines tos pacios kaip ir amerikoj buvo. ziema daugiau 110 nelekiu, tai atlaike ziema, paziuresiu, gal dar ir kita atlaikys.


Man teko ir netoli 140 km/val. paspausti - no problem. Jei gerai padaryta turėtų laikyti...


#33 Re: Kokias padangas naudojate
Mr.Iksas Rašyta: 2006.06.05 15:34
Citata:

linas rašė:
Citata:

Mr.Iksas rašė:
Zulu, Marciui, Linui - tame ir esmė, kad restauravau padangas ne vienai žiemai ir ne vieną kartą ir nė karto nieko blogo, ir draskydavau be gailesčio (juk restauruotos)...keista, tik man vienam negali sektis

restauruotu padangu svoris didesnis, gerokai daugiau svareliu reikia balansuojant, o ir maksimalus leistinas greitis su tokiom padangom tikrai netoks, koks ant padangos parasytas. vazinek atsargiau



Padangų svoris tikrai nėra labai didesnis, svarelių kiekis (mano restauruotoms padangoms buvo labai nedideli)priklauso tik nuo restauravimo kokybės, o žiemą labai retai kada yra galimybė lakstyti ...


#34 Re: Kokias padangas naudojate
darėnas Rašyta: 2006.06.05 15:38
Citata:

Grizzly rašė:
......... ir mano dydžiausias atradimas ir nuostaba Hankukai.

Ir dar viena info tarsiu. Dar siūlau atkreipti dėmesį į tokį aspektą Teko bendrauti su vienu piliečiu, kuris importuoja padangas, tad jisai man papasakojo, kad yra padangėlių skirtu trečiosioms ir ketvirtosioms rinkoms pavadinimai negirdėti, kainos sąlyginai mažos, o gamina jas tie patys Good Year, Michelin ir t.t. Tad realiai - gauni beveik tos pačios kokybės Micheliną, ant kurio puikuojasi nežinomas pavadinimas, o Lt mokį, kaip už kokį tai Hankuką ar pan.

Hankook nėra gi koks no name'as...

o apie trečias šalis - ojojoi kiek tokių pavyzdžių galima surast ...


#35 Re: Kokias padangas naudojate
darėnas Rašyta: 2006.06.05 15:42
na ir apie restaurofkes dar....
vartoju seniai, ir jokių incidentų neapturėjau
o ir eksploatacinėm savybėm dar neteko skūstis
Tik....paskutinės pirktos išsibalansavo, bet liko truputį kiaušinis....ir guoliam čia peilis.....

Jaučiu pereisiu kitą žiemą ant naujų....


#36 Re: Kokias padangas naudojate
linas Rašyta: 2006.06.05 17:13
mieste neprilakstysi, bet kai reikia per Lietuvele pervaziuot, tenka ir paspaust. As nesneku, kai i uzsieni nulekt reikia. esfaltas trasoj net ir ziema sausas buna. o kai paskutini karta prie 160km/h atsilupo protektoriaus gabalas ir net galini sparna sulankste, tai tikrai taupyt noras dingsta


#37 Re: Kokias padangas naudojate
vidijus Rašyta: 2006.06.05 18:55
Dėl restauruotų,paskutinį kartą pirkau prieš kokius 7-8 metus,gerai kad gavau pusę metų garantijos.Tai per 3 mėn. pakeičiau tris padangas.Ir sudėjus kiek kainuoja montavimas,laikas ir nervai po to perėjau tik ant naujų.


#38 Re: Kokias padangas naudojate
Antikileris Rašyta: 2006.08.02 22:52
Sveiki, turiu 255/45ZR17 padangas, buvo uzdeti ant europinio Voyagerio kaip pirkau. Idomu ar toliau man su jais vazinet ar keist. Turiu dar 205/65R15 ratus. Ant stoikes parasyta 215/65R15 arba 215/65R16 tai dabar galvoju kurias cia normaliau butu palikt ir ar gali pasidaryt kas jai toliau su R17 vazinesiu.


#39 Re: Kokias padangas naudojate
Gran Martin Rašyta: 2006.08.02 23:18
Citata:

Antikileris rašė:
Sveiki, turiu 255/45ZR17 padangas, buvo uzdeti ant europinio Voyagerio kaip pirkau. Idomu ar toliau man su jais vazinet ar keist. Turiu dar 205/65R15 ratus. Ant stoikes parasyta 215/65R15 arba 215/65R16 tai dabar galvoju kurias cia normaliau butu palikt ir ar gali pasidaryt kas jai toliau su R17 vazinesiu.

nu susikurk tu parasa, nes pvz man neaisku kokia masina tu vazineji
obet vistiek kaip voyageriui padangos per placios


#40 Re: Kokias padangas naudojate
Rašyta: 2006.08.03 7:37
Nu blin kaip sako is svetimu klaidu mokomes...
Vakar pasiemiau diskus nuo originalaus grand voyagerio naudotus ir pabandziau ant savo grand caravano uzdet...NETINKA
o kas idomiausia kad pagal skyles tai tinka,o netinka pagal centrines disko dalies igilinima (g.voyager igilinimas mazesnis,todel ant g.caravano uzspaudzia suportus)
varysiu siandien pasikeist arba ieskot kitur...

PS. Diskai padangoms 215/70R15







[Detali paieška]


Powered by V6 3.8L © 2011 Voyager klubas